قیمت کارگر اسباب کشی و باربری در بازار چقدر است؟

برای اطلاع از "هزینه کارگر اسباب کشی و باربری" با پاسخ به چند سوال کوتاه، از متخصصان به رایگان قیمت بگیرید

متوسط قیمت (ساعتی)
 • 120,000 تومان
 • 150,000 تومان
 • 300,000 تومان
 • 350,000 تومان

شما در کدام شهر به کارگر اسباب کشی و باربری نیاز دارید؟

کارگر اسباب کشی و باربری را به متخصصش بسپار

کارگر اسباب کشی (کارگر برای جابجایی وسایل) به فردی می‌گویند که در فرآیند اسباب‌کشی منزل و یا حمل بار به شما کمک می‌کند. جابجایی اسباب و اثاث منازل یک کار کار بدنی چالش‌برانگیز است. به همین دلیل، بهتر است در روز اسباب کشی از کمک چند کارگر خالی اسباب کشی بهره ببرید. معمولا هنگام ثبت سفارش خدمات باربری، اسباب کشی و اتوبار، چند کارگر اسباب کشی و کارگر حمل اثاث منزل نیز اعزام می‌شود؛ اما نیروهای کارگر حمل بار یا کارگر اسباب کشی بدون ماشین توسط شرکت‌های نظافتی-خدماتی نیز تامین می‌شوند.

گاهی اوقات ممکن است برای تغییر دکوراسیون منزل و یا جابجایی بین طبقات خانه به کارگر باربری و حمل اثاثیه نیاز داشته باشید، چراکه جابجا کردن وسایل سنگینی مثل پیانو، گاوصندوق و یا یخچال سایدبای‌ساید از عهده‌ی افراد عادی بر نمی آید و تجربه و مهارت هم لازم دارد.

در بازار آنلاین «خدمت از ما» به رایگان درخواست کارگر اسباب کشی، کارگر خالی اسباب کشی، کارگر حمل بار و کارگر جهت جابجایی اثاث منزل را ثبت کنید، و با بررسی سوابق فعالین این حوزه، برترین کارگر اسباب کشی تهران و سایر شهرها را انتخاب کنید.

 

 

 

قیمت کارگر برای اسباب کشی چگونه تعیین می‌شود؟

دستمزد کارگر اسباب کشی و قیمت کارگر برای اسباب کشی متناسب با میزان ساعت کار و تعداد طبقاتی که کارگر ساعتی باید طی کند محاسبه می‌شود. به همین دلیل، ساعات کار و تعداد طبقات در هزینه کارگر حمل بار بسیار مهم است. هنگام ثبت سفارش کارگر جهت جابجایی اثاث منزل، اطلاعات و جزییات خود را به دقت وارد کنید تا بتوانید هزینه استخدام کارگر حمل بار را مدیریت کنید.

شما می‌توانید به رایگان قیمت کارگر اسباب کشی را با ثبت درخواست خود «در خدمت از ما» دریافت کنید. همان‌طور که گفتیم، با ثبت جزئیات درخواست‌تان 5 کارگر حمل بار برای شما قیمت و هزینه اسباب کشی را می‌فرستند و شما می‌توانید پس از بررسی قیمت دقیق‌تری از هزینه استخدام کارگر اسباب کشی تهران یا شهرهای دیگر را داشته باشید.

 

لیست قیمت کارگر باربری و حمل اثاثیه

خدمات حمل اثاثیه و باربری قیمت خدمات (به روز رسانی سال 1400)
اجرت کارگر حمل بار به ازای 3 ساعت طبقه همکف به همکف 150.000 تا 170.000 تومان
اجرت کارگر حمل اثاث به ازای هر ساعت اضافی طبقه همکف به همکف 65.000 تا 80.000 تومان
افزایش هزینه به ازای هر طبقه اضافی 150.000 تا 190.000 تومان
هزینه جابجایی ساید بای ساید به ازای هر طبقه 30.000 تا 40.000 تومان
قیمت جابجایی پیانو به ازای هر طبقه 30.000 تا 50.000 تومان
جابجایی تردمیل به ازای هر طبقه 30.000 تا 35.000 تومان

 

اگر در مراحل بسته بندی نیز به کمک احتیاج دارید، می توانید سفارش بسته بندی اسباب و اثاثیه را به رایگان در «خدمت از ما» ثبت کرده و قبل از نهایی کردن درخواستتان هزینه بسته بندی اسباب کشی را هم بپرسید.

 

یک مثال برای محاسبه دستمزد کارگر ساعتی

حالا برای شما یک مثال می زنیم تا بهتر شیوه تعیین دستمزد کارگر اثاث کشی را متوجه شوید.

فرض کنید که شما قصد جابجایی به یک واحد جدید در مجتمع مسکونی تان را دارید که در بلوک مجاور و طبقه دوم قرار دارد. در حال حاضر هم در طبقه همکف ساکن هستید. بنابراین لازمست تا چند کارگر برای اسباب کشی به بلوک کناری استخدام کنید. همین جا به یک نکته مهم توجه کنید که درست است که به ماشین باربری (مثل خاور یا وانت) نیازی ندارید، اما در هر صورت باید وسایل ریز و لوازم حساس را بسته بندی کنید.

تعداد طبقاتی که در محاسبات لحاظ خواهد شد، معادل 2 طبقه است. اگر اجرت حمل بار توسط یک کارگر (برای 3 ساعت) از طبقه همکف به همکف 150.000 تومان باشد، برای حمل اثاثیه به طبقه دوم از 450.000 تومان شروع می شود (یعنی به تعرفه پایه، مازاد هزینه دو طبقه اضافه می شود).

اگر یک یخچال ساید بای ساید هم داشته باشید، 60.000 تا 80.000 تومان هم برای جا به جا کردن آن در 2 طبقه خواهید پرداخت. اگر بطور کلی تعداد وسایل شما زیاد باشد و کل پروسه حمل اثاثیه بیشتر از 3 ساعت شود، به ازای هر یک ساعت اضافی نیز 65.000 تا 80.000 تومان باید بپردازید.

 

حمل اثاثیه

 

کارگر خالی اسباب کشی چه خدماتی ارائه می‌کند؟

ممکن است فکر کنید حمل اثاثیه منزل کار راحتی باشد، اما اصلا اینطور نیست. با هر بار بلند کردن اشیاء سنگین آسیب جدی به ستون فقرات وارد می‌شود. کارگر اسباب کشی که کار حمل اثاثیه منزل انجام می‌دهد، اگر به خوبی از سلامت بدنی خود مراقبت نکند، دچار پیری زودرس شده و به دردهای ستون فقرات دچار می‌شود.

پس بهتر است برای انجام کارهای این چنین از یک کارگر اسباب کشی کمک بگیرید. هر کارگر حمل اثاثیه قلق‌های جابجایی وسایل را می‌داند، و می‌داند در هر پروژه قرار است با چه فرآیندی روبرو شود.

اگر به هر یک از خدمات زیر نیاز داشتید، می‌توانید درخواست خود را در «خدمت از ما» ثبت کنید و بهترین کارگر حمل بار را انتخاب کنید:

 • کارگر حمل اثاثیه منزل
 • جابجایی اسباب و اثاث منازل
 • کارگر حمل یخچال و ساید بای ساید
 • کارگر حمل بار بین شهری و درون شهری
 • کارگر حمل اثاثیه حساس (پیانو، تردمیل)
 • کارگر ساعتی جابجایی اثاثیه سنگین (گاو صندوق)
 • کارگر اسباب کشی برای حمل ماشین لباسشویی و لوازم خانگی
 • کارگر حمل بار و نیروی بسته بندی اسباب 
 • کارگر اسباب کشی و نیروی چیدمان وسایل منزل

 

کارگر حمل بار

 

ویژگی‌های یک کارگر حمل بار چیست؟

نحوه جابجایی اسباب و اثاث منازل و حمل آن‌ها برای بسیاری از خانم‌ها اهمیت دارد. حمل اثاثیه منزل باید بدون کوچک‌ترین آسیبی انجام شود. پس بهتر است قبل از انتخاب کارگر اسباب کشی، توجه کنید که یک کارگر حمل بار باید چه ویژگی‌هایی داشته باشد:

 • کارگر اسباب کشی باید انعطاف‌پذیر باشد. منظور از انعطاف‌پذیر بودن کارگر اسباب کشی تهران و شهرهای دیگر، توجه به حرف کارفرماست. یک کارگر حمل بار بارها و بارها اجسام مختلف را جابجا کرده است، اما در ابتدای هر پروژه جدید باید به درخواست‌ها و نگرانی‌های کارفرما توجه کند.
 • منظم و وقت‌شناس بودن یکی دیگر از ویژگی‌های کارگر اسباب کشی و کارگر حمل بار است. وقت شناس بودن گروهی که کارگر اسباب کشی تهران و شهرهای دیگر را اعزام می‌کند، از اهمیت بالایی برخوردار است. کارگر حمل اثاثیه منزل باید در زمان مقرر شده توسط کارفرما در محل حاضر شده، و سایر برنامه‌ریزی‌های او را مختل نکند.
 • کارگر اسباب کشی تهران یا شهر شما باید قابل اعتماد باشد. یک کارگر حمل اثاثیه منزل حرفه‌ای قابل اطمینان است، و کارفرما می‌تواند به او اعتماد کامل داشته باشد. به این ترتیب، کارفرما می‌تواند بدون نگرانی از آسیب دیدن وسایل و فضای اطراف در حین جابجایی، با خیال راحت کار را به کارگر حمل بار بسپارد. برای مثال، چنین متخصصی می‌تواند در هر محیطی (مانند خانه‌های قدیمی با پله‌های بلند) به کار خود ادامه دهد.
 • کارگر اسباب کشی باید تجربه کافی در زمینه بسته بندی کردن وسایل را داشته باشد، به ویژه بسته‌بندی وسایل شکستنی و حساس.
 • کارگر حمل بار باید دارای قدرت بدنی بالایی باشد، به خصوص برای حمل وسایل سنگین مثل یخچال.
 • نهایتا، کارگر حمل بار باید خوش برخورد باشد، و روند استرس‌زای جایجایی و حمل اثاثیه را برای مشتری خود به تجربه‌ای خوب تبدیل کند.

لازم به ذکر است که در بازار آنلاین «خدمت از ما» می‌توانید بر اساس بررسی سوابق و پروفایل متخصصان و نظرات مشتریان، با اطمینان بهترین کارگر برای اسباب کشی تهران یا شهر خودتان را انتخاب کنید.

 

کارگر برای جابجایی اسباب و اثاث منزل

هنگام اسباب کشی به تنهایی نمی‌توانیم از عهده جایجایی وسایل برآییم و در این راه به کمک چند کارگر اسباب کشی نیاز داریم. جابجایی اسباب و اثاث منازل یک کار فرسایشی و خسته‌کننده برای افراد عادی است؛ اما ظرافت و مهارت انجام آن در زمان اسباب کشی را نمی‌توان نادیده گرفت.

بهترین کارگران برای جابجایی اسباب و اثاث منزل با دستمزدهای معقول را می‌توانید در «خدمت از ما» پیدا کنید. می‌توانید با یکی از شرکت‌های خدماتی یا هر کارگر اسباب کشی که به شما اعلام آمادگی کرده‌اند، هماهنگ کنید تا در روز اسباب کشی به محل شما بیایند، و اسباب و اثاث منزل را مطابق سلیقه و برنامه شما جابجا کنند.

 

درخواست قیمت کارگر برای اسباب کشی

 

حمل اثاثیه بدون محدودیت

زمانی که نیروی متخصص حمل بار و جابجایی اثاثیه را برای کار استخدام می کنید، دیگر جای هیچ نگرانی درباره حساس بودن وسایل یا سنگینی آن ها نداشته باشید. جابجا کردن وسایل حجیم و سنگین، شیوه خاصی دارد که کارگر اسباب کشی ماهر تمام فوت و فن آن را بلد است.

علاوه بر این، خدمات استخدام کارگر حمل بار توسط شرکت های باربری و اسباب کشی، بعضاً به صورت شبانه روزی است. چنانچه در زمان حمل بار محدودیت دارید، بدون نگرانی موضوع را با شرکت اسباب کشی مطرح کنید، آن ها به تناسب میزان اثاث شما، که قصد جا به جا کردنش را دارید، تعداد کارگر لازم را در نظر می گیرند تا در زمان مورد نظر شما کار جا به جایی به اتمام برسد.

 

کارگر باربری

 

چند سوال مهم و رایج درباره کارگر ساعتی حمل اثاثیه

در ادامه چند سوال متداول مشتریان درباره درخواست کارگر ساعتی و قیمت کارگر برای اسباب کشی را مطرح کرده و پاسخ داده ایم.

 

آیا کارگر برای اسباب کشی بدون ماشین اعزام می‌شود؟

بله. در صورتی که هنگام اسباب کشی تنها به کمک و همراهی چند متخصص برای جابجایی وسایل منزل، حمل اثاثیه و حمل وسایل سنگین نیاز داشته باشید، کارگر برای اسباب کشی بدون ماشین به محل شما اعزام می‌شود. شما می‌توانید با کمک یک یا چند کارگر اسباب کشی و کارگر حمل بار، یک اسباب کشی آسان را تجربه کنید.

 

برای جابجایی وسایل به چند کارگر نیاز داریم؟

با توجه به مثالی که گفته شد، در مراحل سفارش حتماً تعداد طبقات مبدا و مقصد، میزان تقریبی وسایل و داشتن لوازم حساس یا سنگین را اعلام کنید. با توجه به توضیحات شما، تعداد کارگر مورد نیاز در نظر گرفته می شود.

دقت کنید که اگر تعداد کارگر برای اسباب کشی را کم درخواست کنید، لزوماً مجموع هزینه کارگر حمل بار کاهش نمی یابد. چرا که مدت زمان جا به جا کردن اسباب و اثاث افزایش یافته و همچنین احتمال آسیب وسایل (به دلیل خستگی کارگرها) بیشتر می شود.

 

چطور می توانم هزینه کارگر باربری را کاهش دهم؟

مهمترین اقدام شما جهت کاهش هزینه کارگر برای جابجایی وسایل، بسته بندی مناسب وسایل است. مخصوصاً وسایل کوچک و حساس را به خوبی با پلاستیک های مخصوص در کارتن مقاوم قرار دهید تا در زمان حمل و نقل نیازی به دقت مضاعف نداشته باشد.

سعی کنید طوری وسایل را در کارتن ها قرار دهید که فضای کمتری اشغال کند. با این کار علاوه بر نیاز به ماشین کوچکتر، وسایل سریع تر جابه‌جا خواهند شد.

 

کارگر اسباب کشی تهران

 

درخواست کارگر برای اسباب کشی در تهران و سایر شهرها

حال شما با عوامل موثر و چگونگی تعیین قیمت کارگر اسباب کشی، ویژگی‌های کارگر حمل بار، خدماتی که کارگر اسباب کشی تهران، کارگر باربری کرج و نکات مهم در کاهش هزینه کارگر باربری آشنا شده اید. شاید می خواهید بدانید که چطور در تهران، کرج و یا سایر شهرهای بزرگ و کوچک، کارگر اثاث کشی را پیدا کنید.

شما می‌توانید برای پیدا کردن بهترین کارگر برای اسباب کشی، در خواست خود را به رایگان در «خدمت از ما» ثبت کنید، و بعد از بررسی قیمت کارگر برای اسباب کشی که برایتان ارسال می‌شود و همچنین خواندن نظرات دیگران درباره آن بهترین کارگر حمل اثاثیه و کارگر حمل بار را انتخاب کنید.

 

درخواست کارگر برای جابجایی وسایل

 

در این مطلب قصد ما، آشنایی بیشتر شما با روش محاسبه قیمت کارگر برای اسباب کشی و همچنین نکات مهم در درخواست کارگر حمل اثاثیه بود.

توصیه کلی ما به شما اینست که یک سری کارها را خودتان قبل از درخواست و رسیدن کارگر باربری انجام دهید. به عنوان مثال وسایل گران قیمت و با ارزش کوچک را به مکان جدید منتقل کنید. حتماً کلیه وسایل را بسته بندی کنید تا مدت زمان جا به جایی وسایل کمتر شود.

برای پیدا کردن بهترین کارگر ساعتی روی «خدمت از ما» حساب کنید. ما تا آخرین مراحل اثاث کشی همراه شما هستیم و با پشتیبانی موثر، کیفیت خدمات کارگر اسباب کشی را تضمین می کنیم.

امتیاز دهید

4.86 امتیاز از 3088 رای

بهترین متخصصان نزدیک به خود را پیدا کنید
کارگر اسباب کشی و باربری

نظرات

پیمان کاظمی
پیمان کاظمی
5.0
29 خدمت موفق
کارگر اسباب کشی و باربری
ازیتا جعفریان

حضور به موقع داشتن از کیفیت کارشون هم راضی بودم ????????

مجتبی زارع
مجتبی زارع
5.0
27 خدمت موفق
کارگر اسباب کشی و باربری
علی شهامت

ممنون اقای زارع ممنون کارتن واقعا عالی برای اسباب کشی ممنون از فرهنگ شهر به افیف آباد یچال ساید میز نهار خوری مبل سلتنتی برام بدون خط خش اوردن داخل آپارتمان طبقه ۵ مواقعا بهتراز هرکسی انجام دادن

هدایت آبید
هدایت آبید
4.7
51 خدمت موفق
کارگر اسباب کشی و باربری
علی باقرزاده

مسئولیت به حضور در کار، کار تمیز و سریع و بدون آسیب، راضی بودم

در این شهرها می توانید سفارش کارگر اسباب کشی و باربری را ثبت کنید:

loading