وانت بار رشت

با ثبت جزییات درخواست خود، بهترین متخصصین وانت بار رشت را مشاهده کنید

دسترسی به 67 متخصص وانت بار در رشت

معرفی برترین متخصصین وانت بار در رشت

امیرحسین عسگری

امیرحسین عسگری

5.0 (از 13 نظر)
16 خدمت موفق

"با سلام و عرض ادب خدمت مشتریان عزیز و گرامی ، با تیمی مجرب و با سابقه ای بالا در حمل تخصصی انواع یخچ" "ال های سایت ، مبلمان و حمل نقل کلیه ای لوازم منزل به همراه چیدمان و بسته بندی در خدمت شما عزیزان هستیم" بیشتر

مناطق تحت پوشش: رشتیان، گلسار، معلم، شهرداری، منظریه، جانبازان، مسکن مهر، یخسازی، گیل، توشیبا

محمد پاشایی

محمد پاشایی

5.0 (از 2 نظر)
5 خدمت موفق

"وانت مزدا با بهترین و سریع ترین برای جا ب جایی بارتون" ""

مناطق تحت پوشش: رشتیان، گلسار، چمارسرا، فرهنگیان، چمران، دیانتی، گیل، پارس، امام علی، سبزه میدان

خشایار موسویان

خشایار موسویان

5.0 (از 1 نظر)
5 خدمت موفق

"راننده پایه دو با پنج سال سابقه در وانت بار" ""

مناطق تحت پوشش: گلسار، دیلمان، شهرداری، پارس، رشتیان، یخسازی، حسین اباد، پل طالشان، امام علی، شهرک صنعتی سپید رود

حسین ایلچی

حسین ایلچی

4.5
3 خدمت موفق

"وانت بار بصورت 24ساعته حتی درایام تعطیل خدمات باربری دراستان و تمام نقاط کشور انجام می پذیرد باکمتر" "ین نرخ قیمت وبالاترین تعهدات کاری" بیشتر

مناطق تحت پوشش: رشتیان، گلسار، جانبازان، گیل، معلم، امام علی، یخسازی، سیاه اسطلخ، شهرداری، چمارسرا

فرزاد شاد

فرزاد شاد

5.0 (از 2 نظر)
گواهی عدم سوء پیشینه
کمتر از 3 خدمت موفق
گواهی عدم سوء پیشینه

"باعرض ادب احترام ..بنده به لطف خدا 7ساله در راستایی حمل نقل وجابه بار فعالیت دارم و هر روز تمام تلاش" " خودم رو برای امنیت و سالم رساندن بار به دست مشتری انجام دادم..وشکر خدا لطف خدا همیشه شامل حال من بوده" بیشتر

مناطق تحت پوشش: یخسازی، روبارتان، رشتیان، باهنر، لاکان شهر، صفاری، جهاد، پیربازار، فرزانه، گلسار

محمد توفیقی

محمد توفیقی

4.5
کمتر از 3 خدمت موفق

"کار تمیز همیشه تحویل میدهیم ضمانت کار تمیز و با دقت شعار ماست" "" بیشتر

مناطق تحت پوشش: رشتیان، گلسار، شهرداری، فرهنگیان، گلباغ نماز، استقامت 1، منظریه، معلم، دیانتی، امام علی

محمدنقی عبدلاهی

محمدنقی عبدلاهی

4.5
کمتر از 3 خدمت موفق

"سلام باعرض ادب امیدوارم بنده باسابقه 30سال دربارکشی بتوانم جل رضایته مشتری باشم" "" بیشتر

مناطق تحت پوشش: رشتیان، گلسار، توشیبا، جانبازان، دیانتی، جهاد، معلم، مسکن مهر، جاده سنگر، منظریه

مجتبی فلاح

مجتبی فلاح

5.0 (از 5 نظر)
کمتر از 3 خدمت موفق

"باتجربه و با سابقه حداقلی ۷ساله در امر اسباب کشی و حمل و نقل با اخلاق و با دقت به کارهایی که بهم د" "اده شده رسیدگی میکنم تضمین کیفیت کار و مسئولیت پذیر قیمت مناسب اخلاق و وقت شناسی اولویت کار من هستش" بیشتر

مناطق تحت پوشش: جاده سنگر، رشتیان، مسکن مهر، دیلمان، معلم، یخسازی، شهرک قدس، پیرکلاچای، مطهری، حسین اباد

علیرضا رفیعی

علیرضا رفیعی

5.0 (از 2 نظر)
کمتر از 3 خدمت موفق

"با سلام و احترام، بیش از 6 سال هست که در زمینه حمل و نقل با وانت بار مشغول هستم و هدفم جلب رضایت مشت" "ری هست و نیروی متخصص برای حمل بار دارم که با ضمانت، حمل لوازم و بار شما در اسرع وقت با بهترین کیفیت و دقت انجام خواهد شد." بیشتر

مناطق تحت پوشش: دروازه لاکان، چهارراه کانال، جاده سنگر، یخسازی، رشتیان، منظریه، مطهری، تازه آباد، پارس، معلم

بهترین وانت بار های تلفنی و اینترنتی در رشت

از وانت بار رشت می‌توان برای جابجایی انواع مختلف وسایل در سطح شهر رشت و حتی مسافت‌های خارج از شهر نیز استفاده نمود. در هر زمان که به وسیله‌ای برای جابجایی بار نیاز داشته باشید، می‌توانید از وانت بار استفاده کنید. البته انتخاب وانت بار با توجه به حجم بار موردنظر صورت می‌گیرد.

پیدا کردن وانت تلفنی رشت از مهم‌ترین چالش‌ها در این زمینه است. افراد به دنبال پیدا کردن وانت سالم و تمیز با راننده کابلد و حرفه‌ای هستند تا در کمترین زمان ممکن بار را به صورت ایمن جابجا کنند. در این زمینه می‌توانید از خدمات پلتفرم خدمت از ما استفاده کنید تا بهترین وانت بارهای موجود در سطح شهر را به شما معرفی کند.

 

هزینه وانت بار رشت

 

هزینه وانت بار رشت چگونه است؟

معمولا هنگام جابجایی بار اولین و مهم‌ترین نکته برای انتخاب نوع وسیله حمل و نقل، حجم بار موردنظر است. به همین دلیل هنگام یکه حجم بار کمتر بوده و با ماشین‌های باری کوچک‌تر قابل جابجایی باشد، از وانت برای انتقال آن استفاده می‌شود. اما سوالی که در این موارد پیش می‌آید این است که هزینه حمل بار با وانت چگونه است؟

هزینه با توجه به عوامل مختلفی تعیین می‌شود. از آنجایی که شما این وسیله را به صورت دربست در اختیار می‌گیرید، چند کیلو تفاوت در وزن بار تفاوت زیادی در قیمت ایجاد نمی‌کند، مگر اینکه وسایل شما بسیار پرحجم و سنگین باشند. خهزینه وانت تلفنی رشت بر اساس مسافت طی شده و زمانی که در اختیار شما هستند، محاسبه می‌شود. علاوه بر آن در برخی از ساعت‌ها مانند زمان‌هایی که ترافیک سنگین‌تر باشد، هزینه آن‌ها بیشتر خواهد بود.

مدل وانت، وضعیت آب و هوا، تعداد کارگرهایی که برای جابجایی بار به شما کمک می‌کنند و موارد دیگر نیز در هزینه نهایی حمل بار با وات تأثیر می‌گذارند. به همین دلیل بسیاری از وب سایت‌ها و مراکز ارائه دهنده خدمات وانت بار رشت هزینه‌های متفاوتی را ارائه می‌دهند.

 

انواع وانت اینترنتی رشت

سرویس‌های وانت بار از سرویس‌های بسیار پرطرفدار هستند که برای جابجایی انواع مختلف بار مورد استفاده قرار می‌گیرند. وانت‌ اینترنتی انواع مختلفی دارند. وانت‌های بار سنگین، سبک، وانت‌های سقف پوشیده، وانت‌های یخچال‌دار و ... از انواع وانت‌های در دسترس به شمار می‌روند. برخی از وانت‌ها دارای پتو و ضربه گیرهای مخصوص هستند تا وسایل شکستنی را بدون آسیب و به راحتی جابجا کنید.

برای انتخاب بهترین گزینه ابتدا باید نوع و حجم بار خود را مشخص کنید تا بهتر بتوانید گزینه موردنظر را انتخاب کنید. در برخی از سرویس‌های ارائه دهنده خدمات وانت بار، شما نوع و حجم بار خود را به طور دقیق مشخص می‌کنید، سپس مناسب‌ترین نوع وانت اینترنتی رشت به شما پیشنهاد می‌شود.

(محتوای پیشنهادی: وانت بین شهری )

 

انواع وانت بار

 

(برای دسترسی سریع به وانت بار تهران و وانت تلفنی شیراز کلیک کنید)

 

یافتن وانت بار اینترنتی رشت در خدمت از ما

خدمت از ما از بهترین پلتفرم‌های آنلاین است که به شما در یافتن وانت بار کمک می‌کند. شما می‌توانید درخواست وانت بار رشت خود را در اپلیکیشن یا وب سایت خدمت از ما ثبت کنید، تا در کمترین زمان ممکن بهترین وانت  بارها به شما معرفی شوند. با وارد کردن اطلاعات بار موردنظر مانند حجم بار، نوع بار و همچنین مسافت جابجایی بار، بهترین گزینه در نزدیک‌ترین محل به شما معرفی می‌شود.

خدمت از ما پلتفرمی آنلاین است که در تمام ساعت‌های شبانه روز در دسترس است و تمام نیروها و وانت بارهایی که به شما معرفی می‌کند، کاملا مورد اطمینان این مجموعه هستند. همچنین می‌توانید نظرات کاربران را درباره این افراد و نوع وانت آن‌ها مطالعه کرده تا با آگاهی کامل درباره انتخاب وانت بار تصمیم بگیرید. استفاده از خدمات وانت تلفنی رشت با خدمت از ما به سادگی و در کمترین زمان ممکن صورت می‌گیرد.

فرقی ندارد در کدام شهر باشید و قصد جابجایی چه نوع باری را با چه حجم و ویژگی‌هایی داشته باشید. در هر صورت خدمت از ما می‌توانید بهترین گزینه را برای حمل بار به شما پیشنهاد دهد. از میان گزینه‌های پیشنهادی نیز می‌توانید بهترین آن‌ها را با مناسب‌ترین قیمت پیدا کنید.

"خدمت از ما" و دسترسی آسان به متخصصین

سفارش خدمت مورد نظر
سفارش خدمت مورد نظر
  • به چند سوال کوتاه پاسخ دهید
  • ما سفارش شما را برای متخصصین ارسال می‌کنیم
ارتباط با متخصصین و دریافت رایگان قیمت
ارتباط با متخصصین و دریافت رایگان قیمت
  • پیشنهاد متخصصین آماده به کار را مقایسه کنید
  • سوابق حرفه‌ای و نظر مشتریان قبلی آن‌ها را ببینید
انتخاب مناسب‌ترین متخصص به دلخواه
انتخاب مناسب‌ترین متخصص به دلخواه
  • کارتان را انجام شده تحویل بگیرید
  • نظرتان در مورد متخصص را ثبت کنید

نظرات

سعید نوری
سعید نوری
5.0 (از 3 نظر)
9 خدمت موفق
وانت بار
پروین زارعی

بسیار با اخلاق خوب و مؤدب هستند و کاملا به کارشون مسلط و با مسئولیت هستند بسیار سپاسگزارم هم از آقای نوری وهمینطور از خدمت از ما

مجتبی دبستانی
مجتبی دبستانی
5.0 (از 4 نظر)
5 خدمت موفق
وانت بار
محمدکاظم سیف زاده

بسیار فرد مودب و دلسوز و کاردرستی بودن.قیمت پیشنهادی ایشان هم مناسب و از بقیه کمتر بود.حتما دوباره مزاحم ایشان خواهم شد.

محسن غضنفری
محسن غضنفری
5.0 (از 22 نظر)
75 خدمت موفق
وانت بار
مهدی عمادی

ایشون انسانی شریف منظم و حرفه ای تشریف اوردن بصورت حرفه ای بار ما را تا شهرستان جابجا کردن کمال تشکر رو از ایشون دارم دوستان در جابجایی و اخلاقیت و حرفه ای کار ایشون شک نکنین . ممنون از برنامه خوب خدمت از ما که ما رو با افراد شریف و حرفهای آشنا میکنه

کسب درآمد خدمت از ما
علاوه بر وانت بار، سایر خدمات فعال در رشت را مشاهده کنید.
مشاهده خدمات فعال رشت

4.2 امتیاز از 1314 رای