قیمت اسباب کشی در بازار چقدر است؟

برای اطلاع از "هزینه اسباب کشی" با پاسخ به چند سوال کوتاه، از متخصصان به رایگان قیمت بگیرید

متوسط قیمت (کل کار)
 • 2,400,000 تومان
 • 2,500,000 تومان
 • 2,635,000 تومان
 • 3,000,000 تومان
(به روز رسانی در اردیبهشت 1403)

شما در کدام شهر به اسباب کشی نیاز دارید؟

اسباب کشی را به متخصصش بسپار

همه ما در زندگی حداقل یک‌بار استرس اسباب کشی را تجربه کرده‌ایم. به جرئت می‌توان گفت اساس کشی یکی از سخت‌ترین چالش‌های زندگی اجاره نشینی است، اما با راه‌های صحیح می‌توانید به خوبی تنش‌ها و استرس‌های این روزها را مدیریت کنید.  

در صورتی که به زودی در آینده اثاث کشی دارید و در میان کارتن‌ها و اثاثیه منزل نمی‌دانید از کجا شروع کنید، با ما همراه شوید تا کار را برایتان آسان کنیم! اپلیکیشن و سایت "خدمت از ما" امکان دریافت خدمات اسباب کشی منزل را به صورت آنلاین برای شما فراهم کرده است، بدون صرف هزینه و زمان اضاف و زیادی! 

در نظر داشته باشید که در این سرویس علاوه بر دریافت هزینه خدمات، می‌توانید کارگر اسباب کشی برای جابه‌جایی اثاثیه و بسته بندی وسایل را نیز درخواست کنید.

 

اسباب کشی

 

اسباب کشی

خدمات اسباب کشی منزل با "خدمت ازما"

جابجایی منزل و  حمل وسایل به محل جدید، بخش‌های مختلفی دارد. شرکت‌های اثاث کشی فعال در "خدمت از ما"، بسته به نیاز مشتریان سعی می‌کنند تمام درخواست‌ها برای اتوبار را پوشش دهند. این درخواست‌ها عبارتند از:

 • جابه جایی اساس با انواع خودروها از جمله (کامیون، وانت بار، نیسان بار و... ) 
 • حمل بار و اثاثیه منزل شما به نقاط مختلف شهری که در آن ساکن هستید، فرقی ندارد کدام شهر باشید، شمادر کمترین زمان به بهترین شرکت در شهر خود متصل می‌شوید.
 • بسته بندی اثاثیه توسط کارگر اسباب کشی در منزل با دقت فراوان
 • جابجایی وسایل سنگین مانند یخچال ساید‌ بای‌ ساید، لباسشویی، اجاق گاز و ...
 • جاسازی وسایل بزرگ و کارتون‌ها در ماشین حمل بار و جابه جایی وسایل به مقصد مورد نظر شما.
 • باز کردن و اسمبل کردن اثاثیه منزل مانند میز نهارخوری، مبلمان و دیگر وسایل

 

مزایای دریافت خدمات اثاث کشی از «خدمت از ما»

 • ثبت سفارش و انتخاب بهترین شرکت حمل بار به صورت انلاین و بدون نیاز به مراجعه حضوری
 • امکان دریافت قیمت اسباب کشی بر اساس نوع خدمات مورد نیاز شما، از 5 متخصص به صورت رایگان
 • امکان بررسی پروفایل هر شرکت و متخصص و مطالعه امتیاز و نظرات کاربران قبلی 
 • امکان مشورت با متخصص و انتخاب مناسب‌ترین ماشین برای حمل بار شما.
 • امکان بررسی مجوزها و سوابق کاری شرکت‌های اسباب کشی منزل آنلاین فعال در این پلتفرم
 • پیگیری تیم پشتیبانی از نحوه عملکرد متخصصین
 • امکان استخدام و دریافت خدمات بسته بندی و چیدمان وسایل

 

قیمت اسباب کشی منزل و ادارات

شرکت‌های حمل بار و اثاثیه، برای مشخص کردن قیمت خدمات به پارامترهای زیادی توجه می‌کنند، به همین دلیل هزینه خدمات اسباب کشی برای شما با فرد دیگر کاملا متفاوت است، به همین دلیل شما حتی اگر در اینترنت هم سرچ کنید قیمت دقیق و مشخص را پیدا نمی کنید.

"خدمت از ما" یک پلتفرم دوسویه بین شرکت‌ها و مشتریان است که این دو را به صورت آنلاین به یکدیگر متصل می کند، علاوه بر این شرایطی را هم فراهم کرده است که شما به راحتی بتوانید، هزینه خدمات اثاث کشی را پیش از انتخاب متخصص دریافت کنید و اگر مایل به ثبت نهایی سفارش خود بودید اقدام کنید.

فرقی ندارد شما نیاز به خدمات اسباب کشی منزل دارید یا شرکت یا هر مکان دیگری، کافی است در پروسه ثبت سفارش به دقت به سوالات ابتدایی پیرامون حجم بار، نوع خدمات مورد نیاز، نوع ماشین و همچنین مبدا و مقصد پاسخ دهید. در کمتر از 30 دقیقه از چندین شرکت اتوبار، هزینه اثاث کشی را دریافت خواهید کرد؛ و با بررسی سوابق هر یک از شرکت‌ها و امتیازات آنها می‌توانید بهترین گزینه را برگزینید.

 

اسباب کشی منزل

 

عوامل موثر بر هزینه اسباب کشی چیست؟

چندین عامل مختلف تعیین کننده قیمت اساس کشی می‌باشند که همه آنها برای افراد مختلف، متفاوت است، از جمله:

 • حجم و میزان اسباب و اثاثیه (میزان بزرگ و سنگین بودن وسایل مثل یخچال و فریزر )
 • میزان مسافت ( مقصد و مبدا کجاست ؟ )
 • تعداد طبقات ساختمان مقصد (قطعا طبقات بالاتر، هزینه بیشتری خواهد داشت )
 • امکان استفاده از آساسنسور وجود دارد یا خیر.
 • نوع ماشین حمل بار (خاور، وانت بار، کامیون و ... )
 • نیاز به کارگر اسباب کشی و تعداد افراد
 • در چه فصلی می‌خواهید جابه‌جا شوید؟(در فصل پاییز و زمستان ثبت درخواست به شدت بیشتر است)

 

هنگامی که پیشنهادات هریک از شرکت‌ها را بررسی می‌کنید، ممکن است به دنبال خدمات ارزان بگردید. اگر همین‌طور است، حتما بخش بعد را مطالعه کنید، تا نکات جالبی را درباره اسباب کشی ارزان به شما بگوییم.

 

اتوبار و اسباب کشی ارزان، تبلیغ یا واقعیت؟

بسیاری به دنبال خدمات اساس کشی ارزان هستند، در صورتی که با بررسی تعرفه‌های شرکت‌های اسباب کشی متوجه این موضوع می‌شوید که قیمت‌های آن‌ها، بر اساس آنچه تعرفه و نرخ نامه اتحادیه مشخص کرده است می‌باشد و بدین شکل نیست که برخی قیمت را کم پیشنهاد دهند و برخی با هزینه بیشتری همان خدمت را ارائه کنند.

البته این مورد را نیز در نظر بگیرید که برخی از افراد فاقد مجوزهای لازم برای ارائه خدمات هستند؛ و برای جلب رضایت شما، قیمت‌های کمتری را تحت عنوان اسباب کشی ارزان پیشنهاد می‌دهند.

 اگر برای اولین بار نیست که قصد دارید از این خدمات استفاده کنید، مطمئنا شما نیز با ما هم‌عقیده هستید که اساس کشی ارزان یعنی ارائه خدمات بدون آسیب و خسارت به خانه قبلی، خانه جدید و وسایل شما باشد.

 

اسباب کشی ارزان

 

( برای دریافت خدمات اسباب کشی تهران ، اسباب کشی مشهد و همچنین اسباب کشی شیراز، روی لینک مورد نظر کلیک کنید )

 

انواع ماشین اسباب کشی برای کرایه

معمولا از کامیونت، خاور یا وانت برای اثاث کشی استفاده می‌شود.  کامیون و وانت از جمله پرطرفدارترین ماشین‌ها برای این خدمات هستند، اما اگر هنگام ثبت سفارش آنلاین خدمات با مشکل در تصمیم‌گیری روبرو می‌شوید، باید موارد زیر را در نظر بگیرید.

حجم اسباب و اثاثیه، تعیین‌کننده نوع ماشین اتوبار است. اگر تعداد وسایل بزرگ زیاد است بهتر است از خاور و یا کامیون استفاده کنید، اما اگر حجم وسایل کمتر است گزینه‌های پیشنهادی ما وانت بار و نیسان بار است، باز هم نوع مسیر (درون شهری و بین شهری ) هم روی انتخاب صحیح ماشین تاثیر می‌گذارد که بهتر است با متخصصین مشورت کنید.

در صورتی که از خدمات باربری برای اسباب‌ کشی کامل خانه استفاده‌ می‌کنید، پیشنهاد ما این است که سعی کنید با بسته‌بندی مناسب حداکثر وسایل را در یک کامیون جا دهید، تا نیازی به گرفتن وانت‌ بار با رفت و امدهای مکرر نباشد.

