قیمت نصب ویندوز و نرم افزار در بازار چقدر است؟

برای اطلاع از "هزینه نصب ویندوز و نرم افزار" با پاسخ به چند سوال کوتاه، از متخصصان به رایگان قیمت بگیرید

متوسط قیمت (اجرت کار)
  • 80,000 تومان
  • 95,000 تومان
  • 120,000 تومان
  • 150,000 تومان

شما در کدام شهر به نصب ویندوز و نرم افزار نیاز دارید؟

نصب ویندوز و نرم افزار را به متخصصش بسپار

نصب ویندوز و نرم افزار در محل از جمله خدمات مرتبط با لپ تاپ و کامپیوتر به شمار می‌آید. این روزها تعویض ویندوز و نصب انواع نرم افزار‌های کاربردی در محل به راحتی انجام می‌شود و دیگر نیازی به مراجعه به مراکز تعمیر و خدمات کامپیوتری نیست. در کنار نصب ویندوز و نرم افزار، پشتیبانی از نرم افزار‌های نصب شده و آپدیت ویندوز در مواقع ضروری نیز از جمله خدمات محبوب این حوزه است.

نصب ویندوز و نرم افزار کاری تخصصی در زمینه پشتیبانی و خدمات سیستمی است، و وجود نرخ مشخص برای هزینه نصب ویندوز نباید باعث شود فکر کنیم که اینطور نیست. فردی که نصب ویندوز یا نرم افزارهای دیگر را انجام می‌دهد، باید دانش و تجربه کافی را داشته باشد، تا بتواند متناسب با سیستم، نوع کار و تنظیمات بهتری خدمات را ارائه دهد.

ما در «خدمت از ما» به شما کمک می‌کنیم تا چنین فردی را برای نصب ویندورز و نرم افزارهای عمومی و تخصصی پیدا کنید، و بتوانید پیش از ثبت سفارش قیمت نصب ویندوز را نیز از آنها دریافت کنید. در ادامه با نحوه دریافت این خدمات و تعرفه نصب ویندوز سال 1400 آشنا می‌شویم.

 

نصب ویندوز

 

 

چرا نصب ویندوز و نرم افزار را به متخصص بسپاریم؟

نصب ویندوز و نرم افزار بر روی انواع لپ تاپ و کامپیوتر از جمله اقداماتی است که وابسته به نوع سیستم صورت گرفته، و معمولا پس از تعمیر کامپیوتر یا تعمیر لپ تاپ انجام می‌شود. نصب انواع ویندوز و نرم افزار‌های آموزشی، طراحی، بازی و ... بهتر است از طریق یک فرد متخصص در زمینه نصب ویندوز و نرم افزار صورت گیرد. شاید هزینه نصب ویندوز همه‌جا طبق تعرفه و یکسان باشد، اما کیفیت خدمات یکسان نیست.

پیش‌تر اشاره کردیم که نصب ویندوز و نرم افزار مهارت و دانش خاص خود را می‌طلبد. متخصص واقعی صرفا هزینه نصب ویندوز را دریافت نمی‌کند و کار را انجام بدهد. او با دقت وضعیت سیستم‌ و درایوهای آن را بررسی می‌کند، نیازهای شما را می‌سنجد، توان دستگاه را بررسی می‌کند، و بعد بهترین گزینه را به شما پیشنهاد می‌دهد. توجه نکردن به چنینی مواردی تنها هزینه نصب ویندوز را روی دست شما می‌گذارد، بدون نتیجه مطلوب.

بنابراین یافتن یک راهکار برای دسترسی مناسب و مطمئن به یک فرد متخصص و فنی در نصب ویندوز و خدمات نصب نرم افزار مرحله‌ای مهم برای دریافت این خدمات است. یک راهکار اصولی و مطمئن در مسیر انتخاب یک فرد متخصص در نصب ویندوز و نرم افزار، استفاده از قابلیت‌های لحاظ شده در بازار آنلاین «خدمت از ما» است.

 

هزینه نصب ویندوز در محل

 

خدمات نصب نرم افزار شامل چه مواردی می‌شود؟

خدمات نصب ویندوز و نصب نرم افزار بسته به اهداف شما متغیر است. ممکن است درخواست شما نصب ویندوز در محل باشد، یا نصب ویندوز و نرم افزار برای چندین سیستم سازمانی. در ادامه برخی از خدمات نصب ویندوز کرج را می‌بینید:

  • نصب ویندوز کرج سری 10، 8، 7 و XP در محل به همراه نصب درایورهای مربوطه (بهترین نسخه ویندوز برای شما با توجه به مشخصات سیستم و نوع استفاده تعیین می‌شود)
  • نصب ویندوز 10 در محل روی ویندوز 7 (یا بک ورژن دیگر روی ورژن‌های دیگر)
  • نصب ویندوز سیار برای ویندوز دوم روی درایوهای دیگر سیستم
  • ویروس کشی کامپیوتر و نصب مجموعه آفیس
  • نصب مرورگر و پخش‌کننده‌ها صدا و ویدئو
  • نصب نرم‌افزارهای تخصصی مانند فتوشاپ، اتوکد و ... و همچنین بازی‌های ویدئویی

 

قیمت نصب ویندوز و نرم افزار چگونه تعیین می‌شود؟

قیمت نصب ویندوز و نرم افزار روی سیستم‌های مختلف تحت سیستم عامل‌های متفاوت بر اساس ایرادات مشاهده شده و سختی کار می‌تواند متفاوت باشد. با بالا رفتن نیاز به تخصص در انجام کار نصب ویندوز و نرم افزار امکان تغییرات قیمت در پایان کار بیشتر می‌شود.

مثلا گاهی سیستم شما هیچ مشکل جدی‌ای ندارد، اما برای بهبود عملکرد مایلید ویندوز جدید روی آن نصب شود. اما گاهی شما با ارورهایی مثل صفحه آبی و یا سیاه ماندن صفحه مواجه می‌شوید. این موارد می‌تواند هزینه نصب ویندوز را کمی تغییر دهد.

نرخ‌های انجام خدمات جانبی نرم افزاری برای انواع سیستم‌های با توجه به تعرفه نصب ویندوز سال 1400 مشخص می‌شود. با این حال، قیمت نصب ویندوز و نرم افزار، به فاکتورهای گوناگونی ارتباط دارد. چرا که سیستم‌ها برای کارکرد بهینه به نرم افزارهایی جز ویندوز نیز نیازمند هستند.

اگر زمان موشکافی هزینه نصب ویندوز و تعرفه نصب ویندوز سال 1400 را ندارید، برای کسب اطلاعات دقیق در این خصوص، می‌توانید از متخصصان فعال در «خدمت از ما» به رایگان قیمت این خدمات را استعلام کنید. متخصصان نصب ویندوز و نرم افزار با مشاهده درخواست و بررسی وضعیت سیستم، نوع سیستم عامل مدنظر و خدمات دیگر، حدود هزینه نصب ویندوز در محل را تعیین کرده و با متقاضی در میان می‌گذارند.

 

قیمت نصب ویندوز

 

عوامل موثر بر هزینه نصب ویندوز در محل

هزینه نصب ویندوز و تعرفه نصب ویندوز سال 1400 متناسب با اصل یا غیراصل بودن ویندوز، ورژن ویندوز، بک آپ گرفتن یا نگرفتن، نصب نرم افزارهای کاربردی و خدمات جانبی که در کنار نصب ویندوز انجام می‌شود، تعیین خواهد شد.

طبق تعرفه نصب ویندوز سال 1400، قیمت نصب ویندوز 10 اورجینال و هزینه نصب ویندوز سرور بین 40 تا 200 هزار تومان است. منظور از خدمات جانبی هم نصب نرم افزارهای کاربری موردنیاز، نرم افزارهای تخصصی و یا به عنوان مثال هزینه ویروس کشی کامپیوتر است.

همچنین، با نصب ویندوز 10 در محل، هزینه رفت و آمد متخصص بر عهده شما خواهد بود. البته برخی متخصصان نیز این مورد را در محاسبه هزینه نصب ویندوز در نظر نمی‌گیرند.

 

هزینه نصب انتی ویروس و ویندوز

 

آشنایی با نصب ویندوز و نرم افزار و خدمات کاربردی آن

همان‌طور که در بخش هزینه نصب ویندوز بررسی کردیم، خدمات نصب ویندوز و نرم افزار به طور کلی شامل نصب، بک آپ گیری اطلاعات و همچنین پشتیبانی نرم افزار می‌شود. افراد متخصص در زمینه نصب ویندوز و نرم افزار و پشتیبانی با بررسی وضعیت سیستم‌های کامپیوتری، انواع لپ تاپ و تشخیص نوع مشکلات، به راحتی در صدد رفع ایرادات و آپدیت اطلاعات می‌پردازند.

در این قسمت با بررسی خدمات مختلف نصب ویندوز و نرم افزار، به بررسی محور‌های مختلف خدمات نصب نرم افزار می‌پردازیم.

 

نصب ویندوز روی سیستم‌های کامپیوتری

نصب ویندوز روی سیستم‌های مختلف کامپیوتری مثل انواع لپ تاپ و PC پس از مدتی با نیاز‌هایی مثل اعمال آپدیت جدید ویندوز و یا نصب دوباره آن مواجه می‌شود. بنابراین نیاز به افراد متخصص در نصب ویندوز و نرم افزار از جمله خدمات مهم در نگهداری و پشتیبانی از سیستم‌های کامپیوتری است.

 

آموزش نصب ویندوز 10

 

بک آپ گیری اطلاعات

اگر به هر دلیل نتوانید به درایوها و اطلاعات‌تان روی سیستم دسترسی داشته باشید، نصب ویندوز مساوی خواهد بود با از دست دادن همه داده‌هایتان؛ مگر اینکه از یک متخصص کمک بگیرید. آنها می‌توانند قبل از نصب ویندوز سیار اطلاعات‌تان را بردارند، و بعد از پایان نصب ویندوز نیز با بک آپ گیری اطلاعات خیال شما را آسوده کنند.

البته اگر برای صرفه‌جویی در قیمت نصب ویندوز خودتان اینکار را انجام دادید اما چندان موفقیت‌آمیز نبود، باز هم متخصصان می‌توانند با بازیابی اطلاعات‌تان به شما کمک کنند.

 

پشتیبانی و خدمات نگهداری نرم افزار

امروزه شرکت‌های زیادی با هدف نصب ویندوز و نرم افزار، نصب نرم افزارهای حسابداری، نصب انواع نرم افزار تخصصی و پشتیبانی انواع سیستم‌های کامپیوتری مشغول به کار هستند. در هنگام نیاز متخصصان و پشتیبان‌های فعال در این شرکت‌ها آمادگی لازم را برای ارائه خدمات نصب ویندوز و نرم افزار را دارند.

 

هزینه نصب ویندوز 1400

 

مزایای ثبت سفارش نصب ویندوز و نرم افزار در «خدمت از ما»

با ارائه خدمات مربوط به نصب ویندوز و نرم افزار در بازار آنلاین «خدمت از ما» و امکان دسترسی راحت و اصولی به کارشناسان نصب ویندوز و نرم افزار، ایرادات و خطاهای احتمالی سیستم به دلیل به کارگیری افراد غیر متخصص در این زمینه تا حد زیادی کاهش پیدا کرده است.

کاربران و مشتریان با ثبت سفارش آنلاین از طریق تلفن همراه در اپلیکیشن و سایت «خدمت از ما» شرایط دریافت هرگونه خدمات وابسته به نصب ویندوز در محل و خدمات نصب نرم افزار را خواهند داشت. مهمترین مزیت این کار مشاهده پروفایل و مشخصات پشتیبان‌های نصب ویندوز و نرم افزار فعال از طریق «خدمت از ما» بدون صرف زمان و هزینه مضاعف است.

مزیت دیگر ثبت سفارش نصب ویندوز و نرم افزار از طریق «خدمت از ما»، امکان استعلام رایگان قیمت نصب ویندوز از پشتیبان‌های حضوری نصب برای ارائه خدمات نرم افزاری است. علاوه بر این، با بررسی نظرات کاربران درباره نحوه عملکرد متخصصان نصب ویندوز و نرم افزار، می‌توانید با خیالی آسوده کار راه اندازی انواع ویندوز و نرم افزار روی سیستم‌های مختلف را به پشتیبان‌های متخصص بسپارید.

 

نصب ویندوز 10 در محل

 

بهترین متخصصان نصب ویندوز و نرم افزار در محل

بازار آنلاین «خدمت از ما» به راحتی امکان یافتن افراد متخصص و دقیق در نصب ویندوز و خدمات نصب نرم افزار را برای افراد متقاضی فراهم می‌کند. با ثبت سفارش رایگان با صرف کمترین زمان با متخصصان و افراد فعال در زمینه نصب ویندوز و نرم افزار از طریق پلتفرم ما در ارتباط باشید.

نهایتا پس از بررسی‌های قیمت نصب ویندوز در محل تهران، اصفهان، کرج، تبریز و ...، مطالعه پروفایل متخصصان و نظرات کاربران، فرد مدنظرتان را انتخاب کنید.

امتیاز دهید

4.81 امتیاز از 927 رای

بهترین متخصصان نزدیک به خود را پیدا کنید
نصب ویندوز و نرم افزار

نظرات

ساسان فیروزکوهی
ساسان فیروزکوهی
5.0
3 خدمت موفق
نصب ویندوز و نرم افزار
ایناز حبیبی

برای نصب بازی خیلی زحمت کشیدند ، حضور به موقعی هم داشتند و خیلی مسئولیت پذیر بودند.🙏🏻

صادق جاوید
صادق جاوید
5.0
37 خدمت موفق
نصب ویندوز و نرم افزار
دکتر بیات

جناب جاوید به موقع تشریف آوردند. با حوصله سرویس و نصب ویندوز دستگاه رو به همراه برنامه های مورد نیاز انجام دادند. بسیار خوش برخورد ،دقیق و مسلط به کار، با وجدان و با انصاف.برای کارهای بعدی حتما مزاحم ایشون میشوم. ممنونم از لطف ایشون و برنامه خوب خدمت از ما

صادق جاوید
صادق جاوید
5.0
37 خدمت موفق
نصب ویندوز و نرم افزار
مصطفی محمودی

ممنون و سپاس فراوان از ایشون. لطف کردند از طریق برنامه ریموت برنامه ها رو چک و پاکسازی نموده سپس برنامه پرینتر را خیلی سریع نصب کردند. دستشون درد نکنه. واقعا با وجدان و با انصاف، مسلط به کار، بسیار منصف.

loading