استخدام راننده اصفهان

با ثبت جزییات درخواست خود، بهترین رانندگان اصفهان را مشاهده کنید

دسترسی به 229 راننده در اصفهان

معرفی برترین رانندگان در اصفهان

علب شکل آبادی

علب شکل آبادی

5.0 (از 3 نظر)
3 خدمت موفق

"با سلام،من در زمینه ی موزیک و سیستم صوت مجالس عقد،عروسی،تولد،نامزدی و ....فعالیت دارم. در ضمن نیروی " "خدماتی برای مجالس شما اعزام می‌شود." بیشتر

مناطق تحت پوشش: سپاهان شهر، دشتستان، بهارستان، خیادان، شیخ صدوق شمالی، عسگریه، مفتح، کوله پارچه، شهرک بختیار دشت، شهیدان شرقی

مهدی هادی

مهدی هادی

5.0 (از 2 نظر)
کمتر از 3 خدمت موفق

"رانندگی مطمئن و با قیمت توافقی در استان اصفهان در خدمت شما مشتری عزیز هستم" "" بیشتر

مناطق تحت پوشش: شریف شرقی

حمید نصر

حمید نصر

5.0 (از 1 نظر)
کمتر از 3 خدمت موفق

"20سال سابقه کار رانندگی درون شهری و برون شهری.آماده سرویس دهی به تمام نقاط کشور. خودرو مورد نظر پژو " "پارس مدل بالا.دارای کولر و بخاری. لطفا جهت گرفتن سرویس بااین شماره تماس بگیرین.ما به شما دسترسی نداریم. صفر نهصدونودویک چهارصدوپنجاه وهفت هفتادودو چهل وسه" بیشتر

مناطق تحت پوشش: شهرک مسکونی کارکنان پایگاه هشتم، اصفهان - نایین

بهنام اسدی

بهنام اسدی

4.5
کمتر از 3 خدمت موفق

"بیش از ده سال سابقه نصب تلویزیون. ." ""

ابوالفضل جعفری

ابوالفضل جعفری

4.5
کمتر از 3 خدمت موفق

"سلام 30 ساله هستم نان اور خانواده مجرد ساکن اصفهان اهل شوخی هستم پسر سالم" "" بیشتر

امیر قربانی

امیر قربانی

4.5
کمتر از 3 خدمت موفق

"درود.بابیش از20سال رانندگی حرفه ایی جاده وبیرون شهری درخدمتم.چه با سواری شخصی خودم وچه تنها رانندگی " "درخدمت شما هستم هرکجای کشور." بیشتر

استخدام راننده در اصفهان

استخدام راننده اصفهان در رده‌های مختلف برای انواع وسایل نقلیه عمومی و خصوصی با شرایط مختلف انجام می‌شود. استخدام راننده در اصفهان برای سرویس‌های مدارس، سرویس‌های اداری، حمل و نقل عمومی و... بر اساس قوانین و اصول تعیین شده صورت می‌گیرد. استخدام راننده در اصفهان خصوصا برای موارد حساسی مثل سرویس مدارس باید با حساسیت و دقت بالایی صورت گیرد.

استخدام راننده اصفهان به صورت ساعتی، روزانه، ماهیانه یا سالیانه، برای مشاغل و سازمان‌های مختلف با شرایط خاص و متفاوتی همراه است. این بدین معناست که دارندگان مدارک اصلی برای رانندگی باید صلاحیت و ویژگی‌های تعیین شده برای استخدام راننده اصفهان در ارگان مدنظر را داشته باشند.

برای دسترسی سریع و آسان به افراد مدنظرتان برای استخدام راننده در اصفهان می‌توانید در اپلیکیش و سایت "خدمت از ما" ثبت سفارش کنید. "خدمت از ما" با فراهم آوردن یک بستر امن، شرایط را برای معرفی و انتخاب رانندگان کاربلد و تجربه فراهم آورده است.

 

موارد پر کاربرد برای استخدام راننده اصفهان

استخدام راننده اصفهان مانند دیگر مناطق و شهرها اصولا برای شرکت‌ها، مدارس، تاکسیرانی، کارخانجات و مواردی از این قبیل با شرایط خاص صورت می‌گیرد. از سری موارد پرکاربرد استخدام راننده در اصفهان می‌توان به موارد زیر اشاره داشت:

 • استخدام راننده مدیر عامل در اصفهان
 • استخدام راننده مدارس اصفهان
 • استخدام راننده شهرداری اصفهان
 • استخدام راننده امبولانس اصفهان
 • استخدام راننده با وانت در اصفهان
 • استخدام راننده پایه یک در اصفهان
 • استخدام راننده در تاکسیرانی و حمل و نقل عمومی اصفهان

 

دسترسی آسان به سوابق کاری راننده مدنظرتان برای استخدام از دیگر مزیت‌های ثبت سفارش استخدام راننده اصفهان از طریق سایت و اپلیکیشن "خدمت از ما" است. به راحتی می‌توانید پس از انتخاب راننده مورد نظرتان در مناطق مختلف اصفهان نظرات کاربران قبلی را در خصوص حسن انجام کار این فرد در "خدمت از ما" مشاهده کنید.

