تعمیر کامپیوتر کرج

با ثبت جزییات درخواست خود، بهترین تعمیرکاران کامپیوتر کرج را مشاهده کنید.

دسترسی به 138 تعمیرکار کامپیوتر در کرج

معرفی برترین تعمیرکاران کامپیوتر در کرج

تعمیر کامپیوتر کرج

تعمیر کامپیوتر کرج

تعمیر کامپیوتر کرج دسته‌های مختلفی از جمله نصب ویندوز در کرج، نصب نرم‌افزار در کرج، تعمیر سخت‌افزار و... را شامل می‌شود. هرکدام از خدمات تعمیر کامپیوتر کرج علاوه بر رفع ایرادات، عمر مفید یک سخت‌افزار یا نرم‌افزار را نیز افزایش می‌دهد. با توجه به گرانقیمت بودن رایانه‌های امروزی نیز، بهتر است تعمیر کامپیوتر در کرج را به متخصصان این حوزه بسپاریم.
با کمک «خدمت از ما»، دیگر نیازی نیست خودتان به دنبال مراکز تعمیر کامپیوتر کرج، خدمات کامپیوتری گوهردشت کرج و مناطق دیگر بگردید. برای دریافت خدمات نصب ویندوز در کرج، تعمیر کامپیوتر در کرج و... کافیست درخواست خود برای تعمیرات کامپیوتر کرج را ثبت کنید؛ قیمت‌های پیشنهادی متخصصان را ببینید؛ و بهترین تعمیرکار کامپیوتر کرج را انتخاب کنید.

 

خدمات تعمیر کامپیوتر در کرج

برخی از مهمترین سرویس‌های ارائه‌شده در تعمیر کامپیوتر کرج جهانشهر و مناطق دیگر عبارت‌اند از:

1. تعمیر کامپیوتر کرج؛ تعمیرات نرم‌افزاری

خدمات نصب ویندوز کرج بسته به نوع نیاز شما متغیر است. گاهی درخواست نصب ویندوز در منزل کرج برای سیستم‌های خانگی را دارید، و گاهی خدمات نصب ویندوز در کرج را برای سیستم‌های سازمانی درخواست می‌کنید. خدمات نصب ویندوز در کرج شامل نصب ورژن‌های مختلف به همراه درایورهای مربوطه است. نصب نرم‌افزارهای کاربردی و تخصصی نیز پس از نصب ویندوز در کرج و یا نصب ویندوز در منزل کرج انجام می‌شود.

 

2. تعمیر کامپیوتر در کرج؛ تعمیرات سخت‌افزاری

دربیشتر موارد، منظور از تعمیرات کامپیوتر کرج و تعمیر کامپیوتر در منزل کرج، تعمیرات سخت‌افزاریست. در این موارد، افراد به دنبال تعمیرکار کیس در کرج هستند. در ادامه پرمتقاضی‌ترین خدمات تعمیرات کامپیوتر کرج را معرفی‌کرده‌ایم:

 

تعمیر کیس کامپیوتر در کرج:

کیس اصلی‌ترین قسمت کامپیوتر رومیزیست. تعمیرکار کیس در کرج تمام اجزای کیس را بررسی و عیب‌یابی می‌کند. مادربرد، پاور، پردازنده، کارت گرافیک، کارت صدا، کارت شبکه، پورت‌ها و... با دقت توسط تعمیرکار کیس در کرج تست می‌شوند تا مشخص شود کدام بخش آسیب دیده است. تعمیرکار کیس در کرج نهایتا قطعه معیوب را با توجه شدت خرابی ترمیم یا تعویض می‌کند.

 

تعمیر پاور کامپیوتر در کرج:

تامین برق قطعات سیستم به عهده پاور است. برخی از نشانه‌های خرابی پاور (منبع تغذیه) و نیاز به تعمیر کامپیوتر کرج عبارت‌اند از: خرابی کیبورد و عدم شناسایی آن، تغییر ظاهر اجزای داخلی پاور، ریست شدن ناگهانی سیستم، عدم شناسایی دستگاه‌های وصل‌شده به سیستم، روشن نشدن کامپیوتر یا خاموش شدن سریع پس از بالا آمدن سیستم عامل، تغییر صدای فن‌های کارت گرافیک، بالا رفتن دمای پردازنده و کند شدن سیستم.

