قیمت تعمیر کامپیوتر در بازار چقدر است؟

برای اطلاع از "هزینه تعمیر کامپیوتر" با پاسخ به چند سوال کوتاه، از متخصصان به رایگان قیمت بگیرید

متوسط قیمت (اجرت کار)
در حال بروز رسانی قیمت ...

شما در کدام شهر به تعمیر کامپیوتر نیاز دارید؟

تعمیر کامپیوتر را به متخصصش بسپار

دسترسی سریع به متخصصان تعمیر کامپیوتر به این معناست که تحویل پروژه‌های کاری و درسی و حتی بازی‌های آخر هفته با دوستانتان بدون دغدغه خواهد بود. این روزها با وجود خدمات تعمیر کامپیوتر در محل و یا به صورت انلاین و از راه دور، تعمیرات کامپیوتر سریع‌تر از گذشته انجام می‌شود.

خبر خوب این است که دیگر برای دریافت خدمات تعمیر کامپیوتر خانگی و شرکتی، نیازی نیست به دنبال سایت تعمیرات کامپیوتر یا ویدئوهای آموزش تعمیر کامپیوتر بگردید. از چالش‌های اعتماد به لیست بالابلند سایت‌های این حوزه که بگذریم، تعمیر کامپیوتر در منزل به ابزار و قطعات متعدد و خاصی نیاز دارد.

پس چه بهتر که تعمیر کامپیوتر در محل را به متخصصی بسپاریم که می‌توانیم به او اعتماد کنیم، از هزینه خدماتی که ارائه می‌دهد از قبل اطلاع داشته باشیم، نظر مشتریان پیشین او را بدانیم و از سابقه کاری‌اش در تعمیرات کامپیوتر مطلع باشیم. «خدمت از ما» در پیدا کردن چنین فردی برای تعمیر لپ تاپ یا رایانه رومیزی‌تان به شما کمک می‌کند.

 

تعمیر کامپیوتر در محل

 

 

تعمیر کامپیوتر در محل و در منزل

ناگفته پیداست که یکی از پرطرفدارترین خدمات حوزه تعمیرات کامپیوتر، تعمیر کامپیوتر در محل و در منزل است. هرچه می‌گذرد، افراد بیشتری ارزش زمان را درک می‌کنند، و از ثانیه به ثانیه خود بیشترین استفاده را می‌برند. ما در «خدمت از ما» سعی می‌کنیم با معرفی بهترین متخصصان تعمیر کامپیوتر در محل به نوبه خود در صرفه‌جویی هزینه و زمان به شما کمک کنیم.

گذشته از اتلاف زمان و انرژی، ریسک‌های تعمیر رایانه در تعمیرگاه (خصوصا تعمیر کیس کامپیوتر) مثل ریسک خسارت‌های فیزیکی، انتظار طولانی برای تعمیر، عدم آگاهی از علت خرابی و نحوه تعمیر را هم نباید فراموش کرد. در موارد بدتر، سرقت اطلاعات، جابجایی قطعات و پرداخت هزینه‌های گزاف در ازای ایرادات ناچیز هم از تجربیات ناخوشایند برخی افراد در تعمیرات کامپیوتر بوده است.

اما تعمیر کامپیوتر خانگی یا شرکتی در محل چنین مشکلاتی ندارد. در واقع تعمیرات کیس کامپیوتر در محل برای کارشناسان هم بهتر است، مخصوصا برای افرادی که به‌صورت سیار فعالیت می‌‌کند. به این ترتیب آنها احتیاجی به اجاره مغازه ندارند، و خود می‌توانند سراغ متقاضیان تعمیر کامپیوتر قدیمی و جدید بروند.

 

قیمت تعمیر کیس و مادربورد کامپیوتر سال 1400

 

هزینه تعمیر کامپیوتر چگونه محاسبه می‌شود؟

تعمیرات کامپیوتر خدمات بسیار گوناگونی را شامل می‌شود؛ از ایرادات نرم‌افزاری گرفته تا سوختگی قطعات اساسی. با این حال، مبالغ متفاوتی که برای تعمیر کامپیوتر خانگی یا لپ‌تاپ‌ها به شما اعلام می‌شوند، همگی براساس نرخ اتحادیه مشخص می‌شود.

