قیمت اسباب کشی در بازار چقدر است؟

برای اطلاع از "هزینه اسباب کشی" با پاسخ به چند سوال کوتاه، از متخصصان به رایگان قیمت بگیرید

متوسط قیمت (ساعتی)
 • 250,000 تومان
 • 350,000 تومان
 • 500,000 تومان
 • 800,000 تومان

شما در کدام شهر به اسباب کشی نیاز دارید؟

اسباب کشی را به متخصصش بسپار

همه ما در زندگی حداقل یک‌بار استرس اسباب کشی را تجربه کرده‌ایم. به جرئت می‌توان گفت اسباب کشی یکی از سخت‌ترین چالش‌های زندگی اجاره نشینی است. اما با راه‌های صحیح می‌توانید به خوبی تنش‌ها و استرس‌های روزهای اثاث کشی را مدیریت کنید.  

در صورتی که در روزهای آینده اثاث کشی دارید و در میان کارتن‌ها و اثاثیه منزل نمی‌دانید از کجا شروع کنید، با ما همراه شوید. در این نوشته به بررسی نکات اسباب کشی آسان و بی دردسر، ترفندهای اسباب کشی مرتب و ارزان و هزینه اسباب کشی می‌پردازیم.

حمل اثاث و جابجایی وسایل یکی از پرتقاضاترین خدمات اسباب کشی آنلاین در «خدمت از ما» است. از جمله خدمات اسباب کشی، می‌توان به ارسال کارگر اسباب کشی برای جابه‌جایی اثاثیه و بسته بندی وسایل اشاره کرد.

 

اسباب کشی آنلاین

 

 

پیش درآمدی بر اثاث کشی

همان‌طور که برایتان شرح دادیم، اسباب کشی آنلاین یکی از خدماتی است که ذیل خدمات حمل و نقل ارائه می‌شود. از جمله خدمات حمل و نقل می‌توان به کارگر اسباب کشی، اثاث کشی، وانت بار، اتوبار و ... اشاره کرد.

پیشنهاد می‌کنیم هنگام ارائه درخواست خدمات اسباب کشی خود در وب‌سایت‌های متفاوت، حتما به مدارک شرکت حمل و نقل مدنظر توجه کنید؛ تا از روی دادن موارد نامطلوب پیشگیری کنید.

در کنار اسباب کشی آنلاین، اثاث کشی نیز جستجو می‌شود. دو خدمت اسباب کشی و اثاث کشی یکسان هستند و تفاوتی بین این دو خدمت نیست. معمولا اسباب کشی و اتوبار در کنار یکدیگر استفاده می‌شوند؛ به این دلیل که بخشی از فرآیند اسباب کشی، یعنی حمل اسباب اثاثیه توسط شرکت‌های اتوبار انجام می‌شود.

 

اسباب کشی آسان و بی دردسر

همان‌طور که گفتیم، اسباب کشی دارای چالش‌ها و سختی‌هایی است که ذهن افراد را به خود مشغول می‌کند. اما با یک برنامه‌ریزی منظم می‌توانید اسباب کشی ارزان و راحتی را تجربه کنید. پیشنهاد ما این است که کارهای اسباب کشی را به 3 بخش تقسیم کنید تا مدیریت فرآیند اسباب کشی برایتان آسان شود:

 

یک. کارهای پیش از اسباب کشی

معمولا حجم کارها قبل از اسباب کشی و استفاده از خدمات اتوبار بیشتر است. کارهای قبل از اسباب کشی شامل مشخص کردن زمان دقیق برای اسباب کشی، جمع کردن و بسته بندی وسایل و تمیز کردن منزل جدید می‌شود، که باید قبل از روز اسباب کشی انجام دهید. توجه کنید که وسایل با لیبل و یا ماژیک مشخص و دسته بندی شوند. 

اگر خودتان برای بسته بندی اسباب و اثاثیه منزل وقت ندارید، می‌توانید یک شرکت خدمات اسباب کشی آنلاین معتبر در شهر خودتان پیدا کنید.

 

دو. کارهای روز اثاث کشی

در روزی که اسباب کشی انجام می‌شود و اتوبار در محل شما حاضر می‌شود، باید در زمان مشخصی وسایل را به منزل جدید انتقال دهید. با توجه به حجم وسایل و ماشین اسباب کشی، تعدادی کارگر نیاز دارید. شما باید بر عملکرد کارگران شرکت اسباب کشی آنلاین نظارت کنید تا وسایل بدون آسیب جابه‌جا شود.

اگر مرحله قبلی را به درستی انجام داده باشید، این مرحله را به آسانی پشت سر خواهید گذاشت.

 

سه. کارهای پس از اسباب کشی

هنگامی که آخرین کارتن و وسایل را به منزل جدید منتقل کردید، اسباب کشی و کار شما با اتوبار پایان می‌یابد. اما کار شما هنوز تمام نشده است. پس از انتقال اثاثیه منزل، باید وسایل بسته بندی شده را باز کنید. چیدمان وسایل، نصب لوازم خانگی و لوستر از مواردی است که در این مرحله انجام می‌شود.

 

اثاث کشی و جابجایی وسایل منزل

 

ترفندهای اسباب کشی

شاید هنگام اسباب کشی به دنبال خلاقیت در اسباب کشی یا ایده برای اسباب کشی در صفحات وب بگردید. برای داشتن اسباب کشی مرتب، باید مراحل آن را به ترتیب زیر رعایت کنید:

 

نحوه بسته بندی وسایل برای اسباب کشی

مهم‌ترین نکته برای استفاده از کارتن اسباب کشی، تهیه پلاستیک حباب‌دار یا روزنامه و چسب پهن است. با زمان گذاشتن روی بسته بندی وسایل، از وارد شدن ضربه به وسایلی مانند یخچال، تلویزیون و وسایل شکستنی هنگام اثاث کشی در امانید. اینکار به نوعی باعث تجربه اسباب کشی ارزان نیز می‌شود، زیرا مطمئنید این روند بدون کوچکترین خسارت انجام خواهد شد.

اما گاهی به خاطر مشغله‌ کاری، اثاث کشی و بسته‌ بندی اثاثیه منزل یکی از کارهای دشوار می‌شود. شما می‌توانید قبل از شروع اسباب کشی و آمدن اتوبار، از یک یا چند کارگر کمک بگیرید.

 • وسایل و ظروف شکستنی را درون پارچه تمیز یا لباس‌هایتان بپیچید، و سپس در کارتن قرار دهید.
 • برای حمل و جابه‌جایی راحت‌تر کارتن‌ها در روند اسباب کشی، وسایل سنگین را در کارتن‌های کوچک و وسایل سبک را در کارتن‌های بزرگ‌تر قرار دهید.
 • هنگام بسته بندی روی هر کارتن محتویات آن و محل نهایی آن‌ها (اتاق، آشپزخانه یا ...) را بنویسید، تا پس از اسباب کشی و هنگام باز کردن کارتن‌ها به‌راحتی اثاث را جا دهید.
 • کارتن‌هایی که نباید باز شوند و بایستی انبار شوند را مشخص کنید.

 

هنگام رسیدن اتوبار

بهتر است لوازم و وسایل ارزشمندی صوتی و تصویری (مانند تلویزیون) که آنها در کارتن‌های مخصوص خودشان قرار داده‌اید را با ماشین شخصی جابجا کنید؛ و جابجایی آنها را به اتوبار یا شرکت اسباب کشی آنلاین نسپارید.

وسایلی مانند پیانو، گاوصندوق‌های بزرگ، یخچال ساید بای ساید، و تردمیل از وسایل خاص در اسباب کشی هستند، و ممکن است کارگران اتوبار برای جابه‌جایی آنها هزینه بیشتری دریافت کنند.

 

جا دادن اثاث منزل بعد از اثاث کشی

مهم‌ترین مرحله اثاث کشی بعد از بردن وسایل، چیدن مبلمان بعد از اسباب کشی است. اول از همه به سراغ چیدن آشپزخانه بروید و سپس سرویس بهداشتی و حمام.

 • شخصی را در خانه جدید قرار دهید تا کارگرهای اتوبار را راهنمایی کند.
 • وسایل هر قسمت را بر اساس نامی که روی جعبه‌ها نوشته شده است، در جای خود قرار دهد.
 • برای جلوگیری از چروک شدن لباس‌ها، آن‌ها را سریع در کمدها آویزان کنید.

 

اسباب کشی در تهران

 

نکات مربوط به اسباب کشی

اگر ترتیب اسباب کشی را رعایت کنید، کار شما یا کارگر اسباب کشی حسابی راحت‌تر می‌شود. ترتیب زیر را می‌توانید به خاطر بسپارید:

 1. بهتر است از چند هفته قبل از اثاث کشی به دنبال تهیه و خرید کارتن اسباب کشی باشید.
 2. کشوها و کمدهای خود را خالی نکنید. می‌توانید کمد و کشوها رو با لباس‌های درون آن به خانه جدید منتقل کنید.
 3. قبل از بسته بندی اثاثیه منزل، کف جعبه و کارتن‌ها را با چسب پهن را به خوبی بچسبانید.
 4. هنگام اسباب کشی برای مراقبت از وسایل چوبی، روی آنها پلاستیک حباب دار یا روزنامه بچسبانید.
 5. قبل از اسباب کشی به منزل جدید، خانه را تمیز و سپس سمپاشی کنید.
 6. وسایل مربوط به انباری را پس از چیدمان منزل و اتمام اثاث کشی مرتب کنید و در انباری قرار دهید.

