اسباب کشی تهران

با ثبت جزییات درخواست خود، بهترین شرکت‌های اسباب کشی تهران را مشاهده کنید.

دسترسی به 1607 شرکت اسباب کشی در تهران

معرفی برترین شرکت‌های اسباب کشی در تهران

اسباب کشی تهران

بهترین شرکت اسباب کشی در تهران

اسباب کشی تهران از چالش‌هایی است که معمولا مستأجرها در فصل‌های مختلف مخصوصا آخر تابستان با آن روبرو هستند. بسته بندی درست وسایل، جابجایی صحیح، بالا و پایین بردن آن‌ها از پله و ... همگی از مواردی هستند که باید توسط افراد باتجربه و متخصص انجام شده تا وسایل بدون کوچک‌ترین آسیبی جابجا شوند.

پیدا کردن شرکت‌ها و نیروهای متخصص در این زمینه بسیار مهم است. این شرکت‌ها تمامی امکانات و وسایل موردنیاز برای بسته بندی و جابجایی وسایل را در اختیار دارند. همچنین با نحوه اصولی جابجایی وسایل سنگین آشنا هستند و تجربه بالای یدر این زمینه دارند. به این منظور می‌توانید از پلتفرم خدمت از ما کمک بگیرید و بهترین شرکت‌ اسباب کشی در تهران را پیدا کنید.

 

مزایای شرکت های اسباب کشی تهران فعال در "خدمت از ما"

یک شرکت اسباب کشی باید به صورت کاملا حرفه‌ای کار جابجایی وسایل را انجام دهد تا هیچ گونه آسیبی به آن‌ها وارد نشود. برای پیدا کردن شرکت معتبر در زمینه حتما به ویژگی‌ها و نوع ارائه خدمات شرکت توجه داشته باشید.

 

بسته بندی حرفه‌ای وسایل

در هر نوع اسباب کسی اولین و مهم‌ترین قدم، بسته بندی وسایل است. این مرحله تقریبا سخت است و به وقت و دقت بسیار بالایی نیاز دارد. شرکت های اسباب کشی معتبری که "خدمت از ما" به شما معرفی می‌کند، به کمک نیروهای حرفه‌ای و باتجربه تمام وسایل و امکانات لازم برای بسته بندی وسایل فراهم و در نهایت خدمات را اجرا می‌کنند.

به این صورت تمام وسایل و اثاثیه شما با دقت کامل بسته بندی شده تا در هنگام جابجایی هیچ گونه آسیبی به آن‌ها وارد نشود. همچنین افرادی مأمور نظارت هستند تا تمام نیروهای کار بسته بندی را به درستی انجام دهند.

 

دقت در انجام کار

دقت در انجام کار از موارد بسیار مهم در اسباب کشی تهران است تا تجربه‌ای خوب و لذت بخش از این کار برای شما به جا بماند. علاوه بر آن نظم و ترتیب در بسته بندی و جابجایی وسایل باعث می‌شود تا زمان کمتری از شما هدر رفته و به صورت اصولی وسایل را جابجا کنید؛ همه اینها از ویژگی های شرکت های اثاث کشی تهران است که به صورت فعال در "خدمت از ما" خدمات خوب ارائه می‌دهند.

 

اسباب کشی تهران

 

( برای دریافت خدمات اسباب کشی مشهد، کلیک کنید )

 

کامیون‌های مخصوص برای اسباب کشی در تهران

شرکت‌های فعال در "خدمت از ما"، جهت حمل اثاثیه دارای کامیون‌های بزرگ و مسقف هستند تا در تمام طول سال به راحتی و بدون هرگونه آسیبی وسایل را جابجا کنند. معمولا کف این کامیون‌ها کاملا موکت شده و تعداد زیادی پتو و وسایل مناسب دورپیچ برای وسایل دارند.

 

وسایل بسته بندی جهت اثاث کشی تهران

متخصصین برای جابجایی وسایل مخصوصا وسایل چوبی از پتو و دورپیچ‌های مخصوص استفاده کرده تا کوچک‌ترین خراشی بر روی آن‌ها ایجاد نشود. علاوه بر آن کارتن‌های چند لایه، ضربه گیر و سلفون نیز به اندازه کافی در اختیار دارند تا تمام وسایل را به صورت کامل ایمن بسته بندی کنند.

 

ارائه خدمات شبانه روزی اسباب کشی

شرکت‌های ارئه دهنده خدمات اسباب کشی تهران که در "خدمت از ما" فعال هستند، به صورت شبانه روزی خدمات اثاث کشی را ارائه می‌دهند. به همین دلیل افرادی که به دلیل مشغله کاری نمی‌توانند در طول روز برای جابجایی وسایل اقدام کنند، می‌توانند از این شرکت‌ها درخواست کنند تا افراد در زمان‌های موردنظر حتی در شب برای بسته بندی و جابجایی وسایل به محل اعزام شوند.

 

امکان بیمه وسایل

برخی از شرکت‌های حمل بار و اثاثیه خدمات جانبی دیگری مانند بیمه وسایل ارائه می‌دهند. برای این کار با شرکت‌های بیمه‌ای همکاری کرده تا بار و وسایل شما در مقابل حوادث مختلف بیمه شوند. به این صورت در صورت بروز هرگونه مشکل و خرابی و همچنین سرقت یا مفقودی وسایل، بیمه خسارت شما را پرداخت می‌کند.

 

نیروی کار آموزش دیده

از دیگر مواردی که در بهترین شرکت اسباب کشی در تهران وجود دارد، این است که افراد و نیروهای کار آن‌ها کاملا باتجربه و آموزش دیده هستند. علاوه بر بسته بندی و جابجایی اصولی لوازم شما، دقت و سرعت بالایی دارند و بدون معطلی در کمترین زمان ممکن اسباب کشی شما را انجام می‌دهند.

 

بهترین شرکت اسباب کشی در تهران

 

خدمات بهترین شرکت اسباب کشی در تهران

این شرکت‌ها تمامی خدمات جابجایی وسایل را به صورت صفر تا صد ارائه می‌دهند. معمولا لیست خدمات آن‌ها به صورت زیر است.

 • بسته بندی کاملا اصولی وسایل با کمک کارتن مخصوص، ضربه گیر، سلفون و ...
 • جابجایی وسایل و قرار دادن اصولی آن‌ها درون ماشین مخصوص حمل بار
 • حمل بار توسط رانندگان مجرب برای جلوگیری از تکان‌های شدید و آسیب دیدن وسایل
 • جابجایی بار و وسایل موردنظر به مقصد و انتقال آن‌ها به دورن ساختمان
 • نصب وسایل برقی خانه و آشپزخانه در صورت نیاز

 

قیمت اسباب کشی تهران چقدر است؟

هزینه اسباب کشی با توجه به معیارهای مختلفی تعیین می‌شود. شما می‌توانید پس از ثبت درخواست خود به صورت آنلاین، با تعیین مبدأ و مقصد، تعداد طبقات، نوع وسیله نقلیه موردنیاز، حجم وسایل موردنظر برای جابجایی و ... با هزینه حدودی آشنا شوید. در انتها پس از جابجایی وسایل با توجه به شرایط گفته شده ممکن است هزینه نهایی کم و زیاد شود.

برای کاهش هزینه‌ها می‌توانید برخی از فعالیت‌های مورنیاز را خودتان انجام دهید. به عنوان مثال وسایل موردنیاز برای بسته بندی را تهیه کرده و تمام وسایل را با دقت کافی بسته بندی کنید. همچنین کار باز کردن، چیدمان و راه اندازی وسایل را در مقصد خودتان انجام دهید. به این صورت تا میزان بسیار زیادی در هزینه اسباب کشی تهران صرفه جویی می‌شود.