در این نرخ کلیه خدمات نرم‌افزاری (نصب ویندوز، برنامه‌های کاربردی و ...) نرخ مشخصی دارند. در صورت نیاز به تعمیرات سخت‌افزاری، بخش مهمی از هزینه تعمیر کیس کامپیوتر یا سایر قسمت‌های آن به قیمت روز قطعات بستگی دارد. البته تعمیرکاران این قطعات را بدون واسطه و با قیمت مناسب تهیه می‌کنند. در آخر نیز مبلغی به عنوان اجرت به فاکتور هزینه تعمیر کامپیوتر اضافه می‌شود.

متخصصان گزینش‌شده توسط «خدمت از ما»، پیش از مراجعه جهت تعمیر کامپیوتر در محل، با کمک اطلاعاتی که درباره نوع مشکل دستگاه به آنها می‌دهید، هزینه تقریبی تعمیرات کامپیوتر را تخمین زده و به شما اعلام می‌کنند. بنابراین، شما می‌توانید با برآورد و مقایسه هزینه‌ها، با اطمینان یکی از کارشناسان را انتخاب کنید.

 

تعمیرات کامپیوتر در منزل

 

خدمات تعمیرات کامپیوتر شامل چیست؟

اصولا خدمات تعمیر کامپیوتر در منزل و محل کار را به دو دسته می‌توان تقسیم کرد: تعمیرات سخت افزار و تعمیرات نرم افزاری.

برای ایرادات سخت‌افزاری، کارشناس پیش از تعمیر کیس کامپیوتر مشکوک‌ترین قطعات را تست می‌کند تا قطعه مشکل‌دار را پیدا کند. سپس، قطعه معیوب را دقیق‌تر بررسی می‌کند تا دقیقا ایراد را پیدا کند؛ مثلا اینکه آیا تنها یک خاز ایراد دارد یا قطعه دیگر بلااستفاده است.

در ایرادات نرم افزاری، اغلب کارشناسان با تعمیر کامپیوتر انلاین یا تعمیر کامپیوتر از راه دور و اصلاح تنظیمات، مشکل را حل می‌کنند. اما اگر نیاز به اقدامات دیگری باشد، با مراجعه حضوری به محل ما ایراد را کاملا برطرف خواهند کرد.

 

خدمات ارائه شده برای تعمیر کامپیوتر

رایانه‌تان مدام خاموش و روشن می‌شود؟ ویندوز آن بالا نمی‌آید؟ سیستم‌تان به شدت کند شده است؟ فایل‌ها خودبه‌خود پاک می‌شود؟ صداهای عجیب و بلندی از دستگاه‌تان می‌شوید؟ یا ...؟

با هر مشکلی که روبرو شده باشید، کارشناسان تعمیر کامپیوتر در محل با ارائه خدمات زیر دستگاه شما را مانند روز اول خواهند کرد:

 • مشاوره رایگان برای تعمیر کامپیوتر پیش از مراجعه به آدرس اعلام‌شده از طرف شما
 • ارتقا و اسمبل قطعات
 • بازیابی اطلاعات از دست رفته
 • نصب ویندوز و درایورهای لازم کامپیوتر
 • ویروس یابی کامپیوتر با نرم‌افزارهای روز دنیا
 • نصب انواع تجهیزات جانبی رایانه (اسکنر، پرینتر، مودم ADSL و ...)
 • بالا بردن سرعت کامپیوتر با برطرف کردن کلیه مشکلات سخت افزاری و نرم افزاری
 • ارائه توصیه‌های لازم پس از پایان کار جهت نیاز کمتر به تعمیر کامپیوتر انلاین و همچنین تعمیر کامپیوتر در منزل
 • و ...

 

تعمیرات کیس کامپیوتر

 

چرا برای تعمیر کامپیوتر خانگی خود «خدمت از ما» را انتخاب کنم؟

گذشته از اینکه با «خدمت از ما» می‌توانید ظرف چند دقیقه به تعدادی از بهترین تعمیرکاران رایانه در شهرتان دسترسی داشته باشید، و پیش از دریافت خدمات (چه در محل و چه تعمیر کامپیوتر انلاین و از راه دور) از هزینه مطلع باشید، ما مزایای دیگری را نیز به شما ارائه می‌کنیم:

 • استعلام هزینه تعمیرات کامپیوتر و ثبت سفارش به صورت کاملا رایگان
 • تعمیر و سرویس دقیق و سریع کامپیوتر
 • ارائه خدمات برای تعمیر کامپیوتر قدیمی و جدید کلیه برندها
 • استفاده از قطعات اصلی و تضمین‌شده درصورت نیاز به تعویض قطعات در حین تعمیرات کیس کامپیوتر
 • تعمیر تخصصی کلیه دستگاه‌های شما از جمله انواع پرینتر، سرور، پلاتر، اسکنر، کارتریج، لپ تاپ، تبلت و بورد
 • پایش و پشتیبانی خدمات تعمیر کامپیوتر و تعمیر لپ تاپ به منظور افزایش کیفیت ارائه خدمات و رضایت مشتری

 


سفارش تعمیرات کامپیوتر در محل در شهر شما

برای دریافت خدمات تعمیر کیس کامپیوتر و دیگر بخش‌های آن کافی است درخواست خود را در سایت و یا اپلیکیشن «خدمت از ما» ثبت کنید. پس از ثبت سفارش و جزئیات مورد نیاز آن، متخصصان تعمیرات کامپیوتر فعال در این بازار آنلاین خدمات، قیمت پیشنهادی خود را برایتان ارسال می‌کنند.

در کنار بررسی مبالغ پیشنهاد شده برای تعمیرات کیس کامپیوتر، می‌توانید به پروفایل هریک از متخصصان مراجعه کنید، و از تخصص و مهارت آنها مطمئن شوید. نظرات و امتیازات مشتریان پیشین هرکدام نیز به شما برای انتخاب بهترین تعمیرکار کمک خواهد کرد.

در حال حاضر، خدمات تعمیر کامپیوتر در محل تهران، شیراز، تبریز، مشهد، کرج و سایر شهرهای بزرگ در اپلیکیشن و وب سایت «خدمت از ما» ارائه می‌شوند. لیست کامل شهرهای تحت پوشش جهت تعمیرات کامپیوتر را کمی پایین‌تر می‌توانید ملاحظه کنید.

4.5 امتیاز از 1623 رای

بهترین متخصصان نزدیک به خود را پیدا کنید
تعمیر کامپیوتر

نظرات

محمد مهدی بهپوری
محمد مهدی بهپوری
4.0 (از 285 نظر)
376 خدمت موفق
تعمیر کامپیوتر
محمدحسن زاهدروزگار

از نظر سرعت تعیین عیوب و سرویس عالی بودن ولی یکمی روی هماهنگی ها زمانبدی مشکل بود ولی در کل خوب بودن امتیاز من 4.5 هست از پنج ولی خوب امکان چهار نیم وجود نداشت

محمد باباعلی
محمد باباعلی
5.0 (از 5 نظر)
4 خدمت موفق
تعمیر کامپیوتر
اکبر ناصح نژاد

سلام وخسته نباشید خدمت آقاباباعلی بنده که از انجام با حوصله و دقت بالا ممنون هستم واقعا کار بلد هستند

روح اله اسدی
روح اله اسدی
5.0 (از 39 نظر)
48 خدمت موفق
تعمیر کامپیوتر
آرمان الحانی

فرد بسیار با اخلاق ، متخصص وبا انصافی هستن با وجودی که کیس رو برای تست بردن ولی هزینه اضافی دریافت نکردن من بسیار راضی بودم حتما پیشنهاد میکنم

در این شهرها می توانید سفارش تعمیر کامپیوتر را ثبت کنید: