استخدام راننده تهران

با ثبت جزییات درخواست خود، بهترین رانندگان تهران را مشاهده کنید.

دسترسی به 80 راننده در تهران

استخدام راننده تهران

استخدام راننده تهران

استخدام راننده تهران از جمله اقداماتی است که بصورت شخصی و عمومی برای کسب و کارهای مختلف صورت می‌گیرد. استخدام راننده سرویس مدارس، ادارات، راننده‌ی شخصی، راننده حمل و نقل عمومی و ... از جمله شاخه‌های وابسته به استخدام راننده در تهران است. 

وابسته به نوع وسیله نقلیه و همین طور نحوه رفت و آمد یک سری قوانین مشخص برای جذب و استخدام راننده در حوزه‌های مختلف کاری وجود دارد. امری که در این میان مهم است هماهنگی ویژگی‌های یک راننده با شرایط شما خصوصا در شهرهای بزرگ مثل تهران است. بنابراین دسترسی به یک فضای اطلاع رسانی قابل اطمینان در استخدام راننده تهران یک راهنمای مناسب به شمار می‌آید.

بازار آنلاین "خدمت از ما" یک بستر مطمئن جهت ارتباط بین افراد متقاضی استخدام راننده تهران و همین طور رانندگان متقاضی جذب در فضای کاری با این مشخصات می‌باشد. برای استخدام راننده در تهران در نزدیک ترین مسیر به محل زندگی، کار و تحصیل خود به راحتی می‌توانید از اپلیکیشن و سایت "خدمت از ما" کمک بگیرید.

 

استخدام راننده در تهران در چه حوزه‌هایی کاربرد دارد؟

  • استخدام راننده خانوادگی در تهران 
  • استخدام راننده مدیر عامل در تهران
  • استخدام راننده در سفارتخانه های تهران

رانندگی بعنوان یک حرفه و شغل در حوزه‌های مختلف شناخته شده و استخدام راننده یکی از ردیف‌های شغلی بسیاری از ارگان و مراکز کاری به شمار می‌آید. اگر به دنبال استخدام راننده در مناطق مختلف تهران برای حوزه کاری مشخصی هستید به راحتی می‌توانید با ثبت سفارش رایگان در اپلیکیشن "خدمت از ما" با در دسترس و مطمئن ترین رانندگان در ارتباط باشید.

از جمله شاخه‌های کاربردی استخدام راننده تهران می‌توان به استخدام راننده مدیرعامل، استخدام راننده فرودگاه، استخدام راننده سفارت، استخدام راننده خانوادگی در تهران، استخدام راننده وانت برای باربری‌ها، استخدام راننده شیفت شب تهران، استخدام راننده مدارس، آژانس و حمل و نقل عمومی مثل تاکسیرانی و ... اشاره داشت.

 

رعایت چه نکاتی در استخدام راننده تهران ضرورت دارد؟ 

از جمله نکات مهمی که در استخدام راننده تهران باید به آن توجه داشت، مسیر رفت و آمد، نوع گواهینامه راننده، صلاحیت رفتاری و عدم سوءپیشینه خصوصا برای رانندگان سرویس مدارس و مواردی از این قبیل می‌باشد. با دسترسی به اپلیکیشن "خدمت از ما" در کوتاهترین زمان ممکن با بهترین و معتمد ترین رانندگان در مناطق مختلف تهران آشنا شوید.

 

میزان حقوق در نظر گرفته شده برای استخدام راننده در تهران چقدر است؟

میزان حقوق دریافتی یک راننده استخدام شده در تهران وابسته به طول مسیر رفت و آمد، حجم کار، حوزه کاری (شخصی یا عمومی) متغییر می‌باشد. با ثبت یک سفارش در سایت و اپلیکیشن "خدمت از ما" به راحتی از قیمت تخمین زده شده برای استخدام راننده تهران مطلع شوید. 

 

نحوه ثبت سفارش برای استخدام راننده تهران در "خدمت از ما"

اگر تمایل به انتخاب یک راه آسان و سریع برای استخدام راننده در مناطق مختلف تهران دارید، از طریق تلفن همراه خود یک ثبت سفارش رایگان در اپلیکیشن و سایت "خدمت از ما" داشته و با افراد متقاضی استخدام در ردیف شغلی رانندگی در تهران در ارتباط باشید.
 

معرفی برترین رانندگان در تهران

"خدمت از ما" و دسترسی آسان به متخصصین

درخواستتان را به ما بگویید
درخواستتان را به ما بگویید

با پاسخ به چند سوال کوتاه، درخواست خود را توضیح دهید. ما درخواست شما را برای متخصصین مناسب برای انجام کارتان ارسال می‌کنیم.

قبل از انجام کار به رایگان قیمت بگیرید
قبل از انجام کار به رایگان قیمت بگیرید

در کوتاهترین زمان، 3 تا 5 متخصص به شما پیشنهاد انجام کار داده و حدود هزینه را به رایگان اعلام می‌کنند. می‌توانید از طریق چت یا تماس، با متخصصین ارتباط بگیرید.

مناسبترین متخصص را انتخاب کنید
مناسبترین متخصص را انتخاب کنید

با مشاهده پروفایل کاری متخصصین و مقایسه پیشنهادها، می توانید مناسب‌ترین فرد را برای انجام کارتان انتخاب کنید.

نظرات

علی رضائی
علی رضائی
4.7
64 خدمت موفق
استخدام راننده
عمر سروری

سلام نصفه شب کار مورد راه انداختن تشکر از سایت خدمت ازما وتشکرازایشون

نوید نواب
نوید نواب
5
3 خدمت موفق
استخدام راننده
پانته آ فروزان

بسیار عالی بودن ولی اظهار داشتند به دلیل فاصله مکانی زیاد براشون مقدور نیست هر روز تشریف بیاورند

کسب درآمد خدمت از ما
علاوه بر استخدام راننده ، سایر خدمات فعال در تهران را مشاهده کنید.
مشاهده خدمات فعال تهران
امتیاز دهید

5.00 امتیاز از 5 رای

loading