سیم کشی تلفن کرج

با ثبت جزییات درخواست خود، بهترین متخصصین سیم کشی تلفن کرج را مشاهده کنید.

دسترسی به 58 متخصص سیم کشی تلفن در کرج

سیم کشی تلفن کرج

سیم کشی تلفن کرج

سیم کشی تلفن کرج به منظور وصل کردن تلفن شما به شبکه مخابراتی انجام می‌شود. خدمات سیم کشی تلفن کرج را می‌توان با کمی اغماض زیرمجموعه سیم کشی ساختمان کرج و برق کشی ساختمان در کرج دانست، با این تفاوت که سیم کشی تلفن در کرج جزو سیم کشی‌های جریان ضعیف قرار می‌گیرد (برخلاف سیم کشی برق).

برای پیدا کردن بهترین متخصصین سیم کشی تلفن در کرج و تعمیرات سیم کشی تلفن کرج می‌توانید روی متخصصین فعال در "خدمت از ما" حساب کنید. تنها لازم است درخواست‌تان برای سیم کشی تلفن در کرج را ثبت کنید؛ از چند نصاب تلفن ثابت یا تعمیرکار تلفن در کرج به رایگان قیمت بگیرید، و بهترین فرد را برای انجام کارتان انتخاب کنید.

 

انواع سیم کشی تلفن در کرج

سیم کشی تلفن کرج در واقع به دو بخش تقسیم می‌شود که تنها یک بخش از به عهده نصاب تلفن ثابت یا تعمیرکار خط تلفن کرج قرار می‌گیرد. در ادامه انواع سیم کشی تلفن کرج را معرفی کرده‌ایم:

 

سیم کشی تلفن کرج؛ سیم کشی خارجی

این نوع سیم کشی همان مرحله‌ایست که توسط نصاب تلفن ثابت و تعمیرکار تلفن در کرج یا تعمیرکار خط تلفن کرج انجام نمی‌شود. سیم کشی خارجی تلفن ثابت تا ورودی ساختمان مشترک و توسط مخابرات انجام می‌شود. این مسئله نگرانی‌هایی را برای صاحبان ساختمان‌ها ایجاد می‌کند، از جمله احتمال آسیب رسیدن به نمای ساختمان. با تعبیه لوله‌های پولیکا برای عبور کابل تلفن و نصب جعبه تقسیم در محل ورودی ساختمان می‌توان از این مشکل جلوگیری کرد.

 

سیم کشی تلفن در کرج؛ سیم کشی داخلی

این مرحله به دست نصاب تلفن ثابت یا تعمیرکار خط تلفن کرج انجام می‌شود. برای سیم کشی تلفن کرج، متخصص باید از کابل‌های استاندارد با روکش مقاوم و کابل‌های یک تکه و سالم استفاده کند. نکته مهم در این کار، جدا بودن مسیر سیم کشی تلفن در کرج از مسیر سیم کشی ساختمان کرج و برق‌کشی ساختمان در کرج است. مجاورت کابل‌های برق و تلفن هم کیفیت مکالمه را تحت تاثیر قرار می‌دهد، و هم در صورت اتصالی احتمال صدمه به تلفن و تجهیزات ارتباطی وجود دارد.

 

انواع سیم در سیم کشی تلفن کرج

قدیمی‌ترین سیم استفاده شده برای سیم کشی تلفن در کرج، سیم‌های تمام مسی هستند. در سیم کشی مسی یک زوج سیم از مخابرات تا جعبه‎های خاکستری مخابرات به محله شما کشیده می‌شود، و تا منزل شما ادامه پیدا می‌کند. اما در سال‌های اخیر، بیشتر نام فیبر نوری برای سیم کشی تلفن در کرج به گوش می‌خورد؛ خصوصا هنگامی که صحبت از اینترنت خانگی (ADSL) می‌شود. در سیم کشی تلفن کرج با فیبر نوری، خطوطی که از مرکز مخابرات تا محله شما کشیده شده است، فیبر نوریست. اما از جعبه یا باکس مخابرات تا ساختمان از زوج سیم مسی استفاده می‌شود.

آخرین نوع سیم مورد استفاده در سیم کشی تلفن در کرج خط PCM است. این سیم کشی از مرکز مخابرات تا ورودی ساختمان شما مسی است؛ اما کنار درب ورودی کابل داخل یک جعبه سفید شده، و زوج سیم تبدیل به 4 یا 8 یا 16 زوج دیگر می‌شود. بدین ترتیب، اداره مخابرات می‌تواند روی یک زوج سیم مسی چندین خط ثابت به کاربران بدهد.

 

خدمات تعمیرات سیم کشی تلفن کرج

علاوه بر خدمات سیم کشی تلفن در کرج، خدمات مربوط به تعمیر سیم کشی تلفن کرج را نیز می‌توانید در بازار آنلاین "خدمت از ما" پیدا کنید. برخی از این خدمات عبارت‌اند از:

 • تعویض سیم کشی تلفن به دلیل پوسیدگی و فرسودگی
 • تعمیرات سیم کشی تلفن کرج برای رفع قطعی تلفن
 • رفع خش خش تلفن توسط تعمیرکار تلفن در کرج
 • تعویض و تعمیر سیم کشی تلفن کرج و...

 

قیمت سیم کشی تلفن کرج

مهمترین عوامل موثر بر قیمت سیم کشی تلفن کرج عبارت‌اند از: متراژ فضا، داکت‌کشی (برای پنهان کردن سیم‌های روکار)، روکار یا توکار بودن سیم کشی تلفن در کرج و تعداد پریزها. این عوامل به طور مستقیم یا غیرمستقیم در تعیین هزینه تعویض سیم کشی تلفن و تعمیرات سیم کشی تلفن کرج نیز موثرند.

معرفی برترین متخصصین سیم کشی تلفن در کرج

"خدمت از ما" و دسترسی آسان به متخصصین

درخواستتان را به ما بگویید
درخواستتان را به ما بگویید

با پاسخ به چند سوال کوتاه، درخواست خود را توضیح دهید. ما درخواست شما را برای متخصصین مناسب برای انجام کارتان ارسال می‌کنیم.

قبل از انجام کار به رایگان قیمت بگیرید
قبل از انجام کار به رایگان قیمت بگیرید

در کوتاهترین زمان، 3 تا 5 متخصص به شما پیشنهاد انجام کار داده و حدود هزینه را به رایگان اعلام می‌کنند. می‌توانید از طریق چت یا تماس، با متخصصین ارتباط بگیرید.

مناسبترین متخصص را انتخاب کنید
مناسبترین متخصص را انتخاب کنید

با مشاهده پروفایل کاری متخصصین و مقایسه پیشنهادها، می توانید مناسب‌ترین فرد را برای انجام کارتان انتخاب کنید.

کسب درآمد خدمت از ما
علاوه بر سیم کشی تلفن، سایر خدمات فعال در کرج را مشاهده کنید.
مشاهده خدمات فعال کرج
امتیاز دهید

5.00 امتیاز از 5 رای

سایر عبارت های جستجو شده برای سیم کشی تلفن کرج

 • سیم کشی تلفن کرج
 • تعمیر سیم کشی تلفن کرج
 • سیم کشی تلفن در کرج
 • تعمیرکار سیم کشی تلفن در کرج
 • قیمت سیم کشی تلفن کرج
 • هزینه تعمیرات سیم کشی تلفن کرج
 • سیم کشی خط تلفن کرج
 • سیم‌کشی داخل ساختمان در کرج
loading