قیمت کارگر اسباب کشی و باربری در بازار چقدر است؟

برای اطلاع از "هزینه کارگر اسباب کشی و باربری" با پاسخ به چند سوال کوتاه، از متخصصان به رایگان قیمت بگیرید

متوسط قیمت (کل کار)
 • 300,000 تومان
 • 350,000 تومان
 • 450,000 تومان
 • 600,000 تومان
(به روز رسانی در دی 1402)

شما در کدام شهر به کارگر اسباب کشی و باربری نیاز دارید؟

کارگر اسباب کشی و باربری را به متخصصش بسپار

معمولا هنگام ثبت سفارش خدمات اسباب کشی، چند کارگر اسباب کشی یا کارگر باربری به درخواست شما جهت جابه جایی، چیدمان و بسته بندی وسایل اعزام می‌شوند؛ اما نیروهای حمل بار بدون ماشین هم، توسط شرکت‌های نظافتی-خدماتی تامین می‌شوند. شما از طریق بازار آنلاین "خدمت از ما" در کمترین زمان، می‌توانید باتجربه‌ترین کارگر اسباب کشی را در اکثر شهرهای ایران پیدا کنید. نیروهای اسباب کشی برای انجام جابه جایی وسایل و تجهیزات به محل شما اعزام می شوند و به عنوان کارگر باربری خدمات شما را انجام می دهند. در ادامه هزینه های کارگر حمل بار و نکات مهم در انتخاب کارگر را بیان کرده ایم.

لیست قیمت کارگر برای اسباب کشی 1402

خدمات حمل اثاثیه و باربری قیمت خدمات (به روز رسانی اردیبهشت 1402)
 قیمت کارگر برای اساب کشی با خاور (سه ساعت)  شروع از 250.000 تومان
 قیمت کارگر برای اسباب کشی با نیسان (دو ساعت)  شروع از 200.000 تومان
 دستمزد کارگر به ازای هر ساعت اضافی شروع از 100.000 تومان
 هزینه حمل موارد حجیم و سنگین (به ازای هر طبقه) 50.000 تا 120.000 تومان
جابجایی یخچال ساید بای ساید به ازای هر طبقه 50.000 تا 100.000 تومان
جابجایی تردمیل به ازای هر طبقه 50.000 تا 100.000 تومان
جابه جایی گاوصندوق  50.000 تا 100.000 تومان
" دقت داشته باشید که هزینه حمل وسایلی مثل پیانو به صورت توافقی بین دو طرف محاسبه می‌شود "

 

 

کارگر باربری حرفه‌ای می‌خواهید؟

کارگر اسباب کشی یا باربری، به فردی می‌گویند که در فرآیند اسباب کشی و حمل اثاثیه به شما کمک می‌کند، این فرآیند شامل بسته بندی، جابه جایی و چیدمان وسایل می‌باشد. از آنجایی که جابه جایی اثاث منزل یک کار کار بدنی چالش‌برانگیز است؛ بهتر است در روز اسباب کشی از کمک چند کارگر خالی اسباب کشی بهره ببرید. برای درک بهتر خدمات، ویدیو زیر را مشاهده کنید.

 

گاهی اوقات بهتر است برای تغییر دکوراسیون منزل و یا جابجایی وسایل سنگینی مثل پیانو، گاوصندوق و یا یخچال سایدبای‌ساید بین طبقات خانه، از کارگر باربری و حمل اثاثیه کمک بگیرید. چراکه جابجا کردن این وسایل از عهده‌ی افراد عادی بر نمی آید و به تجربه و مهارت نیاز دارد.

