قیمت رادیولوژی و سونوگرافی حیوانات در بازار چقدر است؟

برای اطلاع از "هزینه رادیولوژی و سونوگرافی حیوانات" با پاسخ به چند سوال کوتاه، از متخصصان به رایگان قیمت بگیرید

متوسط قیمت (اجرت کار)
در حال بروز رسانی قیمت ...

شما در کدام شهر به رادیولوژی و سونوگرافی حیوانات نیاز دارید؟

رادیولوژی و سونوگرافی حیوانات را به متخصصش بسپار

رادیولوژی و سونوگرافی حیوانات خانگی یکی از خدماتی است که در دامپزشکی و کلینیک‌های حیوانات خانگی انجام می‌شود. تشخیص بیماری و یا آسیب‌دیدگی حیوان خانگی در بسیاری مواقع با رادیولوژی و سونوگرافی حیوانات خانگی امکان پذیر است. متخصص رادیولوژی دامپزشکی به دستور دامپزشک و جراح حیوانات، پیش از عمل‌های جراحی و برای درمان از اعضای بدن حیوانات عکس‌برداری می‌کند یا سونوگرافی گربه و سگ را تهیه می‌کند.

 

سونوگرافی حیوانات

 

قیمت رادیولوژی و سونوگرافی حیوانات چقدر است؟

قیمت رادیولوژی حیوانات در مراکز خصوصی و دولتی متفاوت‌اند. معمولا هزینه ویزیت دامپزشکی در مکان‌های خصوصی بیشتر از مکان‌های دولتی و دانشگاهی است. هزینه سونوگرافی نیز مانند قیمت رادیولوژی حیوانات، در کلینیک‌های دامپزشکی خصوصی بیشتر از هزینه سونوگرافی حیوانات در کلینیک‌های دولتی است. علاوه بر آن تعداد انجام رادیولوژی و سونوگرافی گربه نیز در قیمت سونوگرافی مهم است، زیرا گاهی اوقات به تشخیص پزشک و در صورت لزوم ممکن است که سونوگرافی گربه یا سگ تکرار شود.

 

کلینیک دامپزشکی خصوصی یا دولتی؟

کلینیک دامپزشکی خصوصی معمولا مجهز به دستگاه‌های رادیولوژی و سونوگرافی حیوانات هستند. از این رو هنگامی که برای تشخیص و درمان بیماری به مراکز و دامپزشکی‌های خصوصی مراجعه می‌کنید، به تشخیص دامپزشک و یا جراح حیوانات، می‌توانید در همان مرکز اقدام به عکسبرداری یا سونوگرافی گربه، سگ و... کنید. اما معمولا کلینیک‌های دولتی و دانشگاهی دستگاه‌های مجهزتر و به روزتری دارند. 

 

رادیولوژی حیوانات

 

تعداد دفعات نیاز به رادیولوژی و سونوگرافی حیوانات

تعداد دفعات اسکن کردن و رادیولوژی برای تشخیص دقیق‌تر بیماری، زیاد می‌شود. به دستور دکتر دامپزشک یا جراح حیوانات تعدا دفعات باید مشخص شود.

 

انواع خدمات رادیولوژی و سونوگرافی حیوانات

خدمات رادیولوژی و سونوگرافی حیوانات انواع مختلفی دارد، که بر اساس آسیب دیدگی یا نوع بیماری حیوان و به تشخیص متخصص دامپزشکی نوع آن تعیین می‌شود. 

  • رادیوگرافی دیجیتال
  • مرکز mri حیوانات
  • سونوگرافی معمولی
  • سونوگرافی داپلر
  • اکو کاردیوگرافی (برای تشخیص مشکلات قلبی)

 

قیمت رادیولوژی حیوانات

 

بهترین متخصص رادیولوژی و سونوگرافی حیوانات

کسی که در زمینه رادیولوژی و سونوگرافی حیوانات فعالیت می‌کند، باید متخصص رادیولوژی دامپزشکی باشد. اگر برای حیوان خانگی خود به دنبال یک مرکز رادیولوژی حیوانات در تهران یا مرکز mri حیوانات هستید، می‌توانید درخواست خود را به صورت رایگان در خدمت از ما ثبت کنید. از چندین متخصص رادیولوژی و سونوگرافی حیوانات قیمت بگیرید و باتوجه به سوابق متخصص و نظرات مشتریان قبلی، بهترین کلینیک یا متخصص را برای سونوگرافی گربه، سگ و...انتخاب کنید. 

4.5 امتیاز از 1632 رای

بهترین متخصصان نزدیک به خود را پیدا کنید
رادیولوژی و سونوگرافی حیوانات

در این شهرها می توانید سفارش رادیولوژی و سونوگرافی حیوانات را ثبت کنید: