قیمت وانت بار در بازار چقدر است؟

برای اطلاع از "هزینه وانت بار" با پاسخ به چند سوال کوتاه، از متخصصان به رایگان قیمت بگیرید

متوسط قیمت (اجرت کار)
 • 150,000 تومان
 • 170,000 تومان
 • 250,000 تومان
 • 800,000 تومان

شما در کدام شهر به وانت بار نیاز دارید؟

وانت بار را به متخصصش بسپار

دسترسی سریع به وانت بار، برای حمل و نقل اسباب و اثاثیه چه در داخل شهر و چه به صورت برون شهری، از خدمات پردرخواست است. پیدا کردن وانت بار ارزان جهت اسباب کشی و حمل وسایل منزل نظیر یخچال، ماشین لباسشویی، گاو صندوق و ... و یا جهت جابه جایی شرکت و محل کار بسیار ضروری است.

بازار آنلاین "خدمت از ما" بستری فراهم کرده است که از طریق وانت بار اینترنتی، متخصص و متقاضی را با چند کلیک ساده و در کمترین زمان به یکدیگر معرفی می‌کند و به همین سرعت، نرخ کرایه وانت بار را هم، از طرف چند متخصص برای مشتری ارسال می‌کند.

با ما همراه شوید تا علاوه بر نحوه ثبت درخواست وانت بار اینترنتی، عوامل اثرگذار بر نرخ کرایه وانت بار را هم، بررسی کنیم.

 

نرخ کرایه وانت بار در سال 1401

نوع خدمات نرخ کرایه (به روز رسانی سال 1401)
نرخ کرایه وانت بار درون شهری (تا 2 ساعت - مسیر کوتاه) 150.000 تا 300.000 تومان
نرخ کرایه (وانت بار، پراید وانت، آریسان و...) بین شهری زیر 200 کیلومتر کیلومتری 4000 تومان
نرخ کرایه (وانت بار، پراید وانت، آریسان و...) بین شهری بالای 200 کیلومتر کیلومتری 3.200 تا 3.500 تومان
نرخ کرایه نیسان بار بر اساس کیلومتر (بین شهری زیر 200 کیلومتر) کیلومتری 5000 تومان
نرخ کرایه نیسان بار بر اساس کیلومتر (بین شهری بالای 200 کیلومتر) کیلومتری 4.200 تا 4.500 تومان

 

(کدام یک برای میزان بار من مناسب‌تر است؛ نیسان بار یا وانت بار؟ اینجا را کلیک کنید)

 

 چرا وانت بار را از پلتفرم "خدمت از ما" پیدا کنید؟ 

 • دسترسی سریع و آسان به چند وانت بار تلفنی در عرض چند دقیقه
 • پیگیری تیم پشتیبانی از نحوه ارائه خدمات و میزان رضایت شما از متخصص وانت بار
 • امکان دریافت خدمات در هر روز از هفته (حتی روزهای تعطیل) و به صورت 24 ساعته
 •  دریافت کرایه وانت بار بر اساس خدمات مورد نیازتان، پیش از نهایی شدن ثبت سفارش
 • امکان بررسی پروفایل شرکتهای وانت بار و خواندن میزان رضایت مشتری‌ها از نحوه کار آنها

 

مزایای وانت بار اینترنتی

همان‌طور که برای شما شرح دادیم، وانت بار اینترنتی یکی از راحت‌ترین و سریع‌ترین روشهای پیدا کردن ماشین مناسب جهت جابجایی انواع وسایل به صورت درون شهری و برون شهری است. 

فراموش نکنید هنگام درخواست وانت بار، مطمئن شوید که راننده وانت بار مجوزهای لازم را برای حمل بار دارد، و همچنین دارای مهارت کافی برای رانندگی ایمن است. بررسی این موارد در پروسه انتخاب وانت بار از بازار آنلاین "خدمت از ما" امکان پذیر است.

 

وانت بار اینترنتی

 

تفاوت وانت بار و نیسان بار چیست؟

 از تفاوت‌های اصلی وانت بار و نیسان بار، تفاوت اندازه این دو خودرو است. در صورتی که مرسوله شما دارای ابعاد بزرگی است و وزن زیادی دارد، نیسان بار گزینه مناسب‌تری نسبت به وانت بار است.

 • چه موقع از وانت بار استفاده کنم؟  در صورتی که مدنظر دارید به صورت درون شهری تردد کنید و یا با میزان بار کم به صورت بین شهری، پیشنهاد ما وانت بار اینترنتی است.
 • چه موقع از نیسان بار استفاده کنم؟ در صورتی که مرسوله شما باید به شهر دیگری ارسال شود، و یا میزان بار شما برای جابه جایی درون شهری زیاد است، پیشنهاد ما بهره از نیسان بار است.

 

همینجا مشخص می‌شود که کرایه وانت بار در مقایسه با نیسان کمتر است. شما به راحتی می‌توانید درخواست وانت بار اینترنتی خود را در «خدمت از ما» ثبت کنید.

 

نحوه دریافت قیمت و کرایه وانت بار؟

شما به راحتی و با صرف کمتر از 3 دقیقه می‌توانید درخواست‌تان برای وانت بار را، در بازار آنلاین «خدمت از ما» ثبت کنید، کافی است به سوالات ابتدایی پیرامون، میزان بار، میزان مسافت و... را پاسخ دهید؛ در کمتر از 30 دقیقه از چندین شرکت اتوبار، هزینه و نرخ کرایه وانت بار را دریافت می‌کنید.

همچنین، هنگام درج سفارش وانت بار می‌توانید درخواست اعزام کارگر اسباب کشی را نیز ثبت کنید، تا فرایند اسباب کشی با وانت بار برای شما تسهیل شود. در ادامه به برخی از موارد اصلی اثرگذار بر قیمت و کرایه وانت بار پرداخته‌ایم.

همین حالا ثبت سفارش کنید و از چند متخصص فعال در "خدمت از ما" به رایگان کرایه وانت بار و مطلوب‌ترین خدمات را دریافت کنید

 

نرخ کرایه وانت بار

 

عوامل موثر بر ارزان شدن کرایه وانت بار

موارد متفاوتی بر نرخ کرایه وانت بار و هزینه و قیمت وانت بار اثر می‌گذارد. تمامی این عوامل می‌توانند کرایه وانت را ارزان‌تر یا گران‌تر کنند. در واقع وانت بار ارزان با بررسی و تغییر این عوامل امکان پذیر است. در ادامه به بررسی این عوامل پرداخته ایم.

 

تاثیر نوع وانت بار بر کرایه وانت

گفتیم که اگر مایل به استفاده از خدمات وانت بار ارزان هستیم، حتی‌الامکان نباید از نیسان استفاده کنیم و باید سراغ وانت بار برویم. این موضوع مستقیما به بار شما بستگی دارد.

متناسب با وزن بار شما و همچنین آنچه به آن نیاز دارید، هنگام ثبت درخواست وانت بار باید نوع متفاوتی از وانت را درخواست کنید که بر هزینه و کرایه وانت بار اثر می‌گذارد. از جمله انواع وانت‌ها می‌توان به پراید وانت، نیسان وانت، پیکان وانت و یا کامیونت اشاره کرد.

به طور کلی، اگر که حمل بار، درون شهری است و میزان بار شما زیاد نیست، برای ارزان‌تر شدن کرایه، از وانت بار استفاده کنید

 

تاثیر محدوده حمل بار بر کرایه وانت بار

یکی دیگر از عوامل اثرگذار بر قیمت وانت بار، محدوده مدنظر شما برای حمل بار است. محدوده یکی از معیارهایی است که شرکت‌های وانت بار برای تسهیل قیمت‌گذاری و محاسبه کرایه وانت تعریف کرده‌اند.

به عنوان مثال، در صورتی که شما بخواهید از شرق تهران به غرب تهران وانت بار کرایه کنید، وانت، باید از چندین محدوده متفاوت بگذرد؛ به همین دلیل کرایه وانت بار افزایش خواهد داشت، اما اگر مبدا و مقصد شما در یک محله است، وانت بار ارزان‌تر بوده، و هزینه کمتری پرداخت خواهید کرد.

 

تاثیر کارگر اسباب کشی بر قیمت وانت بار

یکی دیگر از مواردی که بر قیمت نهایی وانت بار اثر می‌گذارد، اجرت کارگرانی است که برای حمل اثاثیه منزل یا محل کار، اعزام می‌شوند. متناسب با تعداد نفرات و همچنین ساعاتی که آنها برای شما کار می‌کنند، بر هزینه وانت بار شما افزوده خواهد شد.

 

نرخ کرایه وانت بار بر اساس کیلومتر

 

(برای دریافت خدمات "وانت تلفنی مشهد" ، "وانت بار اهواز" و "وانت بار کرج" روی لینک مورد نظر کلیک کنید)

 

تاثیر ساعت درخواست بر کرایه وانت بار

معمولا ارائه خدمات وانت بار در شب، گران‌تر از کرایه وانت بار در ساعات اولیه روز و صبح است؛ به خصوص اگر ساعات 22 تا 6 صبح را مناسب دریافت خدمت وانت بار بدانید.

 

تاثیر بسته بندی اثاثیه بر نرخ کرایه وانت بار

گفتیم که در کنار کرایه کردن وانت بار، می‌توانید از کارگر یا کارگرهایی برای جابجایی نیز کمک بگیرید. علاوه بر این، می‌توانید درخواست بسته بندی اثاثیه را نیز بدهید. تفاوتی نمی‌کند وانت بار قرار است یک یخچال را جابجا کند، یا یک پیانو، یا ظروف شکستنی، بسته بندی اصولی آنها باعث جلوگیری از هرگونه صدمه به آنها در روند جابجایی با وانت بار خواهد شد.

البته بسته بندی اثاثیه منزل، به شما این امکان را می‌دهد تا از فضای وانت بار نیز به طور بهینه‌تری استفاده کنید، و به شکل غیر مستقیم کرایه وانت بار را کاهش دهید.

 

کرایه وانت بار ارزان

 

(در صورتی که تمایل دارید درباره نکات حمل بار اطلاعات بیشتری داشته باشید، می‌توانید به محتوای نکات حمل بار مراجعه کنید)

 

وانت بار ارزان یا وانت با کرایه پایین

وانت بار ارزان یکی از مواردی است که افراد بسیاری آن را جستجو می‌کنند. ممکن است تصور کنید وانت بار ارزان همان خدمات رایج است، و این مورد با وانت بار اینترنتی تفاوتی ندارند؛ اما این‌طور نیست.

در خدمات وانت بار ارزان و زمانی که کرایه وانت بار بیش از حد کم است، احتمال خراب بودن کمک فنرهای خودرو، ماهر نبودن راننده، بسته بندی نامناسب لوازم مدنظر شما و ... وجود دارد. ممکن است همه خدمات وانت بار ارزان دقیقا اینطور نباشند، اما احتمال این موارد ناخوشایند بسیار بالا خواهد بود.

همانطور که گفتیم، شما با تغییر عوامل موثر بر قیمت وانت، می‌توانید نرخ کرایه را ارزان و یا گران کنید

 

نرخ کرایه وانت بار بر اساس کیلومتر حساب می‌شود؟

همانطور که در جدول بالای صفحه، که مربوط به هزینه های وانت بار است مشخص کردیم، نرخ کرایه وانت بار بر اساس کیلومتر برای مسافت‌های بین شهری حساب می‌شود و برای جابه جایی درون شهری، به ازای ساعت و زمان، هزینه اجاره وانت بار مشخص می‌شود. این نرخ کرایه برای نیسان بار و وانت بار و همچنین برای مسافت‌های کمتر و بیشتر از 200 کیلومتر متفاوت می‌باشد.

 

ثبت درخواست برای استخدام وانت بار اینترنتی

همین حالا از دکمه بالای صفحه، یک ثبت سفارش رایگان انجام دهید. با شروع ثبت سفارش وانت بار، چند سوال کوتاه از شما درباره نوع خدمات مورد نیازتان پرسیده می‌شود. پس از چند دقیقه متخصصان اجاره وانت بار کرایه پیشنهادی خود را برای شما ارسال می‌کنند. 

برای انتخاب آگاهانه‌تر و دریافت بهترین خدمات وانت بار اینترنتی می‌توانید از نظرات و امتیازات سایر کاربران نیز استفاده کنید. پس از بررسی این موارد، می‌توانید سفارش را نهایی کنید و فرد مدنظر را انتخاب کنید.

 

امیدواریم این نوشته پیرامون نرخ کرایه وانت بار اینترنتی به شما در انتخاب درست وسیله نقلیه با توجه به نوع بارتان و همچنین درک مفهوم وانت بار ارزان و ... کمک کرده باشد. هر زمان، با هر مبدا و مقصدی نیاز به وانت بار داشتید، می‌توانید روی «خدمت از ما» برای پبدا کردن وانت بار مناسب حساب باز کنید.

امتیاز دهید

4.85 امتیاز از 188 رای

بهترین متخصصان نزدیک به خود را پیدا کنید
وانت بار

نظرات

وحید معزز
وحید معزز
4.9
93 خدمت موفق
وانت بار
بهنام مینوسپهر

بسیار‌ مودب و‌ خوش اخلاق و خوش قول، سر وقت کار را انجام‌ دادند، سپاس جناب معزز.

مجید رحمانی
مجید رحمانی
4.4
80 خدمت موفق
وانت بار
محسن دانشور

هم از نظر زمانی به موقع آمد هم بادقت نسبت به انجام کار دستشان درد نکنه

مجید نوری
مجید نوری
5.0
28 خدمت موفق
وانت بار
حامد رادمرد

من از اقای نوری تشکر میکنم. تو کارشون خیلی حرفه ای و کاربلد، متواضع و قابل اعتماد هستن. به لحاظ نرخ هم واقعا منصف بودن.

در این شهرها می توانید سفارش وانت بار را ثبت کنید:

loading