 

چگونه یک اثاث کشی آسان و بی دردسر داشته باشیم؟

همان‌طور که گفتیم، جابه جایی و اساس کشی دارای چالش‌ها و سختی‌هایی است که ذهن افراد را به خود مشغول می‌کند. اما با یک برنامه‌ریزی منظم می‌توانید اسباب کشی ارزان و راحتی را تجربه کنید. پیشنهاد ما این است که کارها را به 3 بخش تقسیم کنید تا مدیریت آنها برایتان آسان شود:

 

یک. کارهای پیش از اسباب کشی

معمولا حجم کارها پیش از جابه‌جایی بیشتر است. این کارها شامل مشخص کردن زمان دقیق برای جابه‌جایی، جمع کردن و بسته بندی وسایل، تمیز کردن منزل جدید و... می‌شود که باید قبل از روز موعد انجام شود. توجه کنید که وسایل با لیبل و یا ماژیک مشخص و دسته بندی شوند.

اگر خودتان برای بسته بندی اسباب و اثاثیه منزل وقت ندارید، می‌توانید یک شرکت خدمات اسباب کشی آنلاین معتبر در شهر خودتان پیدا کنید.

 

اثاث کشی منزل

 

دو. کارهای روز اثاث کشی

در روزی که قرار است جابه‌جا شوید، باید در زمان مشخصی وسایل را به منزل جدید انتقال دهید، به یاد داشته باشید که وسایل و کارتن‌های مربوط به هر اتاق و بخش‌ را در کنار هم قرار دهید، تا هنگام چیدمان کارتان سریع‌تر پیش رود. 

با توجه به حجم وسایل و نوع ماشین، تعدادی کارگر نیاز دارید؛شما باید بر عملکرد کارگران نظارت کنید تا وسایل بدون آسیب جابه‌جا شود. اگر مرحله قبلی را به درستی انجام داده باشید، این مرحله را به آسانی پشت سر خواهید گذاشت.

 

سه. کارهای پس از اسباب کشی منزل

هنگامی که آخرین کارتن و وسایل را به منزل جدید منتقل کردید، کار شما با شرکت حمل اثاثیه به پایان می‌رسد، اما کار شما هنوز تمام نشده است. پس از انتقال اثاثیه منزل، باید وسایل بسته بندی شده را باز کنید. چیدمان وسایل، نصب لوازم خانگی و لوستر از مواردی است که در این مرحله انجام می‌شود.

در این مرحله بهتر است که ابتدا از وسایل بزرگتر که باعث اشغال فضا و شلوغی شده‌اند شروع کنید و تصمیم بگیرید که هر کدام کجا قرار بگیرد. بعد از جابه‌جایی این وسایل، حالا به راحتی می‌توانید از هر بخش خانه برای چیدن وسایل شروع کنید، مثلا اول آشپزخانه را تمام کنید و بعد به سراغ اتاق خواب بروید.

 

ترفندهای اسباب کشی

در ادامه چند نکته و ترفند را بیان کرده‌ایم که مراحل جابه جایی اثاثیه راحت تر پیش رود، برای داشتن اسباب کشی مرتب، باید مراحل آن را به ترتیب زیر رعایت کنید:

 

خدمات اسباب کشی ارزان

 

نحوه بسته بندی وسایل برای اثاث کشی

مهم‌ترین نکته برای بسته بندی بهتر، تهیه پلاستیک حباب‌دار یا روزنامه و چسب پهن است. با زمان گذاشتن روی بسته بندی وسایل، از وارد شدن ضربه به وسایلی مانند یخچال، تلویزیون و وسایل شکستنی در امانید. .

اما گاهی به خاطر مشغله‌ کاری، بسته‌ بندی اثاثیه منزل یکی از کارهای دشوار می‌شود. شما می‌توانید قبل از آمدن اتوبار، از یک یا چند کارگر کمک بگیرید.

 • وسایل و ظروف شکستنی را درون پارچه تمیز یا لباس‌هایتان بپیچید، و سپس در کارتن قرار دهید.
 • برای حمل و جابه‌جایی راحت‌تر کارتن‌ها، وسایل سنگین را در کارتن‌های کوچک و وسایل سبک را در کارتن‌های بزرگ‌تر قرار دهید.
 • هنگام بسته بندی روی هر کارتن محتویات آن و محل نهایی آن‌ها (اتاق، آشپزخانه یا ...) را بنویسید، تا پس از اسباب کشی و هنگام باز کردن کارتن‌ها به‌راحتی اثاث را جا دهید.
 • کارتن‌هایی که نباید باز شوند و بایستی انبار شوند را مشخص کنید.

