قیمت واکسن حیوانات در بازار چقدر است؟

برای اطلاع از "هزینه واکسن حیوانات" با پاسخ به چند سوال کوتاه، از متخصصان به رایگان قیمت بگیرید

متوسط قیمت
در حال بروز رسانی قیمت ...

شما در کدام شهر به واکسن حیوانات نیاز دارید؟

واکسن حیوانات را به متخصصش بسپار

واکسن حیوانات به خصوص واکسن حیوانات خانگی و اهلی، یکی از مهم‌ترین عوامل افزایش طول حیوانات خانگی و اهلی مانند سگ، گربه، طوطی، همستر و خرگوش است. البته برای حیواناتی همچون طوطی، همستر و خرگوش پیشنهاد می‌شود محتاطانه واکسیناسیون را انجام دهید. واکسن حیوانات، علاوه بر مزیت افزایش طول عمر حیوان خانگی یا حیوان اهلی به دلیل کاهش احتمال دریافت بیماری‌های متفاوت، موجب کاهش مواردی بیماری‌های متفاوت انسان-حیوان مانند هاری نیز می‌شود. با ما همراه بمانید تا به علاوه بر واکسن حیوانات، به مواردی دیگری از جمله قیمت واکسن سگ (ژرمن شپرد، شیتزو تریر و ...)، قیمت واکسن گربه و ... بپردازیم. 

 

واکسن حیوانات خانگی (واکسن حیوانات اهلی)

برای هر یک از حیوانات خانگی، رویکردی متفاوت نسبت به واکسیناسیون اخذ می‌شود. در صورتی که حیواناتی نظیر طوطی یا همستر دارید، به هنگام زدن واکسن باید بسیار توجه کنید. برای واکسیناسیون چنین حیواناتی، پیشنهاد می‌شود به یک دامپزشک کاملا متخصص مراجعه کنید. در مواردی شاهد مرگ همستر بر اثر تزریق واکسن بیش از حد بوده‌ایم. 
در صورتی که حیوان خانگی شما سگ است، از هفته ششم تا هشتم تولد سگ باید واکسن‌های سه، پنج، هفت و نه گانه تزریق به او تزریق شود؛ و به هنگام بالغ شدن، نیاز به تزریق سالانه واکسن هاری است. 
واکسیناسیون گربه، همانند واکسن سگ، از هفته ششم تا هشتم شروع می‌شود. 

 

قیمت واکسن حیوانات (سگ، گربه و ...) در خدمت از ما

شما می‌توانید به راحتی درخواست خودتان را به صورت آنلاین ثبت کنید و با ثبت مشخصات حیوان اهلی و یا خانگی، قیمت واکسیناسیون حیوانات را از برترین دامپزشکان فعال در خدمت از ما دریافت کنید. 
در صورتی که قیمت واکسن گربه، هزینه واکسیون سگ یا ... پیشنهادی مناسب بود، با بررسی سابقه دامپزشک مدنظرتان، می‌توانید درخواست واکسن حیوان اهلی یا خانگی خود را به او بسپارید. 

 

اثرگذاری سلامت حیوانات والد بر سلامت جفت‌هایشان

یکی از مهم‌ترین دلایل انجام واکسیناسیون، تقویت شدن جسمی حیوانات برای جفت گیری است. در صورتی که حیوان خود را عقیم نکرده‌اید، در صورت تقویت جسمانی حیوان خود، جفت به دنیا آمده دارای سلامت جسمانی بسیار مناسبی خواهد بود. از دیگر سو، در صورت واکسیناسیون‌های منظم، پادتن ساخته شده در حیوان والد، به جسم جفتش نیز منتقل می‌شود. 

 

دفترچه سلامت حیوانات 

یکی از روش‌هایی که به راحتی می‌توانید سلامت حیوانات و واکسن حیوانات خود را در طول زمان با آن رصد کنید و همچنین از نوبت‌های بعدی او نیز آگاه شوید، دفترچه سلامت حیوانات است. 
در این دفترچه اطلاعاتی نظیر واکسن‎های تزریقی و زمان آن‌ها درج شده است که می‌تواند به دامپزشک در صورت روی دادن موردی برای حیوان شما، کمک کند تا تصمیم بهتری درباره روش درمان و دارو‌های مناسب درمان، در پیش بگیرد. 

 

واکسن‌های مهم سگ و گربه

واکسن‌ها به دو قسم اصلی و غیر مهم تقسیم بندی می‌شوند. در ادامه به واکسن‌های اصلی سگ و گربه پرداخته‌ایم که حتما باید طبق برنامه زده شوند. 

واکسن‌های مهم سگ

واکسن‌های مهم سگ که شامل 5 مورد است، به اصطلاح واکسن هسته نامیده می‌شود. این واکسن‌ها عبارت هستند از:
•    واکسن هاری (هر سال باید تکرار شود)
•    هپاتیت
•    دیستمپر (برای سگ‌هایی که سن‌شان کمتر از 36 ماه است)
•    پارو-ویروس
•    پارا-انفولانزا

واکسن‌های مهم گربه

واکسن‌های اصلی گربه عبارت هستند از:
•    کالیک-ویروس کولیکی
•    پانلوکوپنی
•    هاری (هر سال باید تکرار شود)
•    رینوتراکیت
•    بردتلا (برای گربه‌هایی با سن کمتر از 24 هفته)

 

سخن پایانی «واکسن حیوانات»

در صورت تمایل شما به آگاهی از قیمت واکسن گربه، هزینه واکسیناسیون سگ و ...، درخواست خود را در بازار خدمت از ما ثبت کنید و با دریافت قیمت از دامپزشکان متعدد فعال در این بازار، به بررسی سوابق هر یک بپردازید و بهترین دامپزشک حاذق در واکسن حیوانات را برگزینید. 
 

امتیاز دهید

4.68 امتیاز از 125 رای

بهترین متخصصان نزدیک به خود را پیدا کنید
واکسن حیوانات

نظرات

دکتر حسن جلیلیان
دکتر حسن جلیلیان
5.0
36 خدمت موفق
واکسن حیوانات
ن پوررحیمی

بسیار مهربان،حرفه ای و منصف بودن.بسیار متشکرم و همیشه به اینجا مراجعه خواهم کردو به تمام دوستان هم توصیه میکنم

دکتر حسن جلیلیان
دکتر حسن جلیلیان
5.0
36 خدمت موفق
واکسن حیوانات
برهان اصغرنژاد

رفتار محترمانه، سرویس دهی عالی، مهارت و تخصص، سر وقت بودن و کیفیت انجام کار بالا

دکتر حسن جلیلیان
دکتر حسن جلیلیان
5.0
36 خدمت موفق
واکسن حیوانات
زهره قربانی

سلام...دکتر جلیلیان من باراولی هست که باایشون اونم از طریق برنامه خدمت‌ازما آشنا شدم ..ولی ایشون در کمال صبر و آرامش و بااحترام و منش زباد تمامی سوالاتی که من نوشته بودم برام خیلی عالی توضیح دادند.... بنده ازشون کمال تشکر رو دارم..موفق و پیروز باشید

در این شهرها می توانید سفارش واکسن حیوانات را ثبت کنید:

loading