معاینه و درمان حیوانات تهران

با ثبت جزییات درخواست خود، بهترین معاینه و درمان حیوانات تهران را مشاهده کنید.

دسترسی به 48 معاینه و درمان حیوانات در تهران

معاینه و درمان حیوانات تهران

معاینه و درمان حیوانات در تهران

معاینه و درمان حیوانات تهران مجموعه اقدامات ضروری در نگهداری انواع حیوانات خانگی به شمار می‌آید. معاینه حیوانات یک کار کاملا تخصصی است که زیر نظر یک دامپزشک صورت می‌گیرد. در حالت کلی معاینه دوره‌ای و درمان به موقع حیوانات، علاوه بر حفظ سلامت جسمانی آنها، موجب افزایش طول عمر حیوانات می‌شود.

برنامه غذایی، ممنوعیت دارویی، زمان واکسیناسیون و مواردی از این قبیل همگی با تشخیص یک دامپزشک برای حیوانات بیمار در نظر گرفته می‌شود. به همین دلیل انتخاب یک دامپزشک برای معاینه حیوانات در تهران و درمان حیوانات در تهران تا حد زیادی در بهبود روند درمان و سلامت حیوانات بیمار تاثیر دارد.

با توجه به اینکه معاینه و درمان حیوانات خانگی در تهران، از حساسیت‌های بالایی برخوردار بوده بنابراین یافتن یک دامپزشک مناسب برای انجام این کار بسیار اهمیت دارد. بازار آنلاین "خدمت از ما تهران" این امکان را به راحتی برای شما فراهم می‌کند که در کمترین زمان ممکن با بهترین دامپزشک حیوانات در مناطق مختلف تهران برای معاینه و درمان حیوانات مدنظرتان در ارتباط باشید.

 

 • پروسه معاینه و درمان حیوانات شامل چه مواردی است؟
 • قیمت معاینه و درمان حیوانات تهران بر اساس چه مواردی تعیین می‌شود؟
 • نحوه ثبت سفارش معاینه و درمان حیوانات تهران در "خدمت از ما "

 

پروسه معاینه و درمان حیوانات شامل چه مواردی است؟

معاینه دوره‌ای حیوانات خانگی در پیشگیری ابتلا به بیماری‌های مختلف تاثیر زیادی دارد. پروسه معاینه و درمان حیوانات از لحظه تشخیص بیماری و آسیب تا درمان کامل حیوانات تحت نظارت یک دامپزشک را در بر می‌گیرد.

زمان درمان حیوانات وابسته به نوع بیماری و معالجه آنها متفاوت خواهد بود. اگر جراحی در میان باشد حدودا 5 روز کامل برای درمان حیوان زمان لازم است همین پروسه درمانی برای رفع شکستگی در حیوانات تا ده روز به طول می‌انجامد.

در این میان واکسیناسون حیوانات، بررسی وزن و نحوه تغذیه حیوانات، جلوگیری از ابتلا به بیماری‌های فصلی با معاینه به موقع همگی زیر مجموعه معاینه حیوانات تهران می‌باشد. برای اطلاع از نزدیک ترین و در دسترس ترین دامپزشک مجرب در جهت درمان حیوانات تهران با در اپلیکیشن "خدمت از ما" یک ثبت سفارش داشته و از افراد متخصص در این زمینه راهنمایی لازم را بخواهید.

 

قیمت معاینه و درمان حیوانات تهران بر اساس چه مواردی تعیین می‌شود؟

قیمت معاینه حیوانات تهران و قیمت درمان حیوانات تهران، تنها با ویزیت حضوری و همین طور اعزام دامپزشک به محل قابل ارائه است. شما می‌توانید با یک ثبت سفارش رایگان در اپلیکیشن "خدمت از ما" علاوه بر درخواست اعزام نزدیک ترین دامپزشک به محل برای مشاهده وضعیت حیوان بیمار از دامپزشکان متخصص در زمینه معاینه و درمان حیوانات تهران به رایگان استعلام قیمت بگیرید.

 

نحوه ثبت سفارش معاینه و درمان حیوانات تهران در "خدمت از ما "

در صورت نیاز معاینه و درمان حیوانات در سریع ترین زمان ممکن، کافی است با تلفن همراه خود یک ثبت سفارش در اپلیکیشن و سایت "خدمت از ما "داشته باشید. با این کار دامپزشکان فعال در بازار آنلاین "خدمت از ما" در نزدیک ترین محل به شما برای معاینه و درمان حیوانات تهران با شما در ارتباط خواهند بود.

معرفی برترین معاینه و درمان حیوانات در تهران

"خدمت از ما" و دسترسی آسان به متخصصین

سفارش خدمت مورد نظر
سفارش خدمت مورد نظر
 • به چند سوال کوتاه پاسخ دهید
 • ما سفارش شما را برای متخصصین ارسال می‌کنیم
ارتباط با متخصصین و دریافت رایگان قیمت
ارتباط با متخصصین و دریافت رایگان قیمت
 • پیشنهاد متخصصین آماده به کار را مقایسه کنید
 • سوابق حرفه‌ای و نظر مشتریان قبلی آن‌ها را ببینید
انتخاب مناسب‌ترین متخصص به دلخواه
انتخاب مناسب‌ترین متخصص به دلخواه
 • کارتان را انجام شده تحویل بگیرید
 • نظرتان در مورد متخصص را ثبت کنید

نظرات

سید محمد حاجی سیدتقیا
سید محمد حاجی سیدتقیا
5.0
6 خدمت موفق
معاینه و درمان حیوانات
زهرا قطبی

بسیار دقیق و دلسوز بودن👌🏻 مرغ عشق ما رو هم درمان کردن🙏🏻

بیمارستان دامپزشکی هونام
بیمارستان دامپزشکی هونام
5.0
کمتر از 3 خدمت موفق
معاینه و درمان حیوانات
سامان اکبری

کلا خیلی خوش اخلاق مودب تمیز و کار بلد و در آخر منصف به نظر من قیمتشون عالی بود و هر چیزی که طی کرده بودیم همون و گرفتن آخه با بقیه که طی میکنی بعد حیوون و میبری پیشش ۱۰۰۰ جور بازی در میاره تا دو برابر مبلغ طی شده رو نگیره ولتون نمیکنه

کلینیک دامپزشکی نفس
کلینیک دامپزشکی نفس
5.0
5 خدمت موفق
معاینه و درمان حیوانات
زهره ظفرمند

سلام مراجعه کردم همچی عالی بود بهترین بودن واقعا انتخاب خوبی بود به غیر از قبمت مناسب اخلاق عالی حس امنیت خیلی خوبی دادن مخصوصا حمایت از حیواناتی که صاحب نداشتن نظر منو خیلی جلب کرد صمیمانه تشکر میکنم❤❤❤❤❤❤

کسب درآمد خدمت از ما
علاوه بر معاینه و درمان حیوانات، سایر خدمات فعال در تهران را مشاهده کنید.
مشاهده خدمات فعال تهران
امتیاز دهید

5.00 امتیاز از 5 رای

سایر عبارت های جستجو شده برای معاینه و درمان حیوانات تهران

 • معاینه حیوانات تهران
 • درمان حیوانات تهران
 • هزینه ویزیت دامپزشکی تهران
 • قیمت معاینه حیوانات در محل تهران
loading