قیمت نصب شیشه دودی خودرو در بازار چقدر است؟

برای اطلاع از "هزینه نصب شیشه دودی خودرو" با پاسخ به چند سوال کوتاه، از متخصصان به رایگان قیمت بگیرید

متوسط قیمت (کل کار)
  • 700,000 تومان
  • 900,000 تومان
  • 1,000,000 تومان
  • 1,200,000 تومان
(به روز رسانی در اردیبهشت 1403)

شما در کدام شهر به نصب شیشه دودی خودرو نیاز دارید؟

نصب شیشه دودی خودرو را به متخصصش بسپار

نصب شیشه دودی خودرو یکی از خدمات جانبی انواع ماشین است که به جهت جلوگیری از تابش نور مستقیم خورشید به اتاقک اتومبیل به کار می‌رود. نصب شیشه دودی خودرو برای روزهای بلند و گرم تابستان و همین طور مناطق گرمسیر و جنوبی که مدت زمان بیشتری از سال را در گرما به سر می‌برند، یک مزیت کاربردی به شمار می‌آید.

امروزه امکان نصب شیشه دودی برای ماشین‌هایی که بطور پیش فرض در طراحی آنها از این سبک شیشه استفاده نشده فراهم شده است. نکته قابل توجه در هنگام انجام این کار توجه به قوانین وضع شده برای درصد تیرگی کاربردی در دودی کردن شیشه ماشین است.

مراحل و روش نصب شیشه دودی خودرو باید تحت نظارت افراد متخصص و براساس اصول تعیین شده برای انجام این کار صورت گیرد. اگر متقاضی نصب شیشه دودی خودرو بر روی ماشینتان هستید، کافی است در اپلیکیشن و وب سایت "خدمت از ما" ثبت سفارش کنید تا با بهترین متخصصین را در شهر خودتان پیدا کنید.

 

نصب شیشه دودی خودرو

 

 

چگونه شیشه خودرو را دودی کنیم؟

نصب شیشه دودی خودرو برای افرادی که تابش مستقیم خورشید به داخل بدنه ماشین حساسیت دارند، در مناطق گرمسیر زندگی می‌کنند و بیشتر از وقت روز را در ماشین و در معرض نور خورشید به سر می‌برند یک ضرورت به حساب می‌آید.

تابش مستقیم نور خورشید به درون خودرو علاوه بر کلافگی افراد و همین طور آسیب‌های جدی پوستی بر تجهیزات داخلی خودرو تاثیر نامناسبی دارد. تمامی این موارد بر مزیت استفاده از خدمات نصب شیشه دودی خودرو بیش از پیش می‌افزاید.

برای اینکه خودروی خود را در که در کارخانه از این مزیت محروم مانده به قابلیت شیشه دودی تجهیز کنید، باید به دنبال افراد و شرکت‌های متخصص در این زمینه باشید. انجام دقیق مراحل کار، داشتن اطلاعات کافی در خصوص استفاده صحیح از ابزارات، نصب دقیق و اصولی شیشه دودی و مواردی از این قبیل در داشتن خروجی کار مطلوب تاثیر زیادی دارد.

 

دودی کردن شیشه خودرو

 

قیمت نصب شیشه دودی خودرو بر چه اساسی تعیین می‌شود؟

نصب شیشه دودی خودرو و یا به اصطلاح عامیانه دودی کردن شیشه ماشین مراحل و اصول مشخصی دارد که بر اساس نوع ماشین متفاوت است. از این رو عواملی مانند نوع شیشه، نوع خدمات، ماشین مدنظر، متراژ شیشه‌ها و تجهیزات مورد استفاده از هنگام کار با اصول، بر قیمت نصب شیشه دودی خودرو تاثیر مستقیم دارد.

مراحل طی شده برای نصب شیشه دودی خودرو نیز می‌تواند در هزینه و قیمت نهایی انجام این کار تاثیر گذار باشد. شما می‌توانید برای دسترسی به قیمت به روز نصب شیشه دودی خودرو پس از ثبت سفارش در وب سایت و یا اپلیکیشن "خدمت از ما" از افراد متخصص در این زمینه استعلام قیمت رایگان بگیرید.

 

قیمت نصب شیشه خودرو

 

مزایای نصب شیشه دودی خودرو برای انواع ماشین‌ها

دودی کردن شیشه ماشین با دو روش نصب شیشه دودی و همین‌طور نصب انواع برچسب بر روی شیشه اتومبیل قابل انجام است. هدف هر دو روش جلوگیری از تابش مستقیم خورشید بوده اما عمر کاربردی و قیمت نصب شیشه دودی خودرو بیش از روش برچسب است.

بنابراین در این قسمت به معرفی اصلی‌ترین مزایای نصب شیشه دودی خودرو می‌پردازیم:

  • نصب شیشه دودی خودرو، مانع از ورود گرما به داخل خودرو در تابستان شده و مانع از آفتاب سوختگی سرنشینان و کودکان خواهد شد.
  • گاهی اوقات دلیل نصب برچسب دودی روی شیشه، ایجاد حریم شخصی برای راننده و سرنشینان اتومبیل که باید از جهات مختلف خصوصا قانونی مورد بررسی قرارگیرد.
  • ضدخش کردن شیشه ماشین خصوصا در نوع استفاده از برچسب برای دودی کردن شیشه و استفاده از این قابلیت برای محافظت از شیشه ماشین در برابر ضربه
  • از تابش ها اشعه های مضر و اشعه uv تا حدی جلوگیری کرده و باعث کاهش این اشعه می شود.
  • شیشه دودی برای خودرو، زیبایی و جلوه بهتری برای ماشین شما خواهد داشت.
  • نصب شیشه دودی خودرو بیشتر مواقع برای موارد امنیتی و حفاظتی نیز هم مورد استفاده قرار می گیرد.

 

ثبت درخواست نصب شیشه دودی در "خدمت از ما" چه مزایایی دارد؟

ثبت سفارش از طریق "خدمت از ما" امکان مشاهده ویژگی و تخصص افراد در زمینه نصب شیشه دودی خودرو و درخواست ارائه خدمات از مراکز مرتبط را بطور همزمان و بدون صرف زمان و هزینه برای شما فراهم می‌کند. با ثبت در خواست در وب سایت و یا اپلیکیشن "خدمت از ما" به راحتی به افراد و شرکت‌های فعال در زمینه نصب شیشه دودی خودرو در شهر خود دسترسی داشته باشید.

 

نصب برچسب دودی خودرو

 

بهترین افراد در زمینه نصب شیشه دودی خودرو را با "خدمت از ما" بشناسید

یافتن یک فرد متخصص و یک مرکز تخصصی برای نصب شیشه دودی خودرو یک مزیت و امتیاز کاربردی به شمار می‌آید. ثبت سفارش در بازار آنلاین "خدمت از ما" شما را از این مزیت بهره مند کرده و شرایط را برای ارتباط آسان با افراد متخصص در زمینه نصب شیشه دودی خودرو در نقاط مختلف شهرتان سهولت می‌بخشد.

به دنبال ثبت سفارش در سایت و اپلیکیشن "خدمت از ما" امکان مشاهده نمونه کار و سوابق کاری قبلی افراد فراهم شده و تا حد زیادی شرایط برای انتخاب افراد کاربلد در این زمینه مساعد است.

4.5 امتیاز از 1488 رای

بهترین متخصصان نزدیک به خود را پیدا کنید
نصب شیشه دودی خودرو

نظرات

هادی پارسامهر
هادی پارسامهر
5.0 (از 3 نظر)
2 خدمت موفق
نصب شیشه دودی خودرو
ماکان حاجی مالیان

بسیار مودب و با اخلاق ، وقت شناس ، کار رو خیلی تمیز انجام دادن و هزینه رو هم خیلی منصفانه گرفتن ، ممنون جناب پارسامهر گرامی ، خسته نباشید، ادب مرد بِه زِ دولت اوست ، ادبتونو عشقه

سعید جوادزاده
سعید جوادزاده
5.0 (از 12 نظر)
15 خدمت موفق
نصب شیشه دودی خودرو
ایمان محمدی

حضور به وقت و بسیار محترم،توضیحه کامل و با حوصله برای خدمات کیفیت کارشونم بسیار خوب بود حتما پیشنهاد میشه

شهاب الدین عسکری
شهاب الدین عسکری
5.0 (از 84 نظر)
123 خدمت موفق
نصب شیشه دودی خودرو
سینا خان محمد

کیفیت جنس استفاده شده بنظر خوب و ایده آل میاد . برخورد محترمانه . سرعت کار بالا . حضور بموقع . آقای جنت المن . اجرا تمیز و صحیح . قیمت مناسب . پاسخگویی و مسئولیت پذیری در قبال کار انجام شده از مهمترین ویژگی هایی ست که بنده میتونم برای ایشون بیان کنم . سپاس

مجله "خدمت از ما"

محلی برای حل چالش های روزمره
مشاهده مجله
مجله "خدمت از ما"