 

هنگام رسیدن اتوبار

بهتر است لوازم و وسایل ارزشمندی صوتی و تصویری (مانند تلویزیون) که آنها در کارتن‌های مخصوص خودشان قرار داده‌اید را با ماشین شخصی خودتان جابجا کنید؛ اما وسایلی مانند پیانو، گاوصندوق‌های بزرگ، یخچال ساید بای ساید، و تردمیل از وسایل خاص در اسباب کشی هستند، و ممکن است کارگران هزینه بیشتری دریافت کنند.

 

جا دادن اثاث منزل بعد از اثاث کشی

مهم‌ترین مرحله اثاث کشی بعد از بردن وسایل، چیدن مبلمان است. اول از همه به سراغ چیدن آشپزخانه بروید و سپس سرویس بهداشتی و حمام.

 • شخصی را در خانه جدید قرار دهید تا کارگرهای اتوبار را راهنمایی کند.
 • وسایل هر قسمت را بر اساس نامی که روی جعبه‌ها نوشته شده است، در جای خود قرار دهد.
 • برای جلوگیری از چروک شدن لباس‌ها، آن‌ها را سریع در کمدها آویزان کنید.

 

اسباب کشی منزل

 

نکات مهم هنگام اسباب کشی

اگر ترتیب انجام کارهرا را رعایت کنید، کار شما یا کارگر اسباب کشی حسابی راحت‌تر می‌شود. ترتیب زیر را می‌توانید به خاطر بسپارید:

 1. بهتر است از چند هفته قبل از اثاث کشی به دنبال تهیه و خرید کارتن باشید.
 2. کشوها و کمدهای خود را خالی نکنید. می‌توانید کمد و کشوها رو با لباس‌های درون آن به خانه جدید منتقل کنید.
 3. قبل از بسته بندی اثاثیه منزل، کف جعبه و کارتن‌ها را با چسب پهن را به خوبی بچسبانید.
 4. رای مراقبت از وسایل چوبی، روی آنها پلاستیک حباب دار یا روزنامه بچسبانید.
 5. قبل از ورود به منزل جدید، خانه را تمیز و سپس سمپاشی کنید.
 6. وسایل مربوط به انباری را پس از چیدمان منزل مرتب کنید و در انباری قرار دهید.

 

شرکت‌های خدمات اسباب کشی آنلاین

خدمات اسباب کشی منزل آنلاین "خدمت از ما"، یعنی اینکه شما بدون مراجعه حضوری به شرکت‌ها و فقط با چند کلیک ساده با گوشی خود به بهترین شرکت‌ها متصل شده و قیمت خدمات را دریافت کنید. در واقع شما در هر لحظه و هرجا که باشید می‌توانید به راحتی به چندین شرکت اثاث کشی جهت جابه‌جایی منزل و یا محل کار خود متصل شوید.

 درست است که شما دارید از طریق گوشی همراه خود و به صورت آنلاین ثبت سفارش می‌کنید، اما تمامی موارد جزء به جزء پرسیده و بررسی می‌شود و شرکت های پیشنهادی به شما دقیق‌ترین قیمت را جهت ارائه خدمات اسباب کشی به شما ارائه می‌دهند.

4.7 امتیاز از 2053 رای

بهترین متخصصان نزدیک به خود را پیدا کنید
اسباب کشی

نظرات

شرکت باربری اثاث کشی ضمانت بارساری
شرکت باربری اثاث کشی ضمانت بارساری
5.0 (از 9 نظر)
14 خدمت موفق
اسباب کشی
طاهر دکانی

سلام وقت بخیر دست و پنجه آقای هاشمی درد نکنه کیفیت کار خوب وعالی خودشم با معرفت و با اخلاق انشالله خدا به مال و کسب و کارت برکت بده داداش

حمزه گرانمایه
حمزه گرانمایه
5.0 (از 195 نظر)
260 خدمت موفق
اسباب کشی
عبداله نصیری

سر ساعت آمدند و در کمال آرامش بصورت حرفه ای کار انجام شد بارچین شون هم بسیار به دقت وسایل رو چیدمان کرد.

بهرام معینی
بهرام معینی
5.0 (از 11 نظر)
12 خدمت موفق
اسباب کشی
نیما دارابی

سلام، اولین باره که از سایت شما استفاده کردم و ممنونم، تجربه خوبی بود. آقای معینی بی نظیر ، تیم عالی و خوش برخورد و بسیار کار بلد، برخلاف تمام شرکت‌های اسباب کشی که دبه کردن و پول اضافه گرفتن کلا کارشون شده ایشون بسیار محترم و بدون کوچکترین دغدغه ای کار رو به بهترین شکل انجام دادن. پر روزی باشن و بیش باد ازین انسان‌ها.

در این شهرها می توانید سفارش اسباب کشی را ثبت کنید: