حمل و نقل اثاثیه منزل

ثبت درخواست "باربری"
دسترسی به نزدیک‌ترین متخصصین
حمل و نقل اثاثیه منزل

برای حمل و نقل اثاثیه منزل، یکی از اولین روش‌های انتخابی هر فرد، استفاده از اتوبار است؛ حمل و نقل اثاثیه و اسباب کشی این روزها یکی از نیازهای مهم بازاربه شمار می‌آید. حمل و نقل اثاثیه منزل به صورت اتوبار می‌تواند توسط شرکت‌های مخصوص باربری صورت پذیرد. برای تسهیل روند اسباب کشی می‌توان از این سرویس‌ها استفاده کرد.

خدمات باربری و حمل و نقل اثاثیه منزل می‌تواند درون شهری یا برون شهری باشد. در این مطلب به معرفی روش اصولی اسباب کشی، خدماتی که اتوبارها ارائه می‌دهند و همین طور عوامل موثر در نرخ و هزینه حمل و نقل اثاثیه منزل خواهیم پرداخت. در صورتی که قصد اسباب کشی دارید یا می‌خواهید اطلاعات بیشتری در این خصوص به دست آورید، با ما باشید.

سرویس حمل و نقل اثاثیه منزل به صورت اتوبار چگونه است؟

باتوجه به شرایط موجود دنیای امروز و به طور مشخص در شهرهای بزرگی مثل تهران، اقدام به حمل و نقل اثاثیه منزل به صورت شخصی، کمی دشوار و طولانی به نظر می‌آید. برای تسهیل روند حمل و نقل اثاثیه می‌توان از سرویس‌های اسباب کشی و اتوبار کمک گرفت. در این سرویس‌ها، متخصصین، وسایل شما را در اصولی‌‌ترین شکل ممکن ، جمع‌آوری و حمل می‌کنند تا اثاثیه سالم به مقصد برسند.

مزیت این روش است که اسباب و اثاثیه منزل شما در سریع‌ترین زمان ممکن و با کمترین آسیب به محل مورد نظرتان خواهد رسید و حتی اگر اعلام نیاز کنید، می‌توانید برای چیدمان وسایل نیز از این شرکت‌ها کمک بگیرید.

 

اسباب کشی و حمل و نقل اثاثیه منزل

 

مواردی که باید درحمل و نقل اثاثیه منزل به آن توجه کنید.

در حین پروسه حمل اثاثیه و اسباب کشی، باید مراحل مشخصی را طی کنید. این مراحل شامل نکات نه چندان دشواری هستند که رعایت نکردن آن‌ها خسارت و ضرر مالی را در پی دارد. این نکات و توصیه‌ها را در بخش زیر توضیح خواهیم داد.

 

رزرو وسیله نقلیه از قبل

به طور طبیعی باید روزی را از پیش برای اسباب کشی و حمل و نثل اثاثیه منزل مشخص کنید. پس باید، از طریق شرکت‌های اتوبار، خودرو مناسب حمل و نقل اسباب و اثاثیه خود را برای منزل جدید رزرو کنید. در این صورت درگیری فکری و دغدغه‌های پیرامون پیدا کردن وسیله نقلیه در روز اسباب کشی رفع خواهد شد.

 

بسته بندی اصولی و با دقت لوازم

به دلیل حرکت‌های نرمال و طبیعی ماشین و احتمال ناهمواری مسیر، بسته بندی اصولی در هنگام حمل و نقل اثاثیه منزل از اهمیت زیادی برخوردار است. لوازم شما، بالاخص لوازم شکستنی، باید با متریال مناسبی مثل پلاستیک‌های حباب دار و ضد ضربه پکیج شوند و به شکل صحیح در جعبه‌های مقوایی جا گذاری شوند.

این بسته بندی باید به طریقی باشد که فضای اضافی برای تکان‌خوردن و ضربه دیدن اسباب وجود نداشته باشد. می‌توان برای بسته بندی اصولی اسباب و اثاثیه، از کارگران متخصص کمک گرفت. این افراد، با تجربه و مهارتی که دارند، به بهترین نحو بسته‌بندی وسایل را انجام می‌دهند.

 

جابجایی و چیدمان لوازم در وسیله نقلیه

برای این کار نیز بهتر است از نیروی کار ماهر کمک بگیرید. حمل و نقل وسایل سنگین مثل مبلمان با لوازم برقی (یخچال، ماشین لباسشویی و ...) و همچنین چیدمان آن‌ها در خودرو، نیازمند تجربه و مهارت کافی است. این افراد به بهترین و اصولی‌ترین صورتی که امکان دارد، اسباب خانه را حمل کرده و در ماشین جایگذاری می‌کنند. همچنین برای پیاده سازی این وسایل در مقصد، مجددا می‌توانید از همان کارگرها کمک بگیرید.

 

از لوازم منزل برای هر کارتون، چک لیست تهیه کنید.

روی همه بسته بندی‌ها، اسم تمام وسایلی را که در آن موجود است، به طور روشن و واضح یادداشت کنید. سپس از همه آن‌ها یک لیست کامل بردارید. این کار باعث می‌شود موقع تحویل بار در مقصد دچار گیجی و گمراهی نشوید و همه وسایل را به شکل کامل از کارگران تحویل بگیرید.

 

سرویس حمل و نقل اثاثیه منزل و اتوبار شامل چه مواردی است؟

تقریبا تمام کارهای لازم در پروسه اسباب کشی و حمل و نقل اثاثیه منزل را می‌توان به سرویس‌های حمل و نقل و اتوبار سپرد. از بعضی از این موارد در صورتی که به صورت شخصی اقدام به اسباب کشی نمایید، بهره مند نخواهید شد. این خدمات به صورت فهرست‌وار در ادامه آماده است:

 • حمل و نقل و جابجایی اثاثیه منزل، نه تنها به صروت درون شهری، بلکه بین شهری و در سطح کشور.
 • اختصاص خودرو مناسب با اتاقک موکت کاری شده و متناسب با میزان و حجم اثاثیه شما.
 • بسته بندی صحیح، مناسب و اصولی برای سالم ماندن اثاثیه.
 • اعزام نیروی کار ماهر و باتجربه برای حمل و چیدمان وسایل.
 • حمل ویژه وسایلی که نیازمند دقت و مراقبت بالایی هستند: مثل تابلوهای نقاشی خاص و یا سازهایی مثل پیانو.
 • ارائه ضمانت برای اثاثیه.

 

حمل و نقل اثاثیه با اتوبار

 

عوامل موثر در نرخ و هزینه حمل و نقل اثاثیه منزل

برای تعیین قیمت این سرویس،عوامل مختلفی دخیل‌اند. از جمله این معیارها، می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • تعداد نیروی انسانی مورد نیاز برای حمل و نقل اثاثیه
 • مدت زمان فعالیت کارگران ( ساعت کار نیروها)
 • فاصله بین مبدا و مقصد (منزل جدید و منزل قدیم شما ممکن است در مقیاس شهر با یکدیگر فاصله داشته باشند)
 • نوع وسیله حمل و نقل جهت اثاث کشی
 • محدوده جغرافیایی منزل شما (برای مثال هزینه حمل و نقل اثاثیه منزل در تهران از شهرهای کوچک‌تر، معمولا پر هزینه‌تر است).

سخن آخر

حمل و نقل اثاثیه منزل، از جمله خدماتی است که بشر همواره در طول تاریخ به آن نیاز داشته است. این مقاله به توضیح طریقه اصولی اسباب کشی پرداخته است. همچنین مفهوم اتوبار و نقش آن در حمل و نقل اثاثیه به شکل امروزی، به طور کامل توضیح داده شد. همچنین گفته شد در صورت تمایل به استفاده از سرویس حمل و نقل اثاثیه منزل، از چه خدماتی می‌توانید بهره مند شوید.

 برای تعیین قیمت سرویس اتوبار و خدمات حمل و نقل اثاثیه منزل، عوامل مختلفی دخیل هستند، این موارد به طور کامل در مطلب فوق ذکر شده است. امیدواریم این متن شما را در فرایند اسباب کشی یاری کند.

باربری
برای سرویس باربری از بهترین متخصصین شهر خود قیمت بگیرید.

"خدمت از ما" بازار آنلاین خدمات است. بعد از ثبت سفارش، از متخصصین مورد اعتماد شهرتان چند پیشنهاد قیمت بگیرید و بهترین را انتخاب کنید.

loading