قیمت وانت بار در بازار چقدر است؟

برای اطلاع از "هزینه وانت بار" با پاسخ به چند سوال کوتاه، از متخصصان به رایگان قیمت بگیرید

متوسط قیمت (اجرت کار)
  • 150,000 تومان
  • 170,000 تومان
  • 250,000 تومان
  • 800,000 تومان

شما در کدام شهر به وانت بار نیاز دارید؟

وانت بار را به متخصصش بسپار

وانت بار، وانت بار ارزان و نیسان بار خدماتی محبوب برای حمل و نقل اسباب و اثاثیه و وسایل متفاوتی مانند یخچال، ماشین لباس شویی، گاو صندوق و ... در سطح درون شهری و برون شهری هستند. یکی از تفاوت‌های اصلی وانت بار و وانت بار ارزان با نیسان بار، تفاوت اندازه این دو خودرو است. در صورتی که مرسوله شما دارای ابعاد بزرگی است و وزن زیادی دارد، نیسان بار گزینه مناسب‌تری نسبت به وانت بار است.

با ما همراه شوید تا علاوه بر وانت بار به موارد دیگری از جمله نحوه ثبت درخواست وانت بار در «خدمت از ما»، کیفیت خدمات وانت بار ارزان، عوامل اثرگذار بر هزینه نرخ کرایه وانت بار، وانت بار تهران، شیراز، کرج، اصفهان و همچنین وانت بار اینترنتی بپردازیم.

 

وانت بار اینترنتی

 

 

وانت بار اینترنتی

همان‌طور که برای شما شرح دادیم، وانت بار اینترنتی یکی از خدمات محبوب برای جابجایی انواع وسایل به صورت درون شهری و برون شهری است. همچنین، فراموش نکنید هنگام درخواست وانت بار، مطمئن شوید که راننده وانت بار مجوزهای لازم را برای حمل بار دارد، و همچنین دارای مهارت کافی برای رانندگی ایمن است.

مهم‌ترین تفاوت وانت بار با نیسان بار، در ابعاد و توان این دو خودروست. در صورتی که مدنظر دارید به صورت درون شهری تردد کنید، پیشنهاد ما وانت بار اینترنتی است؛ و در صورتی که مرسوله شما باید به شهر دیگری ارسال شود، پیشنهاد ما بهره از نیسان بار است. همینجا مشخص می‌شود که کرایه وانت بار در مقایسه با نیسان کمتر است.

شما به راحتی می‌توانید درخواست وانت بار اینترنتی خود را در «خدمت از ما» ثبت کنید.

 

قیمت و هزینه وانت بار را به رایگان در «خدمت از ما» بگیرید

شما به راحتی و با صرف کمتر از 3 دقیقه می‌توانید درخواست‌تان برای وانت بار را در بازار آنلاین «خدمت از ما» ثبت کنید، و در کمتر از 30 دقیقه از چندین شرکت اتوبار، نرخ کرایه وانت بار و هزینه وانت بار را دریافت کنید. همچنین، هنگام درج سفارش وانت بار می‌توانید درخواست اعزام کارگر اسباب کشی را نیز ثبت کنید، تا فرایند اسباب کشی با وانت بار برای شما تسهیل شود.

در ادامه به برخی از موارد اصلی اثرگذار بر قیمت وانت بار و کرایه وانت پرداخته‌ایم.

 

نرخ کرایه وانت بار

 

عوامل اثرگذار بر نرخ کرایه وانت بار

موارد متفاوتی بر نرخ کرایه وانت بار و هزینه و قیمت وانت بار اثر می‌گذارد. در ادامه عواملی که می‌تواند کرایه وانت بار ارزان را افزایش دهد را با دقت بیشتری بررسی کرده‌ایم:

 

تاثیر نوع وانت بار بر کرایه وانت

گفتیم که اگر مایل به استفاده از خدمات وانت بار ارزان هستیم، حتی‌الامکان نباید از نیسان استفاده کنیم و باید سراغ وانت بار برویم. این موضوع مستقیما به بار شما بستگی دارد.

متناسب با وزن بار شما و همچنین آنچه به آن نیاز دارید، هنگام ثبت درخواست وانت بار باید نوع متفاوتی از وانت را درخواست کنید که بر هزینه وانت بار و کرایه وانت بار اثر می‌گذارد. از جمله انواع وانت‌ها می‌توان به پراید وانت، نیسان وانت، پیکان وانت و یا کامیونت اشاره کرد.

 

تاثیر محدوده حمل بار بر کرایه وانت بار

یکی دیگر از عوامل اثرگذار بر قیمت وانت بار، محدوده مدنظر شما برای حمل بار است. محدوده یکی از معیارهایی است که شرکت‌های وانت بار برای تسهیل قیمت‌گذاری و محاسبه کرایه وانت تعریف کرده‌اند.

به عنوان مثال، در صورتی که شما بخواهید از شرق تهران به غرب تهران وانت بار کرایه کنید، وانت بار باید از چندین محدوده متفاوت بگذرد و کرایه وانت بار افزایش خواد داشت. اما اگر مبدا و مقصد شما در یک محله است، وانت بار ارزان‌تر بوده، و هزینه کمتری پرداخت خواهید کرد.

 

تاثیر کارگر اسباب کشی بر قیمت کرایه وانت

یکی دیگر از مواردی که بر قیمت نهایی وانت بار اثر می‌گذارد، اجرت کارگرانی است که برای حمل اسباب و اثاثیه به محل شما اعزام می‌شوند. متناسب با تعداد نفرات و همچنین ساعاتی که آنها برای شما کار می‌کنند، بر هزینه وانت بار شما افزوده خواهد شد.

 

 

نرخ وانت بار

 

تاثیر ساعت درخواست بر کرایه وانت بار

معمولا ارائه خدمات وانت بار در شب گران‌تر از کرایه وانت بار در ساعات اولیه روز و صبح است؛ به خصوص اگر ساعات 22 تا 6 صبح را مناسب دریافت خدمت وانت بار بدانید.

 

تاثیر بسته بندی اثاثیه بر کرایه وانت

گفتیم که در کنار کرایه کردن وانت بار، می‌توانید از کارگر یا کارگرهایی برای جابجایی نیز کمک بگیرید. علاوه بر این، می‌توانید درخواست بسته بندی اثاثیه را نیز بدهید. تفاوتی نمی‌کند وانت بار قرار است یک یخچال را جابجا کند، یا یک پیانو، یا ظروف شکستنی، بسته بندی آنها به دست بسته بندی کارگر اسباب کشی به باعث جلوگیری از هرگونه صدمه به آنها در روند جابجایی با وانت بار خواهد شد.

البته این بسته بندی‌ها به شما این امکان را می‌دهد تا از فضای وانت بار نیز به طور بهینه‌تری استفاده کنید، و به شکل غیر مستقیم کرایه وانت بار را کاهش دهید.

 

کرایه وانت بار ارزان

 

وانت بار ارزان و کرایه وانت پایین

وانت بار ارزان یکی از مواردی است که افراد بسیاری آن را جستجو می‌کنند. ممکن است تصور کنید وانت بار ارزان همان خدمات وانت بار رایج است، و وانت بار و وانت بار ارزان اصولا با هم تفاوتی ندارند؛ اما این‌طور نیست.

در خدمات وانت بار ارزان و زمانی که کرایه وانت بار بیش از حد کم است، احتمال خراب بودن کمک فنرهای خودرو، ماهر تبودن راننده، بسته بندی نامناسب لوازم مدنظر شما و ... وجود دارد. ممکن است همه خدمات وانت بار ارزان دقیقا اینطور نباشند، اما احتمال این موارد ناخوشایند بسیار بالا خواهد بود.

 

ثبت درخواست برای استخدام وانت بار اینترنتی

امیدواریم این نوشته پیرامون نرخ کرایه وانت بار اینترنتی، معایب وانت بار ارزان و ... برای شما مفید واقع شود. هر زمان، با هر مبدا و مقصدی، و برای هر نوع وسیله‌ای به جابجایی نیاز داشتید، می‌توانید روی «خدمت ار ما» برای پبدا کردن وانت بار مناسب حساب باز کنید.

پس از اینکه درخواست‌تان را به رایگان در اپلیکیشن و یا وبسایت ما ثبت می‌کنید، متخصصان کرایه وانت بار را بدون دریافت هزینه برای شما ارسال می‌کند. بعد از آن می‌توانید سفارش را نهایی کنید و فرد مدنظر را انتخاب کنید. برای انتخاب آگاهانه‌تر و دریافت بهترین خدمات وانت بار اینترنتی می‌توانید از نظرات و امتیازات سایر کاربران نیز استفاده کنید.

در صورتی که تمایل دارید درباره نکات حمل بار اطلاعات بیشتری داشته باشید، می‌توانید به محتوای نکات حمل بار مراجعه کنید.

امتیاز دهید

4.91 امتیاز از 184 رای

بهترین متخصصان نزدیک به خود را پیدا کنید
وانت بار

نظرات

قاسم پذیرفته
قاسم پذیرفته
5.0
33 خدمت موفق
وانت بار
ایمان شیرین فشان

بسیار آقا و با شخصیت. با دقت و ظرافت کار به اتمام رسید. با هزینه بسیار منصفانه. ممنونم

کیوان محمدی اصیل
کیوان محمدی اصیل
3.8
164 خدمت موفق
وانت بار
جلیل فرحی

بسیار راضی بودیم...حضور و تحویل بموقع در محل و صحیح و سالم...ممنونم ازشون

داود امینی
داود امینی
5.0
8 خدمت موفق
وانت بار
م

ایشون بسیار با اخلاق، منظم و کاربلد بودند، بدون اتلاف وقت بار را سالم به مقصد رساندند و هزینه ی منصفانه ای دریافت نمودند. بسیار از ایشان و سایت خدمت از ما متشکرم.

در این شهرها می توانید سفارش وانت بار را ثبت کنید:

loading