 

سخن آخر

اثاث کشی از فعالیت‌های مهم و پر چالشی که مستأجرها سالانه با آن روبرو می‌شوند. مهم‌ترین موضوع در این زمینه جابجایی سالم و بدون آسیب وسایل است. به همین دلیل معمولا به دنبال افراد و شرکت‌هایی هستند که به صورت تخصصی و با دقت بالا وسایل را جابجا کنند.

نکته مهم درباره انتخاب شرکت این است که به دنبال آگهی‌های ارزان قیمت نباشید، زیرا این شرکت‌ها معمولا خدمات باکیفیتی را ارائه نمی‌دهند. بهترین راه برای پیدا کردن شرکت‌ها و نیروهای باتجربه با بهترین قیمت و دستمزد، استفاده از پلتفرم خدمت از ما است. شما می‌توانید درخواست خود را مبنی بر اسباب کشی تهران، در سایت یا اپلیکیشن اسباب کشی خدمت از ما ثبت کنید.

این پلتفرم بهترین و باتجربه‌ترین شرکت‌ها را در این زمینه به شما معرفی می‌کند. همچنین می‌توانید با بررسی نظرات کاربران دیگر از تجربه و تخصص شرکت اطمینان حاصل کرده و بهترین گزینه را با مناسب‌ترین قیمت انتخاب کنید.

"خدمت از ما" و دسترسی آسان به متخصصین

سفارش خدمت مورد نظر
سفارش خدمت مورد نظر
 • به چند سوال کوتاه پاسخ دهید
 • ما سفارش شما را برای متخصصین ارسال می‌کنیم
ارتباط با متخصصین و دریافت رایگان قیمت
ارتباط با متخصصین و دریافت رایگان قیمت
 • پیشنهاد متخصصین آماده به کار را مقایسه کنید
 • سوابق حرفه‌ای و نظر مشتریان قبلی آن‌ها را ببینید
انتخاب مناسب‌ترین متخصص به دلخواه
انتخاب مناسب‌ترین متخصص به دلخواه
 • کارتان را انجام شده تحویل بگیرید
 • نظرتان در مورد متخصص را ثبت کنید

نظرات

اتوبار قدس شهرک غرب
اتوبار قدس شهرک غرب
3.9
150 خدمت موفق
اسباب کشی
کبری دخیلی قاضی جهانی

بسیار خوش برخورد بودن و سر وقت اومدن و با دقت تمام کار رو انجام دادن و در کل عالی بودن

حمزه گرانمایه
حمزه گرانمایه
4.1
108 خدمت موفق
اسباب کشی
ماعده صید مرادی

تشکر میکنم از آقای گرانمایه عزیز بابت اکیپ خیلی خوبی که برامون فرستادن هم سر ساعت مشخص شده رسیدن هم خوش اخلاق و کاری بودن

ایوب حسینی
ایوب حسینی
5.0
کمتر از 3 خدمت موفق
اسباب کشی
نوری

عاای بودن، به موقع اومدن، بسیار نجیب و خوش برخورد و زحمتکش. ممنون از همگیشون

کسب درآمد خدمت از ما
علاوه بر اسباب کشی، سایر خدمات فعال در تهران را مشاهده کنید.
مشاهده خدمات فعال تهران
امتیاز دهید

3.17 امتیاز از 11 رای

سایر عبارت های جستجو شده برای اسباب کشی تهران

 • اسباب کشی تهران
 • اثاث کشی تهران
 • اتوبار تهران
 • قیمت اسباب کشی تهران
 • قیمت اثاث کشی تهران
 • تعرفه اتوبار تهران
 • قیمت اتوبار تهران
 • هزینه اتوبار تهران
 • شرکت اتوبار تهران
 • شرکت اسباب کشی تهران
 • اسباب کشی منزل در تهران
 • اسباب کشی آنلاین تهران
 • اسباب کشی منزل در تهران
 • وانت بار اینترنتی تهران
 • وانت بار تلفنی تهران
 • وانت بار ارزان تهران
 • وانت بار آنلاین تهران
loading