 

قیمت اسباب کشی و اتوبار

شرکت‌های اتوبار و اسباب کشی آنلاین خدمات خود را در زمینه حمل اثاثیه منزل یا اسباب کشی، حمل وسایل جهیزیه و مبلمان ارائه می‌کنند. با این حال مهم‌ترین خدمات آن‌ها، جابجایی وسایل منزل و اسباب کشی است. درخواست‌ها برای این خدمات در بهار و پاییز به شدت بالا می‌رود.

تفاوتی نمی‌کند قیمت اسباب کشی منزل مدنظرتان است یا هزینه اثاث کشی شرکت یا هر مکان دیگری. شما به راحتی می‌توانید درخواست خود برای اسباب کشی را در «خدمت از ما» ثبت کنید. پس از ثبت سفارش اثاث کشی، در کمتر از 30 دقیقه از چندین شرکت اتوبار و اسباب کشی آنلاین، قیمت اسباب کشی را دریافت خواهید کرد؛ و با بررسی سوابق هر یک از شرکت‌ها و امتیازات آنها می‌توانید بهترین گزینه را برگزینید.

هنگامی که پیشنهادات هریک از شرکت‌ها را بررسی می‌کنید، ممکن است به دنبال خدمات اسباب کشی ارزان بگردید. اگر همین‌طور است، حتما بخش بعد را مطالعه کنید، تا نکات جالبی را درباره اسباب کشی ارزان به شما بگوییم.

 

اثاث کشی آنلاین

 

اتوبار و اسباب کشی ارزان، تبلیغ یا واقعیت؟

بسیاری به دنبال خدمات اتوبار ارزان و اسباب کشی ارزان هستند، در صورتی که با بررسی تعرفه‌های شرکت‌های اتوبار و اسباب کشی متوجه این موضوع می‌شوید که قیمت‌های آن‌ها، بر اساس آنچه تعرفه و نرخ نامه اتحادیه اتوبار و اسباب کشی است مشخص می‌شود؛ و بدین شکل نیست که برخی قیمت اسباب کشی را کم پیشنهاد بدهند و برخی با هزینه بیشتری همان خدمت را ارائه کنند.

البته این مورد را نیز در نظر بگیرید که برخی از افراد فاقد مجوزهای لازم برای ارائه خدمات اسباب کشی هستند؛ و برای جلب رضایت شما، قیمت‌های کمتری را تحت عنوان اسباب کشی ارزان پیشنهاد می‌دهند.

 اگر برای اولین بار نیست که قصد دارید از خدمات اتوبار و اسباب کشی آنلاین استفاده کنید، مطمئنا شما نیز با ما هم‌عقیده هستید که اسباب کشی ارزان یعنی اسباب کشی بدون آسیب و خسارت به خانه قبلی، خانه جدید و وسایل شما.

 

نحوه محاسبه هزینه اسباب کشی و اتوبار

یکی از مهم‌ترین دغدغه افراد هنگام اتوبار، اطلاع از قیمت اسباب کشی، تعرفه اتوبار و یا محاسبه هزینه اسباب کشی است. هزینه اثاث کشی منزل و قیمت اتوبار اسباب کشی شامل قیمت باربری و هزینه کارگر اسباب ‌کشی می‌شود. در واقع کرایه ماشین اسباب کشی میزان ساعات کار، فاصله مبدأ و مقصد، حجم وسایل و تعداد کارگر مورد نیاز که متناسب با هم تغییر می‌کنند در هزینه اثاث کشی تاثیر می‌گذارند. به عنوان مثال کرایه خاور با قیمت کرایه نیسان متفاوت است.

در «خدمت از ما» می‌توانید قیمت اسباب کشی را به رایگان بگیرید. با پاسخ به چند سوال ساده سفارش خود را ثبت کنید؛ و منتظر پیشنهاد قیمت 5 شرکت خدمات اسباب کشی آنلاین باشید. با آگاهی کامل و با هوشمندی می‌توانید با مناسب‌ترین فرد یا شرکت اتوبار و اثاث کشی تماس بگیرید.

 

اسباب کشی ارزان

 

خدمات جابجایی و اسباب کشی

جابجایی منزل و اثاث کشی بخش‌های مختلفی دارد. امروزه شرکت‌های ارائه خدمات مرتبط با حمل اثاث و وسایل، بسته به نیاز مشتریان سعی می‌کنند تمام درخواست‌ها برای اتوبار را پوشش دهند. این درخواست‌ها عبارتند از:

 • کرایه وانت برای اسباب کشی
 • کرایه کامیون برای اسباب کشی
 • اتوبار و حمل بار و اثاثیه منزل شما به نقاط مختلف شهر
 • بسته بندی اثاثیه توسط کارگر اسباب کشی در منزل با دقت فراوان
 • جابجایی وسایل سنگین مانند یخچال ساید‌ بای‌ ساید، لباسشویی، اجاق گاز و ...
 • باز کردن و اسمبل کردن اثاثیه منزل مانند میز نهارخوری، مبلمان و دیگر وسایل در پایان اسباب کشی

 

کرایه ماشین اسباب کشی

معمولا از کامیونت، خاور یا وانت برای اسباب کشی استفاده می‌شود. کرایه کامیون برای اسباب کشی و کرایه وانت برای اسباب کشی از جمله پرطرفدارترین ماشین برای اثاث کشی هستند. اما اگر نمی‌دانید هنگام استفاده از خدمات اسباب کشی آنلاین کدام را انتخاب کنید، مطالعه متن زیر به شما در تصمیم‌گیری بهتر کمک می‌کند.

حجم اسباب و وسایل تعیین‌کننده نوع ماشین اتوبار برای اسباب کشی است. در صورتی که از خدمات باربری برای اسباب‌ کشی کامل خانه استفاده‌ می‌کنید، پیشنهاد ما این است که سعی کنید با بسته‌بندی مناسب حداکثر وسایل را در یک کامیون جا دهید، تا نیازی به گرفتن وانت‌ بار یا آمد و رفت‌های مکرر باشد.

 

مزایای خدمات اسباب کشی در «خدمت از ما»

 • گرفتن قیمت اسباب کشی از متخصصان به صورت رایگان
 • درخواست خدمات  و اثاث کشی بدون پرداخت هزینه
 • انتخاب شرکت باربری و اتوبار مناسب بر اساس نظرات و امتیازات مشتریان قبلی
 • امکان بررسی مجوزها و سوابق کاری شرکت‌های اسباب کشی آنلاین فعال در این پلتفرم

 

خدمات اسباب کشی ارزان

 

شرکت‌های خدمات اسباب کشی آنلاین

خدمات اسباب کشی آنلاین شامل حمل اسباب اثاثیه منزل و بسته بندی وسایل می‌شود. شما می‌توانید این خدمات اسباب کشی را از شرکت‌های باربری و اتوبار و همچنین شرکت‌های خدماتی دریافت کنید.

اما تفاوت این دو در این است که بسیاری از شرکت‌های اتوبار و باربری، صفر تا صد اسباب کشی را انجام می‌دهند. اما شرکت‌های خدماتی ممکن است فقط بتوانند در زمینه خدمات بسته بندی وسایل و اعزام کارگر به شما کمک کنند.

 

اثاث کشی یک کار سخت و پرزحمت است که برای اکثر افراد، حداقل یک‌بار پیش می‌آید. هدف ما در این مقاله این بود که یک سری نکات کلی در رابطه با جابجایی وسایل خانه یا محل کار در اسباب کشی را به شما ارائه کنیم.

توصیه می‌کنیم که حتما زمانی را به جدا کردن و دور ریختن وسایل بلاستفاده قبل از اثاث کشی اختصاص دهید. این کار باعث می‌شود تا به مقدار زیادی زمان را در مراحل بعدی حمل اثاث و جابجایی منزل ذخیره، و از چالش آن کم کنید.

امتیاز دهید

4.89 امتیاز از 131 رای

بهترین متخصصان نزدیک به خود را پیدا کنید
اسباب کشی

نظرات

اریان بار
اریان بار
4.7
3 خدمت موفق
اسباب کشی
کریمی

از کارشون بسیار راضی بودم همه وسایل با دقت بالا و تجربه خوب برامون جابجا کردن بدون هیچگونه خط خش وسایل تحویل دادن واقعا نیروهای بسیار قوی و مورد اعتماد بودن با تشکر از اقای موسوی

اریان بار
اریان بار
4.7
3 خدمت موفق
اسباب کشی
کریمی

سلام خیلی خوب عالی با کیفیت با دقت بالا تجربه خوب عالی کارشون تمیز بود خوب من راضی بودم از کارشون

مصطفی کربلایی امیرآباد
مصطفی کربلایی امیرآباد
5.0
13 خدمت موفق
اسباب کشی
فرزان

بسیار عالی …. با ادب و متخصص بود … من بسیار راضی بودم ….

در این شهرها می توانید سفارش اسباب کشی را ثبت کنید:

loading