قیمت کارگر اسباب کشی در بازار چقدر است؟

برای اطلاع از "هزینه کارگر اسباب کشی" با پاسخ به چند سوال کوتاه، از متخصصان به رایگان قیمت بگیرید

متوسط قیمت
  • 30,000 تومان
  • 60,000 تومان
  • 200,000 تومان
  • 450,000 تومان

شما در کدام شهر به کارگر اسباب کشی نیاز دارید؟

کارگر اسباب کشی را به متخصصش بسپار

کارگر اسباب کشی (کارگر جهت جابجایی اثاث منزل) به فردی می‌گویند که در زمینه اسباب‌کشی منزل و یا حمل بار کمک می‌کند. رایج است که هنگام ثبت سفارش خدمات باربری، اسباب کشی و اتوبار، چندین کارگر اسباب کشی و کارگر حمل اثاث منزل نیز اعزام شود؛ اما کارگر حمل بار یا کارگر اسباب کشی بدون ماشین نیرویی است که توسط شرکت‌های نظافتی-خدماتی نیز قابل تأمین است. در بازار آنلاین خدمت از ما، به رایگان درخواست کارگر اسباب کشی، کارگر خالی اسباب کشی، کارگر جهت اسباب کشی و کارگر جهت جابجایی اثاث منزل خود را ثبت کنید و با بررسی سوابق فعالین این حوزه، برترین کارگر اسباب کشی را انتخاب کنید. 

 

کارگر اسباب کشی

 

قیمت کارگر اسباب کشی چگونه تعیین می‌شود؟

دستمزد کارگر اسباب کشی (قیمت کارگر اسباب کشی) متناسب با میزان ساعت کار و تعداد طبقاتی که کارگر باید طی کند محاسبه می‌شود. با توجه به این میزان ساعت کار و تعداد طبقات بسیار مهم است؛ هنگام ثبت سفارش کارگر جهت جابجایی اثاث منزل، اطلاعات و جزییات خود را به دقت وارد کنید. در این صورت قیمت خود را به درستی مدیریت می‌کنید.

شما می‌توانید به رایگان قیمت کارگر اسباب کشی را با ثبت درخواست خود در خدمت از ما، دریافت کنید؛ همان طور که بیان شد، با بیان جزئیات درخواست‌تان، کارگران اثاث کشی، می‌توانند به شما قیمت دقیق‌تری بدهند. 

 

خدماتی که کارگر خالی اسباب کشی ارائه می‌کند:

ممکن است فکر کنید حمل اثاثیه منرل کار راحتی باشد، اما اینطور نیست. با هر بار بلند کردن اشیاء سنگین آسیب جدی به ستون فقرات وارد می‌شود. کسانی که کار حمل اثاثیه منزل انجام می‌دهند، دچار پیری زودرس می‌شوند و به دردهای ستون فقرات دچار می‌شوند. پس بهتر است برای انجام کارهای زیر از یک کارگر اسباب کشی کمک بگیرید:

  • حمل اثاثیه منزل
  • بسته بندی وسایل
  • چیدمان وسایل

 

کارگر جهت جابجایی اثاث منزل

 

ویژگی‌های یک کارگر جهت جابجایی اثاث منزل:

1. کارگر اسباب کشی انعطاف پذیر باشد

یک کارگر اسباب کشی باید انعطاف پذیر باشد و گوش به حرف کارفرما باشد. کارگر حمل اثاثیه منزل حرفه‌ای انعطاف پذیر است و می‌تواند در هر شرایط محیطی (مانند خانه‌های قدیمی که دارای پله‌های بلند هستند) به کار خود ادامه بدهد.

2. کارگر اسباب کشی وقت شناس باشد

وقت شناس بودن یا به اصطلاح رایج On time بودن در این کار بسیار مهم است. یک کارگر حمل اثاثیه منزل خوب باید در زمان مقرر شده در محل حاضر گردد. 

3. کارگر اسباب کشی قابل اعتماد باشد

یک کارگر حمل اثاثیه منزل حرفه ای قابل اعتماد است و کارفرما می‌تواند به او اعتماد کامل داشته باشد. این بر عهده کارگر است تا بتواند اعتماد کارفرما را جلب نماید. معمولا یک کارگر حرفه ای در همان دیدار اول سعی در جلب اعتماد کارفرما دارد و باید کار را طبق خواسته ایشان انجام دهد.

لازم به ذکر است که در بازار آنلاین خدمت از ما، می‌توانید بر اساس بررسی سوابق و پروفایل متخصصان و نظرات مشتریان با اطمینان بهترین کارگر جهت جابجایی اثاث منزل انتخاب کنید.


 

آیا کارگر اسباب کشی بدون ماشین اعزام می‌شود؟

بله در صورتی که هنگام اسباب کشی تنها به کمک و همراهی برای بسته بندی و حمل وسایل سنگین نیاز داشته باشید، کارگر اسباب کشی بدون ماشین برای شما اعزام می‌شود. شما می‌توانید با کمک یک یا چند کارگر اسباب کشی و کارگر جابجایی لوازم منزل یک اسباب کشی آسان را تجربه کنید.

به رایگان درخواست‌تان را در خدمت از ما ثبت کنید و از قیمت کارگر اسباب کشی، آگاه شوید. 

بهترین متخصصان نزدیک به خود را پیدا کنید
کارگر اسباب کشی

نظرات

رضا نیک عزم
رضا نیک عزم
3.6
6 خدمت موفق
کارگر اسباب کشی
وحید رنجبر

بچه های خوب با اخلاقی بودند که کارشان را با علاقه و دقت انجام می دادند .

کیوان مرادی
کیوان مرادی
4.8
10 خدمت موفق
کارگر اسباب کشی
فریبا فتاحی

آقای کیوان مرادی بی نهایت بااخلاق و کاربلدهستن،من به شخصه ازسرویس ایشون کمال رضایت رو دارم و باوجوداینکه بارمن بیشترازحدیبود که گفته بودم باخلق خوش برام جابجاکرد و وظیفه خودم دانستم که این نظرم روثبت کنم وبه کسانی که میخوان اینکاروانجام بدن ایشون روپیشنهاد بدم،دست آخربهشون اازپول مقرربیشترهم برای انعام کارگرشون دادم و بی نهایت ازشون راضیم و کمال تشکررو دارم.

حمل ونقل
حمل ونقل
4.5
27 خدمت موفق
کارگر اسباب کشی
رضا جمالي

بسیار به موقع و خوش قول بودند و مبلغ درخواستی دقیقا طبق مذاکره تلفنی بود. فاکتور هم بهمراه داشتند. حتما پیشنهاد میکنم.

4.33 امتیاز از 127 رای

loading