قیمت کارگر اسباب کشی در بازار چقدر است؟

برای اطلاع از "هزینه کارگر اسباب کشی" با پاسخ به چند سوال کوتاه، از متخصصان به رایگان قیمت بگیرید

متوسط قیمت (ساعتی)
 • 100,000 تومان
 • 150,000 تومان
 • 250,000 تومان
 • 400,000 تومان

شما در کدام شهر به کارگر اسباب کشی نیاز دارید؟

کارگر اسباب کشی را به متخصصش بسپار

کارگر اسباب کشی (کارگر جهت جابجایی اثاث منزل) به فردی می‌گویند که در فرآیند اسباب‌کشی منزل و یا حمل بار به شما کمک می‌کند. جابجایی اسباب و اثاث منازل یک کار کار بدنی چالش‌برانگیز است. به همین دلیل، بهتر است در روز اسباب کشی از کمک چند کارگر خالی اسباب کشی بهره ببرید. معمولا هنگام ثبت سفارش خدمات باربری، اسباب کشی و اتوبار، چند کارگر اسباب کشی و کارگر حمل اثاث منزل نیز اعزام می‌شود؛ اما نیروهای کارگر حمل بار یا کارگر اسباب کشی بدون ماشین توسط شرکت‌های نظافتی-خدماتی نیز تامین می‌شوند.

در بازار آنلاین «خدمت از ما» به رایگان درخواست کارگر اسباب کشی، کارگر خالی اسباب کشی، کارگر حمل بار و کارگر جهت جابجایی اثاث منزل را ثبت کنید، و با بررسی سوابق فعالین این حوزه، برترین کارگر اسباب کشی تهران و سایر شهرها را انتخاب کنید.

 

کارگر اسباب کشی تهران

 

 

قیمت کارگر اسباب کشی چگونه تعیین می‌شود؟

دستمزد کارگر اسباب کشی و قیمت کارگر برای اسباب کشی متناسب با میزان ساعت کار و تعداد طبقاتی که کارگر باید طی کند محاسبه می‌شود. به همین دلیل، ساعات کار و تعداد طبقات در هزینه کارگر حمل بار بسیار مهم است. هنگام ثبت سفارش کارگر جهت جابجایی اثاث منزل، اطلاعات و جزییات خود را به دقت وارد کنید تا بتوانید هزینه استخدام کارگر حمل بار را مدیریت کنید.

شما می‌توانید به رایگان قیمت کارگر اسباب کشی را با ثبت درخواست خود «در خدمت از ما» دریافت کنید. همان‌طور که گفتیم، با ثبت جزئیات درخواست‌تان 5 کارگر حمل بار برای شما قیمت و هزینه اسباب کشی را می‌فرستند و شما می‌توانید پس از بررسی قیمت دقیق‌تری از هزینه استخدام کارگر اسباب کشی تهران یا شهرهای دیگر را داشته باشید.

 

کارگر خالی اسباب کشی چه خدماتی ارائه می‌کند؟

ممکن است فکر کنید حمل اثاثیه منزل کار راحتی باشد، اما اصلا اینطور نیست. با هر بار بلند کردن اشیاء سنگین آسیب جدی به ستون فقرات وارد می‌شود. کارگر اسباب کشی که کار حمل اثاثیه منزل انجام می‌دهد، اگر به خوبی از سلامت بدنی خود مراقبت نکند، دچار پیری زودرس شده و به دردهای ستون فقرات دچار می‌شود.

پس بهتر است برای انجام کارهای این چنین از یک کارگر اسباب کشی کمک بگیرید. هر کارگر حمل بار قلق‌های جابجایی وسایل را می‌داند، و می‌داند در هر پروژه قرار است با چه فرآیندی روبرو شود.

اگر به هر یک از خدمات زیر نیاز داشتید، می‌توانید درخواست خود را در «خدمت از ما» ثبت کنید و بهترین کارگر حمل بار را انتخاب کنید:

 • کارگر حمل اثاثیه منزل
 • جابجایی اسباب و اثاث منازل
 • کارگر حمل یخچال و ساید بای ساید
 • کارگر حمل بار بین شهری و درون شهری
 • کارگر حمل بار و نیروی بسته بندی اسباب 
 • کارگر اسباب کشی و نیروی چیدمان وسایل منزل
 • کارگر اسباب کشی برای حمل ماشین لباسشویی و لوازم خانگی

 

کارگر حمل بار

 

ویژگی‌های یک کارگر حمل بار چیست؟

نحوه جابجایی اسباب و اثاث منازل و حمل آن‌ها برای بسیاری از خانم‌ها اهمیت دارد. حمل اثاثیه منزل باید بدون کوچک‌ترین آسیبی انجام شود. پس بهتر است قبل از انتخاب کارگر اسباب کشی، توجه کنید که یک کارگر حمل بار باید چه ویژگی‌هایی داشته باشد:

 • کارگر اسباب کشی باید انعطاف‌پذیر باشد. منظور از انعطاف‌پذیر بودن کارگر اسباب کشی تهران و شهرهای دیگر، توجه به حرف کارفرماست. یک کارگر حمل بار بارها و بارها اجسام مختلف را جابجا کرده است، اما در ابتدای هر پروژه جدید باید به درخواست‌ها و نگرانی‌های کارفرما توجه کند.
 • منظم و وقت‌شناس بودن یکی دیگر از ویژگی‌های کارگر اسباب کشی و کارگر حمل بار است. وقت شناس بودن گروهی که کارگر اسباب کشی تهران و شهرهای دیگر را اعزام می‌کند، از اهمیت بالایی برخوردار است. کارگر حمل اثاثیه منزل باید در زمان مقرر شده توسط کارفرما در محل حاضر شده، و سایر برنامه‌ریزی‌های او را مختل نکند.
 • کارگر اسباب کشی تهران یا شهر شما باید قابل اعتماد باشد. یک کارگر حمل اثاثیه منزل حرفه‌ای قابل اطمینان است، و کارفرما می‌تواند به او اعتماد کامل داشته باشد. به این ترتیب، کارفرما می‌تواند بدون نگرانی از آسیب دیدن وسایل و فضای اطراف در حین جابجایی، با خیال راحت کار را به کارگر حمل بار بسپارد. برای مثال، چنین متخصصی می‌تواند در هر محیطی (مانند خانه‌های قدیمی با پله‌های بلند) به کار خود ادامه دهد.
 • کارگر اسباب کشی باید تجربه کافی در زمینه بسته بندی کردن وسایل را داشته باشد، به ویژه بسته‌بندی وسایل شکستنی و حساس.
 • کارگر حمل بار باید دارای قدرت بدنی بالایی باشد، به خصوص برای حمل وسایل سنگین مثل یخچال.
 • نهایتا، کارگر حمل بار باید خوش برخورد باشد، و روند استرس‌زای جایجایی را برای مشتری خود به تجربه‌ای خوب تبدیل کند.

لازم به ذکر است که در بازار آنلاین «خدمت از ما» می‌توانید بر اساس بررسی سوابق و پروفایل متخصصان و نظرات مشتریان، با اطمینان بهترین کارگر برای اسباب کشی تهران یا شهر خودتان را انتخاب کنید.

 

کارگر برای جابجایی اسباب و اثاث منازل

هنگام اسباب کشی به تنهایی نمی‌توانیم از عهده جایجایی وسایل برآییم و در این راه به کمک چند کارگر اسباب کشی نیاز داریم. جابجایی اسباب و اثاث منازل یک کار فرسایشی و خسته‌کننده برای افراد عادی است؛ اما ظرافت و مهارت انجام آن در زمان اسباب کشی را نمی‌توان نادیده گرفت.

بهترین کارگران برای جابجایی اسباب و اثاث منزل با دستمزدهای معقول را می‌توانید در «خدمت از ما» پیدا کنید. می‌توانید با یکی از شرکت‌های خدماتی یا هر کارگر اسباب کشی که به شما اعلام آمادگی کرده‌اند، هماهنگ کنید تا در روز اسباب کشی به محل شما بیایند، و اسباب و اثاث منزل را مطابق سلیقه و برنامه شما جابجا کنند.

 

درخواست قیمت کارگر برای اسباب کشی

 

آیا کارگر برای اسباب کشی بدون ماشین اعزام می‌شود؟

بله. در صورتی که هنگام اسباب کشی تنها به کمک و همراهی چند متخصص برای بسته بندی و حمل وسایل سنگین نیاز داشته باشید، کارگر برای اسباب کشی بدون ماشین به محل شما اعزام می‌شود. شما می‌توانید با کمک یک یا چند کارگر اسباب کشی و کارگر حمل بار، یک اسباب کشی آسان را تجربه کنید.

 

درخواست کارگر برای اسباب کشی در تهران و سایر شهرها

در اینجا سعی کردیم که شما را با عوامل موثر و چگونگی تعیین قیمت کارگر اسباب کشی، ویژگی‌های کارگر حمل بار، خدماتی که کارگر اسباب کشی تهران و سایر شهرها ارائه می‌دهند آشنا کنیم.

شما می‌توانید برای پیدا کردن بهترین کارگر برای اسباب کشی، در خواست خود را به رایگان در «خدمت از ما» ثبت کنید، و بعد از بررسی قیمت کارگر اسباب کشی که برایتان ارسال می‌شود، و همچنین خواندن نظرات دیگران درباره آن بهترین کارگر حمل اثاثیه و کارگر حمل بار را انتخاب کنید.

امتیاز دهید

4.78 امتیاز از 182 رای

بهترین متخصصان نزدیک به خود را پیدا کنید
کارگر اسباب کشی

نظرات

فردین نوری
فردین نوری
4.7
98 خدمت موفق
کارگر اسباب کشی
امیر مسعود طالبی

حضور به موقع و دقت در انجام کار و خوش بر خورد . اکیپ حرفه ای

قدرت گرانمایه
قدرت گرانمایه
5.0
کمتر از 3 خدمت موفق
کارگر اسباب کشی
حسین راد

واقعا کارشون عالی بود خوش برخورد مودب و منظم بودند و در کارشون خیلی حرفه ای بودن ممنونم ازشون

فردین نوری
فردین نوری
4.7
98 خدمت موفق
کارگر اسباب کشی
احمد پرویزی

خیلی به موقع اومدن و خوش قول بودن سرعت کار و دقت هم عالی بود خودشون بعضی وسایل که نیاز به بسته بندی داشت و هم بسته بندی کردن در کل راضی بودم

در این شهرها می توانید سفارش کارگر اسباب کشی را ثبت کنید:

loading