 

مزایای استخدام کارگر برای اسباب کشی؟

 • بسته بندی حرفه ای وسایل : در پروسه اسباب کشی، امکان آسیب رسیدن به وسایل زیاد است، کارگران باربری، نحوه بسته بندی اصولی هر نوع وسایل را به طور دقیق می‌دانند.
 • حفاظت از وسایل حساس و شکستنی : متخصصین فعال در "خدمت از ما" تجربه زیادی در نحوه بسته بندی و انتقال وسایل حساس و شکستنی دارند.
 • انتقال اصولی وسایل و اثاثیه : کارگران باربری، به خوبی می‌دانند که وسایل بزرگ و آسیب پذیر را در راه پله‌ها چگونه جبه جا کنند و همچنین چگونه انها را در خاور و نیسان بچینند که حین جابه‌جایی آسیب نبینند.
 • کاهش خطرات احتمالی و آسیب ها: حمل وسایل سنگین ممکن است آسیب های جسمی و مشکلات کمردرد ایجاد کند که با سپردن به فرد متخصص نگرانی بابت این موضوع ندارید.

 

قیمت کارگر اسباب کشی چگونه تعیین می‌شود؟

دستمزد کارگر اسباب کشی و قیمت کارگر برای اسباب کشی متناسب با میزان ساعت کار و تعداد طبقاتی که کارگر ساعتی باید طی کند محاسبه می‌شود. به همین دلیل، ساعات کار و تعداد طبقات در هزینه کارگر حمل بار بسیار مهم است. هنگام ثبت سفارش کارگر جهت جابجایی اثاث منزل، اطلاعات و جزییات خود را به دقت وارد کنید تا بتوانید هزینه استخدام کارگر حمل بار را مدیریت کنید.

شما می‌توانید به رایگان قیمت کارگر اسباب کشی را با ثبت درخواست خود «در خدمت از ما» دریافت کنید. همان‌طور که گفتیم، با ثبت جزئیات درخواست‌تان 5 کارگر حمل بار برای شما قیمت و هزینه اسباب کشی را می‌فرستند و شما می‌توانید پس از بررسی قیمت دقیق‌تری از هزینه استخدام کارگر اسباب کشی در تمامی شهرها داشته باشید.

 

درخواست کارگر برای جابجایی وسایل

 

یک مثال برای محاسبه دستمزد کارگر ساعتی

حالا برای شما یک مثال می زنیم تا بهتر شیوه تعیین دستمزد کارگر اثاث کشی را متوجه شوید.

فرض کنید که شما قصد جابجایی به یک واحد جدید در مجتمع مسکونی تان را دارید که در بلوک مجاور و طبقه دوم قرار دارد. در حال حاضر هم در طبقه همکف ساکن هستید. بنابراین لازمست تا چند کارگر برای اسباب کشی به بلوک کناری استخدام کنید. همین جا به یک نکته مهم توجه کنید که درست است که به ماشین باربری (مثل خاور یا وانت) نیازی ندارید، اما در هر صورت باید وسایل ریز و لوازم حساس را بسته بندی کنید.

تعداد طبقاتی که در محاسبات لحاظ خواهد شد، معادل 2 طبقه است. اگر اجرت حمل بار توسط یک کارگر (برای 3 ساعت) از طبقه همکف به همکف 150.000 تومان باشد، برای حمل اثاثیه به طبقه دوم از 450.000 تومان شروع می شود (یعنی به تعرفه پایه، مازاد هزینه دو طبقه اضافه می شود).

اگر یک یخچال ساید بای ساید هم داشته باشید، 60.000 تا 80.000 تومان هم برای جا به جا کردن آن در 2 طبقه خواهید پرداخت. اگر بطور کلی تعداد وسایل شما زیاد باشد و کل پروسه حمل اثاثیه بیشتر از 3 ساعت شود، به ازای هر یک ساعت اضافی نیز 65.000 تا 80.000 تومان باید بپردازید.

 

کارگر اسباب کشی

 

کارگر برای اسباب کشی چه خدماتی ارائه می‌دهد؟

ممکن است فکر کنید حمل اثاثیه منزل کار راحتی باشد، اما اصلا اینطور نیست. با هر بار بلند کردن اشیاء سنگین آسیب جدی به ستون فقرات وارد می‌شود، پس بهتر است برای انجام کارهای این چنین از یک کارگر اسباب کشی کمک بگیرید. هر کارگر حمل اثاثیه قلق‌های جابجایی وسایل را می‌داند، و می‌داند در هر پروژه قرار است با چه فرآیندی روبرو شود.

