ترفندهایی برای اسباب کشی، با کمی خلاقیت

ثبت درخواست "اتوبار و اسباب کشی"
ترفندهایی برای اسباب کشی، با کمی خلاقیت

ترفندهایی برای اسباب کشی آسان (ترفندهای جالب برای اسباب کشی) مزایای فراوانی برای شما به همراه دارد به خصوص اگر کمی از خلاقیت استفاده کنیم.. از جمله این مزایا می‌توان به کاهش نیاز شما به کارگر اسباب کشی، کاهش زمان مورد نیاز برای بسته بندی اثاثیه، کاهش نیاز به کارتن‌های متعدد و ... اشاره نمود. با ما همراه شوید تا علاوه بر ترفندهایی برای اسباب کشی، به موارد دیگری از جمله خلاقیت در اساب کشی، ایده هایی جالب برای اسباب کشی (ایده برای اسباب کشی)، نحوه بسته بندی وسایل برای اسباب کشی و ... بپردازیم. 

 

ترفندهایی برای اسباب کشی آسان 

شاید به نظر عجیب بیاید که بتوانید در مدت زمان کمی یک اسباب کشی آسان کنید و به خانه جدیدتان نقل مکان کنید؛ اما افرادی هستند که با ترفندهایی برای اسباب کشی، در این زمینه رکود دارند و در کمتر از یک یا دو هفته جابجا شده‌اند.
اگر می‌خواهید اثاث کشی خوبی داشته باشید و وسایلتان آسیب نبیند، باید ترفندهایی را به کار ببرید.

 

ترفندهای اسباب کشی

 

برخی از آن ها برای داشتن یک اسباب‌کشی آسان عبارتند از:

در ادامه چند ترفند جالب را مطالعه می‌کنید که می‌تواند زمان اسباب کشی شما را به شدت کاهش دهد!

 • انجام هرچه سریع تر اسباب کشی: در اولین فرصت کارتان رو شروع کنید. هرچه کارتان را به عقب بیندازید خودتان ضرر کرده اید.
 • از شر وسایل اضافی و ناکارآمد خلاص شوید: در پایین هم خواهیم پرداخت به این که چگونه خلاص شدن از دست وسایل اضافی به سرعت بخشیدن و انجام بهتر کار به شما کمک خواهد کرد.
 • با انرژی و حوصله کارتان را انجام دهید: انجام این کار به انرژی و حوصله فراوانی نیاز دارد. می‌توانید با کمک گرفتن از دوستان و افراد نزدیک و همراهی آنها با شما در این امر، به انجام بهتر و انرژی بیشتر به خودتان کمک کنید.
 • با نظم انجام دهید: یادتان باشد تا قبل از آماده نشدن جای وسایل، کارتن و بسته بندی آن ها را باز نکنید. این کار باعث ایجاد هرج و مرج و اتلاف وقت می‌شود. همچنین می‌توانید هر فرد را مسئول چیدن وسایل شخصی خودش کنید تا با سلیقه خودش بچیند. برای به انجام رساندن یک اسباب کشی آسان و راحت حتما از چند نفر دیگر هم کمک بگیرید.
 • وسایل و لباس های آویز مربوط به کمد هارا سریعا آورزان کنید تا در دست و پایتان نباشید.
 • کشوی کمدها را خالی نکنید: لازیم نیست کشوهایتان را خالی کنید، می‌توانید با در آوردن و پوشاندن آنها، به همان ترتیب جابجایشان کنید. با این کار از حجم و سنگینی کار هم می‌کاهید.
 • نیروی کمکی استخدام کنید (کارگر اسباب کشی): در انجام روند اسباب کشی و برای جلوگیری از اتلاف و اتمام وقتتان و اسباب کشی آسان می‌توانید نیروی کار استخدام نمایید. این کار به انجام راحت تر و سریع تر اسباب کشی کمک می‌کند.
 • نحوه بسته بندی وسایل برای اسباب کشی آسان و سریع: نحوه بسته بندی وسایل کار بسیار راحت و بی درد سری می‌باشد. دقت داشته باشید که این کار باید به درستی انجام بپذیرد.
 • مراقب وسایل شکستنی باشید: برای انجام بهتر این کار می‌توانید از روزنامه پیچی بین وسایل استفاده کنید. قراردادن پارچه و حتی لباس هم در میان این گونه وسایل به کارتان می‌آید.
 • می‌توانید با نشانه گذاری کارتن‌های وسایل و اجناس منزل، اتاق مربوطه و نوع آن وسایل را مشخص سازید.
 • وسایل بزرگ هم نیاز به دسته بندی دارند: وسایلی مانند میز، مبل و وسایل بزرگ منزل را دسته بندی کنید. در ضمن می‌توانید این کار را به شرکت های باربری بسپارید تا یک اسباب کشی سخت را به اسباب کشی آسان برایتان تبدیل کنند.

اگر تعدادی افراد برای کمک دارید پس هر شخص را مسئول یک قسمت از خانه کنید؛ اما در صورتیکه خودتان به تنهایی باید اسباب را جمع آوری کنید بهتر است تا زمانی که بسته بندی اسباب یک اتاق یا بخشی از خانه تمام نشده است به سراغ جای دیگری نروید.

هر کسی دوست دارد یک اسباب کشی آسان و بی دردسر را انجام بدهد، پس سعی کنید با صبر و حوصله این کار را به انجام برسانید.

 

خلاقیت در اسباب کشی

 

خلاقیت در اسباب کشی | ایده هایی جالب برای اسباب کشی آسان

در ادامه علاوه بر نکات جذاب، جالب و خلاقانه‌ای که در بالا گفته شد، به برخی نکات دیگر بیان شده است که بهره از آن‌ها، خلاقیت تو چندانی به اسباب کشی شما می‌بخشد و به سرعت می‌توانید اثاث کشی خود را انجام دهید. 

 • در اول می‌توانید لیستی از کارهایی را که می‌خواهید انجام دهید را آماده کنید تا هم آرامش روحی داشته باشید و هم به کار تسریع بخشید.
 • در روز اسباب کشی سختی های فراوانی برای افراد وجود دارد، حتما به فکر غذای روز اسباب کشی باشید و گرنه با مشکل مواجه می‌شوید.
 • به فکر جمع آور کارتن‌هایی مناسب برای این کار باشید. کارتن هایی جادار و محکم خیلی به شما کمک می‌کنند.
 • کارتن‌ها را حتما چک کنید که مبادا پارگی یا آلودگی داشته باشند. روی کارتن ها هم می‌توانید اطلاعات مربوط به وسایل داخل آن را یادداشت نمایید.
 • وسایل بزرگ منزل را در اول وقت در جای خود قرار دهید تا به مرتب شدن اطرافتان کمک کرده باشید.
 • از افرادی که به کمک شما آمده اند به خوبی کمک بگیرید. مثلا هر کدام را مسئول کاری خاص نمایید تا از آنها و انرژیشان استفاده بهتری کرده باشید.
 • وسایل اسباب‌ کشی را دور نریزید. مخصوصا اگر مستاجر هستید، حتما برخی لوازم مورد نیاز مانند کارتن‌ها را نگه دارید.
 • سعی کنید وسایل قیمتی و با ارزش را چند روز پیش از اسباب کشی به منزل یکی از افراد نزدیک و مورد اطمینانتان ببرید تا در زمان اسباب کشی مشکلی برایتان پیش نیاید و یک اسباب کشی آسان داشته باشید.
 • این نکته طلایی را در اسباب کشی را به یاد داشته باشید که ابتدا وسایل بزرگ‌تر را بچینید و سپس به سراغ وسایل کوچک‌تر بروید.
 •  جمع آوری کارتن های خالی به مرتب شدن اطرافتان خیلی کمک می‌کند. همچنین به آرامشتان افزوده و باعث می‌شود کمتر وسایل کوچک را گم کنید.


چک کردن نهایی را فراموش نکنید

می‌توانید بعد از تمام شدن کارها، یکم به خودتان استراحت بدهید. بعد هم با کمی پرسه زدن در خانه اطمینان حاصل کنید که چیزی را از قلم نینداخته باشید. اگر هم چیزی را پیدا کردید آنرا درون کارتن قرار دهید و روی آن برچسب مربوطه را سریعا بزنید. اسباب کشی آسان و مفید آن اسباب کشی است که بدون خطا و مشکل به اتمام برسد.

 

سخن پایانی ترفندهای جالب اسباب کشی آسان

امیدواریم برای شما این نوشته که پیرامون شرح ترفندها و روش‌های جالب و خلاقانه اسباب کشی (ترفندهای اسباب کشی آسان و جالب) بود، برای شما مفید واقع شود.
 

4.85 امتیاز از 64 رای

اتوبار و اسباب کشی

برای سرویس اتوبار و اسباب کشی از بهترین متخصصین شهر خود قیمت بگیرید.

مطالب مرتبط با اتوبار و اسباب کشی

مطالب مرتبط با حمل و نقل

"خدمت از ما" بازار آنلاین خدمات است. بعد از ثبت سفارش، از متخصصین مورد اعتماد شهرتان چند پیشنهاد قیمت بگیرید و بهترین را انتخاب کنید.

logo درخواست و پشتیبانی خدمات آنلاین
loading