نحوه رمز گذاشتن روی ویندوز 10

دسترسی به نزدیک‌ترین متخصصین
نحوه رمز گذاشتن روی ویندوز 10

نحوه رمز گذاشتن روی ویندوز 10 برای افرادی که تمایل به ایجاد یک فضای محافظت شده از اطلاعات خود در کامپیوتر و لپ تاپ دارند بسیار کاربردی است. نحوه پسورد گذاشتن روی ویندوز 10 به سادگی و با انجام یک سری اقدامات در قسمت تنطیمات ویندوز قابل انجام است.

قرار دادن رمز برای ویندوز 10 از سری اقداماتی بوده که مایکروسافت برای کاربران خود در راستای محافظت از اطلاعات ذخیره شده در ویندوز ارائه داده است. برای اینکه بدانید چگونه بر روی ویندوز 10 رمز قرار دهید کافی است تا انتهای این مطلب با ما همراه باشید.

برای دریافت خدمات نصب نرم افزار و نصب ویندوز در منزل می توانید با ثبت سفارش رایگان در وب سایت یا اپلیکیشن «خدمت از ما» نزدیک ترین متخصصین در شهرتان را پیدا کنید.

 

اهمیت قرار دادن رمز برای ویندوز 10

رمز گذاری ویندوز 10 و داشتن اطلاعات کافی درباره نحوه پسورد گذاشتن روی ویندوز 10 این امکان را برای شما ایجاد می‌کند که با خیالی آسوده اطلاعات مورد نظر خود را بر روی ویندوز بدون هراس از دسترسی دیگران ذخیره کنید.

 

اهمیت قرار دادن رمز برای ویندوز 10

 

از آنجایی که بیشترین حجم استفاده از سیستم‌های کامپیوتری و انواع لپ تاپ در حال حاضر در راستای انجام تحقیقات علمی و همین طور پروژه‌های کاری بوده آموزش نحوه رمز گذاشتن روی ویندوز 10 برای نگهداری صحیح از اطلاعات افراد از اهمیت بالایی برخوردار است. در این قسمت تنها با چند گام ساده می‌توانید قرار دادن رمز برای ویندوز 10 را بیاموزید.

 

نحوه رمز گذاشتن روی ویندوز 10

برای یادگیری نحوه نحوه پسورد گذاشتن روی ویندوز10 پس از روشن کردن سیستم در صفحه نمایش و نوار پایینی (task bar)  عبارت settings  را تایپ و وارد صفحه تنطیمات ویندوز شوید.پس از ورود به قسمت تنظیمات گزینه account  را که با شکل کاربر مشخص شده انتخاب کنید.

 

نحوه رمز گذاشتن روی ویندوز 10

 

در ادامه کار با ورود به این صفحه گزینه  sign-in options را انتخاب و سپس  در قسمت  password دکمه   Addرا برگزینید تا وارد قسمت تعیین password  جدید شوید.

در این حالت به سه گزینه زیر مواجه می‌شوید که در هر کدام باید به دقت پر شوند.

  • گزینه اول New password(رمز جدید)
  • گزینه دومReenter password  (تکرار رمز جدید)
  • گزینه سوم password hint (یادآور رمز) به این منظور می باشد که اگر رمز عبور را فراموش کردید با دیدن کلمه ای که در این قسمت وارد کرده‌اید رمز را به خاطر بیاورید.

در پایان پس از تعیین رمز برای ویندوز 10 گزینه next  را انتخاب و سپس finish  را برگزینید تا رمز برای شما تعیین گردد.

 

مراحل رمز گذاشتن روی ویندوز 10

 

در این شرایط با خاموش کردن سیستم و روشن کردن مجدد آن از شما رمز ورود درخواست می‌شود و فردی که رمز ورود به اکانت شما را نداشته باشد نمی‌تواند به سیستم ورود کند. به همین سادگی با سه مرحله آسان موفق به قرار دادن رمز برای ویندور 10 نصب شده بر روی لپ تاپ و سیستم خود خواهید شد.

4.5 امتیاز از 1247 رای


نصب ویندوز و نرم افزار
برای سرویس نصب ویندوز و نرم افزار از بهترین متخصصین شهر خود قیمت بگیرید.

"خدمت از ما" بازار آنلاین خدمات است. بعد از ثبت سفارش، از متخصصین مورد اعتماد شهرتان چند پیشنهاد قیمت بگیرید و بهترین را انتخاب کنید.

logo درخواست و پشتیبانی خدمات آنلاین