قیمت اتوبار و اسباب کشی در بازار چقدر است؟

برای اطلاع از "هزینه اتوبار و اسباب کشی" با پاسخ به چند سوال کوتاه، از متخصصان به رایگان قیمت بگیرید

متوسط قیمت
 • 100,000 تومان
 • 180,000 تومان
 • 540,000 تومان
 • 950,000 تومان

شما در کدام شهر به اتوبار و اسباب کشی نیاز دارید؟

اتوبار و اسباب کشی را به متخصصش بسپار

اسباب کشی یکی از پرتقاضاترین خدمت حمل و نقل است. از جمله خدمات اسباب کشی، می‌توان به ارسال کارگر اسباب کشی برای جابه‌جایی اثاثیه اشاره نمود. همچنین در کنار اسباب کشی، عباراتی نظیر اثاث کشی نیز جستجو می‌شود. در صورتی که تمایل به درخواست اسباب کشی دارید، با ما در این نوشته همراه شوید تا به مواردی از جمله اسباب کشی مرتب، خلاقیت در اسباب کشی، ایده برای اسباب کشی، هزینه اسباب کشی، قیمت اسباب کشی، قیمت اتوبار اسباب کشی و ... بپردازیم.

 

اسباب کشی

 

اسباب کشی (اثاث کشی)

همان طور که برایتان شرح دادیم، اسباب کشی یکی از خدماتی است که ذیل خدمات حمل و نقل ارائه می‌شود. از جمله خدمات حمل و نقل می‌توان به کارگر اسباب کشی، اثاث کشی، وانت بار، اتوبار و ... اشاره نمود.

پیشنهاد می‌کنیم به هنگام ارائه درخواست خدمات اسباب کشی خود در وبسایت‌های متفاوت، حتما به مدارک شرکت حمل و نقل مورد نظر، توجه کنید؛ تا از روی دادن موارد نامطلوب، پیشگیری کنید.

همچنین در کنار اسباب کشی، اثاث کشی نیز جستجو می‌شود. دو خدمت اسباب کشی و اثاث کشی یکسان هستند و تفاوتی بین این دو خدمت نیست. 

 

قیمت اتوبار اسباب کشی

شرکت‌های اتوبار خدمات خود را در زمینه حمل اثاثیه منزل و یا اسباب کشی و حمل وسایل جهیزیه یا مبلمان ارائه می‌کنند. یکی از مهم‌ترین خدمات آن‌ها، اتوبار اسباب کشی است.

تفاوتی نمی‌کند قیمت اسباب کشی منزل مدنظرتان است یا هزینه اثاث کشی شرکت یا هر مکان دیگری. شما به راحتی می‌توانید درخواست اسباب کشی خود را در خدمت از ما ثبت کنید. پس از ثبت سفارش اثاث کشی‌تان در خدمت از ما، پس از 30 دقیقه، از چندین اسباب کش، قیمت اسباب کشی دریافت خواهید نمود؛ و با بررسی سوابق هر یک از متخصصین، می‌توانید بهترین فرد را برگزینید. 

اتوبار و اسباب کشی (اثاث کشی)، خدمتی است که به خصوص در فصول بهار و پاییز، درخواست برای آن افزایش پیدا می‌کند. خدمات اسباب کشی و خدمات حمل و نقل شامل بسته بندی اثاثیه و لوازم توسط کارگر اسباب کشی و اتوبار برای حمل اسباب می‌شود. شما به راحتی می‌توانید درخواست اتوبار خود را در خدمت از ما، ثبت کنید و در کمتز از 30 دقیقه، از چندین اسباب کش مجرب، قیمت اسباب کشی و تعرفه اتوبار را دریافت کنید؛ و با بررسی سوابق آن‌ها، بهترین شرکت یا فرد برای اتوبار و اسباب کشی آنلاین را انتخاب کنید. 

با ما در ادامه همراه شوید تا علاوه بر آن که به خدمت اتوبار بپردازیم، به موارد دیگری از جمله تعرفه اتوبار، اتوبار ارزان، اتوبار آنلاین، اسباب کشی، قیمت اسباب کشی، ترفند هایی برای اسباب کشی و ... خواهیم پرداخت. 

