ترمیم شیشه اتومبیل کرج

با ثبت جزییات درخواست خود، بهترین ترمیم کنندگان شیشه اتومبیل کرج را مشاهده کنید

دسترسی به 21 ترمیم کننده شیشه اتومبیل در کرج

معرفی برترین ترمیم کنندگان شیشه اتومبیل در کرج

شیشه اتومبیل رضا

شیشه اتومبیل رضا

4.5
کمتر از 3 خدمت موفق

"با سلام تعمیر سانروف تعمیر بالابر ایرانی و خارجی ترمیم شیشه اتومبیل تعویض شیشه به قیمت دولتی تعمیر " "آینه برقی و دستی تمامی خدمات این فروشگاه دارای گارانتی می‌باشد" بیشتر

مهدی مقیمی

مهدی مقیمی

4.5
کمتر از 3 خدمت موفق

"شیشه اتومبیل طالقانی سیار شبانه روزی با25 سال سابقه تعمیر ائینه و بالابر و سانروف در منزل و محل کار " "شما بدون هزینه ایاب وذهاب کاملا رایگان شبانه روزی" بیشتر

مناطق تحت پوشش: جاده ملارد (بلوار آزادگان)، سه راه حافظیه فردیس

ترمیم شیشه اتومبیل در کرج

ترمیم شیشه اتومبیل کرج جایگزینی فوق‌العاده برای تعویض شیشه ماشین است. با توجه به اینکه اتفاقات ساده‌ای مانند برخورد سنگ‌های ریز و درشت و گرم و سرد شدن هوا می‌تواند باعث ایجاد ترک شود، ترمیم شیشه اتومبیل در کرج متقاضیان بالایی دارد. اگر به دنبال فردی برای ترمیم ترک شیشه اتومبیل در کرج و ترمیم ترک شیشه اتومبیل در کرج هستید، با "خدمت از ما" می‌توانید در چند قدم ساده بهترین متخصص ترمیم شیشه اتومبیل کرج را پیدا کنید. درخواست خود برای ترمیم شیشه اتومبیل در کرج را ثبت کنید؛ از متخصصان پیشنهاد قیمت بگیرید؛ و بهترین فرد را برای ترمیم شیشه اتومبیل کرج انتخاب کنید.

 

مزایای ترمیم شیشه اتومبیل در کرج

در ادامه به برخی از مزایایی تعمیر شیشه ترک ‌خورده ماشین در کرج اشاره کرده‌ایم:

 • خارج نشدن شیشه اتومبیل شما از حالت فابریک و کاهش قیمت به کمک ترمیم ترک شیشه اتومبیل در کرج
 • هزینه بسیار پایین ترمیم شیشه اتومبیل کرج و ترمیم شیشه شکسته نسبت به خریداری و تعویض شیشه
 • رفع سریع مشکل و ترمیم شیشه خودرو کرج در صورت موجود نبودن شیشه و برند موردنظر شما در بازار
 • بهم نخوردن آب‌بندی شیشه اتومبیل در صورت ترمیم شیشه ماشین کرج و عدم تعویض آن
 • جلوگیری از مشکلات احتمالی تعویض شیشه مانند ایجاد صذای اضافی و زوزه کشیدن

 

پیش از ترمیم شیشه خودرو کرج چه باید کرد؟

 1. اولین کاری که قبل از ترمیم شیشه اتومبیل در کرج باید انجام دهید، جلوگیری از نفوذ آب به داخل ترک است. چراکه نفوذ آب باعث پایین آمدن کیفیت ظاهری ترمیم شیشه شکسته می‌شود. برای این منظور می‌توانید تکه‌ای چسب 5 سانتی‌متری شفاف روی ترک بچسبانید تا مانع نفوذ آب به داخل ترک شود.
 2. جهت جلوگیری از پیشرفت ترک قبل از تعمیر شیشه ترک‌خورده ماشین در کرج، از روشن کردن کولر یا بخاری به صورت مستقیم زیر شیشه خودداری کنید. شوک‌های سرمایی و یا گرمایی ممکن است باعث پیشرفت سریع شکستگی ایجاد‌شده روی شیشه شوند.
 3. بعد از ترمیم شیشه اتومبیل در کرج، شیشه از نظر استحکام به حالت اولیه برگشته و به هیچگونه مراقبتی نیاز ندارد.
 4. زمان در ترمیم شیشه اتومبیل کرج در میزان محو شدگی ترک (و نه شکستگی) اهمیت زیادی دارد. هر چه ترمیم ترک شیشه اتومبیل در کرج زودتر انجام شود، شکل ظاهری ترک بهتر خواهد بود. همچنین، هر چه ترک کوچک­تر باشد و در ساعت­های ابتدایی ترمیم شود، شکل ظاهری بهتر خواهد بود.

 

مراحل ترمیم ترک شیشه اتومبیل در کرج

ترمیم شیشه اتومبیل کرج هم از پیشروی ترک جلوگیری می‌کند، و هم شکل ظاهری شکستگی را بهبود می‌دهد و یا به ­طور کامل آن را محو می­‌کند. ترمیم شیشه اتومبیل در کرج شامل مراحل زیر است:

 1. مته‌زنی اولین مرحله از ترمیم شیشه اتومبیل کرج است. در این مرحله برای دسترسی به محیط شکستگی یا مسدودسازی جهت جلوگیری از پیشروی آن، عملیات فیشور کاری یا فرز زنی انجام می‌شود.
 2. مرحله بعد در ترمیم شیشه خودرو در کرج تزریق مواد است. این مرحله در ترمیم شیشه خودرو کرج با استفاده از تثبیت‌کننده‌ها که در 2 نوع اتصال ساده و بادی مکنده روی سطح شیشه سوار می‌شوند، صورت می‌گیرد. نوع ساده انعطاف بیشتری در حرکت دارد، اما نوع بادی امکان حرکت ندارد. روی این تثبیت کننده‌ها سیلندرهای تزریق سوار شده و عملیات تزریق به صورت مکانیکی حرکتی یا بادی تحت فشار انجام می‌شود.
 3. پس از انجام مراحل بالا و طلق‌گذاری، عملیات خشک‌سازی توسط اشعه یووی (UV) در ترمیم ترمیم شیشه اتومبیل کرج فردیس، عظیمیه، کمال‌شهر و... انجام می‌شود.

 

قیمت ترمیم شیشه ماشین کرج

در حالت کلی، قیمت ترمیم شیشه اتومبیل کرج در هر منطقه‌ای از استان البرز به نوع شکستگی، طول و اندازه شکستگی شیشه، و نوع مواد مصرفی جهت ترمیم شیشه شکسته بستگی دارد. هرچه ترک یا شکستگی بیشتر باشد، قیمت ترمیم شیشه ماشین کرج هم بیشتر خواهد بود. از بین بردن ترک شیشه ماشین گاهی می‌تواند با صرف هزینه کمتری 

علاوه بر درخواست برای ترمیم شیشه اتومبیل کرج، برای انجام هر کاری می‌توانید در خدمت از ما کرج، به رایگان از چند متخصص قیمت بگیرید و بهترین را انتخاب کنید.

"خدمت از ما" و دسترسی آسان به متخصصین

سفارش خدمت مورد نظر
سفارش خدمت مورد نظر
 • به چند سوال کوتاه پاسخ دهید
 • ما سفارش شما را برای متخصصین ارسال می‌کنیم
ارتباط با متخصصین و دریافت رایگان قیمت
ارتباط با متخصصین و دریافت رایگان قیمت
 • پیشنهاد متخصصین آماده به کار را مقایسه کنید
 • سوابق حرفه‌ای و نظر مشتریان قبلی آن‌ها را ببینید
انتخاب مناسب‌ترین متخصص به دلخواه
انتخاب مناسب‌ترین متخصص به دلخواه
 • کارتان را انجام شده تحویل بگیرید
 • نظرتان در مورد متخصص را ثبت کنید

نظرات

هادی جوکار
هادی جوکار
5.0 (از 2 نظر)
3 خدمت موفق
ترمیم شیشه اتومبیل
هومن نیکمرام

کار بسیار تمیز و بسیار عالی و از همه مهمتر خوش برخورد و مشتری‌مدار. سپاس از اقای جوکار عزیز بابت زحمت و محبتتون

مهرداد عسکری
مهرداد عسکری
5.0 (از 103 نظر)
149 خدمت موفق
ترمیم شیشه اتومبیل
علی اکبر شاهی

با سلام و احترام، از همه نظر عالی بودند، حضور بموقع ، کار عالی ، تحویل بموقع ، برخورد اجتماعی و..... وبا سپاس از سایت خوب و عالی «خدمت از ما»

مهرداد عسکری
مهرداد عسکری
5.0 (از 103 نظر)
149 خدمت موفق
ترمیم شیشه اتومبیل
فرهاد علمدارنژاد

طبق هماهنگی بعمل آمده متخصص مربوطه (جناب آقای مهرداد عسگری) به موقع و برنامه ریزی شده در محل مقرر حضور یافته و در اسرع وقت کار ترمیم شیشه خودرو به نحو احسن انجام شد و کیفیت کار انجام شده بسیار عالی بود. ضمناً ایشان به لحاظ رفتار حرفه ای و شخصیت کاری انسان شریف و بسیار منظم و مرتب می باشند. با تشکر مجدد از ایشان و نحوه اطلاع رسانی مجموعه »خدمت از ما» از معرفی ایشان.

کسب درآمد خدمت از ما
علاوه بر ترمیم شیشه اتومبیل، سایر خدمات فعال در کرج را مشاهده کنید.
مشاهده خدمات فعال کرج

4.5 امتیاز از 1483 رای