قیمت کارگر اسباب کشی در بازار چقدر است؟

برای اطلاع از "هزینه کارگر اسباب کشی" با پاسخ به چند سوال کوتاه، از متخصصان به رایگان قیمت بگیرید

متوسط قیمت (ساعتی)
 • 40,000 تومان
 • 50,000 تومان
 • 100,000 تومان
 • 260,000 تومان

شما در کدام شهر به کارگر اسباب کشی نیاز دارید؟

کارگر اسباب کشی را به متخصصش بسپار

کارگر اسباب کشی (کارگر جهت جابجایی اثاث منزل) به فردی می‌گویند که در زمینه اسباب‌کشی منزل و یا حمل بار کمک می‌کند. جابجایی اسباب و اثاث منازل یک کار طاقت فرسا و سخت است که در روز اسباب کشی بهتر است از کمک چند کارگر خالی اسباب کشی بهره ببرید. رایج است که هنگام ثبت سفارش خدمات باربری، اسباب کشی و اتوبار، چندین کارگر اسباب کشی و کارگر حمل اثاث منزل نیز اعزام شود؛ اما کارگر حمل بار یا کارگر اسباب کشی بدون ماشین نیرویی است که توسط شرکت‌های نظافتی-خدماتی نیز قابل تأمین است.

در بازار آنلاین خدمت از ما، به رایگان درخواست کارگر اسباب کشی، کارگر خالی اسباب کشی، کارگر جهت اسباب کشی و کارگر جهت جابجایی اثاث منزل خود را ثبت کنید و با بررسی سوابق فعالین این حوزه، برترین کارگر اسباب کشی را انتخاب کنید.

 

کارگر اسباب کشی

 

قیمت کارگر اسباب کشی چگونه تعیین می‌شود؟

دستمزد کارگر اسباب کشی (قیمت کارگر اسباب کشی) متناسب با میزان ساعت کار و تعداد طبقاتی که کارگر باید طی کند محاسبه می‌شود. با توجه به این میزان ساعت کار و تعداد طبقات بسیار مهم است؛ هنگام ثبت سفارش کارگر جهت جابجایی اثاث منزل، اطلاعات و جزییات خود را به دقت وارد کنید. در این صورت قیمت خود را به درستی مدیریت می‌کنید.

شما می‌توانید به رایگان قیمت کارگر اسباب کشی را با ثبت درخواست خود در خدمت از ما، دریافت کنید؛ همان طور که بیان شد، با بیان جزئیات درخواست‌تان، کارگران اثاث کشی، می‌توانند به شما قیمت دقیق‌تری بدهند. 

 

خدماتی که کارگر خالی اسباب کشی ارائه می‌کند:

ممکن است فکر کنید حمل اثاثیه منزل کار راحتی باشد، اما اینطور نیست. با هر بار بلند کردن اشیاء سنگین آسیب جدی به ستون فقرات وارد می‌شود. کسانی که کار حمل اثاثیه منزل انجام می‌دهند، دچار پیری زودرس می‌شوند و به دردهای ستون فقرات دچار می‌شوند. پس بهتر است برای انجام کارهای این چنین از یک کارگر اسباب کشی کمک بگیرید.

اگر به هر یک از موارد زیر نیاز داشتید، می‌توانید درخواست خود را در "خدمت از ما" ثبت کنید و بهترین متخصص را انتخاب کنید:

 • کارگر حمل اثاثیه منزل
 • جابجایی اسباب و اثاث منازل
 • کارگر و نیروی چیدمان وسایل منزل
 • کارگر حمل یخچال و ساید بای ساید
 • کارگر حمل بار بین شهری و درون شهری
 • کارگر حمل ماشین لباسشویی و لوازم خانگی
 • کارگر و نیروی بسته بندی وسایل اسباب کشی

 

کارگر جهت جابجایی اسباب و اثاث منازل

 

ویژگی‌های یک کارگر حمل اثاثیه

نحوه جابجایی اسباب و اثاث منازل و حمل آن‌ها برای بسیاری از خانم‌ها اهمیت دارد. حمل اثاثیه منزل باید بدون کوچک‌ترین آسیبی انجام شود. پس بهتر است قبل از انتخاب کارگر اسباب کشی، باید توجه کنید که یک کارگر حمل اثاثیه چه ویژگی‌هایی داشته باشد.

