راهنمای کامل اسباب کشی راحت و مرتب

ثبت درخواست "کارگر اسباب کشی"
دسترسی به نزدیک‌ترین متخصصین
راهنمای کامل اسباب کشی راحت و مرتب

اسباب کشی راحت و مرتب مستلزم رعایت یک سری نکات در جمع آوری وسایل و جا به جایی آنهاست. راهنمای اسباب کشی منزل و نحوه بسته بندی وسایل برای اسباب کشی از سری مواردی است که تحت عنوان اصول اسباب کشی ارائه می‌شود. اسباب کشی راحت و اسباب کشی مرتب هر دو به یک اندازه برای انجام یک اسباب کشی کامل باید مورد توجه قرار گیرند.

یادگیری فوت و فن اسباب کشی با در اختیار گرفتن افراد متخصص در بسته بندی و یک باربری مطمئن برای جا به جایی وسایل بدون کوچکترین آسیب نقش مهمی در شکل گیری یک اسباب کشی مرتب و راحت دارد. اسباب کشی آنلاین سبک جدید فراهم آوردن شرایط برای یک اسباب کشی راحت در کنار یک اسباب کشی مرتب است.

دسترسی به خدمات آنلاین در حوزه به کارگیری یک اتوبار مطمئن در قالب اپلیکیشن اثاث کشی و در اختیار داشتن افراد متخصص برای بسته بندی اسباب و اثاثیه لازمه و پیش نیاز یک اسباب کشی راحت در زندگی امروز است. توجه به نکات مهم اسباب کشی راحت و مرتب در کنار دقت کافی برای به کارگیری افراد قابل اعتماد برای جا به جایی وسایل تا حدودی اصول اسباب کشی نام دارد.

 

اسباب کشی راحت و مرتب - اسباب کشی آنلاین

 

نکات مهم برای اسباب کشی راحت و مرتب

برای داشتن یک اسباب کشی بدون استرس اولین گام فراهم آوردن شرایط برای یک اسباب کشی مرتب و راحت با رعایت اصول حمل بار و آموزش مهار بار است. ایجاد نظم در جمع آوری لوازم و داشتن یک برنامه ریزی اوصولی برای بسته بندی و جا به جایی وسایل از جمله اصلی ترین نکاتی است که برای داشتن یک اسباب کشی راحت و مرتب باید به آنها توجه داشت. در این مطلب یک راهنمای کامل اسباب کشی مرتب و نکات مهم در یک اسباب کشی راحت را به اشتراک می‌گذاریم.

 

نکات مهم برای اسباب کشی راحت و مرتب

 

راهنمای اسباب کشی منزل

رعایت یک سری نکات در جمع آوری و آمادگی حمل و نقل اثاثیه در رسیدن به یک اسباب کشی مرتب و راحت نقش اساسی دارد. در این قسمت چند نکته را بعنوان یک راهنمای اسباب کشی منزل با شما در میان می‌گذاریم:

 

راهنمای اسباب کشی منزل برای اسباب کشی راحت

 

یک لیست از کارهایی که باید انجام شود تهیه کرده و ترتیب و مدیریت زمان برای بسته بندی لوازم را در این لیست رعایت کنید.

 • لوازم مورد نیاز برای یک بسته بندی راحت و اوصولی را فراهم کنید.
 • به نظافت لوازمی که قرار است بسته بندی شوند قبل از انجام این کار بپردازید .
 • در صورت نگهداری جعبه‌های لوازم منزل آنها را برای استفاده و بسته بندی سر دست بگذارید.
 • کارتن‌ها و جعبه‌های تهیه شده برای جا به جایی و بسته بندی وسایل را پیش از بسته بندی از نظر مقاومت چک کنید. برای محکم تر کردن جعبه‌ها می‌توانید یک دور چسب پهن در اطراف آن بزنید.
 • کاربرد طناب و استفاده از آن برای حمل راحت تر و استحکام بیشتر جعبه ها در فراهم آوردن شرایط اسباب کشی راحت و مرتب توصیه می‌شود.
 • یک برچسب و یا لیست حاوی لوازم درون هر جعبه را تهیه و بر روی آن بچسبانید. برای تکمیل بسته بندی ظروف چینی و لوازم شکستنی با ماژیک قرمز  واژه احتیاط در حمل روی بسته قید کنید.
 • روی هر جعبه علاوه بر لیست لوازم محل قرارگیری آنها را نیز قید کنید تا در هنگام نقل مکان هر کارتن به اتاق مورد نظر انتقال یابد. این امر در اسباب کشی مرتب بسیار تاثیر دارد.
 • برای جلوگیری از کثیف شدن فرش و ریشه‌های آن در هنگام جا به جایی، یک پارچه را بصورت دولا برای محافظت دو طرفه از ریشه‌ها قرار داده و سپس فرش را لوله کنید. در نهایت برای خاطر جمعی بیشتر با یک پارچه فرش لوله شده را کاور کنید.
 • کمد و کشوی میز‌ها را تمیز کرده و درب آنها را برای جلوگیری از برخورد با سلفون یا چسب روی هم قرار دهید. از برخورد مستقیم چسب با لوازم چوبی خودداری کنید.
 • وسایل برقی آشپزخانه را برای جلوگیری از آسیب احتمالی با روش‌های اسباب کشی ماشین ظرفشویی، رعایت نکات حمل یخچال ساید و توجه کافی به ماشین باربری لوازم جمع آوری کنید.با این خلاقیت در اسباب کشی احتمال مواجهه با مشکل روشن نشدن یخچال بعد از جابجایی و موارد مشابه از بین می‌رود.

 

راهنمای اسباب کشی منزل

 

 • میز‌های چوبی زاویه دار در هنگام اسباب کشی بیشتر از لوازم دیگر در معرض آسیب هستند. بنابراین روی زاویه این لوازم را با پلاستیک حباب دار و یا یک پلاستیک ساده پوشانده سپس یک لایه‌ی مقوای زخیم را روی آن بگذارید و چسب کنید.
 • اگر مبلمان شما کاور مخصوص دارد، در هنگام جا به جایی کاور مخصوص آنها را برای یک اسباب کشی مرتب و راحت قرار دهید.(باربری مبل تهران به شهرستان)
 • در بسته بندی لوازم توازن را برقرار کرده و جعبه‌ها را بطور مساوی از وسایل سنگین و سبک پر کنید تا حمل آنها راحت تر باشد.
 • برای حمل گلدان‌های کوچک و بزرگ و جا بجایی گیاهان یک راه حل مناسب انتقال جداگانه آنها به محل جدید است.
 • اجناس گران قیمت و شخصی مانند طلا، پول و لوازم شخصی دم دست را بصورت جداگانه و ترجیحا به همراه خود جا به جا کنید.
 • قبل از نقل مکان به جای جدید برای داشتن یک اسباب کشی راحت و مرتب آنجا را تمیز و برای جلوگیری از ورود حشرات سمپاشی کنید..رعایت نکات حمل اثاثیه در کرونا را نیز به لیست نظافت در حین اسباب کشی اضافه کنید.
 • لوازم ضروری و مورد نیاز در روز اسباب کشی را در دسترس قرار دهید.
 • اگر کف منزل جدید موکت کاری شده است قبل از انتقال بار کف را با پلاستیک ‌های زخیم بپوشانید تا در جا به جایی بار کثیف نشود.
 • برای جلوگیری از مواجهه با مشکلات آب و هوایی و اثرات ناشی از کمبود وقت در انتقال وسایل بهترین ماه برای اسباب کشی را انتخاب کنید.

نحوه بسته بندی وسایل برای اسباب کشی

قبلا به طور کامل درباره بسته بندی وسایل برای اسباب کشی صحبت کردیم در این قسمت اشاره مختصری به نکات ضروری بسته بندی وسایل و اهمیت آن در اسباب کشی راحت و مرتب خواهیم داشت.

 

نحوه بسته بندی وسایل برای اسباب کشی

 

 • لوازم مورد نیاز برای بسته بندی مثل کارتن، طناب، جعبه‌های مقوایی ضخیم در سایز‌های مختلف، جعبه‌های پلاستیکی و چوبی مخصوص میوه، پارچه، چسب نواری پهن، منگنه، برچسب، بند، پلاستیک‌های حباب دار و لوازم ضربه گیر برای بسته بندی ظروف شکستنی، روزنامه باطله و در نهایت ماژیک‌های رنگی برای یادداشت روی کارتن‌ها تهیه کنید.
 • پیش از اینکه لوازم را بسته بندی کنید آنها را شسته و یا پاک کنید. این کار را برای طروف شکستنی و کریستال در هنگام چیدمان نیز بهتر است تکرار کنید.
 • اگر جعبه‌های مخصوص لوازم شکستنی را نگهداشته اید در مرحله بسته بندی لوازم را پس از ایمن سازی با پارچه و روزنامه درون جعبه مخصوص آنها بگذارید. در غیر اینصورت آنها را در کنار هم در جعبه‌های محکم و بزرگ با رعایت ایمنی بسته بندی وسایل بچینید.
 • رعایت در بسته بندی لوازم شکستنی یک اسباب کشی راحت و مرتب را برای شما رقم خواهد زد. دقت در بسته بندی لوازم شکستنی سلامت آنها را در جا به جایی تضمین می‌کند.

 

نحوه بسته بندی وسایل برای اسباب کشی برای انواع وسایل

 

 • لوازم داخل کشو و میز‌های پا تختی و آرایش را در داخل جعبه‌های بسته بندی و یا پلاستیک‌های مقاوم ریخته و با ماژیک محتوای آنها را مشخص کنید.
 • مبلمان، میزها و لوازم سنگین و بد حمل را با سلفون مخصوص اسباب کشی کاور و بسته بندی کنید.
 • اگر برای بسته بندی ظروف شکستنی به اندازه‌ی کافی پلاستیک و روزنامه در دسترس ندارید از لباس‌های نخی بدون استفاده برای این کار بهره ببرید.
 • لباس‌های آویزان شده در کمد را به همان شکل در کاور‌های مخصوص و در صورت در دسترس نبودن کا.ر در ملافه‌های تمیز پیچیده و برای جا به جایی آماده کنید.
 • برای حمل وسایل برقی مهم مثل تلویزیون از جعبه خود آنها و در صورت در دسترس نبودن از جعبه‌های محکم با استفاده از محافظ‌های شیشه و بصورت ایمنی بسته بندی کنید.
 • در نهایت هیچ وسیله‌ای را بدون بسته بندی در هنگام اسباب کشی در ماشین بار قرار ندهید. زیرا این امر با آسیب به لوازم همراه است.

 

فوت و فن اسباب کشی-اصول اسباب کشی

فوت و فن اسباب کشی راحت و مرتب و انجام اوصول اسباب کشی با رعایت نکات مهمی که در راهنمای کامل اسباب کشی منزل و بسته بندی وسایل ارائه شد به راحتی قابل اجراست. امروزه با به کارگیری نیرو‌های خدماتی در شرکت‌های مخصوص باربری برای بسته بندی و حمل بار اسباب کشی مرتب به راحتی امکان پذیر است.

 

فوت و فن اسباب کشی-اصول اسباب کشی

 

حتی اگر خود شما هم تمایل دارید کار جمع آوری وسایلتان را شخصا انجام دهید، با رعایت اصول اسباب کشی به راحتی می‌توانید شرایط یک اسباب کشی مرتب را برای خود فراهم کنید.

کارگر اسباب کشی
برای سرویس کارگر اسباب کشی از بهترین متخصصین شهر خود قیمت بگیرید.

"خدمت از ما" بازار آنلاین خدمات است. بعد از ثبت سفارش، از متخصصین مورد اعتماد شهرتان چند پیشنهاد قیمت بگیرید و بهترین را انتخاب کنید.

loading