 

تعمیر مادربرد کامپیوتر در کرج:

تعمیر مادربرد هم مرحله مهمی در فرآیند تعمیر کامپیوتر در کرج است. برد اصلی رایانه قطعه‌ای مهم است که قطعاتی همچون هارد، رم، کار‌ های گرافیک، صدا، شبکه و... روی آن تعبیه می‌شود. اگر پس از روشن شدن کامپیوتر و شنیدن صدای فن، مانیتور هیچ تصویری نداشت، احتمالا ایراد از مادربرد است و به تعمیر کامپیوتر در کرج نیاز دارید.

 

تعمیر کارت گرافیک کامپیوتر در کرج:

ایراداتی مانند عدم نمایش تصاویر در مانیتور، شطرنجی شدن تصویر، ارائه تصویر سیاه، هنگ کردن سیستم پس از اجرای نرم‌افزاری گرافیکی، گیر کردن تصویر مات شدن صفحه نمایش، ریست شدن و نمایش ارور Blue Screen بعد از نصب درایور گرافیک و... نشان می‌دهند که کارت گرافیک سیستم دچار ایراد شده و نیاز به تعمیرات کامپیوتر کرج دارید.

 

قیمت تعمیر کامپیوتر کرج

قیمت تعمیر کامپیوتر کرج برای نصب ویندوز در کرج حدود مشخصی داشته، و نصب هر نرم‌افزار تخصصی نیز قیمت را افزایش خواهد داد. محل موردنظر شما برای دریافت خدمات تعمیرات کامپیوتر کرج نیز می‌تواند قیمت نصب ویندوز در کرج را تغییر دهد. مثلا نصب ویندوز در منزل کرج با مراجعه به مرکز تعمیر کامپیوتر کرج جهانشهر یا محله خودتان متفاوت خواهد بود.
قیمت تعمیر کامپیوتر در کرج برای خدمات سخت‌افزاری نیز با توجه به قطعه معیوب متفاوت خواهد بود. البته تعمیر کامپیوتر در کرج برای رایانه‌های قابل حمل معمولا از رایانه‌های رومیزی بیشتر است.

 

علاوه بر تعمیر کامپیوتر و فعالیت در حوزه دیجیتال، خدمات بسیار دیگری در خدمت از ما کرج فعال است که به راحتی می توانید به متخصصین آنها دسترسی داشته باشید.
 

"خدمت از ما" و دسترسی آسان به متخصصین

سفارش خدمت مورد نظر
سفارش خدمت مورد نظر
 • به چند سوال کوتاه پاسخ دهید
 • ما سفارش شما را برای متخصصین ارسال می‌کنیم
ارتباط با متخصصین و دریافت رایگان قیمت
ارتباط با متخصصین و دریافت رایگان قیمت
 • پیشنهاد متخصصین آماده به کار را مقایسه کنید
 • سوابق حرفه‌ای و نظر مشتریان قبلی آن‌ها را ببینید
انتخاب مناسب‌ترین متخصص به دلخواه
انتخاب مناسب‌ترین متخصص به دلخواه
 • کارتان را انجام شده تحویل بگیرید
 • نظرتان در مورد متخصص را ثبت کنید

نظرات

محمد شریفی
محمد شریفی
5.0
8 خدمت موفق
تعمیر کامپیوتر
علی علی

بسیار با اخلاق و متخصص در کارشون، خیلی سریع به حل مشکل بنده رسیدگی کردن.

علی انیسی نیا
علی انیسی نیا
4.8
15 خدمت موفق
تعمیر کامپیوتر
کوشا سیرلانی

با سلام نحوه برخورد خوب و اخلاق حرفه ای و رفع اشکال سریع با تشکر

حمیدرضا نیک کار
حمیدرضا نیک کار
4.7
5 خدمت موفق
تعمیر کامپیوتر
گلستان

بسیار خوش اخلاق و بینهایت دقیق در انجام کار و همچنین منصف و مسلط که من ازشون خیلی راضیم سپاسگزارم

کسب درآمد خدمت از ما
علاوه بر تعمیر کامپیوتر، سایر خدمات فعال در کرج را مشاهده کنید.
مشاهده خدمات فعال کرج
امتیاز دهید

5.00 امتیاز از 6 رای

سایر عبارت های جستجو شده برای تعمیر کامپیوتر کرج

 • تعمیر کامپیوتر کرج
 • تعمیرات کامپیوتر کرج
 • تعمیر کامپیوتر از راه دور کرج
 • تعمیرات کامپیوتر در محل کرج
 • امداد کامپیوتر کرج
 • عیب یابی کامپیوتر کرج
 • تعمیر کامپیوتر در کرج
 • هزینه تعمیر کامپیوتر کرج
 • قیمت تعمیرات کامپیوتر کرج
loading