در زیر، مهمترین خدمات کارگران اسباب کشی تهران و دیگر شهرها مشاهده می‌کنید، اگر به هر یک از خدمات زیر نیاز داشتید، می‌توانید درخواست خود را در «خدمت از ما» ثبت کنید و بهترین کارگر حمل بار را انتخاب کنید:

 • بسته بندی وسایل و اثاثیه به بهترین شکل ممکن
 • جابجایی اسباب و اثاث منازل به محل مورد نظر
 • باز کردن و چیدمان وسایل در محل جدید.
 • حمل یخچال و ساید بای ساید
 • حمل بار بین شهری و درون شهری
 • حمل اثاثیه حساس مثل (پیانو، تردمیل)
 • کارگر ساعتی جابجایی اثاثیه سنگین (گاو صندوق)
 • کارگر اسباب کشی برای حمل ماشین لباسشویی و لوازم خانگی

 

اگر در مراحل بسته بندی نیز به کمک احتیاج دارید، می توانید سفارش بسته بندی اسباب و اثاثیه را به رایگان در «خدمت از ما» ثبت کرده و قبل از نهایی کردن درخواستتان هزینه بسته بندی اسباب کشی را هم بپرسید.

 

کارگر باربری

 

ویژگی‌های یک کارگر باربری چیست؟

نحوه جابجایی اسباب و اثاث منازل و حمل آن‌ها برای بسیاری از خانم‌ها اهمیت دارد. حمل اثاثیه منزل باید بدون کوچک‌ترین آسیبی انجام شود. پس بهتر است قبل از انتخاب کارگر اسباب کشی، توجه کنید که یک کارگر حمل بار باید چه ویژگی‌هایی داشته باشد:

 • کارگر اسباب کشی باید انعطاف‌پذیر باشد. منظور از انعطاف‌پذیر بودن کارگر توجه به حرف کارفرماست. یک کارگر حمل بار بارها و بارها اجسام مختلف را جابجا کرده است، اما در ابتدای هر پروژه جدید باید به درخواست‌ها و نگرانی‌های کارفرما توجه کند.
 • منظم و وقت‌شناس بودن یکی دیگر از ویژگی‌های کارگر اسباب کشی و کارگر حمل بار است. وقت شناس بودن گروهی که کارگر اسباب کشی در شهرهای مختلف را اعزام می کنند، از اهمیت بالایی برخوردار است. کارگر حمل اثاثیه منزل باید در زمان مقرر شده توسط کارفرما در محل حاضر شده، و سایر برنامه‌ریزی‌های او را مختل نکند.
 • کارگر اسباب کشی تهران یا شهر شما باید قابل اعتماد باشد. یک کارگر حمل اثاثیه منزل حرفه‌ای قابل اطمینان است، و کارفرما می‌تواند به او اعتماد کامل داشته باشد. به این ترتیب، کارفرما می‌تواند بدون نگرانی از آسیب دیدن وسایل و فضای اطراف در حین جابجایی، با خیال راحت کار را به کارگر حمل بار بسپارد. برای مثال، چنین متخصصی می‌تواند در هر محیطی (مانند خانه‌های قدیمی با پله‌های بلند) به کار خود ادامه دهد.
 • کارگر اسباب کشی باید تجربه کافی در زمینه بسته بندی کردن وسایل را داشته باشد، به ویژه بسته‌بندی وسایل شکستنی و حساس.
 • کارگر حمل بار باید دارای قدرت بدنی بالایی باشد، به خصوص برای حمل وسایل سنگین مثل یخچال.
 • نهایتا، کارگر حمل بار باید خوش برخورد باشد، و روند استرس‌زای جایجایی و حمل اثاثیه را برای مشتری خود به تجربه‌ای خوب تبدیل کند.

 

کارگر برای جابجایی اسباب و اثاث منزل

هنگام اسباب کشی به تنهایی نمی‌توانیم از عهده جایجایی وسایل برآییم و در این راه به کمک چند کارگر اسباب کشی نیاز داریم. جابجایی اسباب و اثاث منازل یک کار فرسایشی و خسته‌کننده برای افراد عادی است؛ اما ظرافت و مهارت انجام آن در زمان اسباب کشی را نمی‌توان نادیده گرفت.

بهترین کارگران برای جابجایی اسباب و اثاث منزل با دستمزدهای معقول را می‌توانید در «خدمت از ما» پیدا کنید. می‌توانید با یکی از شرکت‌های خدماتی یا هر کارگر اسباب کشی که به شما اعلام آمادگی کرده‌اند، هماهنگ کنید تا در روز اسباب کشی به محل شما بیایند، و اسباب و اثاث منزل را مطابق سلیقه و برنامه شما جابجا کنند.

 

قیمت کارگر برای اسباب کشی

 

حمل اثاثیه بدون محدودیت

زمانی که نیروی متخصص حمل بار و جابجایی اثاثیه را برای کار استخدام می کنید، دیگر جای هیچ نگرانی درباره حساس بودن وسایل یا سنگینی آن ها نداشته باشید. جابجا کردن وسایل حجیم و سنگین، شیوه خاصی دارد که کارگر اسباب کشی ماهر تمام فوت و فن آن را بلد است.

علاوه بر این، خدمات استخدام کارگر حمل بار توسط شرکت های باربری و اسباب کشی، بعضاً به صورت شبانه روزی است. چنانچه در زمان حمل بار محدودیت دارید، بدون نگرانی موضوع را با شرکت اسباب کشی مطرح کنید، آن ها به تناسب میزان اثاث شما، که قصد جا به جا کردنش را دارید، تعداد کارگر لازم را در نظر می گیرند تا در زمان مورد نظر شما کار جا به جایی به اتمام برسد.

 

کارگر باربری

 

چند سوال مهم و رایج درباره کارگر ساعتی حمل اثاثیه

در ادامه چند سوال متداول مشتریان درباره درخواست کارگر ساعتی و قیمت کارگر برای اسباب کشی را مطرح کرده و پاسخ داده ایم.

 

آیا کارگر باربری بدون ماشین اعزام می‌شود؟

بله. در صورتی که هنگام اسباب کشی تنها به کمک و همراهی چند متخصص برای جابجایی وسایل منزل، حمل اثاثیه و حمل وسایل سنگین نیاز داشته باشید، کارگر برای اسباب کشی بدون ماشین به محل شما اعزام می‌شود. شما می‌توانید با کمک یک یا چند کارگر اسباب کشی و کارگر حمل بار، یک اسباب کشی آسان را تجربه کنید.

 

برای جابجایی وسایل به چند کارگر نیاز داریم؟

با توجه به مثالی که گفته شد، در مراحل سفارش حتماً تعداد طبقات مبدا و مقصد، میزان تقریبی وسایل و داشتن لوازم حساس یا سنگین را اعلام کنید. با توجه به توضیحات شما، تعداد کارگر مورد نیاز در نظر گرفته می شود.

دقت کنید که اگر تعداد کارگر برای اسباب کشی را کم درخواست کنید، لزوماً مجموع هزینه کارگر حمل بار کاهش نمی یابد. چرا که مدت زمان جا به جا کردن اسباب و اثاث افزایش یافته و همچنین احتمال آسیب وسایل (به دلیل خستگی کارگرها) بیشتر می شود.

 

چطور می توانم هزینه کارگر باربری را کاهش دهم؟

مهمترین اقدام شما جهت کاهش هزینه کارگر برای جابجایی وسایل، بسته بندی مناسب وسایل است. مخصوصاً وسایل کوچک و حساس را به خوبی با پلاستیک های مخصوص در کارتن مقاوم قرار دهید تا در زمان حمل و نقل نیازی به دقت مضاعف نداشته باشد.

سعی کنید طوری وسایل را در کارتن ها قرار دهید که فضای کمتری اشغال کند. با این کار علاوه بر نیاز به ماشین کوچکتر، وسایل سریع تر جابه‌جا خواهند شد.

آیا کارگر ساده هم می تواند اسباب کشی کند؟

حمل اثاثیه منزل و شرکت نیاز به مهارت های خاص خود دارد که ممکن است هر کارگر ساده ای از پس آن بر نیاید. سختی این کار به دلیل حمل وسایل در آپارتمان است که بسیاری از وسایل بزرگ قابلیت حمل با آسانسور را ندارد و ممکن است نیاز به حمل وسایل بزرگ مانند یخچال، لباسشویی میز، کمد و سایر وسایل بزرگ از طریق پله های آپارتمان باشد. حمل وسایل سنگین آن هم در چند طبقه نیاز به مهارت و تجربه دارد تا کارگر با سرعت بیشتری کار را انجام دهد و همچنین آسیبی به وسایل شما در حین حمل بار وارد نشود. بنابرین برای اسباب کشی حتما از کارگر با تجربه و مخصوص حمل بار و اثاثیه استفاده کنید تا به بهترین شکل خدمات را دریافت کنید.

 

کارگر اسباب کشی تهران

 

درخواست کارگر برای اسباب کشی شهرهای مختلف

حال شما با عوامل موثر و چگونگی تعیین قیمت کارگر اسباب کشی، ویژگی‌های کارگر حمل بار، خدماتی کارگر اسباب کشی و نکات مهم در کاهش هزینه کارگر باربری آشنا شده اید. شاید می خواهید بدانید که چطور در اکثر شهرهای بزرگ و کوچک، کارگر اثاث کشی را پیدا کنید.

شما می‌توانید برای پیدا کردن بهترین کارگر برای اسباب کشی، در خواست خود را به رایگان در «خدمت از ما» ثبت کنید، و بعد از بررسی قیمت کارگر برای اسباب کشی که برایتان ارسال می‌شود و همچنین خواندن نظرات دیگران درباره آن بهترین کارگر حمل اثاثیه و کارگر حمل بار را انتخاب کنید.

 

در این مطلب قصد ما، آشنایی بیشتر شما با روش محاسبه قیمت کارگر برای اسباب کشی و همچنین نکات مهم پیرامون آن بود.

توصیه کلی ما به شما اینست که یک سری کارها را خودتان قبل از درخواست و رسیدن کارگر باربری انجام دهید. به عنوان مثال وسایل گران قیمت و با ارزش کوچک را به مکان جدید منتقل کنید. حتماً کلیه وسایل را بسته بندی کنید تا مدت زمان جا به جایی وسایل کمتر شود.

برای پیدا کردن بهترین کارگر ساعتی روی «خدمت از ما» حساب کنید. ما تا آخرین مراحل اثاث کشی همراه شما هستیم و با پشتیبانی موثر، کیفیت خدمات کارگر اسباب کشی تضمین می کنیم.

4.5 امتیاز از 2048 رای

بهترین متخصصان نزدیک به خود را پیدا کنید
کارگر اسباب کشی و باربری

نظرات

سلمان یاری زاده
سلمان یاری زاده
5.0 (از 13 نظر)
10 خدمت موفق
کارگر اسباب کشی و باربری
فاطمه روحانی نژاد

سلام. بسیار عالی و خوش برخورد بودند. سریع و تمیز و با حوصله کارها را انجام دا‌دند. حتما دفعات بعد هم انتخابم همین مورد هست. توصیه میکنم اگر کار با کیفیت میخواهید همین انتخاب را داشته باشید.

مجید نوری
مجید نوری
5.0 (از 289 نظر)
401 خدمت موفق
کارگر اسباب کشی و باربری
مرجان صفری

عالی بودن، خوش اخلاق خودشون کلی تو بسته بندی کمک کردن حتی تخت نوزاد مارو که خود شرکت کلی پول می‌گرفت برای باز کردنش برامون انجام دادن از تمام فضای نیسان برای چیدن بار استفاده کردن قطعا همیشه با اطمینان خاطر انتخاب من هستن

علی موسوی
علی موسوی
5.0 (از 18 نظر)
16 خدمت موفق
کارگر اسباب کشی و باربری
زن گودرزی

آقای موسوی از همه لحاظ عالی بودن وقت شناس خوش برخورد بادقت کار انجام دادن هم خودشون هم همکارشان واقعا عالی بودن من خیلی راضی بودم...

در این شهرها می توانید سفارش کارگر اسباب کشی و باربری را ثبت کنید: