قیمت واکسن حیوانات در بازار چقدر است؟

برای اطلاع از "هزینه واکسن حیوانات" با پاسخ به چند سوال کوتاه، از متخصصان به رایگان قیمت بگیرید

متوسط قیمت (اجرت کار)
در حال بروز رسانی قیمت ...

شما در کدام شهر به واکسن حیوانات نیاز دارید؟

واکسن حیوانات را به متخصصش بسپار

واکسن حیوانات، به خصوص واکسن حیوانات خانگی و اهلی، یکی از مهم‌ترین عوامل افزایش طول عمر حیواناتی دوست‌داشتنی مانند سگ، گربه، طوطی، همستر و خرگوش است. البته برای حیوانات خانگی‌ای از جمله طوطی، همستر و خرگوش پیشنهاد می‌شود محتاطانه واکسیناسیون را انجام دهید. واکسن حیوانات علاوه بر مزیت افزایش طول عمر حیوان خانگی، موجب کاهش ابتلا به بیماری‌های متفاوت و همچنین بیماری‌های انسان-حیوان مانند هاری نیز می‌شود.

با ما همراه باشید تا علاوه بر شناخت مهمترین واکسن حیوانات، مواردی دیگری از جمله قیمت واکسن سگ ژرمن شپرد، شیتزو تریر و ...، قیمت واکسن گربه و موضوعات دیگر را بررسی کنیم.

 

واکسن حیوانات خانگی و اهلی

واکسن حیوانات خانگی و اهلی

خوب از پیش از پرداختن به قیمت واکسن گربه و هزینه واکسن سگ، راه و روش انجام واکسیناسیون برای همراهان دوست‌داشتنی‌تان را بررسی کنیم. در موضوع نگهداری حیوانات خانگی، رویکردی متفاوتی نسبت به واکسیناسیون اخذ می‌شود.

در صورتی که از حیواناتی نظیر طوطی یا همستر نگهداری می‌کنید، هنگام زدن واکسن باید بسیار توجه کنید. پیشنهاد ما این است که برای واکسیناسیون چنین حیواناتی حتما به یک دامپزشک کاملا متخصص مراجعه کنید. چرا که در مواردی متاسفانه شاهد مرگ همستر بر اثر تزریق واکسن بیش از حد بوده‌ایم.

اما اگر حیوان خانگی شما سگ است، از هفته ششم تا هشتم تولد او باید واکسن‌های سه، پنج، هفت و نه گانه به او تزریق شود. هنگام بالغ شدن نیز باید تزریق سالانه واکسن هاری انجام شود. و اما واکسیناسیون گربه، مانند واکسن سگ، از هفته ششم تا هشتم تولد او شروع می‌شود.

 

قیمت واکسن حیوانات در «خدمت از ما»

در ادامه سفارش واکسن حیوانات را توضیح می‌دهیم تا دید بهتری از قیمت کلی این خدمات در بازار آنلاین «خدمت از ما» داشته باشید:

 

قیمت واکسن سگ

در وهله اول، هزینه واکسن سگ با توجه به نوع واکسن مشخص می‌شود. برای مثال، همان‌طور که حدس می‌زنید، قیمت واکسن سگ برای واکسن هاری با واکسن‌های چندگانه متفاوت است (در ادامه مهمترین واکسن‌ها برای سگ‌ها را معرفی کرده‌ایم). به‌طور میانگین، قیمت واکسن سگ چندگانه کمتر از 300 هزارتومان، و هزینه واکسن سگ هاری کمتر از 200 هزار تومان است.

از طرف دیگر نژاد سگ شما و سن (بالغ یا پاپی/توله سگ) او نیز می‌تواند روی قیمت واکسن سگ اثر بگذارد. این تاثیر به دو دلیل است: یکی اینکه به واسطه نژاد و جثه و سن او ممکن است به دوز بیشتری از واکسن نیاز شود؛ و دیگری آنکه نوع نیاز او به واکسن تحت تاثیر قرار خواهد گرفت.

 

قیمت واکسن گربه

 

قیمت واکسن گربه

فاکتورهای قیمت واکسن گربه نیز مشابه عوامل موثر بر هزینه واکسن سگ است. هر چند هنگام پرداخت قیمت واکسن گربه دیگر به واکسیناسیون هاری اشاره‌ای نمی‌شود، اما گربه‌ها نیر واکسن‌های ضروری و چندگانه‌ای دارند که حتما باید برای آنها اقدام کنید. به‌طور میانگین، قیمت واکسن گربه چندگانه نیز معمولا کمتر از 300 هزارتومان است.

چه در مورد قیمت واکسن سگ و چه قیمت واکسن گربه و حتی حیوانات دیگر، سه مورد مهم دیگر نیز بر قیمت واکسیناسیون حیوانات خانگی موثر است:

 • شهر و موقعیت کلینیک دامپزشکی
 • حمایتی بودن یا نبودن تعرفه
 • کشور ساخت واکسن

شما می‌توانید به راحتی درخواست خود برای واکسن حیوان خانگی را به صورت آنلاین ثبت کنید، و با ثبت مشخصات حیوان اهلی و یا خانگی‌تان، قیمت واکسیناسیون حیوانات را از برترین دامپزشکان فعال در «خدمت از ما» به رایگان دریافت کنید.

در صورتی که قیمت واکسن گربه، هزینه واکسن سگ و ... پیشنهادی مناسب بود، با بررسی سابقه دامپزشک مدنظرتان می‌توانید درخواست واکسن حیوان اهلی یا خانگی خود را به او بسپارید. 

 

تاثیر سلامت حیوانات والد بر سلامت جفت‌هایشان

یکی از مهم‌ترین دلایل انجام واکسیناسیون، تقویت شدن جسمی حیوانات برای جفت گیری است. در صورتی که عقیم سازی حیوانات خود را انجام نداده‌اید، در صورت تقویت جسمانی حیوان خود، جفت به دنیا آمده دارای سلامت جسمانی بسیار مناسبی خواهد بود. از دیگر سو، در صورت واکسیناسیون‌های منظم، پادتن ساخته شده در حیوان والد به جسم جفتش نیز منتقل می‌شود.

 

دفترچه سلامت حیوانات 

یکی از روش‌هایی که با آن به راحتی می‌توانید سلامت و واکسن حیوانات خود را در طول زمان با آن رصد کنید و از نوبت‌های بعدی او نیز آگاه شوید، دفترچه سلامت حیوانات است.

در این دفترچه اطلاعاتی نظیر واکسن‎های تزریقی و زمان آن‌ها درج شده است، که می‌تواند به دامپزشک در صورت روی دادن موردی برای حیوان شما کمک کند. بدین ترتیب، دامپزشک قادر خواهد بود تا درباره روش درمان حیوانات و دارو‌های مناسب درمان تصمیم بهتری بگیرد.

 

هزینه و قیمت واکسن سگ

 

واکسن‌های مهم سگ و گربه

واکسن‌ها به دو قسم اصلی و غیر مهم تقسیم بندی می‌شوند. در ادامه به واکسن‌های اصلی سگ و گربه پرداخته‌ایم که حتما باید طبق برنامه زده شوند:

 

واکسن‌های مهم سگ

واکسن‌های مهم سگ که شامل 5 مورد است، به اصطلاح واکسن هسته نامیده می‌شوند. این واکسن‌ها عبارت هستند از:

 • واکسن هاری (که هر سال باید تکرار شود)
 • هپاتیت
 • دیستمپر (برای سگ‌هایی که سن‌شان کمتر از 36 ماه است)
 • پارو-ویروس
 • پارا-انفولانزا

 

واکسن‌های مهم گربه

واکسن‌های اصلی گربه عبارت هستند از:

 • کالیک-ویروس کولیکی
 • پانلوکوپنی
 • هاری (هر سال باید تکرار شود)
 • رینوتراکیت
 • بردتلا (برای گربه‌هایی با سن کمتر از 24 هفته)

 

سفارش واکسن حیوانات در «خدمت از ما»

در صورت تمایل شما به آگاهی از قیمت واکسن گربه، هزینه واکسیناسیون سگ و ...، درخواست خود را در بازار آنلاین «خدمت از ما» ثبت کنید و با دریافت قیمت از دامپزشکان متعدد فعال در این بازار، بهترین دامپزشک حاذق در واکسن حیوانات را برگزینید. 

اگر حس کردید برای اینکار به اطلاعات بیشتری نیاز دارید، می‌توانید پروفایل حرفه‌ای هریک از دامپزشکان و کلینیک‌های مربوطه را در اپلیکیشن و وبسایت‌ ما ببینید، و همچنین از نظرات و امتیازات سایر کاربران کمک بگیرید.

4.5 امتیاز از 1631 رای

بهترین متخصصان نزدیک به خود را پیدا کنید
واکسن حیوانات

نظرات

زهرا رباط جزی
زهرا رباط جزی
5.0 (از 6 نظر)
8 خدمت موفق
واکسن حیوانات
محمد حسینعلی پور

درود. بانو بسیار خوشرفتاری هستند و کاملا با شکیبایی به تمامی پرسش ها پاسخ دادند. در طول معاینه گربمون اصلا اذیت نشد و بسیار با آرامش و مهربانی با گربمون رفتار کردن. کلا همه چیز عالی بود. سپاس فراوان

زهرا رباط جزی
زهرا رباط جزی
5.0 (از 6 نظر)
8 خدمت موفق
واکسن حیوانات
مجید جباری

بسیار متعهد با اخلاق با دانش و وقت شناس . مهارت لازم در انجام کار را دارا هستند. امیدوارم پایدار باشند. بسیار خوشحالم که با ایشون آشنا شدم. قطعا در ادامه هم از تجربیات ایشون استفاده خواهم کرد.

شهریار اسدیان حاج آقایی
شهریار اسدیان حاج آقایی
5.0 (از 3 نظر)
5 خدمت موفق
واکسن حیوانات
سان یوسفی

آقای دکتر بسیار با تجربه و حرفه ای قیمت مناسب برای تزریق واکسن دوره ای سگم مزاحمشون شدم که کاملا واکسنها با یخچال و شرایط مناسب حمل شده بود. به همه دوستان پیشنهاد میدم با خیال راحت انتخاب کنند

در این شهرها می توانید سفارش واکسن حیوانات را ثبت کنید:

مجله "خدمت از ما"

محلی برای حل چالش های روزمره
مشاهده مجله
مجله "خدمت از ما"