قیمت شفاف سازی چراغ خودرو در بازار چقدر است؟

برای اطلاع از "هزینه شفاف سازی چراغ خودرو" با پاسخ به چند سوال کوتاه، از متخصصان به رایگان قیمت بگیرید

متوسط قیمت (اجرت کار)
در حال بروز رسانی قیمت ...

شما در کدام شهر به شفاف سازی چراغ خودرو نیاز دارید؟

شفاف سازی چراغ خودرو را به متخصصش بسپار

پولیش و شفاف سازی چراغ خودرو، جزء ملزومات مراقبت از اتوموبیل است. متریال خاصی که در چراغ‌های خودرو استفاده می‌شود، در گذر زمان کدر و زرد رنگ می‌شوند و پس از مدتی نیاز به شفاف سازی چراغ خودرو را حس خواهید کرد. تیرگی و عدم شفافیت چراغ‌ها، علاوه بر این که در ظاهر اتوموبیل تاثیر منفی می‌گذارند، شدت نور چراغ را نیز کم می‌کنند.

بهتر است برای پولیش چراغ، از متخصصین این حوزه کمک بگیرید تا شفاف سازی چراغ خودرو به بهترین نحو صورت پذیرد. خدمت از ما، بازاری آنلاین برای دسترسی به متخصصین خدمات مختلف است که می‌توانید به رایگان سفارش خود را ثبت کنید و از چند متخصص در حوزه پولیش چراغ خودرو قیمت بگیرید و پس از مقایسه آن‌ها، فرد مورد نظر خود را انتخاب کنید.

 

شفاف سازی چراغ خودرو

 

 

قیمت شفاف سازی چراغ خودرو

در تعیین قیمت پولیش چراغ چند عامل مختلف تاثیرگذارند. لازم است بدانید پولیش و شفاف سازی چراغ خودرو، علاوه بر از بین بردن زردی و کدری، خط و خش‌های ریز تا متوسطی که به مرور زمان به وجود آمده‌اند را نیز برطرف می‌کند. 

می‌توان عوامل زیر را در تعیین قیمت شفاف سازی چراغ خودرو دخیل دانست:

  • نوع پولیش و کیفیت مواد مخصوص شفاف سازی
  • حجم مواد مصرفی 
  • اندازه چراغ‌ها
  • نوع چراغ‌ها
  • میزان و عمق خط و خش‌ها 
  • میزان کدری و کثیفی چراغ‌ها

با توجه به نواسانات دائمی وضعیت اقتصادی، برای آگاهی دقیق و به روز از قیمت شفاف سازی چراغ خودرو در 1400 می‌توانید به صورت رایگان در خدمت از ما ثبت سفارش کنید و از متخصصین استعلام قیمت بگیرید.

 

پولیش زدن چراغ خودرو به چه صورت است؟

بدنه چراغ خودرو از دو بخش روکش بیرونی و کاسه داخلی چراغ تشکیل شده است. روکش بیرونی اغلب از جنس طلق و شیشه است و در پروسه ساخت خودرو، تلاش می‌شود روکش و کاسه چراغ به خوبی به هم متصل شوند. این اتصال با چسب‌های مخصوص، محکم و آب بندی می‌شود تا از نفوذ گرد و خاک و آب به درون چراغ جلوگیری کند.

این اتصال هرچقدر محکم باشد، بالاخره بعد از گذر زمان، نفوذ گرد و غبار تا حدی خواهد بود که چراغ‌ها را کدر و نیازمند شفاف سازی کند. جرم‌ها، آلودگی‌ها و خط و خشی که در اثر برخورد شن و سنگ ریزه به وجود می‌آید، باعث می‌شود چراغ‌ها جلوه ظاهری نامطلوبی پیدا کنند. مهم‌تر از آن، میزان روشنایی آن‌ها نیز به طور محسوسی کاسته می‌شود. 

برای شفاف سازی و از بین بردن خط و خش‌های موجود روی چراغ خودرو، از پولیش‌های خاص و مواد ریکاوری مخصوص این کار استفاده می‌شود. انجام این کار با روش‌های خانگی مثل سمباده زدن و ... نیز ممکن است؛ اما توصیه ما این است که برای نتیجه بهتر و صرف وقت و بعضا هزینه کمتر، این کار به متخصصش بسپارید.

 

شفاف سازی چراغ خودرو از چند طریق انجام می‌شود؟

برای شفاف کردن کدری چراغ خودرو به طور کلی سه راه وجود دارد:

  • روش سنتی و خانگی
  • پولیش زدن
  • استفاده از دستگاه شفاف کننده چراغ خودرو

 

پولیش و شفاف سازی چراغ خودرو برای چه شرایطی کارایی دارد؟

همان‌طور که ذکر شد، پولیش برای رفع کدری و از بین بردن خط و خش چراغ استفاده می‌شود. اما برای این منظور نیز شرایطی لازم است که در ادامه به آن می‌پردازیم.

خط و خش عمیق و جدی که در اثر آسیب‌های شدید به وجود آمده باشند، با پولیش زدن به طور کامل از بین نمی‌روند و صرفا تا حدی بهبود می‌یابند. خط و خش سطحی که در اثر گذر زمان به دلایلی همچون برخورد سنگ ریزه و شن ایجاد شده باشند، با استفاده از شفاف سازی خودرو به طور کامل از بین می‌روند و سطحی یک دست به وجود می‌آورند.

زردی و کدری چراغ، در اثر نامرغوب بودن جنس روکش و یا نفوذ گرد و خاک و رسوب قطرات آب به وجود می‌آید. این زردی و کدری تا درصد زیادی با پولیش کشیدن ریکاوری می‌شود و عملکرد چراغ را به حالت اولیه باز می‌گرداند. 

 

دستگاه شفاف سازی چراغ ماشین

 

شفاف سازی چراغ خودرو با دستگاه

در روش سنتی معمولا پس از شستشوی معمولی چراغ با آب و صابون، با استفاده از خمیردندان و سمباده نرم به سوهان زدن سطح چراغ می‌پردازیم. استفاده از این روش امروزه توصیه نمی‌شود. چرا که پر دردسر است، نتیجه مطلوبی برای شما به ارمغان نمی‌آورد و همچنین ممکن است آسیب‌های جدیدی نیز به روکش چراغ وارد کند.

در روش دوم، از پولیش و موادی مخصوص استفاده می‌شود تا همه خط و خش‌ها و کدری‌ها به راحتی از چراغ پاک شود. پولیش‌ها یک لایه محافظ نیز روی سطح چراغ ایجاد می‌کند که تا مدت‌ها از بروز کدری و خط و خش جدید در آن، جلوگیری می‌کند. توجه کنید برای استفاده از هرگونه مواد پاک کننده، دور چراغ‌ها باید با نوار چسب پوشانده شود تا به بدنه خودرو آسیبی نرسد.

روش سوم با استفاده از دستگاه‌هایی انجام می‌شود که مخصوص شفاف سازی چراغ خودرو هستند. این دستگاه کوچک بهترین نتیجه را در از بین بردن ماتی چراغ به شما می‌دهد و علاوه بر آن نقش محافظت کننده نیز دارند. پایه کار این دستگاه‌ها، استفاده از مایع شفاف کننده مخصوص و سمباده برقی مناسب چراغ است و اغلب صافکاری‌ها نیز با استفاده از آن‌ها خدمات ارائه می‌دهند.

 

بهترین متخصصین برای پولیش و شفاف سازی چراغ خودرو

این خدمت، اغلب در مراکز صافکاری ارائه می‌شود. برای یافتن بهترین متخصص جهت پولیش چراغ می‌توانید از طریق خدمت از ما اقدام نمایید. این پلتفرم به شما امکان مقایسه متخصصین را از طریق امتیازی که کسب کرده‌اند و نظراتی که کاربران قبلی ثبت نموده‌اند می‌دهد. به یاد داشته باشید استفاده از تجربیات دیگران همیشه شما را در انتخابی هوشمندانه‌تر یاری خواهد کرد.

با شفاف سازی چراغ خودرو، جلوه ای جدید به اتوموبیل خود ببخشید و کارایی چراغ را نیز افزایش دهید. همه این‌ها با انتخاب درست یک متخصص مجرب و ماهر، به راحتی و در اسرع وقت امکان‌پذیر خواهد بود. 

 

قبل و بعد از پولیش چراغ خودرو

 

سخن پایانی

در این مطلب پیرامون نحوه پولیش و شفاف سازی چراغ خودرو صحبت کردیم. همچنین عوامل موثر بر قیمت پولیش چراغ را بیان کردیم؛ از روش‌های ممکن شفاف سازی چراغ خودرو سخن گفتیم و نحوه دسترسی به بهترین متخصصین این حوزه را نیز بررسی کردیم. امیدواریم مطلب فوق مورد توجه شما واقع گردد.

4.5 امتیاز از 1488 رای

بهترین متخصصان نزدیک به خود را پیدا کنید
شفاف سازی چراغ خودرو

نظرات

مهرداد عسکری
مهرداد عسکری
5.0 (از 94 نظر)
131 خدمت موفق
شفاف سازی چراغ خودرو
محسن قاضی

کیفیت کار عالی حضور به موقع وسواس درانجام کار به نحوه احسنت صبر وشکیبایی درکار وخلق خوب آقای عسگری ازصفات کاری ایشان می باشد

کاربیست
کاربیست
5.0 (از 14 نظر)
59 خدمت موفق
شفاف سازی چراغ خودرو
مجید محمودیان

اخلاق نیکو، مهارت بالا، نرخ منصفانه این سه صفت بارز ایشان بوده وبدینوسژله تشکر وقدردانی میکنم وحتی به دیگر عزیزان توصیه میکنم به کاربیست مراجعه کنید.

امین خورشیدی
امین خورشیدی
5.0 (از 74 نظر)
114 خدمت موفق
شفاف سازی چراغ خودرو
فرهاد فلاحتی

آقای خورشیدی بسیار مودب و محترم، به موقع به محل مورد نظر تشریف آوردن ، کار به سرعت انجام شد، کیفیت کارشون عالی هست. قیمت کارشون مناسب بود.باتشکر از سایت و جناب خورشیدی