وانت بار آنلاین و اینترنتی

ثبت درخواست " وانت بار "
دسترسی به نزدیک‌ترین متخصصین
وانت بار آنلاین و اینترنتی

خدمات وانت بار دیگر صرفا به انتقال چندتکه لوازم از جایی به جای دیگر محدود نمی‌شود، وانت بار اینترنتی "خدمت از ما" با رویکرد دسترسی آسان به متخصصین و بالابردن کیفیت ارائه خدمات،در خدمت شماست. 

وانت بار آنلاین "خدمت از ما" ذات قدیمی خود را حفظ کرده است؛ اما حالا امکان انتخاب از بین انواع ماشین‌ها، قیمت‌گذاری شفاف (و دریافت هزینه مستقل از راننده‌ها)، پوشش سراسری کشور، بررسی سوابق کاری هر وانت بار اینترنتی و نظرات مشتریان پیشین و ... هم چاشنی آن شده. اینها امتیازاتی هستند که در پلتفرم «خدمت از ما» می‌بینید، و نه سوپر اپلیکیشن‌هایی دیگر.

همین حالا می‌توانید درخواست خود را برای وانت بار اینترنتی ثبت کنید، و در عرض چنددقیقه به رانندگان آماده به خدمت وصل شوید. اما اگر هنوز برای امتحان چنین خدماتی تردید دارید، چنددقیقه‌ای را به مطالعه این مطلب اختصاص دهید.

 

چرا وانت بار اینترنتی به جای خدمات سنتی؟

هنوز هم برخی ترجیح می‌دهند با یک وانت بار تماس بگیرند؛ نوع بار و شرایط آن به همراه مبدا و مقصد را به راننده اعلام کنند؛ اگر راننده موافق بود (با توجه به برنامه زمانی، نوع ماشین و موارد دیگر) زمان و مکان مورد نظر خود را اعلام کنند؛ و بار خود را به مقصد بفرستند.

همه‌چیز به نظر خوب می‌آید، درست است؟ شاید در گذشته اینطور بود. اما حالا وانت آنلاین بسیار منعطف‌تر و سفارشی‌تر عمل می‌کند. در اینجا احتیاجی نیست مشتری با راننده‌های کم‌تعدادی که پیدا می‌کند هماهنگ شود بلکه می‌تواند از بین چند وانت در سایت و اپلیکیشن "خدمت از ما" که آمادگی خود را اعلام می‌کنند، بهترین را با توجه به شرایط و حتی بودجه خود انتخاب کند.

اجازه دهید بیشتر توضیح دهیم:

 

امکان انتخاب وانت انلاین ایده‌آل شما

تا اینجا چندین بار از کلمه «وانت» استفاده کردیم. اما این کلمه به طیف گسترده‌ای از وسایل نقلیه مخصوص در حوزه باربری اشاره می‌کند؛ و محدود به یکی دو ماشین نمی‌شود؛ در حالت کلی می‌توان این وسیله‌ها را در دو دسته قرار داد:

 

وانت اینترنتی سبک

منظورمان از وانت سبک ماشین‌هایی مانند وانت پراید، وانت پیکان و آریسان است، که می‌توانند بارهایی تا وزن 500 تا نهایتا 700 کیلوگرم را جابه‌جا کنند. توجه داشته باشید که بارهای سنگین‌تر صرفا سرعت این ماشین‌ها را کم نمی‌کنند، بلکه می‌توانند عملا آنها را بخوابانند.

وانت انلاین در این مدل‌ها از نظر ابعاد هم بعضا محدودیت‌هایی دارد. یعنی شاید بار شما از نیم تن بیشتر نباشد، اما ابعاد آن به گونه‌ای باشد که نتوان آنها را وانت بار آنلاین سبک محکم و ایمن بار زد.

در این دسته وانت‌های قوی‌تر و بزرگ‌تر دیگری هم وجود دارند، از جمله وانت سمند، مزدا، کارا و رنو تندر. اینها شاید دقیقا سبک نباشند، اما نمی‌توانند در بحث توان با گروه دوم، یعنی وانت اینترنتی سنگین، به خوبی رقابت کنند.

  

وانت بار اینترنتی سنگین

نیسان‌ها وانت بارهای سنگین و بی‌رقیب حوزه باربری هستند. این وسایل می‌تواند 1 تا 2 تن بار را بدون مشکل از مبدا به مقصد ببرند. نیسان‌ها ابعاد خوبی هم دارند، و دست شما را در ارسال انواع لوازم و حتی موجودات حجیم باز می‌گذارند.

 

وانت بارهای مسقف و کفی‌دار

هر وانت اینترنتی سبک یا سنگین می‌تواند کفی‌دار یا مسقف هم باشد. اینها ویژگی‌هایی هستند که بعضا باید پیش از ارسال بار با وانت بار آنلاین و استخدام راننده حتما به آن توجه کنید.

وانت‌های مسقف از کالاها در برابر انواع شرایط جوی مانند آفتاب تند، باد و باران و ... محافظت می‌کنند؛ و نمی‌گذارند چنین عواملی کار شما را عقب بیندازند. وانت آنلاین کفی‌دار هم به جابه‌جایی ایمن‌تر کمک می‌کند، و اجازه نمی‌دهد در حین رف‌وآمد به لوازم آسیبی برسد.

 

وانت بار اینترنتی

 

حمل‌ونقل بی‌محدودیت انواع لوازم و کالا

همان‌طور که دیدیم، وانت بار آنلاین تنوع زیادی دارد، چه از نظر ابعاد و امکانات، چه از نظر قدرت و توان. همین موضوع شما را قادر می‌کنید تا انواع لوازم را با آن به اقصا نقاط شهر (باربری درون شهری) و کشور (باربری بین شهری) ارسال کنید، از جمله:

  • لوازم خانگی مانند یخچال فریز، گاز، ماشین لباسشویی و ظرف‍شویی
  • لوازم حجیم و سنگین مانند پیانو، گاو صندوق و مبلمان
  • انواع بارهای تجاری شامل مواد غذایی و لوازم بهداشتی
  • انواع تجهیزات صنعتی و کشاورزی
  • دستگاه‌های بدنسازی
  • مصالح ساختمانی
  • انواع دام
  • و ...

 

شفافیت در قیمت‌گذاری وانت بار آنلاین

سایر اپلیکیشن‌ها، از جمله "خدمت از ما" به مشتریان اجازه دیدن قیمت‌ها پیش از سفارش را می‌دهند، اما کمتر پلتفرم‌هایی به شما اجازه می‌دهند از راننده چند وانت اینترنتی به طور مجزا قیمت بگیرید، قیمت‌ها را با هم مقایسه کنید، و البته عوامل دیگری را هم در کنار آن مقایسه کنید (از جمله مجوز‌ها، سوابق و میزان رضایت مشتریان قبلی)؛ اما تمامی این موارد در پروسه ثبت سفارش در "خدمت از ما" امکان پذیر است.

علاوه بر آن، در «خدمت از ما» می‌توانید نمودار قیمت خدمات باربری را مشاهده کنید، و ببینید کمترین و بیشترین مبلغ کرایه وانت آنلاین در شهرتان حدودا چقدر است. همچنین، امکان مطالعه عوامل موثر بر محاسبه هزینه نیز برای شما فراهم شده است.

 

امکان دریافت آسان خدمات مکمل

بیشتر مجموعه‌ها و افرادی که به صورت فعال در "خدمت از ما" فعالیت دارند، نیازهای جدید بازار را به خوبی می‌شناسند. آنها می‌دانند که کسی که قصد کرایه کردن وانت بار اینترنتی را دارد، احتمالا به بسته‌بندی حرفه‌ای وسایل با لوازم مناسب (بابل‌رپ، استرچ‌رپ، کارتن‌های چندلایه و ...) یا کارگر با بار زدن و تخلیه هم احتیاج دارد.

به همین خاطر، آنها پرسنل آموزش‌دیده‌ای را برای این منظور در اختیار دارند تا بتوانند در صورت درخواست خدمات 360 درجه‌ای را به مشتری ارائه کنند. بسته‌بندی حرفه‌ای و کمک گرفتن از کارگر ماهر برای بار زدن و تخلیه کرایه وانت آنلاین را افزایش می‌دهد، اما آرامش خاطری که به دنبال‌اش می‌آید ارزش‌اش را دارد.

 

پوشش سراسری وانت بار اینترنتی

رانندگان وانت اینترنتی در شهر شما که هم‌اکنون در «خدمت از ما» فعال و در حال ارائه هستند، حمل و نقل‌های درون و بین شهری را انجام می‌دهند. باربری از محبوب‌ترین خدمات ماست، و تا این لحظه در 31 شهر کشور ارائه می‌شود.

این شهرها عبارت‌اند از: تهران، کرج، اصفهان، مشهد، شیراز، تبریز، اهواز، وحیدیه، قم، فردیس، ورامین، پرند، شهریار، شهر قدس، ساری، ری، ملارد، شاهین شهر، رودهن، بومهن، اسلامشهر، پاکدشت، پردیس، کمال شهر، ارومیه، رباط کریم، نسیم شهر، اندیشه، محمدشهر، باقرشهر و لواسان.

سایر شهرهای کشور نیز به زودی تحت پوشش خدمات وانت انلاین قرار خواهند گرفت.

 

وانت بار آنلاین

 

( دریافت سریع خدمات وانت بار تهران و وانت تلفنی شیراز با کلیک بر روی لینک مورد نظر )

 

حدود هزینه وانت بار آنلاین

کرایه وانت بین شهری، برخلاف باربری بین شهری، فاکتورهای متعددی ندارد. این هزینه عمدتا با توجه به نوع ماشین و امکانات آن، فاصله مبدا و مقصد، تعداد کارگرهای مورد نیاز، استفاده از خدمات بسته‌بندی و همچنین وجود طرح تردد و محدودیت تردد محاسبه می‌شود.

شما می‌توانید از طریق صفحه "وانت بار" خدمت ز ما به جدول هزینه وانت بار اینترنتی مراجعه و حدود قیمت‌ها را مشاهده کنید. برای به دست آوردن هزینه دقیق‌تر، می‌توانید درخواست‌تان را به همراه جزئیات لازم در اپلیکیشن یا همینجا در وبسایت ما ثبت کنید، و رایگان از چند وانت اینترنتی قیمت بگیرید.

 

به وانت بار اینترنتی احتیاج دارید؟

در «خدمت از ما»، روند استعلام قیمت در چند مرحله کوتاه، رایگان و بدون نیاز به استخدام انجام می‌شود. علاوه بر مقایسه هزینه‌ها، با بررسی پروفایل هر راننده می‌توانید سوابق، مجوزها و نظر مشتریان پیشین او را مطالعه، و نهایتا راننده وانت آنلاین مدنظرتان را استخدام کنید. پیدا کردن یک وانت بار اینترنتی با خدمات و هزینه مدنظر شما تا به حال اینقدر ساده نبوده است!

4.1 امتیاز از 1029 رای


وانت بار
برای سرویس وانت بار از بهترین متخصصین شهر خود قیمت بگیرید.

"خدمت از ما" بازار آنلاین خدمات است. بعد از ثبت سفارش، از متخصصین مورد اعتماد شهرتان چند پیشنهاد قیمت بگیرید و بهترین را انتخاب کنید.

logo درخواست و پشتیبانی خدمات آنلاین