شما در کدام شهر به باربری نیاز دارید؟

باربری را به متخصصش بسپار

باربری و جابجایی مربوط به خدمات حمل بار درون شهری و برون شهری می‌شود. باربری اینترنتی خدمتی برای آسان‌تر شدن و نظم بخشیدن به خدمات باربری است. تمامی خدمات با باربری کامیون جابجایی یخچال و وسایل سنگین در بازار آنلاین "خدمت از ما" توسط متخصصان انجام می‌شود. هنگام حمل بار و جابجایی، سالم رسیدن بار به مقصد، دغدغه اصلی همه ماست.

شما می‌توانید قیمت باربری را از برترین شرکت‌های باربری و اتوبار به رایگان بگیرید، سپس از بین آن‌ها مناسب‌ترین فرد را انتخاب کنید. کافیست مشخص کنید که مبدأ و مقصد حمل بار کجاست؟

 

باربری

 

قیمت باربری چگونه تعیین می‌شود؟

قیمت باربری و جابجایی بر اساس معیارهای مختلفی تعیین می شود. معمولا تعرفه باربری با میزان ساعات انجام کار، تعداد کارگرهای مورد نیاز، فاصله مبدأ و مقصد مشخص می‌شود. شرکت‌ باربری باید ۳ تا ۴ ساعت یا کل روز را برای حمل بار شما در نظر بگیرد.

در "خدمت از ما" می توانید بدون پرداخت هزینه و به صورت رایگان سفارش باربری و جابجایی خود را ثبت کنید. پس از تکمیل مراحل سفارش توسط چند شرکت باربری، قیمت دریافت می‌کنید. سپس بر اساس سوابق و پیشنهادها، بهترین فرد را برای باربری و جابجایی خود انتخاب می‌کنید.

 

حمل و جابجایی وسایل سنگین مانند جابجایی یخچال، تخت و کمدهای سنگین:

یک تبصره ی دیگر هم این وسط وجود دارد و آن وجود وسایل سنگین یا به اصطلاح بدبار است. مثلا جابجایی یخچال ساید بای ساید، اجرت جداگانه دارد که در انتهای انجام کار جداگانه دریافت می‌شود.


 

باربری ارزان

همان گونه که گفتیم قیمت باربری نرخ مشخصی دارد. شاید به دنبال حمل بار و باربری ارزان باشید. اما باید بدانید که تعرفه باربری و حمل بار وابسته به نرخ اتحادیه باربری تعیین می‌شود. 


 

هنگام ثبت سفارش باربری اینترنتی:

از آن‌جایی که فاصله بین مبدأ و مقصد با مدت زمان اتمام کار رابطه مستقیم دارد و از این جهت است که در هزینه حمل بار و جابجایی تاثیر می‌گذارد. اگر مبدأ و مقصد در مکان‌های صعب‌العبور (مثلا خانه در انتهای یک کوچه بن بست باشد و عبور ماشین باربری سخت باشد) باز هم مدت زمان انجام کار زیادتر می‌شود و از هزینه تخمین زده شده کمی بیش‌تر می‌شود.

 

جابجایی

 

خدمات باربری کامیون

  • جابجایی بار و حمل بار 
  • باربری بین شهری و درون شهری
  • جابجایی یخچال، کمد و وسایل سنگین

 

به چه تعداد کارگر برای جابجایی نیاز داریم؟

با توجه به حجم کاری باربری می‌توانید به صورت حدودی تعداد کارگر را تخمین بزنید. اگر نمی‌دانید به چه تعداد کارگر برای حمل بار نیاز دارید، با راننده‌ای که برای درخواست باربری و اتوبار به شما پیشنهاد قیمت می‌دهد تماس بگیرید و در مورد تعداد کارگر به توافق برسید.


 

مزایای خدمات حمل بار و جابجایی در "خدمت از ما" چیست؟

شما می‌توانید در بازار آنلاین "خدمت از ما" خدمات باربری، جابجایی و حمل بار را به صورت رایگان سفارش دهید. شما می‌توانید با خواندن نظرات مشتریان دیگر در مورد شرکت باربری جابجایی شخص مورد نظر خود را انتخاب کنید.