 

اهمیت و ضرورت استخدام راننده اصفهان

استخدام راننده در اصفهان و دیگر شهر‌های بزرگ و کوچک برای برخی موارد مثل سرویس مدارس و مشاغل دور از محیط شهر و خانه یک ضرورت به حساب می‌آید. به موقع رسیدن به سرکار، امنیت . آرامش فرزندان در هنگام مراجعه به مدرسه، اطمینان خاطر از رفت و آمد فرزندان و مواردی از این قبیل همگی مستلزم دقت در انتخاب و استخدام راننده مناسب و با تجربه است.

از دیگر مواردی که در هنگام استخدام راننده اصفهان باید به آن توجه داشته باشید: مسیر رفت و آمد، نوع گواهینامه راننده، صلاحیت رفتاری و عدم سوءپیشینه خصوصا برای رانندگان سرویس مدارس و مواردی از این قبیل است. با دسترسی به اپلیکیشن "خدمت از ما" در کوتاه‌ترین زمان ممکن با بهترین و معتمد ترین رانندگان در مناطق مختلف اصفهان آشنا شوید.

 

میزان حقوق دریافتی برای استخدام راننده اصفهان چقدر است؟

میزان حقوق دریافتی یک راننده استخدام شده در اصفهان وابسته به طول مسیر رفت و آمد، حجم کار، حوزه کاری (شخصی یا عمومی)، ارگان استخدام شده در آن، رده کاربردی و شغلی راننده سرویس متغیر است.

برای دریافت اطلاعات تکمیلی و دقیق در خصوص استخدام راننده اصفهان می‌توانید از طریق ثبت سفارش در سایت و اپلیکیشن "خدمت از ما" اقدام کنید. پس از ثبت درخواست شما رانندگان فعال در "خدمت از ما" با مشاهده نوع درخواست و شرایط مدنظر قیمت حدودی برای استخدام راننده در اصفهان را با شما در میان می‌گذارند.

 

استخدام راننده اصفهان از طریق "خدمت از ما"

ثبت سفارش در اپلیکیشن و وبسایت "خدمت از ما" برای استخدام راننده اصفهان امکان مشاهده و بررسی سوابق کاری تعداد زیادی راننده در صنف و شرایط مختلف را برای شما فراهم می‌آورد. شما می‌توانید پس از ثبت درخواست برای استخدام راننده اصفهان بهترین انتخاب را وابسته به نیازتان و شرایط مدنظرتان براساس نظریات کاربران قبلی در خصوص نحوه انجام وظیفه آنها داشته باشید.

 

علاوه بر درخواست برای استخدام راننده در اصفهان، برای انجام هر کاری می‌توانید در خدمت از ما اصفهان، به رایگان از چند متخصص قیمت بگیرید و بهترین را انتخاب کنید.

"خدمت از ما" و دسترسی آسان به متخصصین

سفارش خدمت مورد نظر
سفارش خدمت مورد نظر
 • به چند سوال کوتاه پاسخ دهید
 • ما سفارش شما را برای متخصصین ارسال می‌کنیم
ارتباط با متخصصین و دریافت رایگان قیمت
ارتباط با متخصصین و دریافت رایگان قیمت
 • پیشنهاد متخصصین آماده به کار را مقایسه کنید
 • سوابق حرفه‌ای و نظر مشتریان قبلی آن‌ها را ببینید
انتخاب مناسب‌ترین متخصص به دلخواه
انتخاب مناسب‌ترین متخصص به دلخواه
 • کارتان را انجام شده تحویل بگیرید
 • نظرتان در مورد متخصص را ثبت کنید

نظرات

علی لطفی
علی لطفی
5.0 (از 8 نظر)
3 خدمت موفق
استخدام راننده
مهندس زهرا امان الهی

سلام.وتشکرازبرنامه محبوب«خدمت ازما»... آقای علی لطفی یک راننده هوشیاروصبوروبااخلاق وجنتلمن هستند.کارشان هم فوق العاده بی نظیربود.بی حاشیه,تمیز,وقت شناس.

پوریا سلیم نعمتی
پوریا سلیم نعمتی
5.0 (از 1 نظر)
1 خدمت موفق
استخدام راننده
ندا عمیدی

ممنون از راننده ی عزیز واقعا ایشون از همه لحاظ رفتار با مسافر و حتی رفتار با ی سگ شیطون بزرگ عالی بودن و سر ساعت هم رسیدن و مارو عالی همیاری کردند واقعا تشکر و خسته نباشید راننده ی عزیز

شاهرخ رستمی
شاهرخ رستمی
5.0 (از 5 نظر)
4 خدمت موفق
استخدام راننده
شاهرخ رستمی

سلام‌ از کیفت مسافر بری راضی هستم رانندگی امن و امین رفتار محترمانه وبقیه چیز هاهم خیلی خوب بود ممنونم

کسب درآمد خدمت از ما
علاوه بر استخدام راننده، سایر خدمات فعال در اصفهان را مشاهده کنید.
مشاهده خدمات فعال اصفهان

4.5 امتیاز از 1480 رای