قیمت نصب ویندوز و نرم افزار در بازار چقدر است؟

برای اطلاع از "هزینه نصب ویندوز و نرم افزار" با پاسخ به چند سوال کوتاه، از متخصصان به رایگان قیمت بگیرید

متوسط قیمت (کل کار)
 • 150,000 تومان
 • 250,000 تومان
 • 350,000 تومان
 • 400,000 تومان
(به روز رسانی در دی 1402)

شما در کدام شهر به نصب ویندوز و نرم افزار نیاز دارید؟

نصب ویندوز و نرم افزار را به متخصصش بسپار

نصب ویندوز و نرم افزار در محل، از جمله خدمات کاربردی برای کاربران در بازار آنلاین "خدمت از ما" به شمار می‌آید. خدمات تعویض و نصب انواع ویندوز 10، 11 وانواع نرم افزار‌های کاربردی و آنتی ویروس‌ها، همگی در در محل به راحتی انجام می‌شود و دیگر نیازی به مراجعه به مراکز تعمیر و خدمات کامپیوتری نیست.

به دلیل اهمیت خدمات و حفظ اطلاعات، "خدمت از ما" به شما کمک می‌کند، تا یک متخصص حرفه‌ای در امر نصب ویندوز و نرم افزارهای عمومی و تخصصی را به راحتی‌ پیدا کنید و در پروسه ثبت سفارش، هزینه نصب ویندوز و سایر خدمات را از 5 متخصص دریافت کنید. در ادامه توضیحات لازم پیرامون تعرفه نصب ویندوز سال 1402 رائه خواهیم داد.

 

لیست قیمت نصب ویندوز و سایر خدمات

انواع خدمات قیمت (به روز رسانی اردیبهشت 1402)
 قیمت نصب ویندوز در محل  150.000 تا 300.000 تومان
 هزینه نصب آنتی ویروس  50.000 تا 250.000 تومان
 نصب نرم افزارهای تخصصی (به ازای هر یک نرم افزار)  50.000 تا 80.000 تومان
 هزینه ریکاوری اطلاعات (به ازای هر گیگ)  2.000 تا 4.000 تومان

(نکته ای که در ارتباط با هزینه ریکاوری اطلاعات وجود دارد، این است که هزینه نهایی بستگی به میزان سختی کار دارد و با توجه به آن در بازه بالا قرار می گیرد.)

 

 

قیمت نصب ویندوز و نرم افزار چگونه تعیین می‌شود؟

قیمت نصب ویندوز و انواع نرم افزار روی سیستم‌های مختلف، تحت سیستم عامل‌های متفاوت بر اساس ایرادات مشاهده شده و سختی کار می‌تواند متفاوت باشد. اگر در حین کار هم ایرادی وجود داشته باشد که نیاز به تخصص بیشتری داشته باشد، قطعا قیمت نهایی بیشتر می‌شود. 

مثلا گاهی سیستم شما هیچ مشکل جدی‌ای ندارد، اما برای بهبود عملکرد مایل به تعویض ویندوز هستید، مثلا می‌خواهید ویندوز 10 را به 11 ارتقاء دهید. یا گاهی اوقات با ارورهایی مثل صفحه آبی و یا سیاه ماندن صفحه مواجه می‌شوید. این موارد می‌تواند هزینه نصب ویندوز را کمی تغییر دهد.

نرخ‌های انجام خدمات جانبی نرم افزاری برای انواع سیستم‌های با توجه به تعرفه نصب ویندوز سال 1402 مشخص می‌شود. با این حال، قیمت نصب ویندوز و نرم افزار، به فاکتورهای گوناگونی ارتباط دارد، که در ادامه بیان می‌کنیم.

برای کسب اطلاعات دقیق‌تر از هزینه تعویض ویندوز و یا قیمت نصب ویندوز و انواع نرم افزارها، می‌توانید از متخصصان فعال در «خدمت از ما» به رایگان قیمت این خدمات را استعلام کنید. متخصصان ما با بررسی وضعیت سیستم و خدمات درخواستی شما، حدود هزینه نصب ویندوز در محل را ارسال می‌کنند.

 

قیمت نصب ویندوز

 

عوامل موثر بر هزینه نصب ویندوز

هزینه نصب ویندوز و تعرفه نصب ویندوز سال 1402 متناسب با اصل یا غیراصل بودن ویندوز، ورژن ویندوز، بک آپ گرفتن یا نگرفتن، نصب نرم افزارهای کاربردی و خدمات جانبی که در کنار نصب ویندوز انجام می‌شود، تعیین خواهد شد.

طبق قیمت نصب ویندوز اتحادیه، هزینه نصب ویندوز 11، 10  و ویندوز سرور بین 150 تا 300 هزار تومان است. منظور از خدمات جانبی هم نصب نرم افزارهای کاربری موردنیاز، نرم افزارهای تخصصی و یا به عنوان مثال هزینه نصب آنتی ویروس کامپیوتر است.

 

هزینه تعویض ویندوز 

در کنار نصب ویندوز و انواع نرم افزارها، تعویض و ارتقاء ویندوز و همینطور پشتیبانی از نرم افزار‌های نصب شده و آپدیت ویندوز هم جزء خدمات است که هر کدام هزینه و نرخ متفاوتی دارند. به همین دلیل نمی‌توان یک قیمت مشخص برای خدمات تعیین کرد. 

فردی که عوض کردن ویندوز یا نصب نرم افزارهای دیگر را انجام می‌دهد، باید دانش و تجربه کافی را داشته باشد، تا بتواند متناسب با سیستم، نوع کار و تنظیمات بهتری خدمات را ارائه دهد.

 

هزینه نصب ویندوز بر اساس تعداد سیستم

گاهی اوقات، کاربران درخواست نصب ویندوز برای چندین لپ تاپ یا کامپیوتر دارند، در نتیجه قیمت نهایی می‌تواند متفاوت باشد، مثلا قیمت نصب ویندوز 10 لپ تاپ بیشتر از 2 لپ تاپ استو در کنار این ممورد، تعداد و نوع نرم آافزارهایی که هر سیستم لازم دارد را هم در نظر بگیرید.

 

هزینه نصب انتی ویروس و ویندوز

 

قیمت نصب ویندوز در محل

به طور کلی، هزینه رفت و آمد متخصص بر عهده شما خواهد بود. البته برخی متخصصان نیز این مورد را در محاسبه هزینه نصب ویندوز در نظر نمی‌گیرند. اما به غیر از هزینه رفت و آمد، محل مورد نظر برای نصب هم در قیمت خدمات موثر است چراکه، نوع و کیفیت نصب کردن ویندوز و یا تعویض آن برای شرکت های بزرگی که تعداد زیادی سیستم به یکدیگر متصل هستند با نصب یک سیستم خانگی کاملا متفاوت است. 

 

چرا نصب ویندوز و نرم افزار را به متخصص بسپاریم؟

نصب ویندوز و نرم افزار بر روی انواع لپ تاپ و کامپیوتر از جمله اقداماتی است که وابسته به نوع سیستم صورت گرفته، و معمولا پس از تعمیر کامپیوتر یا تعمیر لپ تاپ انجام می‌شود. نصب انواع ویندوز و نرم افزار‌های آموزشی، طراحی، بازی و ... بهتر است از طریق یک فرد متخصص در زمینه نصب ویندوز و نرم افزار صورت گیرد. شاید هزینه نصب ویندوز همه‌جا طبق تعرفه و یکسان باشد، اما کیفیت خدمات یکسان نیست.

پیش‌تر اشاره کردیم که نصب ویندوز و نرم افزار مهارت و دانش خاص خود را می‌طلبد. متخصص واقعی صرفا هزینه تعویض ویندوز را دریافت نمی‌کند و کار را انجام بدهد. او با دقت وضعیت سیستم‌ و درایوهای آن را بررسی می‌کند، نیازهای شما را می‌سنجد، توان دستگاه را بررسی می‌کند، و بعد بهترین گزینه را به شما پیشنهاد می‌دهد. توجه نکردن به چنین مواردی تنها هزینه نصب ویندوز را روی دست شما می‌گذارد، بدون نتیجه مطلوب.

بنابراین یافتن یک راهکار برای دسترسی مناسب و مطمئن به یک فرد متخصص مرحله‌ای مهم در دریافت این خدمات است. یک راهکار اصولی و مطمئن در مسیر انتخاب یک متخصص نصب ویندوز و نرم افزار، استفاده از قابلیت‌های لحاظ شده در پروفایل افراد در بازار آنلاین «خدمت از ما» است.

 

هزینه نصب ویندوز در محل

 

خدمات نصب نرم افزار شامل چه مواردی می‌شود؟

خدمات نصب ویندوز و نصب نرم افزار بسته به اهداف شما متغیر است. ممکن است درخواست شما نصب ویندوز در محل باشد، یا نصب ویندوز و نرم افزار برای چندین سیستم سازمانی. در ادامه برخی از خدمات نصب ویندوز کرج را می‌بینید:

 • نصب ویندوز کرج سری 10، 8، 7 و XP در محل به همراه نصب درایورهای مربوطه (بهترین نسخه ویندوز برای شما با توجه به مشخصات سیستم و نوع استفاده تعیین می‌شود)
 • تعویض ویندوز 10 در محل روی ویندوز 7 (یا بک ورژن دیگر روی ورژن‌های دیگر)
 • نصب ویندوز سیار برای ویندوز دوم روی درایوهای دیگر سیستم
 • ویروس کشی کامپیوتر و نصب مجموعه آفیس
 • نصب مرورگر و پخش‌کننده‌ها صدا و ویدئو
 • نصب نرم‌افزارهای تخصصی مانند فتوشاپ، اتوکد و ... و همچنین بازی‌های ویدئویی

 

 آشنایی با نصب ویندوز و نرم افزار و خدمات کاربردی آن

همان‌طور که در بخش هزینه نصب ویندوز بررسی کردیم، خدمات نصب ویندوز و نرم افزار به طور کلی شامل نصب، بک آپ گیری اطلاعات و همچنین پشتیبانی نرم افزار می‌شود. افراد متخصص در زمینه نصب ویندوز و نرم افزار و پشتیبانی با بررسی وضعیت سیستم‌های کامپیوتری، انواع لپ تاپ و تشخیص نوع مشکلات، به راحتی در صدد رفع ایرادات و آپدیت اطلاعات می‌پردازند.

در این قسمت با بررسی خدمات مختلف نصب ویندوز و نرم افزار، به بررسی محور‌های مختلف خدمات نصب نرم افزار می‌پردازیم.

 

نصب ویندوز روی سیستم‌های کامپیوتری

نصب ویندوز روی سیستم‌های مختلف کامپیوتری مثل انواع لپ تاپ و PC پس از مدتی با نیاز‌هایی مثل اعمال آپدیت جدید ویندوز، نصب دوباره ویندوز و یا عوض کردن ویندوز مواجه می‌شود. بنابراین نیاز به افراد متخصص در نصب ویندوز و نرم افزار از جمله خدمات مهم در نگهداری و پشتیبانی از سیستم‌های کامپیوتری است.

 

هزینه تعویض ویندوز 10

 

بک آپ گیری اطلاعات قبل از تعویض ویندوز

اگر به هر دلیل نتوانید به درایوها و اطلاعات‌تان روی سیستم دسترسی داشته باشید، نصب ویندوز مساوی خواهد بود با از دست دادن همه داده‌هایتان؛ مگر اینکه از یک متخصص کمک بگیرید. آنها می‌توانند قبل از نصب ویندوز سیار اطلاعات‌تان را بردارند، و بعد از پایان نصب ویندوز نیز با بک آپ گیری اطلاعات خیال شما را آسوده کنند.

البته اگر برای صرفه‌جویی در قیمت تعویض ویندوز خودتان اینکار را انجام دادید اما چندان موفقیت‌آمیز نبود، باز هم متخصصان می‌توانند با بازیابی اطلاعات‌تان به شما کمک کنند.

 

پشتیبانی و خدمات نگهداری نرم افزار

امروزه شرکت‌های زیادی با هدف نصب ویندوز و نرم افزار، نصب نرم افزارهای حسابداری، نصب انواع نرم افزار تخصصی و پشتیبانی انواع سیستم‌های کامپیوتری مشغول به کار هستند. در هنگام نیاز متخصصان و پشتیبان‌های فعال در این شرکت‌ها آمادگی لازم را برای ارائه خدمات نصب ویندوز و نرم افزار را دارند.

 

هزینه نصب ویندوز 1402

 

مزایای ثبت سفارش نصب ویندوز و نرم افزار در «خدمت از ما»

با ارائه خدمات مربوط به نصب ویندوز و نرم افزار در بازار آنلاین «خدمت از ما» و امکان دسترسی راحت و اصولی به کارشناسان نصب ویندوز و نرم افزار، ایرادات و خطاهای احتمالی سیستم به دلیل به کارگیری افراد غیر متخصص در این زمینه تا حد زیادی کاهش پیدا کرده است.

کاربران و مشتریان با ثبت سفارش آنلاین از طریق تلفن همراه در اپلیکیشن و سایت «خدمت از ما» شرایط دریافت هرگونه خدمات وابسته به نصب ویندوز در محل و خدمات نصب نرم افزار را خواهند داشت. مهمترین مزیت این کار مشاهده پروفایل و مشخصات پشتیبان‌های نصب ویندوز و نرم افزار فعال از طریق «خدمت از ما» بدون صرف زمان و هزینه مضاعف است.

مزیت دیگر ثبت سفارش نصب ویندوز و نرم افزار از طریق «خدمت از ما»، امکان استعلام رایگان قیمت نصب ویندوز از پشتیبان‌های حضوری نصب برای ارائه خدمات نرم افزاری است. علاوه بر این، با بررسی نظرات کاربران درباره نحوه عملکرد متخصصان نصب ویندوز و نرم افزار، می‌توانید با خیالی آسوده کار راه اندازی انواع ویندوز و نرم افزار روی سیستم‌های مختلف را به پشتیبان‌های متخصص بسپارید.

 

سوالات متداول: 

در این قسمت به برخی پرسش های رایج که کاربران از متخصصین و اکثر نصاب های ویندوز و نرم افزار می پرسند، می پردازیم:

 

1- آیا محل ما در اجرت نصاب ویندوز تأثیر دارد؟

بله. همیشه به قیمت خدماتی که در محل ارائه می شود، از جمله نصب و ارتقا ویندوز در منزل، هزینه ایاب و ذهاب متخصص افزوده می شود. بنابراین به هزینه ارتقا ویندوز مبلغی به عنوان کرایه راه نصاب اضافه می گردد.

 

2- آیا نسخه (ورژن) در قیمت نصب ویندوز موثر است؟

پاسخ به این سوال کمی متفاوت است. نصب ورژن های مخلف ویندوز (ویندوز 10 یا 8 یا ...) روند متفاوتی ندارد و برای هر کدام لازم است اقدامات مشابهی انجام شود. اما اگر ویندوز نسخه اصلی (orginal) یا نسخه غیر اصلی (free) باشد، هزینه نصب یکسان نخواهد بود. این کاملا طبیعیست که هزینه نصب ویندوز اورجینال در منزل با اجرت نصب سیستم عامل فیک و غیرارجینال متفاوت باشد.

دقت کنید که بسیاری از مشکلات در نصب سایر نرم افزارهای مورد نیاز افراد متخصص، به دلیل غیر اصل بودن ویندوز است. بنابراین، نصب ویندوز 10 یا 7 فیک را صرفاً به دلیل پایین بودن قیمت آن انتخاب نکنید.

 

3- اگر سی دی درایور لپ تاپ را نداشته باشم، هزینه نصب ویندوز افزایش می یابد؟

بله. اگر لازم باشد تا درایور قطعات رایانه شما از اینترنت دانلود و روی CD کپی شود، باید هزینه بیشتری بپردازید.

 

نصب ویندوز

 

4- چه زمانی لازم است نصب ویندوز مجدد انجام شود؟

این یک سوال پرتکرار کاربران از نصاب ویندوز و نرم افزار است. معمولاً همه ترجیح می دهند تا تعویض ویندوز را انجام ندهند؛ چرا که لازم است حتماً از تمام داده های موجود روی لپ تاپ یا PC بک آپ گیری کنند. اما بسیاری از مشکلات لپ تاپ و رایانه خانگی، تنها با تعویض ویندوز یا نصب مجدد نرم افزارها رفع می شود.

بطورکلی، اگر با یکی از موارد و مشکلات زیر در زمان کار با لپ تاپ یا رایانه تان مواجه شدید، باید به فکر پیدا کردن یک نصاب ویندوز و نرم افزار باشید:

 • سرعت سیستم کند شده است و برنامه های سنگین به سختی اجرا می شوند.
 • لپ تاپ ویروسی شده و کار با برخی نرم افزارها را مختل کرده است.
 • هارد سیستم پر شده است و علاوه بر کند شدن ویندوز، باید هارد جدید به سیستم اضافه کنید.
 • به نرم افزارهایی نیاز دارید که با نسخه فعلی ویندوز روی سیستم همخوانی ندارند.

 

5- آیا لازمست هنگام نصب مجدد و ارتقا ویندوز، درایوهای سیستم فرمت شوند؟

در حال کلی، اجباری برای فرمت کردن هارد و پارتیشن بندی مجدد وجود ندارد. می توان تنها درایوی که ویندوز قبلی روی آن نصب بوده را فرمت کرد. اما اگر نصاب ویندوز تشخیص دهد که رفع برخی مشکلات رایانه (مثل ویروسی شدن یا پارتیشن بندی غیراصولی قبلی) مستلزم فرمت کامل هارد لپ تاپ یا PC است، این کار انجام می شود.

 

نصب ویندوز 10 در محل

 

بهترین متخصصان تعویض و نصب ویندوز و نرم افزار در منزل

بازار آنلاین «خدمت از ما» به راحتی امکان یافتن افراد متخصص و دقیق در نصب ویندوز و خدمات نصب نرم افزار را برای افراد متقاضی فراهم می‌کند. با ثبت سفارش رایگان با صرف کمترین زمان با متخصصان و افراد فعال در زمینه نصب و تعویض ویندوز و نرم افزار از طریق پلتفرم ما در ارتباط باشید.

نهایتا پس از بررسی‌های قیمت نصب ویندوز در منزل تهران، اصفهان، کرج، تبریز و ...، مطالعه پروفایل متخصصان و نظرات کاربران، یک نصاب ویندوز کاربلد را انتخاب کنید. یک مزیت استفاده از خدمات آنلاین کامپیوتری، تعیین هزینه نصب ویندوز و نرم افزارها بر اساس تعرفه خدمات رایانه ای سازمان نظام صنفی رایانه‌ای کشور است.

4.5 امتیاز از 1624 رای

بهترین متخصصان نزدیک به خود را پیدا کنید
نصب ویندوز و نرم افزار

نظرات

مهدی اصغری قلزم
مهدی اصغری قلزم
5.0 (از 10 نظر)
7 خدمت موفق
نصب ویندوز و نرم افزار
احمد عزیزی

خیلی ممنون کاربلد وکار درست خیلی با حوصله کار را انجام میدهند تایم برایشان مهم نیست بیشتر به فکر رضایت مشتری هستد و خیلی با حوصله و با تضمین کار انجام میدن ممنونم ازشون

مسعود قادری
مسعود قادری
5.0 (از 232 نظر)
332 خدمت موفق
نصب ویندوز و نرم افزار
حمید زند

بسیار وقت شناس و مودب و کاملا مسلط .سر وقت تشریف آوردن و کار من را در کوتاه ترین زمان و با کیفیت عالی انجام دادند .راهنمایی های لازم را هم برای استفاده کردند‌.از انتخاب ایشان خیلی راضی هستم .انشاالله سلامت باشند.

فرزاد موسایی
فرزاد موسایی
5.0 (از 31 نظر)
32 خدمت موفق
نصب ویندوز و نرم افزار
غزل رباط میلی

خوب بودن ، برخورد محترمانه ای داشتن و با آرامش بودن ، ویندوز من کانفیگ چین بود عوض کردن، هر چند دشوار بود یکم و برنامه های لازم رو هم نصب کردن

در این شهرها می توانید سفارش نصب ویندوز و نرم افزار را ثبت کنید: