قیمت باربری در بازار چقدر است؟

برای اطلاع از "هزینه باربری" با پاسخ به چند سوال کوتاه، از متخصصان به رایگان قیمت بگیرید

متوسط قیمت (کل کار)
 • 1,800,000 تومان
 • 2,000,000 تومان
 • 3,000,000 تومان
 • 3,500,000 تومان
(به روز رسانی در دی 1402)

شما در کدام شهر به باربری نیاز دارید؟

باربری را به متخصصش بسپار

باربری شامل خدمات حمل بار درون شهری و برون شهری می‌شود. باربری اینترنتی خدمتی برای آسان‌تر شدن و نظم بخشیدن به خدمات باربری و حمل‌ونقل بار است. تمامی خدمات باربری ماشین سنگین، باربری اسباب کشی برای جابجایی یخچال، وسایل سنگین و ... در بازار آنلاین «خدمت از ما» توسط متخصصان انجام می‌شود. هنگام حمل بار و جابجایی، سالم رسیدن بار به مقصد، دغدغه اصلی همه ماست.

شما می‌توانید قیمت باربری و هزینه باربری را از برترین شرکت‌های باربري و اتوبار به رایگان بگیرید، سپس از بین آن‌ها مناسب‌ترین شرکت باربری را انتخاب کنید. کافیست مشخص کنید که مبدأ و مقصد حمل بار کجاست؟ بهترین متخصصان باربری شهرستان، باربری تهران به شهرستان و مناطق آن، باربری کرج، مشهد، اصفهان، شیراز، باربری شرق تهران، باربری غرب تهران و 10ها شهر دیگر را می‌توانید در «خدمت از ما» بیابید.

 

باربری

 

 

قیمت باربری چگونه تعیین می‌شود؟ (نحوه محاسبه هزینه باربری)

قیمت باربری بر اساس معیارهای مختلفی تعیین می‌شود. معمولا تعرفه باربری تهران به شهرستان، کرایه وانت بین شهری،  قیمت حمل اثاثیه منزل و حالت‌های دیگر، با میزان ساعات انجام کار، تعداد کارگرهای مورد نیاز برای باربری، فاصله مبدأ و مقصد مشخص می‌شود.

شرکت‌ باربری باید 3 تا 4 ساعت یا کل روز را برای حمل بار شما در نظر بگیرد. قیمت باربری اثاث منزل، هزینه باربری ترمینال، نرخ کرایه کامیون 1402، محاسبه نرخ کرایه حمل بار، کرایه وانت بین شهری و هر سوال دیگری در زمینه قیمت باربری داشته باشید، می‌توانید آنها را از متخصصان فعال در پلتفرم ما به رایگان بپرسید.

در «خدمت از ما» می‌توانید بدون پرداخت هزینه و به صورت رایگان سفارش باربری خود را ثبت کنید. پس از تکمیل مراحل سفارش توسط چند شرکت باربری، قیمت دریافت می‌کنید. سپس بر اساس سوابق و پیشنهادها، بهترین فرد را برای باربری خود انتخاب می‌کنید.

 

هزینه باربری و تعرفه باربری بر چه اساس محاسبه می‌شود؟

همان‌طور که گفتیم، هزینه باربری و قیمت حمل اثاثیه منزل با توجه به توع خدماتی که از شرکت باربری اینترنتی دریافت می‌کنید تعیین می‌شود. در ادامه به بررسی عوامل موثر بر هزینه باربری و نحوه محاسبه هزینه باربری پرداخته‌ایم:

 

1. نوع ماشین باربری

هزینه باربری ترمینال، کامیون، کامیونت، وانت بار با یکدیگر تفاوت دارند. هر چقدر ماشین باربری بزرگ‌تر باشد، قیمت باربری بیشتر خواهد بود. بدیهی است نرخ کرایه وانت بین شهری بسیار کمتر از هزینه باربری با کامیون و باربری ماشین سنگین است. بهتر است ماشین باربری را متناسب با حجم پروژه انتخاب کنید.

برای باربری اسباب کشی و جابه‌جایی بهتر است از خاور استفاده کنید تا تعداد دفعات و ساعات باربری تهران به شهرستان یا برعکس کمتر شود.

 

2. فاصله بین مبدا و مقصد باربری

نرخ باربری تهران به شهرستان و حالت برعکس آن بر اساس مسافت است و با توجه به مسافت بین مبدا و مقصد، هزینه باربری و قیمت حمل اثاثیه منزل یا محل کار تغییر می‌کند. هر چقدر مسافت (بر حسب کیلومتر) بیشتر باشد، قیمت باربری بیشتر خواهد شد. همچنین میزان ترافیک بین مبدا و مقصد به صورت غیرمستقیم بر هزینه تاثیرگذار است. طبیعتا هزینه وانت بار بین شهری در مقایسه با باربری درون شهری بیشتر است.

نحوه محاسبه هزینه باربری در تهران بدین صورت است که اگر باربری داخل یک محدوده باشد؛ مثلا مبدا و مقصد هر دو در غرب تهران باشند، هزینه باربری کمتر از حالتی است که مبدا و مقصد در یک محدوده نباشند.

 

3. دستمزد کارگر شرکت باربری

اسباب کشی به طبقات بالا و یا حجم باربری زیاد نیاز به یک یا چند کارگر برای باربری دارد. در بسیاری از شرکت‌های باربری اینترنتی، اجرت کارگر باربری برای 3 ساعت اول ثابت است، و برای هر ساعت اضافی بر میزان دستمزد او افزوده می‌شود. شرکت‌های باربری معمولا خودشان کارگر باربری دارند. هزینه کارگر اساب کشی برای باربری به تعداد طبقات و تعداد کارگرهای مورد نیاز بستگی دارد.

 

4. هزینه بسته بندی در باربری اسباب کشی

اگر در باربری اسباب کشی به بسته بندی وسایل و اثاثیه نیاز دارید، می‌توانید به کمک کارگر خانم یا آقا این کار را انجام دهید. هزینه بسته بندی در هزینه نهایی باربری محاسبه، و به قیمت حمل اثاثیه منزل افزوده می‌شود.

 

کرایه وانت بین شهری

 

هزینه باربری شهرستان

باربری تهران به شهرستان و حمل بار به شهرستان‌ها با خودروهایی نظیر کامیون، خاور، وانت و نیسان باتوجه به حجم بار امکان‌پذیر است. اصولا کار شرکت باربری اینترنتی به شهرستان چالش‌برانگیزتر بوده، و نیازمند مهارت بیشتری تز سمت شرکت باربری است. به همین علت قیمت باربری در این حالت نیز بیشتر از باربری درون شهری است.

اگر علاوه بر باربری ارزان به شهرستان، نحوه محاسبه هزینه باربری به شهرستان، نرخ کرایه وانت بار بین شهری، باربری ارزان بین شهری به موارد زیر نیاز داشتید، می‌توانید درخواست خود را به رایگان در «خدمت از ما» ثبت کنید:

 • ارسال خرده بار به شهرستان
 • حمل بار به شهرستان با کامیون
 • باربری جنوب تهران به شهرستان
 • باربری تهران به شهرستان و بالعکس
 • باربری ماشین سنگین در تهران و شهرستان

 

نحوه محاسبه هزینه باربری وسایل سنگین

باربری و جابجایی وسایل سنگین شامل جابجایی یخچال، تخت و کمدهای سنگین می‌شود. البته یک تبصره هم در این میان وجود دارد، و آن وجود وسایل سنگین یا به اصطلاح بدبار در باربری تهران به شهرستان و برعکس است. مثلا در برخی شرکت‌های باربری اینترنتی جابجایی یخچال ساید بای ساید اجرت جداگانه دارد، و جدا از قیمت حمل اثاثیه منزل در انتهای کار دریافت می‌شود.

 

 ترفندهای کاهش هزینه باربری و قیمت حمل اثاثیه منزل

 • بهتر است برای کاهش هزینه باربری و حتی کرایه وانت بین شهری از یک شرکت باربری معتبر و مطمئن کمک بگیرید.
 • برای تهیه کارتن به فروشگاه‌ها و سوپرمارکت‌های منطقه‌تان سر بزنید. آن‌ها معمولا در ازای دریافت مبلغی ناچیز، کارتن‌هایی با اندازه‌های در اختیار شما قرار می‌دهن که برای باربری اسباب کشی بسیار مناسب هستند.
 • برای کاهش هزینه باربری قیمت باربری اینترنتی می‌توانید از دوستان و فامیل هم کمک بگیرید.
 • اسباب کشی ارزان به معنی حمل لوازم کمتر است. قبل از باربری و اسباب کشی سعی کنید تا آنجا که امکان دارد وسایل اضافی را دور بریزید و حجم باربری را کاهش دهید.
 • یکی از راه‌های صرفه‌جویی در هزینه باربری تهران به شهرستان و بالعکس، توجه به زمان است. برای کاهش هزینه‌ها، از قبل تدارکات لازم را انجام دهید تا باربری شما سریع‌تر و ارزان‌تر تمام شود.

 

باربری ارزان

همان‌گونه که گفتیم، قیمت باربری نرخ مشخصی دارد و نحوه محاسبه هزینه باربری کاملا روشن است. شاید به دنبال حمل بار و باربری ارزان در تهران و شهرهای دیگر باشید. اما باید بدانید که تعرفه باربری و حمل بار (از جمله قیمت حمل اثاثیه منزل) وابسته به نرخ اتحادیه باربری تعیین می‌شود.

به همین جهت، در صورتی که به شما پیشنهاد باربری ارزان داده شد، این مورد را در نظر بگیرید که کیفیت اجرای خدماتی که به شما ارائه می‌شود، کمتر از آن چیزی است که برای باربری‌هایی که از نرخ مصوب اتحادیه پیروی می‌کنند، است. 

بسیاری ار افراد را دیده‌ایم که درخواست باربری ارزان داده‌اند و در نهایت از کیفیت کار آن شرکت باربری راضی نبوده‌اند؛ و مواردی از جمله شکستگی اسباب، جابجایی اثاثیه در کارتن‌ها و غیره، به تجربه آنها از باربری اینترنتی صدمه زده است. پیشنهاد ما به شما استفاده نکردن از خدمات باربری ارزان است که نسبت به کیفیت آن تردیدهای زیادی وجود دارد. 

 

تخلیه بار پس از باربری

 

هنگام ثبت سفارش باربری اینترنتی:

توجه داشته باشید که فاصله بین مبد و مقصد با مدت زمان اتمام کار باربری رابطه مستقیم دارد و در نحوه محاسبه هزینه باربری تاثیر می‌گذارد، اگر مبدأ و مقصد در مکان‌های صعب‌العبور (مثلا خانه در انتهای یک کوچه بن‌بست باشد و عبور ماشین باربری سخت باشد) باز هم مدت زمان انجام کار شرکت باربری زیادتر می‌شود و هزینه تخمین زده شده برای قیمت باربری کمی بیش‌تر می‌شود. بنابراین، مبدا و مقصد باربری خود را به دقت مشخص کنید.

 

آشنایی با انواع باربری اینترنتی

اگر آن دسته افرادی هستید که طرفدار تکنولوژی و اپلیکیشن هستید، بهتر است یکبار از خدمات باربری اینترنتی استفاده کنید. این روزها باربری اینترنتی به شکل‌های مختلفی وجود دارد. مثلا اپلیکیشن باربری، اپلیکیشن باربری بین شهری، سامانه حمل بار، اپلیکیشن حمل و نقل، اپلیکیشن اعلام بار، اپلیکیشن باربری اسنپ از انواع مختلف باربری آنلاین هستند.

سهولت استفاده از اپلیکیشن‌های موبایل و همیشه در دسترس بودن، موجب می‌شود که به زودی باربری اینترنتی جای خود را به باربری‌های سنتی دهد.

اما «خدمت از ما» یک اپلیکیشن باربری نیست. شما در «خدمت از ما» می‌توانید متخصصین  و شرکت‌های باربری فعال را همراه با مشخصات و سوابق کاری آن‌ها پیدا کنید و جابه‌جایی وسایل‌تان را با خیال راحت به حرفه‌ای‌های این حوزه بسپارید.

 

خدمات باربری کامیون و ماشین سنگین

 • باربری تهران به شهرستان، شرق تهران، غرب تهران و کلیه مناطق آن
 • باربری کرج، شیراز، مشهد، اصفهان و ...
 • باربری اسباب کشی
 • باربری بین شهری و درون شهری
 • باربری و حمل بار با ماشین سنگین
 • جابجایی یخچال، کمد و وسایل سنگین

البته خدمات باربری ماشین سنگین می‌تواند مواردی فراتر از جابجایی اثاثیه منزل و محل کار را نیز شامل شود؛ مانند جابجایی مصالح ساختمانی.

 

کامیون باربری اینترنتی

 

به چه تعداد کارگر برای باربری نیاز داریم؟

با توجه به حجم کاری باربری می‌توانید به صورت حدودی تعداد کارگر را تخمین بزنید. اگر نمی‌دانید به چه تعداد کارگر برای حمل بار نیاز دارید، با راننده‌ای که برای درخواست باربری و اتوبار به شما پیشنهاد قیمت می‌دهد، تماس بگیرید و در مورد تعداد کارگر باربری به توافق برسید. هر چقدر تعداد کارگر باربری بیشتر باشد، کار شما سریع‌تر پیش خواهد رفت.

 

مزایای استفاده از خدمات باربری در «خدمت از ما» چیست؟

آنچه که در باربری اینترنتی اهمیت دارد، نحوه محاسبه قیمت باربری و هزینه باربری است. شما می‌توانید در بازار آنلاین «خدمت از ما» خدمات باربری و حمل بار را به صورت رایگان قیمت بگیرید. شما می‌توانید با خواندن نظرات مشتریان دیگر در مورد شرکت باربری و پروفایل آن، بهترین متخصص را پیدا کنید.

 

پیدا کردن بهترین شرکت باربری اینترنتی

به هر نوع خدمات باربری نیاز داشته باشید، از جابجایی یک یخچال گرفته تا اسباب کشی به یک شهر دیگر، می‌‌توانید بهترین شرکت باربری در تهران یا شهری که ساکن آن هستید را در بازار آنلاین «خدمت از ما» در عرض چند دقیقه پیدا کنید.

درخواست‌تان برای باربری را ثبت کنید؛ قیمت باربری پیشنهاد شده از طرف شرکت‌ها را بررسی کنید؛ نظرات هر کدام از مشتریان قبلی این شرکت‌ها را بخوانید، و بهترین شرکت باربری اینترنتی را انتخاب و استخدام کنید.

4.5 امتیاز از 1989 رای

بهترین متخصصان نزدیک به خود را پیدا کنید
باربری

نظرات

حمزه اسدی
حمزه اسدی
5.0 (از 99 نظر)
147 خدمت موفق
باربری
حسن مصطفی نیا

بسیار خوش اخلاق وبا حوصله وادم کاری بود واز همه نظر من از ایشون راضی بودم واقعا من همه جوره ایشان رو تایید میکنم

روح الله اکبری
روح الله اکبری
5.0 (از 45 نظر)
54 خدمت موفق
باربری
حامد بردبار

قیمت پس از پایان کار افزایش پیدا نکرد و همان مبلغی که در ابتدا اعلام شد را دریافت کردند. سر زمان مقرر حضور پیدا کردن و در کمال احترام و حرفه ای بودن کار را انجام دادند و تجربه دلنشینی رقم زدن.

مرتضی مساواتی
مرتضی مساواتی
5.0 (از 12 نظر)
16 خدمت موفق
باربری
حسن اکبری

سلام. بسیار دقیق و سر وقت انجام شد و ایشان فردی مورد اعتماد و خوش قول است. از ایشان راضی هستم. خدا به کارشون برکت بدهد.

در این شهرها می توانید سفارش باربری را ثبت کنید:

 • باربری تهران
 • باربری کرج
 • باربری اصفهان
 • باربری مشهد
 • باربری شیراز
 • باربری تبریز
 • باربری اهواز
 • باربری باقرشهر
 • باربری لواسان
 • باربری ورامین
 • باربری شهریار
 • باربری وحیدیه
 • باربری پرند
 • باربری بومهن
 • باربری پردیس
 • باربری قرچک
 • باربری قم
 • باربری قزوین
 • باربری محمدشهر
 • باربری کمال شهر
 • باربری فردیس
 • باربری کرمان
 • باربری ری
 • باربری اسلامشهر
 • باربری اندیشه
 • باربری شهر قدس
 • باربری نسیم شهر
 • باربری هشتگرد
 • باربری ملارد
 • باربری رباط کریم
 • باربری پاکدشت
 • باربری رشت
 • باربری ساری
 • باربری ارومیه
 • باربری کرمانشاه
 • باربری شاهین شهر
 • باربری رودهن