قیمت سیم کشی تلفن در بازار چقدر است؟

برای اطلاع از "هزینه سیم کشی تلفن" با پاسخ به چند سوال کوتاه، از متخصصان به رایگان قیمت بگیرید

متوسط قیمت (اجرت کار)
در حال بروز رسانی قیمت ...

شما در کدام شهر به سیم کشی تلفن نیاز دارید؟

سیم کشی تلفن را به متخصصش بسپار

یکی از ضرورت‌های زندگی امروز، سیم کشی تلفن برای استفاده از خط ثابت و اعمال سرویس اینترنت (ADSL) بر روی آن،  به شمار می‌آید. از بارزترین خدمات کاربردی سیم کشی تلفن ایجاد اتصالات لازم برای نصب انواع تلفن در اتاق‌های مختلف برای امور شرکتی و خانگی؛ و همین‌طور راه اندازی سرویس اینترنت بر روی خطوط فعال شده است. حساسیت کابل تلفن و انجام یک سری اقدامات اصولی برای سیم کشی تلفن نیاز به یک فرد متخصص در این زمینه را ایجاد کرده است.

 

سیم کشی تلفن

 

"خدمت از ما" ارتباط بین افراد متخصص سیم کشی تلفن و کاربران متقاضی دریافت این خدمات را آسان‌تر کرده است. با ثبت سفارش رایگان، به راحتی با چندین تکنسین فعال در "خدمت از ما" ارتباط بگیرید. سپس با مشاهده عملکرد‌های قبلی آن‌ها و نظرات سایر کاربران، می‌توانید بهترین متخصصین سیم کشی تلفن را انتخاب کنید.

 

 

قیمت سیم کشی تلفن چگونه محاسبه می‌شود؟

سیم کشی تلفن و در شرایط خاص تعمیر سیم کشی تلفن بر اساس وسعت محل و گستردگی سیم کشی در آن متفاوت می‌باشد. علاوه بر آن تجهیزات به کار رفته و سختی کار برای انجام سیم کشی تلفن روی قیمت نهایی کار تاثیر گذار است. مجتمع مسکونی چند واحدی، ساختمان مجزا و تکی، شرکت با چندین خطوط مورد نیاز و دسترسی به اینترنت روی خط تلفن پس از سیم کشی تلفن تا حدودی تعیین کننده قیمت سیم کشی تلفن در ساختمان است.

 

سیم کشی تلفن در خدمت از ما

 

با استعلام قیمت رایگان پس از ثبت سفارش در "خدمت از ما" به راحتی می‌توانید قیمت سیم کشی تلفن در شرایط مختلف را دریافت کنید. کارشناسان متخصص فعال در "خدمت از ما" برای انجام انواع سیم کشی تلفن یا در نظر داشتن مساحت و تعداد خطوطی که باید سیم کشی برایشان فعال شده و همین طور سختی کار برای انجام سیم کشی تلفن، بصورت حدودی قیمتی را به کاربران متقاضی اعلام می‌کنند.

 

آشنایی با سیم کشی تلفن و ضرورت استفاده از آن

سیم کشی تلفن با استفاده از کابل‌های مخصوص تلفن و تجهیزات اتصالی جهت عبور جریان مخابراتی و فعال کردن تلفن ثابت کاربرد دارد. امروزه از سیم کشی تلفن برای به جریان انداختن چندین خط تلفن، فکس و حتی راه اندازی سرویس‌های اینترنت ثابت استفاده می‌کنند. انجام سیم کشی تلفن نیاز به دانش و مهارت کافی در نصب کابل‌های مشخص و عبور از بهترین راه‌ها برای تجهیز کردن مکان‌های مختلف با یک یا چند خط مشخص دارد.

 

سیم کشی تلفن و اتصال سیم ها

 

سیم کشی تلفن وابسته به انواع تلفن و راه اندازی اینترنت می‌تواند به این شکل صورت گیرد.

سیم کشی تلفن سانترال

این سبک سیم کشی تلفن بیشتر برای شرکت‌ها و سازمان‌های مختلف که نیازمند چندین داخلی بر روی یک خط مشخص هستند کاربرد دارد. سیم کشی تلفن سانترال نیاز به تجهیزات و تنظیمات خاصی دارد که توسط یک کارشناس سیم کشی تلفن صورت می‌گیرد. انواع تلفن سانترال با نحوه سیم‌کشی متفاوت وجود دارد.

 

سیم کشی تلفن سانترال

 

سیم کشی تلفن با فیبر نوری

این سبک سیم کشی تلفن با نوع سیم کشی مسی تفاوت دارد. استفاده از شبکه گسترده فیبرنوری برای سیم کشی تلفن و فعال سازی خطوط تلفن در این بستر با ایجاد یک سری امکان جدید همراه است. این سبک سیم کشی تلفن هزینه‌ای بیشتر از سیم کشی معمول تلفن دارد، اما قابلیت اطمینان بالا، امکان ایجاد سرویس‌های جدید اینترنت و تماس‌ از طریق سیم کشی تلفن برای افراد ایجاد می‌گردد.

 

سیم کشی تلفن با فیبر نوری

 

 

نحوه اتصال سیم تلفن به مودم

پس از برقراری ارتباط بیشترین کاربرد سیم کشی تلفن ثابت را می‎توان برقراری سرویس اینترنت روی خطوط فعال شده دانست. پس از رانژه خط از سمت مخابرات امکان اتصال اینترنت روی خطوط فراهم می‌شود. نحوه اتصال سیم تلفن به مودم با گرفتن یک سر سیم کشی از کابل کشی اصلی و اتصال آن به مودم صورت می‌گیرد که نیازمند مهارت و دانش در این زمینه است.

 

بهترین سیم تلفن برای adsl

 

انتخاب بهترین سیم تلفن برای adsl یا سرویس اینترنت ثابت با تشخیص کارشناس سیم کشی تلفن و نصب اینترنت صورت می‌گیرد.

 

مزایای ثبت سفارش جهت سیم کشی تلفن در "خدمت از ما"

امروزه افراد زیادی با دریافت آموزش‌های لازم آمادگی انجام امورات وابسته به سیم کشی تلفن و تعمیر سیم کشی تلفن را دارند، اما تشخیص مهارت آنها در ابتدای کار ممکن است دشوار باشد. یک معرف قابل اعتماد به راحتی می‌تواند این مشکل را برطرف کند. درصد حضور یک فرد مطلع در زمینه سیم کشی تلفن برای همه یکسان نیست.

بازار آنلاین "خدمت از ما" با پوشش دادن فعالیت افراد متخصص در زمینه سیم کشی تلفن برقراری ارتباط بین آنها و کاربران متقاضی این خدمات سهولت بخشیده و به عنوان یک معرف معتمد در کنار شماست. با یک ثبت سفارش رایگان در اپلیکیشن یا سایت "خدمت از ما" به راحتی امکان مشاهده پروفایل افراد متخصص با سوابق قبلی برای کاربران ایجاد می‎شود.

 

اتصال دو سیم تلفن به هم

 

با انتخاب خدمت از ما برای ثبت درخواست تا حد زیادی به حفظ وقت و سرمایه خود با به کار گیری افراد متخصص در سیم کشی تلفن کمک کردید. علاوه بر این امکان استعلام قیمت رایگان پس از نهایی کردن سفارش و برقراری ارتباط به کارشناسان فعال در این حرفه وابسته به نوع خدمات بصورت حدودی وجود دارد. این امر امکان انتخاب یک متخصص سیم کشی کاربلد و متناسب با نیاز و شرایط را برایتان فراهم می‌آورد.

 

نحوه ثبت سفارش برای سیم کشی تلفن در "خدمت از ما"

انتخاب یک کارشناس متخصص در سیم کشی تلفن از طریق اپلیکیشن و سایت "خدمت از ما" به راحتی و بدون صرف وقت و هزینه اضافی قابل انجام است. با یک ثبت سفارش رایگان امکان برقراری ارتباط با افراد متخصص در سیم کشی تلفن و استعلام قیمت رایگان برای کاربران متقاضی ایجاد می‌شود. با مشاهده نظرات کاربران درباره عملکرد قبلی هر کارشناس به راحتی با نهایی کردن سفارش خود بهترین متخصص را برای انجام سیم کشی تلفن در ساختمان مد نظرتان انتخاب و کار را به راحتی به کارادان بسپارید.

4.5 امتیاز از 1479 رای

بهترین متخصصان نزدیک به خود را پیدا کنید
سیم کشی تلفن

نظرات

امیر عامری
امیر عامری
5.0 (از 70 نظر)
190 خدمت موفق
سیم کشی تلفن
حسین صفی خانی

باسلام جناب عامری فوق العاده مودب و کاربلد و حرفه ای بودند. و ابزارشان هم کامل بود بسیار راضی هستم حتما برای موارد بعدی خدمتشان زحمت میدم

نادر نادرمنش
نادر نادرمنش
5.0 (از 43 نظر)
57 خدمت موفق
سیم کشی تلفن
Mostafa Hasanpour

آقای نادر منش بسیار وقت شناس،دلسوز و با حوصله و با ظرافت کامل کار بنده رو انجام دادن، و ممنون هستم از ایشان

سید محمد رضا موسوی زاده سید محمد رضا موسوی زاده
سید محمد رضا موسوی زاده سید محمد رضا موسوی زاده
5.0 (از 75 نظر)
83 خدمت موفق
سیم کشی تلفن
رضا رضوانی نسب

خیلی سریع اشکال کار رو پیدا کردن و قطعی رو برطرف کردند، مسلط به کار هستن خوش اخلاق و خوش برخورد بودند

در این شهرها می توانید سفارش سیم کشی تلفن را ثبت کنید:

مجله "خدمت از ما"

محلی برای حل چالش های روزمره
مشاهده مجله
مجله "خدمت از ما"