 

1. کارگر اسباب کشی انعطاف پذیر باشد

یک کارگر اسباب کشی باید انعطاف پذیر باشد و گوش به حرف کارفرما باشد. کارگر حمل اثاثیه منزل حرفه‌ای انعطاف پذیر است و می‌تواند در هر شرایط محیطی (مانند خانه‌های قدیمی که دارای پله‌های بلند هستند) به کار خود ادامه بدهد.

2. کارگر اسباب کشی وقت شناس باشد

وقت شناس بودن یا به اصطلاح رایج On time بودن در این کار بسیار مهم است. یک کارگر حمل اثاثیه منزل خوب باید در زمان مقرر شده در محل حاضر گردد. 

3. کارگر اسباب کشی قابل اعتماد باشد

یک کارگر حمل اثاثیه منزل حرفه ای قابل اعتماد است و کارفرما می‌تواند به او اعتماد کامل داشته باشد. این بر عهده کارگر است تا بتواند اعتماد کارفرما را جلب نماید. معمولا یک کارگر حرفه ای در همان دیدار اول سعی در جلب اعتماد کارفرما دارد و باید کار را طبق خواسته ایشان انجام دهد.

لازم به ذکر است که در بازار آنلاین خدمت از ما، می‌توانید بر اساس بررسی سوابق و پروفایل متخصصان و نظرات مشتریان با اطمینان بهترین کارگر جهت جابجایی اثاث منزل انتخاب کنید.


 

کارگر برای جابجایی اسباب و اثاث منازل

هنگام اسباب کشی به تنهایی نمی‌توانیم از عهده جایجایی وسایل برآییم و در این راه به کمک چند نفر نیاز داریم. جابجایی اسباب و اثاث منازل یکی از کارهای فرسایشی و خسته کننده است. اما نحوه انجام آن در زمان اسباب کشی بسیار مهم است. 

بهترین کارگران برای جابجایی اسباب و اثاث منزل با دستمزدهای معقول می‌توانید در "خدمت از ما" پیدا کنید. می‌توانید با یکی از شرکت‌های خدماتی یا کارگرانی که به شما اعلام آمادگی کرده‌اند، هماهنگ کنید تا در روز اسباب کشی به محل شما بیایند و اسباب و اثاث منزل را مطابق سلیقه و نظم شما انجام دهند.

 

آیا کارگر اسباب کشی بدون ماشین اعزام می‌شود؟

بله در صورتی که هنگام اسباب کشی تنها به کمک و همراهی برای بسته بندی و حمل وسایل سنگین نیاز داشته باشید، کارگر اسباب کشی بدون ماشین برای شما اعزام می‌شود. شما می‌توانید با کمک یک یا چند کارگر اسباب کشی و کارگر جابجایی لوازم منزل یک اسباب کشی آسان را تجربه کنید.

به رایگان درخواست‌تان را در خدمت از ما ثبت کنید و از قیمت کارگر اسباب کشی، آگاه شوید. 

امتیاز دهید

4.87 امتیاز از 180 رای

بهترین متخصصان نزدیک به خود را پیدا کنید
کارگر اسباب کشی

نظرات

امیر کوشکی
امیر کوشکی
4.6
49 خدمت موفق
کارگر اسباب کشی
مهرداد شاهینی

خیلی عالی بود با تشکر از اقای کوشی واقعا حرفه ای و عالی بود پیشنهاد میکنم اقای کوشکی رو اناخاب کنید

جاسم خدارحمی
جاسم خدارحمی
4.8
13 خدمت موفق
کارگر اسباب کشی
فریبا کاهه

برای اولین بار بود که ایشون برای انجام کار آمدند و بسیار عالی و سریع بودند خوشرو و بدون ایراد گیری بودند استادانه و سریع کارها رو انجام دادند امیدوارم دفعه های بعد هم اینچنین باشند سپاس از زحماتشون

امیر کوشکی
امیر کوشکی
4.6
49 خدمت موفق
کارگر اسباب کشی
علی ریاحی

بسیار خوش قول و خوش برخورد قیمت بسیار مناسب توصیه میکنم کار خودتونو به آقای کوشکی بسپارید

loading