قیمت معاینه و درمان حیوانات در بازار چقدر است؟

برای اطلاع از "هزینه معاینه و درمان حیوانات" با پاسخ به چند سوال کوتاه، از متخصصان به رایگان قیمت بگیرید

متوسط قیمت (اجرت کار)
در حال بروز رسانی قیمت ...

شما در کدام شهر به معاینه و درمان حیوانات نیاز دارید؟

معاینه و درمان حیوانات را به متخصصش بسپار

معاینه حیوانات به صورت فصلی و درمان به موقع حیوانات، علاوه بر حفظ سلامت جسمانی حیوانات، موجب افزایش طول عمر آنان نیز می‌تواند بشود. به همین دلیل است که بسیاری از حیوانات برای خود شناسنامه‌ای دارند که نشان از درمان‌ها و معاینات گذشته‌شان دارد. درمان حیوانات، باید توسط دامپزشکی مجرب صورت گیرد تا بتوان با خیالی آسوده، معاینه حیوانات و درمان حیوانات را به او سپرد. با ما همراه بمانید تا در ادامه علاوه بر معاینه و درمان حیوانات، به مواردی از جمله بیمه درمان حیوانات خانگی، قیمت ویزیت دامپزشک خرگوش، هزینه ویزیت دامپزشکی سگ، بیمه حیوانات خانگی سامان، دکتر حیوانات، واکسن حیوانات، سونوگرافی حیوانات در تهران، عقیم سازی حیوانات و ... بپردازیم. 

 

معاینه حیوانات

 

معاینه حیوانات

یکی از مهم‌ترین مواردی که در بلندمدت می‌تواند موجب افزایش طول عمر حیوان شما و پیشگیری از بیماری‌های متفاوت شود، معاینه حیوانات به صورت دوره‌ای است. پیشنهاد ما به شما، انجام معاینه به صورت فصلی و یا در زمانی است که برای واکسیناسیون حیوان خود به دامپزشک مراجعه کرده‌اید. 

مزیت انجام فصلی معاینه حیوانات، آگاهی از سلامت جسم حیوان است. بدین شکل، در صورت بروز هر گونه بیماری، به سرعت متوجه آن خواهید شد و می‌توانید اقدام‌های پیشگیرانه مورد نیاز را انجام بدهید. 

 

هزینه معاینه حیوانات و درمان حیوانات در خدمت از ما

شما به راحتی می‌توانید با ثبت درخواست خود در خدمت از ما، از چندین دکتر حیوانات (دامپزشک) به رایگان قیمت معاینه حیوانات دریافت کنید؛ و با بررسی سوابق هر یک از دامپزشکان، برترین دامپزشک را برگزینید. 

علاوه بر آن که شما می‌توانید به مطب دامپزشک برای معاینه حیوانات، واکسن حیوانات و ... مراجعه کنید؛ می‌توانید از دکتر حیوانات بخواهید در محل شما حاضر شود و خدمات مورد نیاز حیوان شما را ارائه بدهد. 

 

درمان حیوانات

 

درمان حیوانات

درمان حیوانات فرایندی پیچیده است و در طی این مدت، حتما باید دامپزشک بر حیوان شما نظارت کند. در برخی موارد، پس از انجام شدن درمان، مانند جراحی برای خارج نمودن غده خوش خیم از حیوان شما، می‌توانید پس از طی 5 روز، حیوان خود را به خانه ببرید؛ در صورتی که در برخی از شکستگی‌های دست و پا، باید تا چند ده روز حیوان شما در بیمارستان بماند.

 

بیمه درمان حیوانات خانگی

بیمه درمان حیوانات خانگی به موارد متفاوتی بستگی دارد. در ادامه بر شرح هر یک از این عوامل پرداخته‌ایم.

  • گونه حیوان خانگی شما: به صورت معمول، بیمه سگ‌ها نسبت به گربه‌ها بیشتر است (حدود 1.5 برابر).
  • سقف تعهد صادر کننده بیمه: هر چه تعهد صادر کننده بیمه بیشتر شود، هزینه بیمه درمان حیوانات خانگی نیز افزایش خواهد یافت. 
  • سن حیوان خانگی شما: هر چه سن حیوان خانگی شما افزایش یابد، بر قیمت بیمه درمان حیوانات خانگی شما افزوده خوهد شد. 

 

واکسن حیوانات

 

واکسن حیوانات

در صورتی که حیوان خانگی شما (خرگوش، سگ، گربه، طوطی و ...) شما به تازگی به دنیا آمده است، پینشهاد می‌کنیم به یک مرکز درمانی مراجعه کنید و برای حیوان خود، یک پرونده پزشکی تشکیل دهید. به هنگام تشکیل دادن پرونده برای حیوان خود، از متخصص مربوطه تقاضا کنید برای شما شناسنامه‌ای حاوی سوابق معاینات و واکسن حیوانات شما، ایجاد کند. 

در طول رشد و بالغ شدن حیوانتان، می‌توانید با مراجعه به این دفترچه، از زمان واکسیناسیون بعدی، معاینات و درمان‌های انجام شده تا کنون و ... آگاه شوید. به خصوص اگر حیوان شما بیمار شود، دامپزشک با بررسی سوابق حیوان، می‌تواند تصمیمات درست‌تری اتخاذ کند. 

 

سخن پایانی 

در صورت تمایل به دریافت قیمت معایه و درمان حیوانات، می‌توانید با ثبت درخواست خود از چندین متخصص و دکتر حیوانات به رایگان قیمت بگیرید و با بررسی سوابق آن‌ها، برترین دکتر را برگزینید.

4.5 امتیاز از 1633 رای

بهترین متخصصان نزدیک به خود را پیدا کنید
معاینه و درمان حیوانات

نظرات

سید محمد حاجی سیدتقیا
سید محمد حاجی سیدتقیا
5.0 (از 9 نظر)
12 خدمت موفق
معاینه و درمان حیوانات
مهدی ریاحی

احساس مسئولیت.دانش مناسب.خونسردی و متانت و صبوری در پاسخ سوالات قابل سپاس است. حتما از تجربیات دکتر استفاده کنید.

فرهاد مخدومی
فرهاد مخدومی
5.0 (از 4 نظر)
3 خدمت موفق
معاینه و درمان حیوانات
مژده قدیری

اقای مخدومی باحوصله وبادقت ویزیت پیشی مارو انجام دادند.هنوز داروهارو شروع نکردیم ومطئنم که نتیجه خوبی خواهیم گرفت.

محمد سجاد صابری
محمد سجاد صابری
5.0 (از 23 نظر)
37 خدمت موفق
معاینه و درمان حیوانات
غزل بني آدم

بسيار متعهد ، دلسوز ، منصف هستند خيلي ازشون ممنونيم كاملاً مشخصه كه عاشق كارشون هستن علاوه بر همه ي اين موارد، بسيار هم با شخصيت هستن

در این شهرها می توانید سفارش معاینه و درمان حیوانات را ثبت کنید: