قیمت تعمیر کنسول بازی در بازار چقدر است؟

برای اطلاع از "هزینه تعمیر کنسول بازی" با پاسخ به چند سوال کوتاه، از متخصصان به رایگان قیمت بگیرید

متوسط قیمت (اجرت کار)
در حال بروز رسانی قیمت ...

شما در کدام شهر به تعمیر کنسول بازی نیاز دارید؟

تعمیر کنسول بازی را به متخصصش بسپار

تعمیر کنسول بازی از سری خدمات پر طرفدار در تعمیرات انواع کنسول و جعبه بازی‌های جدید است. امروزه به توجه به علاقمندی گروه‌های سنی مختلف با مجموعه و کنسول‌های بازی تعمیرات تخصصی این لوازم از اهمیت بالایی برخوردار است.

تعمیر کنسول بازی Play Station ،Xbox و Nintendo و موارد مشابه آن‌ها را می‌توان نمونه‌ای از خدمات درخواست شده در زمینه تعمیر کنسول بازی است. توجه به تخصص افراد و همین طور مهارت آنها در عیب یابی صحیح و تعمیر درست کنسول‌های بازی از سری نکات مهم در هنگام استفاده از این خدمات است.

اجرا نکردن بازی، کانکت نشدن دسته و داغ کردن بورد و دیگر ایرادات وابسته به تنظیمات و قطعات کاربردی از سری مواردی است که افراد هنگام مواجهه با آن‌ها اقدام به ثبت درخواست تعمیر کنسول بازی می‌کنند. برای دسترسی سریع و کاربردی به افراد و تعمیرکاران متخصص در زمینه تعمیر کنسول بازی به راحتی در وب سایت و اپلیکیشن "خدمت از ما" ثبت سفارش کنید.

 

تعمیر کنسول بازی

 

 

تعمیر کنسول بازی در محل

در دسترس و سالم بودن کنسول بازی برای گیمر‌ها و افراد علاقمند به این سبک بازی‌ها یک امر مهم و ضروری به شمار می‌آید. اما در نهایت این وسیله سرگرمی در اثر استفاده زیاد، نوسانات برق و از همه مهمتر بهم خوردن پی در پی تنظیمات ممکن است با آسیب سخت افزاری و نرم افزاری مواجه شود.

در حال حاضر نمونه‌های جدید و مجهزی از انواع کنسول بازی به بازار ارائه شده که هر کدام از قطعات و برنامه ریزی مجزایی برخوردار هستند. بنابراین تعمیر کنسول بازی در وهله اول نیاز به تخصص و مهارت افراد در این زمینه دارد.

از آنجایی که هزینه تعویض و قیمت خرید انواع کنسول بازی امروزه رو به رشد است، بنابراین استفاده از خدمات تعمیر این وسیله بهترین اقدام در این موارد به شمار می‌آید.

 

تعمیرات کنسول بازی

 

آشنایی با خدمات و انواع تعمیرات تخصصی کنسول بازی

مشاهده یک سری ایرادات نرم افزاری و سخت افزاری در کنسول بازی افراد را متمایل به شناخت مراکز تخصصی تعمیر کنسول بازی می‌کند. کنسول‌های بازی از کنار هم قرار گرفتن یک سری قطعات با یک برنامه ریزی نوین ساخته شده و در دسترس افراد قرار می‌گیرد.

عیب یابی به موقع و تشخیص ایرادات و تعمیر کنسول بازی در نگهداری طولانی مدت این دستگاه نقش بسزایی دارد. این ایرادات که از تجهیزات کوچک گرفته تا قطعات کاربردی را درگیر می‌کند، در صورت رسیدگی و تعمیر کنسول بازی در زمان مناسب قابل رفع هستند.

 

خدمات تعمیر کنسول بازی در محل

 

تعمیر کنسول بازی بر اساس برند آن

امروزه تعمیرات تخصصی انواع کنسول بر اساس مدل و برند آنها در مراکز جداگانه انجام می‌شود. دلیل این امر دسترسی بهتر به قطعات و همین طور مهارت کافی افراد در تعمیر کنسول بازی با برند و مدل مشخص برای دریافت خروجی مطلوب است. برای نمونه می‌توان به تعمیر کنسول بازی با برند و مدل‌های ذیل اشاره داشت:

 • تعمیرکنسول بازی Sony
 • تعمیر کنسول بازی Microsoft
 • تعمیر کنسول بازی Asre Bazi
 • تعمیر کنسول بازی Gerdo
 • تعمیر کنسول بازی Nintendo
 • تعمیر کنسول بازی Grasipa
 • تعمیر کنسول بازی Konami
 • تعمیر کنسول بازی Dobe

 

ایرادات رایج در کنسول بازی که به تعمیر نیاز دارند:

مشاهده یک سری ایرادات در نحوه عملکرد کنسول بازی در هنگام استفاده افراد را مصمم در استفاده از خدمات تعمیر کنسول بازی و یک بازبینی کامل این وسیله توسط افراد متخصص می‌کند.

 در این قسمت به یک سری از این ایرادات برای آشنایی افراد اشاره خواهیم داشت:

 • کنسول بازی روشن نمی‌شود.
 • بازی اجرا نمی‌شود.
 • دسته ps4 فعال نمی‌شود.
 • Power دستگاه مشکل دارد.
 • مین برد کنسول بازی معیوب است.
 • آداپتور کنسول بازی از کار افتاده است.
 • منبع تغذیه کنسول بازی خراب است.
 • دوربین و لنز کنسول بازی مشکل دارد.
 • کنسول بازی فریز شده است.
 • پورت hdmi و usb کنسول بازی خراب شده است.

 

 

قیمت تعمیر کنسول بازی بر چه اساسی تعیین می‌شود؟

برآورد هزینه و آگاهی از قیمت تعمیر کنسول بازی از مهمترین نکات در هنگام درخواست این خدمات از سمت مشتریان و کاربران است. نکاتی که در این زمینه همواره پا برجاست تاثیر قیمت قطعات تعمیری و تعویضی و همین طور نوع آسیب وارده، برند کنسول بازی، ایرادات مشاهده شده در برآورد قیمت نهایی تعمیر کنسول بازی است.

برای دریافت اطلاعات دقیق و به روز در خصوص تعمیر کنسول بازی وابسته به مدل و برند آن پس از ثبت سفارش رایگان در وب سایت و اپلیکیشن "خدمت از ما" از تعمیرکاران متخصص در این زمینه استعلام قیمت رایگان و حدودی وابسته به درخواست خود بگیرید.

 

مزایای ثبت درخواست تعمیر کنسول بازی در "خدمت از ما"

یکی از راهکار‌های منطقی در کنار مراجعه به نمایندگی‌ها و استفاده از گارانتی این کنسول‌های بازی استفاده از خدمات آنلاین و رایگان ثبت سفارش در "خدمت از ما" است. با این کار بدون قرار گرفتن در صف نوبت تعمیرات و همین طور صرف هزینه و زمان جهت مراجعه به نمایندگی‌ها به مراکز تخصصی تعمیر کنسول بازی دسترسی داشته باشید.

با ورود به سایت و اپلیکیشن "خدمت از ما" و ثبت درخواست تعمیر کنسول امکان مشاهده پروفایل و سوابق کاری افراد متخصص در این زمینه برای شما فراهم می‌شود. شما می‌توانید با ملاحظه نظرات کاربران پیشین بهترین متخصصان در تعمیر کنسول بازی مدنظر خود را انتخاب و با خیالی آسوده کار را به کاردان بسپارید.

 

 

بهترین تعمیرکاران کنسول ‌بازی را با "خدمت از ما" بیابید

بهترین پیشنهاد برای دسترسی سریع به افراد متخصص در زمینه تعمیر کنسول بازی در شهر و منطقه زندگی شما ثبت سفارش رایگان در سایت و اپلیکیشن "خدمت از ما" و بهره مندی از راهنمایی و مشاوره آن است. بازار آنلاین "خدمت از ما" شما را با بهترین تعمیرکاران و سرمرکز تعمیر کنسول بازی آشنا می‌کند.

شما می‌توانید با مشاهده سوابق کاری قبلی افراد در پروفایل ایجاد شده برای آنها در وب سایت "خدمت از ما" و نظرات کاربران قبلی در خصوص تعمیر کنسول بازی بهترین و تخصصی ترین انتخاب را در این زمینه داشته باشید.

4.5 امتیاز از 1470 رای

بهترین متخصصان نزدیک به خود را پیدا کنید
تعمیر کنسول بازی

نظرات

پویا علیزاده
پویا علیزاده
5.0 (از 12 نظر)
21 خدمت موفق
تعمیر کنسول بازی
دانیال ایران پور

سلام کنسول Xbox x داشتم که تصویر و صدا نداشت و به چند نفر دادم بعضی ها گفتند بالای 3میلیون خرج داره و بعضی هاگفتند تعمیر نمیشه ولی این متخصص با نصف قیمت مشکلم را حل کرد. تشکر بسیار از آقای علیزاده

در این شهرها می توانید سفارش تعمیر کنسول بازی را ثبت کنید: