حمل و جابجایی یخچال ساید بای ساید

دسترسی به نزدیک‌ترین متخصصین
حمل و جابجایی یخچال ساید بای ساید

حمل یخچال ساید از نمونه موارد پر کاربرد جا به جایی و حمل وسایل سنگین در پروسه اسباب کشی به حساب می‌آید. نحوه صحیح جابجایی یخچال ساید مستلزم استفاده از وسایل باربری مخصوص و به کارگیری تخصص افراد ماهر در این زمینه ( کارگر حمل یخچال) است. 

حمل و جابجایی یخچال ساید بای ساید ازسری نکاتی است که در هنگام جا به جایی خصوصا در محیط‌های مثل راه پله باید به آن توجه ویژه داشت. یخچال‌ها و فریزرها جز لوازم اصلی هنگام نقل و انتقال هستند که باید با دقت حمل شوند.

هرگونه اهمال‌کاری و بی توجهی هنگام حمل و جابجایی یخچال ساید بای ساید مثل جابجایی یخچال ساید بای ساید ال جی ممکن است خسارات هنگفتی را به شما تحمیل کرده و مشکلاتی مثل روشن نشدن یخچال بعد از جابجایی را به همراه داشته باشد..

جابجایی صحیح و اصولی یخچال ساید بای ساید با نحوه بسته بندی وسایل برای اسباب کشی و انتخاب یک ماشین باربری ارتباط مستقیم دارد. در این مقاله از مجله خدمت از ما قصد داریم شما را با شیوه ایمن حمل و جابجایی یخچال ساید بای ساید آشنا کنیم.

 

آماده‌سازی برای حمل و جابجایی یخچال ساید بای ساید

در مراحل ابتدایی حمل و جابجایی یخچل ساید بای ساید، باید تمام مواد غذایی درون آن اعم از فاسد شدنی و فاسد نشدنی را خالی کنید. در غیر اینصورت علاوه‌بر فاسد شدن مواد غذایی موجب سنگینی بی دلیل یخچال شده و حمل و جابجایی یخچال ساید بای ساید را مشکل می‌کند.

پس از خارج کردن انواع مواد غذایی، سعی کنید تمام قفسه‌ها را با حوله‌ای تمیز کرده و از یخچال خارج کنید اینکار حمل و جابجایی یخچال ساید بای ساید را راحت‌تر کرده و امکان هر گونه آسیب را به حداقل می‌‌رساند.

 

حمل یخچال ساید

 

هنگام حمل و جابجایی یخچال ساید بای ساید حتما دقت داشته‌باشید که یخچال ساید بای ساید را از هر گونه برفک پاک کنید. اگر خیلی عجله دارید می‌توانید از سشوار برای آب کردن برفک‌های یخچال استفاده کنید. و پس از آن اقدام به حمل و جابجایی یخچال ساید بای ساید کنید.اگر نسبت به صحت بسته بندی یخچال شک دارید و شرکت اتوبار مناسبی را در این زمینه نمی‌شناسید می‌توانید بدون صرف زمان از طریق اپلیکیشن اثاث کشی و خدمات آنلاین برای اسباب کشی مرتب با آموزش مهار بار و کم خطر کمک و مشاوره بخواهید.

 

روش‌های حمل و جابجایی یخچال ساید بای ساید

همانند اسباب کشی ماشین ظرفشویی و دیگر وسایل برقی آشپزخانه و بسته بندی ظروف چینی رعایت اصول برای حمل یخچال ساید به محیطی دیگر امری ضروری بوده و با روش‌های خاصی همراه است.یکی از بهترین کارهایی که هنگام حمل و جابجایی یخچال ساید بای ساید می‌توانید انجام دهید جدا کردن درب یخچال از بدنه آن است. دقت داشته‌باشید که این کار نیاز به یک کارشناس فنی دارید و احتمالا خودتان نمی‌توانید درب را از بدنه اصلی یخچال جدا کنید.

جدا کردن درب از بدنه اصلی یخچال علاوه بر اینکه یخچال ساید بای ساید را سبک‌تر می‌کند از ایجاد هر گونه خط و خش و قرشیدگی روی آن جلوگیری می‌کند. حمل و جابجایی یخچال ساید بای ساید در این حالت راحت‌تر و ایمن‌تر است.

 

حمل تخصصی ساید بای ساید

 

اما اگر به هر دلیل قصد جدا کردن درب یخچال را هنگام حمل و جابجایی یخچال ساید بای ساید ندارید. حتما اطراف آن را با چسب‌های مخصوص چسب‌کاری کنید. این کار موجب جلوگیری از باز شدن ناگهانی درب هنگام حمل و جابجایی آن می‌شود.

 

بالابردن یخچال ساید از پله

هنگام حمل و جابجایی یخچال ساید بای ساید حتما دقت داشته‌باشید که یخچال را به صورت عمودی جا به جا کنید. از کج کردن و جابجایی یخچال ساید بای ساید به صورت افقی به شدت پرهیز کنید این کار باعث می‌شود که روغن کمپرسور به داخل لوله‌های خنک کننده گاز نفوذ کند و موجب عدم روشن شدن آن بعد از حمل و جابجایی یخچال ساید بای ساید می‌شود.

 

کارگر حمل ساید بای ساید

 

نکته دیگری که هنگام حمل و جابجایی یخچال ساید بای ساید باید به آن توجه کنید، عدم برخورد قسمت‌های پشتی یخچال ساید بای ساید به دیوارها، نرده راه پله‌ها و قسمت‌های دیگر است. آسیب رسدن به بخش موتور و دیگر قسمت‌ها هنگام حمل و جابجایی یخچال ساید بای ساید ممکن است موجب خرابی کامل یخچال شود.

 

استفاده از چرخ‌های حمل بار برای حمل و جابجایی یخچال ساید بای ساید

یکی از مناسب ترین موارد خلاقیت در اسباب کشی استفاده از چرخ‌های حمل بار هنگام حمل و جابجایی یخچال ساید بای سایدبوده که باعث روان‌تر شدن حرکت و حمل عمودی یخچال به آسانی می‌شود. یکی دیگر از ابزارهای تسهیل کننده حمل و جابجایی یخچال ساید بای ساید کمربندهایی است که اشخاص حمل‌کننده بار از آن استفاده می‌کنند.

بهترین روش برای حمل و جابجایی یخچال ساید بای ساید این است که ابتدا کمربندها را به یخچال بسته و از محکم بودن آن اطمینان حاصل کنید سپس با کج کردن آن را به آرامی روی چرخ دستی گذاشته و آن را حمل کنید.

حتما دقت داشته‌باشید که جهت ایمنی بیشتر این کار به صورت گروهی انجام شود.برای رعایت نکات حمل اثاثیه در کرونا و در نظر گرفتن تعدادی کمی از افراد می‌توانید تنها برای حمل وسایل سنگین و حساس مثل یخچال از امکانات باربری در این زمینه بهره برده و کارهای نسبتا ساده تر مثل جابجایی گیاهان در صورت محدود بودن را خودتان بر عهده بگیرید.

 

نصب و راه‌اندازی یخچال ساید بای ساید

مرحله بعد از حمل و جابجایی یخچال ساید بای ساید، نصب و راه‌اندازی یخچال است. حتما هنگام نصب و راه‌اندازی یخچال ساید بای ساید دقت داشته‌باشید که بلافاصله بعد از حمل و جابجایی یخچال ساید بای ساید پریز آن را به برق وصل نکنید. زیرا مواد مایع موجود در کمپرسور باید به صورت ثابت وجود داشته‌باشند تا یخچال بتواند کار کند.

 

حمل یخچال ساید در کرج

 

مشکلات رایج بعد از حمل و جابجایی یخچال ساید بای ساید

در ادامه مشکلات رایج پس ازحمل و جابجایی یخچال ساید بای ساید که معمولا کاربران با آن مواجه می‌شوند را بیان می کنیم. 

 

روشن نشدن یخچال

بسیار اتفاق می‌افتد که کاربران پس از حمل و جابجایی یخچال ساید بای ساید، با مشکل روشن نشدن یخچال مواجه می‌شوند. اگر پس از حمل و جابجایی یخچال ساید بای ساید متوجه شدید که یخچال روشن نمی‌شود در ابتدا حتما برق داشتن پریز را چک کنید.

بسیار اتفاق می‌افتد که علت روشن نشدن یخچال از برق نداشتن پریز آن ناشی می‌شود. خرابی ترموستات، خرابی (over load)، خرابی سیم رابط و ... از دیگر دلایل عمده روشن نشدن پس از حمل و جابجایی یخچال ساید بای ساید هستند.

 

مشکل خیس بودن اپراتور و ریختن آب

این مشکل معمولا به دلیل تنظیم نبودن ترموستات روی درجه مناسب روی می‌دهد که باعث ریختن آب می‌شود. تنظیم نبودن ترموستات باعث می‌شود که با ضعیف شدن فنر زیر اهرم کلید، زمان استراحت ترموستات افزایش یابد و باعث خیس شدن اپراتور شود.

 

حمل ساید ال جی

 

حمل و جابجایی یخچال ساید بای ساید هنگام اثاث‌کشی، نیازمند تجربه و مهارت است. هر گونه اشتباه هنگام حمل و جابجایی یخچال ساید بای ساید ممکن است خسارات هنگفتی را برای شما به بار آورد. اگربه تازگی قصد اسباب کشی و جابه جایی منزل خود را دارید، خدمت از ما با معرفی کارگر حمل ساید بای ساید با تجربه و مهارت به شما در یک اثاث کشی ایمن و بدون خسارت کمک می‌کند.

کارگر اسباب کشی و باربری
برای سرویس کارگر اسباب کشی و باربری از بهترین متخصصین شهر خود قیمت بگیرید.

"خدمت از ما" بازار آنلاین خدمات است. بعد از ثبت سفارش، از متخصصین مورد اعتماد شهرتان چند پیشنهاد قیمت بگیرید و بهترین را انتخاب کنید.

loading