قیمت ترمیم شیشه اتومبیل در بازار چقدر است؟

برای اطلاع از "هزینه ترمیم شیشه اتومبیل" با پاسخ به چند سوال کوتاه، از متخصصان به رایگان قیمت بگیرید

متوسط قیمت (اجرت کار)
در حال بروز رسانی قیمت ...

شما در کدام شهر به ترمیم شیشه اتومبیل نیاز دارید؟

ترمیم شیشه اتومبیل را به متخصصش بسپار

پیدا کردن متخصصان ترمیم شیشه اتومبیل در مواردی که شیشه جلوی خودروی شما در بازار پیدا نمی‌­شود، یا برای صرفه‌­جویی در هزینه­‌ها امری حیاتی­‌ست. ازین پس، شما می‌­توانید با کمک "خدمت از ما"، بهترین متخصصین برای ترمیم شیشه اتومبیل را پیدا کنید. اگر برای تعمیر و ترمیم شیشه خودرو به دنبال افراد ماهر در این زمینه هستید، درخواست خود را به رایگان در "خدمت از ما" ثبت کنید. متخصصین ترمیم شیشه اتومبیل در شهرتان به شما قیمت می‌­دهند، و شما می‌­توانید بهترین فرد را انتخاب کنید.

 

ترمیم شیشه اتومبیل

 

قیمت ترمیم شیشه اتومبیل چگونه تعیین می­‌شود؟

هزینه ترمیم شیشه اتومبیل مشهد، ترمیم شیشه اتومبیل شیراز و هر شهر دیگری بر اساس میزان ترک و یا سنگ خوردگی شیشه جلوست. با این وجود، هر چقدر زودتر جهت ترمیم ترک و سنگ خوردگی شیشه جلوی اتومبیل­تان اقدام کنید، مطمئنا هم هزینه کمتری خواهد داشت، و هم امکان اصلاح و ترمیم و رفع سنگ خوردگی شیشه جلوی اتومبیل­تان بیشتر است. چرا که با ترمیم شیشه خودرو از گسترش ترک جلوگیری می‌کند و هزینه را کاهش می­‌دهد.

 

مزایای استفاده از ترمیم شیشه اتومبیل چیست؟

برخورد سنگ‌های ریز و درشت و گاهی حتی گرم و سرد شدن هوا موجب ایجاد ترک در شیشه جلو خودرو می­‌شود. تا قبل از این شاید تنها یک راه چاره برای رفع این تصویر ناخوشایند داشتید و آن هم تعویض شیشه بود. اما با استفاده از خدمات ترمیم شیشه اتومبیل کرج، ترمیم شیشه اتومبیل اصفهان و سایر شهرها، دیگر نیازی به صرف هزینه­‌های بالا برای تعویض شیشه و خلاص شدن از ترک‌­های شیشه اتومبیل نیست. افرادی که به دنبال ترمیم شیشه اتومبیل خود هستند:

 

 1. مایل نیستند شیشه اتومبیل‌­شان از حالت فابریکی خارج شود.
 2. تعویض شیشه اتومبیل­‌شان هزینه بالاتری نسبت به تعویض آن دارد.
 3. شیشه اتومبیل­‌شان و یا مارک مورد نظر شیشه در بازار موجود نیست.
 4. تمایل ندارند آب­‌بندی شیشه اتومبیل‌­شان با تعویض شیشه به هم بریزد.
 5. در مواردی، بعد از تعویض شیشه امکان دارد در سرعت­‌های بالا صدای باد داخل اتاق اتومبیل بیاید (زوزه کشیدن).

شما با استفاده از خدمات ترمیم شیشه اتومبیل در محل توسط متخصصان "خدمت از ما"، نه احتیاجی به خرید چسب ترمیم شیشه اتومبیل دارید و نه صرف وقت و هزینه برای یافتن افراد مورد اطمینان. شما با استفاده از اپلیکیشن و یا وب سایت "خدمت از ما"، به چندین متخصص مجرب در شهر خود دسترسی مستقیم دارید. شما می‌­توانید اطلاعات و سوابق کاری هر یک از آن‌ها را همراه با نظرات مشتریان قبلی مشاهده کنید، و از هزینه ترمیم شیشه خودرو قبل از نهایی کردن سفارش مطلع می­‌شوید. پیگیری تیم پشتیبانی "خدمت از ما" برای بررسی روند اجرای کار را نیز به این موارد اضافه کنید.

 

قیمت ترمیم شیشه اتومبیل

 

ترمیم شیشه اتومبیل چگونه انجام می­‌شود؟

ترمیم شیشه اتومبیل هم باعث جلوگیری از پیشروی ترک می­‌شود، و هم شکل ظاهری شکستگی را بهبود می‌دهد و یا به­‌طور کامل آن را محو می­‌کند. ترمیم شیشه خودرو شامل مراحل زیر است:

 1. مته زنی: در این مرحله به منظور دسترسی به محیط شکستگی و یا مسدودسازی جهت جلوگیری از پیشروی شکستگی عملیات فیشور کاری یا فرز زنی در ترمیم شیشه اتومبیل مشهد، ترمیم شیشه اتومبیل شیراز و... انجام می‌­شود.
 2. تزریق مواد: این کار در ترمیم شیشه خودرو با استفاده از تثبیت کننده­‌ها که در 2 نوع اتصال ساده و بادی مکنده بر روی سطح شیشه سوار می‌شوند، صورت می­‌گیرد. نوع ساده انعطاف بیشتری در حرکت دارد، درحالی­که نوع بادی امکان حرکت ندارد. بر روی این تثبیت کننده‌­ها سیلندرهای تزریق سوار شده و عملیات تزریق را به صورت مکانیکی حرکتی و یا بادی و تحت فشار انجام می­‌دهند.
 3. عملیات خشک سازی: پس از انجام مذاحل بالا و طلق­‌گذاری، عملیات خشک­سازی توسط اشعه یووی در ترمیم شیشه اتومبیل شیراز، ترمیم شیشه اتومبیل کرج و... انجام می‌شود.

در تمامی این مراحل، رنگ و شکل دستگاه­‌ها با هم تفاوت دارد. تنها تفاوت اصلی در جنس مواد مصرفیست. تولید و خرید چسب ترمیم شیشه اتومبیل حرفه‌­ای بسته به نوع شرایط آب و هوایی منطقه برای ترمیم شیشه خودرو تولید می­‌شود. توجه داشته باشید که ترمیم شیشه اتومبیل با لیزر تنها عبارتی تبلیغاتیست.

 

 عوامل موثر بر هزینه ترمیم شیشه اتومبیل

سرعت و هزینه تعمیر شیشه اتومبیل و به هبچ عنوان با تعویض قابل مقایسه نیست. به صورت کلی، هزینه ترمیم شیشه اتومبیل مشهد، ترمیم شیشه اتومبیل شیراز، ترمیم شیشه اتومبیل کرج و سایر شهرها بستگی به نوع شکستگی، طول و اندازه شکستگی شیشه، و نوع مواد مصرفی جهت ترمیم شیشه خودرو دارد. هر چه ترک یا شکستگی بیشتر باشد، هزینه ترمیم هم بیشتر خواهد بود.

 

ترمیم ترک خوردگی شیشه اتومبیل

 

نکات ترمیم شیشه اتومبیل

 • در زمان شکستگی، تا زمان تماس با اپراتور ترمیم شیشه و مراجعه او از برف پاک­‌کن استفاده نکنید. همچنین، به شیشه شوک وارد نکنید؛ یعنی از سردی و گرمی ناگهانی و وارد کردن فشار به شیشه خودداری کنید.
 • علاوه بر رعایت موارد بالا، از تماس آب با محل شکستگی نیز جلوگیری کنید. برای این منظور، شما می‌­توانید روی شکستگی چسب 5 سانتی­‌متری بزنید.
 • زمان در ترمیم شیشه اتومبیل در میزان محوشدگی تاثیرگذار است. زمان تاثیر به خصوصی در سنگ خوردگی ندارد و اهمیت زمان در ترمیم مختص به ترک شیشه است. هر چه ترمیم زودتر انجام شود، بهبود شکل ظاهری ترک بهتر خواهد بود. این نکته را نیز به خاطر داشته باشید که هر چه ترک کوچک­تر باشد و در ساعت‌­های ابتدایی ترمیم شود، شکل ظاهری شکستگی بهتر خواهد بود.
 • همان­‌طور که اشاره کردیم، استفاده از گزینه ترمیم با لیزر صرفا جهت جذب مشتری به کار می‌­رود. در ترمیم شیشه اتومبیل مشهد و دیگر شهرها، رزین مخصوص ترمیم شیشه با دستگاه­های خاص وارد محل شکستگی شده و با استفاده از اشعه یا همان نور ماورابنفش رزین تزریق شده داخل شکستگی را خشک می­‌کند.

 

نحوه ثبت سفارش ترمیم شیشه اتومبیل

اگه به دنبال استفاده از ترمیم شیشه اتومبیل مشهد، ترمیم شیشه اتومبیل شیراز، ترمیم شیشه اتومبیل کرج، ترمیم شیشه اتومبیل اصفهان در شهر خود و در خانه یا محل کار خود هستید، درخواست خود را در "خدمت از ما" به صورت رایگان و بدون پرداخت هزینه ثبت کنید؛ از بهترین اپراتورها پیشنهاد قیمت بگیرید؛ پروفایل آن‌ها را بررسی کنید؛ نظرات کاربران را در مورد پروژه‌های قبلی آنها بخوانید، و نهایتا بهترین متخصص را برای تعمیر و ترمیم شیشه خودرو انتخاب کنید.

4.5 امتیاز از 1000 رای

بهترین متخصصان نزدیک به خود را پیدا کنید
ترمیم شیشه اتومبیل

نظرات

امیر لطفی
امیر لطفی
4.0
0 خدمت موفق
ترمیم شیشه اتومبیل
مهران لهراسبی

هم برخورد ایشان خوب است و هم تخصص و علاقه به کار دارد بنابراین کاری که ارائه می دهند نتیجه خوبی به همراه دارد. از همه مهمتر ارائه فاکتور و ضمانت کار ایشان خیلی ارزشمند است. ممنون

محمد اصلاح چی
محمد اصلاح چی
1.0
52 خدمت موفق
ترمیم شیشه اتومبیل
هادی صادقی نیا

واقعا نسبت به ویدیو های که در سایت دیده بودم و ترک شیشه خودرو محو میشد فرق داشت اصلا اون چیزی که می خواستم نشد.

مجله "خدمت از ما"

محلی برای حل چالش های روزمره
مشاهده مجله
مجله "خدمت از ما"