 

تعرفه اتوبار و قیمت اسباب کشی چگونه تعیین می‌شود؟

یکی از مهم‌ترین دغدغه افراد هنگام اتوبار، اطلاع از قیمت اسباب کشی و تعرفه اتوبار و یا محاسبه هزینه اسباب کشی است. هزینه اثاث کشی منزل و قیمت اتوبار اسباب کشی شامل قیمت باربری و هزینه کارگر اسباب ‌کشی می‌شود. در واقع کرایه ماشین اسباب کشی میزان ساعات کار، فاصله مبدأ و مقصد، حجم وسایل و تعداد کارگر مورد نیاز که متناسب با هم تغییر می‌کنند در هزینه اثاث کشی تاثیر می‌گذارند. به عنوان مثال کرایه خاور با قیمت کرایه نیسان متفاوت است.

در خدمت از ما، می‌توانید قیمت اسباب کشی را به رایگان بگیرید. با پاسخ به چند سوال ساده سفارش خود را ثبت کنید و منتظر پیشنهاد قیمت 5 شرکت خدمات اسباب کشی باشید. با آگاهی کامل و با هوشمندی می‌توانید با مناسب ترین فرد یا شرکت برای اتوبار و اثاث کشی تماس بگیرید.

 

خدمات اسباب کشی آنلاین (اتوبار آنلاین)، شامل چه مواردی می‌شود؟

 • کرایه کامیون برای اسباب کشی
 • کرایه وانت برای اسباب کشی
 • اتوبار و حمل بار و اثاثیه منزل شما به نقاط مختلف شهر
 • بسته بندی اثاثیه توسط کارگر اسباب کشی در منزل با دقت فراوان
 • جابجایی وسایل سنگین مانند یخچال ساید‌ بای‌ ساید، لباسشویی، اجاق گاز و ...
 • باز کردن و اسمبل کردن اثاثیه منزل مانند میز نهارخوری، مبلمان و دیگر وسایل 

 

اتوبار

 

کرایه ماشین اسباب کشی

معمولا از کامیونت، خاور یا وانت برای اسباب کشی و اتوبار استفاده می‌شود. کرایه کامیون برای اسباب کشی و کرایه وانت برای اسباب کشی از جمله پرطرفدارترین ماشین برای اسباب کشی هستند. اما اگر نمی‌دانید کدام یک از آن‌ها را انتخاب کنید، مطالعه متن زیر به شما به تصمیم گیری بهتر کمک می‌کند.

حجم اسباب و وسایل تعیین کننده نوع ماشین اتوبار برای اسباب کشی است. معمولا به مشتریان پیشنهاد می‌شود که در صورتی که از خدمات اتوبار، به منظور اسباب‌ کشی کامل خانه استفاده‌ می‌کنند، تمام تلاش خود را بکنند تا با بسته‌بندی مناسب حداکثر وسایل را در یک کامیون جا دهند، تا نیازی به گرفتن وانت‌ بار یا آمد و رفت‌های مکرر وجود نداشته‌ باشد.


 

اتوبار ارزان، از دروغ تا واقعیت:

بسیاری به دنبال اتوبار ارزان هستند، در صورتی که با بررسی تعرفه‌های شرکت‌های اتوبار و اسباب کشی متوجه این موضوع می‌شوید که قیمت‌های آن‌ها، بر اساس آنچه تعرفه و نرخ نامه اتحادیه اتوبار و اسباب کشی است مشخص می‌شود؛ و بدین شکل نیست که برخی اتوبار ارزان ارائه بدهند و برخی با هزینه بیشتری همان خدمت را ارائه بدهند.

البته این مورد را نیز در نظر بگیرید که برخی از افراد فاقد مجوزهای لازم برای ارائه خدمات اتوبار و اسباب کشی هستند؛ و برای جلب رضایت شما، قیمت‌های کمتری پیشنهاد می‌دهند. 


 

مزایای استفاده از خدمات اسباب کشی و اتوبار در بازار "خدمت از ما"

 • گرفتن قیمت اسباب کشی و اتوبار از متخصصان به صورت رایگان
 • درخواست خدمات اسباب کشی و اثاث کشی بدون پرداخت هزینه
 • انتخاب شرکت اتوبار و باربری مناسب و بر اساس نظرات مشتریان قبلی

 

اثاث کشی

 

ترفند هایی برای اسباب کشی مرتب:

شاید هنگام اسباب کشی به دنبال خلاقیت در اسباب کشی یا ایده برای اسباب کشی در صفحات وب بگردید. برای داشتن اسباب کشی مرتب، باید مراحل آن را به ترتیب زیر رعایت کنید:

 

نحوه بسته بندی وسایل برای اسباب کشی

مهم‌ترین نکته برای استفاده از کارتن اسباب کشی، تهیه پلاستیک حباب‌دار یا روزنامه و چسب پهن است. با زمان گذاشتن روس بسته بندی وسایل، از ضربه وارد شدن به وسایلی همچون یخچال، تلویزیون و وسایل شکستنی هنگام اثاث کشی در امانید. گاهی به خاطر مشغله‌ کاری، اثاث کشی و بسته‌ بندی اثاثیه منزل یکی از کارهای دشوار می‌شود. شما می‌توانید قبل از شروع اسباب کشی و آمدن اتوبار، از یک یا چند کارگر کمک بگیرید.

 • وسایل و ظروف شکستنی را درون پارچه های نخی خود بپیچید و در کارتن قرار دهید. 
 • برای اینکه حمل و جابجایی کارتن ها راحت باشد، وسایل سنگین را در کارتن کوچک و وسایل سبک را در کارتن بزرگتر قرار دهید.
 • هنگام بسته بندی روی هر کارتن محتویات آن را بنویسید تا هنگام  باز کردن کارتن‌ها به راحتی اثاث را جا دهید.

 

قیمت اسباب کشی

 

هنگام رسیدن اتوبار:

 • بهتر است وسایل صوتی و تصویری را که درون کارتن‌های مخصوص خود گذاشته‌اید، با ماشین شخصی حمل کنید.
 • وسایلی مثل گاو صندوق، ساید بای ساید، پیانو، تردمیل و بوفه های بزرگ خارج از وسایل اسباب کشی محسوب می‌شوند و ممکن است کارگران برای جابجایی آن هزینه اضافی دریافت می‌کنند.

 

جا دادن اثاث منزل بعد از اثاث کشی:

مهم‌ترین مرحله اثاث کشی، بعد از بردن وسایل، چیدن مبلمان بعد از اثاث‌ کشی است. اول از همه به سراغ چیدن آشپزخانه بروید و سپس سرویس بهداشتی و حمام.

 • شخصی را در خانه جدید قرار دهید تا کارگرها را راهنمایی کند.
 • وسایل هر قسمت را بر اساس نامی که روی جعبه‌ها نوشته شده در جای خود قرار دهد.
 • برای جلوگیری از چروک شدن لباس‌ها، آن‌ها را سریع به کمدها آویزان کنید.

 

نکات مربوط به اسباب کشی

اگر ترتیب اسباب کشی را رعایت کنید، کار شما یا کارگر اسباب کشی، حسابی راحت تر می‌شود.  ترتیب زیر را می‌توانید به خاطر بسپارید:

 • بهتر است از چند هفته قبل از اثاث کشی به دنبال تهیه و خرید کارتن اسباب کشی خود باشید.
 • کشوها و کمدهای خود را خالی نکنید. می‌توانید کمد و کشوها رو با لباس‌های درون آن به خانه جدید منتقل کنید.
 • قبل از بسته بندی اثاثیه منزل، کف جعبه و کارتن‌ها را با چسب پهن را به خوبی بچسبانید.
 • هنگام اسباب کشی برای مراقبت از وسایل چوبی، روی آن را پلاستیک حباب دار یا روزنامه بچسبانید.
 • قبل از اسباب کشی به منزل جدید، خانه را تمیز و سپس سمپاشی کنید.
 • وسایل مربوط به انباری را پس از چیدمان منزل و اتمام اثاث کشی مرتب کنید و در انباری قرار دهید.
امتیاز دهید

4.95 امتیاز از 122 رای

بهترین متخصصان نزدیک به خود را پیدا کنید
اتوبار و اسباب کشی

نظرات

طهماسب خدارحمی
طهماسب خدارحمی
5
5 خدمت موفق
اتوبار و اسباب کشی
مریم صفاری

بسیار منطم و خوش برخورد و با کیفیت کار را انجام دادند

ایوب رئیسوند
ایوب رئیسوند
4.4
10 خدمت موفق
اتوبار و اسباب کشی
نیما پهلوان

ممنون از آقای رئیسوند و همکاراشون یه باربری بدون استرس و ترو تمیز تجربه کردم باهاشون . خیلی آنتایم و شیک کاراتون انجام میشه با این اکیپ . مرسی???

حسین مرادی پور
حسین مرادی پور
4.7
34 خدمت موفق
اتوبار و اسباب کشی
محمدرضا احمدی

فوق العاده محترم و متخصص، واقعا راضی بودم و توصیه میکنم

loading