قیمت لیسه گیری خودرو در بازار چقدر است؟

برای اطلاع از "هزینه لیسه گیری خودرو" با پاسخ به چند سوال کوتاه، از متخصصان به رایگان قیمت بگیرید

متوسط قیمت (اجرت کار)
در حال بروز رسانی قیمت ...

شما در کدام شهر به لیسه گیری خودرو نیاز دارید؟

لیسه گیری خودرو را به متخصصش بسپار

لیسه گیری خودرو یکی از روش‌های ترمیم رنگ بدنه خودرو است که قبل از پولیش کاری و ترمیم رنگ خودرو باید انجام شود. رنگ بدنه خودرو به دلیل یک دستی به راحتی با یک خراش ناچیز آسیب می‌بیند. سهل انگاری در رسیدگی به این آسیب‌های جزئی و انجام به موقع لیسه گیری خودرو در بلند مدت خسارات جبران ناپذیری را به بدنه و ظاهر خودرو وارد می‌کند.

از رایج ترین آسیب‌های مهم در جریان تصادفات بوجود آمدن خراش‌های جزئی و عمیق روی بدنه خودرو است. لیسه گیری خودرو و سپس انجام پولیش روی بدنه و خودرو در جلوگیری از بیشتر شدن این آسیب‌ها تاثیر دارد.

 

لیسه گیری خودرو (به انگلیسی: Car deep scratch removing)

 

بازار آنلاین "خدمت از ما" با ایجاد ارتباط بین صافکاران و نقاشان متخصص در لیسه گیری خودرو و افراد متقاضی امکان انجام این کار را به صورت اصولی فراهم آورده است. با ثبت یک سفارش رایگان در اپلیکشن و یا سایت "خدمت از ما" این امکان برای مشتری و کارشناس لیسه گیری خودرو فراهم می‌شود که برای رفع مشکل و گرفتن کار با هم در ارتباط باشند. این امر تا حد زیادی مشکل یافتن صافکار و نقاش کاربلد برای لیسه گیری خودرو را برطرف می‌کند.

 

سوالات متداول در بین مخاطبان درباره لیسه گیری خودرو

  • مزایای ثبت سفارش برای لیسه گیری خودرو در "خدمت از ما"
  • قیمت لیسه گیری خودرو  بر چه اساسی محاسبه می‌شود؟
  • چه زمانی به صافکار و نقاش کاربلد برای لیسه گیری خودرو نیاز دارید؟ 
  • لیسه گیری خورو چیست و چه خدماتی را شامل می‌شود؟
  • نحوه ثبت سفارش برای لیسه گیری خودرو از طریق "خدمت از ما"

 

مزایای ثبت سفارش برای لیسه گیری خودرو در "خدمت از ما"

ترمیم رنگ بدنه خودرو پس از آسیب دیدگی و خش گرفتگی یا به عبارتی دیگر لیسه گیری خودرو باید توسط افراد کاربلد صورت گیرد. در صورت عدم رعایت اصول انجام کار در هنگام لیسه گیری خودرو ممکن است رنگ بدنه ماشین کاملا از بین رفته و یا چهره نامطلوبی به خود بگیرد. حساسیت انجام این کار به اندازه ای بالاست که مراجعه به یک متخصص برای جلوگیری از گسترش آسیب‌های رنگ بدنه خودرو یکی از مهمترین کارهایی است که صاحبان خودرو باید انجام دهند.
یافتن یک تعمیرکار و صافکار با تجربه خودرو برای انجام لیسه گیری خودرو برای تمامی افراد به یک اندازه آسان نیست. انتخاب افراد نابلد در عمل خش گیری ماشین یا همان لیسه گیری خودرو باعث وارد شدنه صدمه به بدنه خودرو و ضرر و زیان مالی متناسب با آن برای افراد می‌شود.

 

ترمیم رنگ بدنه خودرو


امروزه این امکان ایجاد شده است که تنها با استفاده از تلفن همراه و یک ثبت سفارش رایگان در "خدمت از ما" به راحتی با یک نقاش و صافکار بدنه اتومبیل در ارتباط باشید. با این کار امکان آشنایی شما با افراد متخصص در زمینه لیسه گیری خودرو انتخاب یک فرد کاربلد فراهم می‌شود. این کار به جلوگیری از خسارات و ضرر و زیان‌های مالی کمک می‌کند.
از مزایای دیگر انتخاب متخصص لیسه گیری خودرو از طریق اپلیکیشن و وبسایت "خدمت از ما" مشاهده سوابق کاری قبلی افراد و نظرات کاربران درباره نحوه عملکرد آنهاست. حتی امکان استعلام قیمت رایگان از افراد متخصص برای لیسه گیری خودرو وجود دارد.

 

قیمت لیسه گیری خودرو بر چه اساسی محاسبه می‌شود؟

قیمت لیسه گیری خودرو متناسب با اندازه خش‌های ایجاد شده و مدت زمان گذشته از آن و همین طور رنگ مورد نیاز برای ترمیم قبل از پولیش کاری و مواردی این چنینی متغیر می‌باشد. بنابراین قیمت خش گیری خودرو یا  لیسه گیری خودرو  تا حد زیادی به نوع ماشین، میزان خش و ترک‌های ایجاد شده بر روی بدنه خودرو، سطحی و عمیق بودن خش‌های ایجاد شده بر بدنه اتومبیل است.

 

قیمت لیسه گیری خودرو

 

با یک استعلام رایگان پس از ثبت سفارش در "خدمت از ما" اطلاعات خود را درباره قیمت لیسه گیری خودرو تکمیل کنید. افراد متخصص در زمینه لیسه گیری خودرو با در نظر داشتن میزان خش و آسیب وارده به رنگ بدنه خودرو بصورت حدودی قیمتی را به مشتریان اعلام می‌کنند. افراد می‌توانند با در نظر گرفتن همه جوانب بهترین متخصص را انتخاب کرده و کار لیسه گیری خودرو را با خیالی آسوده به افراد متخصص بسپارند.

 

چه زمانی به صافکار و نقاش کاربلد برای لیسه گیری خودرو نیاز دارید؟

ممکن است برای شما هم پیش آمده باشد که در اثر یک تصادف یا برخورد با جایی خش‌های ریز و درشتی بر رنگ بدنه خودرو ایجاد شود. بی توجهی به این خش‌ها آسیب های گسترده دیگری را برای اتومبیل به دنبال دارد. این امر نیاز به یک فرد متخصص در زمینه لیسه گیری خودرو در زمان بروز چنین حوادثی را قوت می‌بخشد. 

داشتن دسترسی به تعمیرکاران و نقاشان با تجربه و کاربلد بدنه ماشین برای لیسه گیری خودرو یک مزیت در این زمان به حساب می‌آید. بازار آنلاین "خدمت از ما" با ایجاد یک بستر راحت این امکان را برای مشتری به وجود آورده است که به راحتی  برای لیسه گیری خودرو افراد متخصص را به کار گیرد.

 

خش گیری رنگ ماشین

 

لیسه گیری خورو چیست و چه خدماتی را شامل می‌شود؟

لیسه گیری خودرو یا خش گیری رنگ ماشین با اصطلاحات دیگری مثل لیسه کاری و لیسه کشی نیز در بین افراد جا افتاده است. این عمل بخشی از خش گیری ماشین مربطو به ترمیم رنگ بدنه خودرو قبل از پولیش را شامل می‌شود. بدنه اتومبیل از سه لایه فلزی اسجاد شده است که خراش‌های ایجاد شده در اثر تصادف می‌تواند وابسته به سطحی و عمیق بودنشان در یکی از این لایه‌ها نفوذ کنند. 

در این حالت نیاز به خشگیری وجود دارد که قبل از آن عمل لیسه گیری خودرو برای ترمیم بدنه صورت می‌گیرد. عمل لیسه گیری خودرو با استفاده از روش‌ها و اصول مخصوص به خود است که تنها از عهده یک صافکار حرفه ای بر می‌آید.

 

خش گیری ماشین در منزل 

عمل لیسه گیری خودرو با در نظر گرفتن اندازه خراش ایجاد شده بر لایه‌های بدنه ماشین قابل درجه بندی است. امکان انجام لیسه گیری خودرو در منزل برای نوع جزئی خراش ایجاد شده بر بدنه ماشین وجود دارد. برای انجام این کار باید دقت کافی و سپس لوازم مورد نیاز را در دسترس داشته باشید. بنا به حساسیت بالای رنگ بدنه خودرو نسبت به ضربه و دیگر اقدامات بهتر است برای ترمیم و یا لیسه گیری خودرو به دنبال یک صافکار حرفه ای باشید.

 

خش گیری حرفه ای خودرو

 

نحوه ثبت سفارش برای لیسه گیری خودرو از طریق "خدمت از ما"

انتخاب یک صافکار متخصص برای لیسه گیری خودرو از طریق اپلیکیشن و سایت "خدمت از ما" به راحتی و بدون صرف وقت و هزینه اضافی قابل انجام است. با ثبت سفارش رایگان و استعلام قیمت رایگان از نقاشان و صافکاران متخصص برای لیسه گیری خودرو  فردی را متناسب با نوع خش‌های ایجاد شده بر لایه‌های مختلف بدنه اتومبیل انتخاب کرده، و لیسه گیری خودرو خود را به صافکار حرفه‌ای بسپارید.

امتیاز دهید

4.24 امتیاز از 27 رای

بهترین متخصصان نزدیک به خود را پیدا کنید
لیسه گیری خودرو

نظرات

علي یارم طاقلو
علي یارم طاقلو
5.0
کمتر از 3 خدمت موفق
لیسه گیری خودرو
سالار دريايي

واقعا کارشون حرف نداره و بسیار خوش برخورد و آقا و منصف هستن👌👌👌

پیمان حق مرادی
پیمان حق مرادی
4.1
136 خدمت موفق
لیسه گیری خودرو
سید حسن سید محمدی

سلام کارشون خوب بود خوش برخورد بودن وراهنمایی های خوبی هم انجام دادن

پیمان حق مرادی
پیمان حق مرادی
4.1
136 خدمت موفق
لیسه گیری خودرو
مهران كريمي

آقا پیمان بسیار متخصص و منصف بودن ومشورتهای خوبی هم دادند خیلی راضی بودم ممنون

مجله "خدمت از ما"

محلی برای حل چالش های روزمره
مشاهده مجله
مجله خدمت از ما
loading