قیمت «وانت بار» در بازار چقدر است؟

برای اطلاع از "هزینه «وانت بار»" با پاسخ به چند سوال کوتاه، از متخصصان به رایگان قیمت بگیرید

متوسط قیمت (کل کار)
  • 150,000 تومان
  • 200,000 تومان
  • 300,000 تومان
  • 500,000 تومان

شما در کدام شهر به «وانت بار» نیاز دارید؟

«وانت بار» را به متخصصش بسپار

وانت بار، وانت بار ارزان و نیسان بار خدماتی محبوب برای حمل و نقل اسباب و اثاثیه و اجسام متفاوت همچون یخچال، ماشین لباس شویی، گاو صندوق و ... در سطح درون شهری و برون شهری هستند. یکی از تفاوت‌های اصلی وانت بار و وانت بار ارزان با نیسان بار، تفاوت اندازه این دو خودرو است. در صورتی که مرسوله شما دارای ابعاد بزرگی است و وزن زیادی دارد؛ نیسان بار، گزینه مناسب‌تری نسبت به وانت بار است. با ما همراه شوید تا علاوه بر وانت بار به موراد دیگری همچون نحوه ثبت درخواست وانت بار در خدمت از ما، کیفیت خدمت وانت بار ارزان، عوامل اثرگذار بر نرخ کرایه وانت بار (هزینه وانت باروانت بار شیراز، وانت بار کرج، وانت بار اصفهان و وانت بار تهران و همچنین وانت بار اینترنتی بپردازیم. 

 

 

وانت بار

 

وانت بار اینترنتی

همان‌طور که برای شما شرح دادیم، خدمت وانت بار اینترنتی یکی از خدمات محبوب برای حمل و نقل اسباب و اثاثیه به صورت درون شهری و برون شهری است. همچنین فراموش نکنید به هنگام درخواست وانت بار، از راننده وانت اطمینان لازم را حاصل کنید که دارای مجوزهای لازم برای حمل بار و همچنین مهارت کافی برای رانندگی ایمن است. 
مهم‌ترین تفاوت وانت بار با نیسان بار، در ابعاد و توان این دو خودرو است. در صورتی که مدنظر دارید به صورت درون شهری تردد کنید، پیشنهاد ما وانت بار اینترنتی است؛ و در صورتی که مرسوله شما باید به شهر دیگری ارسال شود، پیشنهاد ما بهره از نیسان بار است. 

شما به راحتی می‌توانید درخواست وانت بار اینترنتی خود را در خدمت از ما، ثبت کنید. 

 

هزنیه وانت بار و نرخ کرایه وانت بار (قیمت وانت بار) را به رایگان در خدمت از ما بگیرید

شما به راحتی و با صرف کمتر از 3 دقیقه می‌توانید خدمت وانت بار خود را در بازار خدمت از ما ثبت کنید و در کمتر از 30 دقیقه، از چندین شرکت اتوبار، نرخ کرایه وانت بار و هزینه وانت بار دریافت کنید. همچنین به هنگام درج سفارش وانت بار خود، می‌توانید درخواست کارگر اسباب کشی نیز دهید تا فرایند اسباب کشی با وانت بار، برای شما تسهیل شود. در ادامه به برخی از موارد اصلی اثرگذار بر قیمت وانت بار، پرداخته‌ایم. 

 

نرخ کرایه وانت بار

 

عوامل اثرگذار بر نرخ کرایه وانت بار (هزینه وانت بار):

موارد متفاوتی بر نرخ کرایه وانت بار و هزینه وانت بار (قیمت وانت بار) اثر می‌گذارد. در ادامه برای شما شرح مختصری از این عوامل داده‌ایم.

نوع وانت بار و هزینه کرایه نیسان وانت 

متناسب با وزن بار شما و همچنین آنچه به آن نیاز دارید، به هنگام ثبت درخواست وانت بار، باید نوع متفاوتی از وانت را درخواست کنید که بر هزینه وانت بار اثر می‌گذارد. از جمله انواع وانت‌ها می‌توان به پراید وانت، نیسان وانت، پیکان وانت و یا کامیونت اشاره کرد. 

محدوده حمل بار

یکی دیگر از عوامل اثرگذار بر قیمت وانت بار، محدوده مدنظر شما برای حمل بار است. محدوده یکی از معیارهایی است که شرکت‌های وانت بار برای تسهیل قیمت گذاری ایجاد نموده‌اند. به عنوان مثال، در صورتی که شما بخواهید از شرق تهران به غرب تهران بروید، از چندین محدوده متفاوت خواهید گذشت؛ در صورتی که اگر مبدا و مقصد شما در یک محله است، هزینه کمتری پرداخت خواهید نمود. 

هزینه کارگر اسباب کشی

یکی دیگر از مواردی که بر قیمت نهایی وانت بار اثر می‌گذارد، هزینه‌ای است که باید به کارگرانی که برای حمل اسباب و اثاثیه به محل شما آمده‌اند، پرداخت کنید. متناسب با تعداد نفرات و همچنین ساعاتی که برای شما کار نموده‌اند، بر هزینه وانت بار شما افزوده خواهد شد. 

 

وانت بار اسنپ

 

ساعتی که درخواست وانت بار دارید

به صورت معمول، ارائه خدمت وانت بار در شب، گران‌تر از صبح است؛ به خصوص اگر ساعات 22 تا 6 صبح را مناسب دریافت خدمت وانت بار بدانید. 

بسته بندی اثاثیه 

خدمت دیگری که به همراه وانت بار می‌توانید دریافت کنید، بسته بندی اثاثیه است. بسته بندی اثاثیه‌هایی همچون میز بیلیارد، فوتبال دستی، میز پینگ پنگ و ... یا مواردی مانند ظروف شکستنی مانند پوفه، ظروف تزئینی و ... از جمله مواردی هستند که به هنگام بسته بندی اثاثیه، توسط کارگر اسباب کشی، بسته بندی می‌شود. 

 

وانت بار ارزان

 

وانت بار ارزان

وانت بار ارزان یکی از مواردی است که افراد بسیاری آن را جستجو می‌کنند. بسیاری بر این تصور هستند که وانت بار ارزان، همچون خدمات وانت باری است که دریافت می‌کنند و تفاوتی میان وانت بار و وانت بار ارزان نیست؛ در صورتی که در وانت بار ارزان، احتمال خراب بودن کمک فنرهای خودرو، ناشی بودن راننده، بسته بندی بسیار نامناسب لوازم مدنظر شما و ... هست که در صورت درخواست وانت بار ارزان، این موارد را به همراه دارد.

 

سخن پایانی

امیدواریم این نوشته که پیرامون وانت بار، وانت بار ارزان، وانت بار اینترنتی، نرخ کرایه وانت بار و ... بود، برای شما مفید واقع شود. 

در صورتی که تمایل به آگاهی از نکات حمل بار دارید می‌توانید به محتوای «نکات حمل بار»، مراجعه کنید. 

امتیاز دهید

4.91 امتیاز از 168 رای

بهترین متخصصان نزدیک به خود را پیدا کنید
«وانت بار»

نظرات

سهام الدین کوشکی
سهام الدین کوشکی
4.2
6 خدمت موفق
«وانت بار»
حسین موحد

من راضی بودم. برخورد خوب، قابل اعتماد و منصف بودند و ازلحاظ وسائل بستن بار بسیار مجهز بودند.

عارف قلی زاده فرد
عارف قلی زاده فرد
5.0
5 خدمت موفق
«وانت بار»
رحیم محمدی

حرفه ای در کار با اخلاق قیمت مناسب کلا برای کارهاتون ایشو نو پیشنهاد میکنم

عارف قلی زاده فرد
عارف قلی زاده فرد
5.0
5 خدمت موفق
«وانت بار»
آرمین قلیزاده فرد قلیزاده

بسیار عالی سر وقت کارگران مجرب و با اخلاق حرفه ای در کار

loading