حمل بار بین شهری

ثبت درخواست " باربری "
دسترسی به نزدیک‌ترین متخصصین
حمل بار بین شهری

از خدمات حمل بار بین شهری هم می‌توان برای ارسال چندتکه اسباب و اثاثیه با وانت استفاده کرد، هم برای بارهای چند تنی صنعتی-ساختمانی با تریلی و کمرشکن. کافیست دو شهر را به عنوان مبدا و مقصدتان مشخص، و نوع بار را اعلام کنید؛ باربری بین شهری آن را انجام خواهد داد.

اگر برای ارسال بارتان عجله دارید، درخواست‌تان را همینجا در «خدمت از ما» ثبت کنید و با مجموعه‌های کاردرست باربری در شهرتان ارتباط بگیرید. اما اگر چند دقیقه‌ای فرصت دارید، با ما همراه باشید تا زیر و بم خدمات حمل بار بین شهری را بشناسید.

 

حمل بار بین شهری؛ دنیایی از خدمات

کلمه "بار" در نام این سرویس هرچیزی می‌تواند باشد. از لوازم سنگین و حجیم مربوط به خانه و اداره گرفته (از جمله یخچال، پیانو، گاو صندوق و مبلمان)، تا بارهای تجاری (مواد غذایی، دام، دستگاه‌های بدنسازی، پوشاک، لوازم بهداشتی و ...) و انواع تجهیزات صنعتی، ساختمانی و کشاورزی، همه با ناوگان مناسب در باربری بین شهری جابه‌جا می‌شوند.

شاید اسباب کشی بین شهری و ارسال بارهای جزئی (اصطلاحا خرده‌بار) محبوب‌ترین سرویس مجموعه‌های فعال در این حوزه باشد، اما خدمات‌شان در واقعیت گسترده‌تر است و روزانه کار صنف‌های متعددی را هموار می‌کنند. آنها بارهای تجاری و غير تجاری را به مقصدهای مختلف از جمله شهرستان‌ها، پایانه‌ها، نقاط مرزی و بندرهای كشور حمل می‌کنند.

در کنار جابه‌جایی بار به اقصی نقاط کشور، شرکت‌های حمل بار بین شهری با در اختیار داشتن پرسنل آموزش‌دیده، در صورت تمایل، لوازم شما را هم با تجهیزات مناسب به طور اصولی بسته‌بندی می‌کنند. اینکار مبلغی را به هزینه نهایی خدمات می‌افزاید، اما ارزش آسوده کردن خیال شما را دارد.

بسته‌بندی حرفه‌ای در کنار بار زدن و تخلیه اصولی و وجود ضربه‌گیرهای مطمئن در خود ماشین، یک ترکیب برنده است.

 

اسباب کشی بین شهری

 

باربری بین شهری؛ ناوگان متنوع

اسم باربری که می‌آید، چه بین شهری و چه برون شهری، ذهن اکثر افراد به سمت اسباب‌کشی با خاور و نیسان می‌رود. اما در کنار وانت و خاور و تریلی، جابه‌جایی بار بین دو شهر از طریق شبکه راه‌آهن و هواپیماهای باری هم رواج دارد.

البته این موضوع چیزی نیست که شما به عنوان مشتری بخواهید نگران آن باشید. اسباب کشی بین شهری به کنار، حمل و نقل بار با ماشین معمولا هم برای شما گزینه ساده‌تر و کم‌هزینه‌تری است، هم برای شرکت‌های باربری.

با این وجود، گاهی به اقتضای شرایط و نوع بار بهتر است که راه‌های ارتباطی دیگری را برای حمل بار بین شهری در نظر گرفت. در همه سناریوها، می‌توانید با خیال راحت صفر تا صد بسته‌بندی و انتقال بارتان را به یک شرکت باربری معتبر در شهرتان بسپارید.

 

باربری بین شهری با کامیونت

 

باربری و اسباب کشی بین شهری، محبوب‌ترین ماشین‌ها

وقتی بار، مبدا و مقصدتان را به مجری حمل بار بگویید، آنها ایده‌آل‌ترین ماشین برای بار زدن و جابه‌جایی آن را با توجه به موارد زیر به شما خواهند گفت:

 • نوع بار
 • مسافت
 • نوع مسیر و جاده
 • شرایط آب و هوایی جاده
 • مدت زمان مدنظر برای تحویل بار

با این وجود، خوب است خود شما هم درباره این گزینه‌ها اطلاعاتی داشته باشید. اگر وزن و ابعاد بار و همچنین وضعیت راه‌های بین مبدا و مقصد را بشناسید، حتی شاید بتوانید ماشین مناسب برای باربری بین شهری را حدس بزنید:

 

وانت‌بار

وانت‌های پراید، آریسان، پیکان، مزدا و نیسان می‌توانند محموله‌هایی به وزن 0.7 تا 2 تن به طول و عرض حدود 1.5 تا 2 متر را جابه‌جا کنند. این وسیله‌ها بارهای سبک و کوچک را به سرعت از شهری به شهر دیگر حمل می‌کنند.

 

کامیونت‌های روباز و مسقف

کامیونت‌هایی مانند بادسان، ایسوزو، کاویان و ... شاید برای اسباب کشی بین شهری مناسب نباشند. اما برای بسیاری بارهای دیگر مناسب‌اند؛ از جمله بارهای یخچالی که با نمونه‌های دارای کامیون یخچالی عایق جابه‌جا می‌شوند.

 

خاورهای روباز و مسقف

خاورها، مخصوصا مدل‌های مسقف و مجهز به ضربه‌گیر، برای اثاث کشی بین شهری و ارسال جهیزیه بسیار رایج‌اند. ظرفیت آنها بین 3 تا حداکثر 6 تن است.

 

کامیون 911

 کامیون‌های 911 تا 5.5 تن ظرفیت دارند. اما در نظر داشته باشید که اتاق بار آنها از خاور بزرگ‌تر، و از کامیون تک (که در بخش بعد بررسی کرده‌ایم) کوچک‌تر است. این کامیون و ماشین‌های بزرگ‌تر از آن دارای محدودیت تردد در سطح شهر هستند.

 

کامیون‌های تک و جفت

کامیون تک محور یا کامیون ۱۰ تن برای حمل بار بین شهری با طول نهایتا 5 متر و 80 سانتی‌متر مناسب است. کامیون جفت (دو محور) یا کامیون ۱۵ تن اما هم ظرفیت بیشتری دارد، هم می‌تواند بارهای تا طول 6 متر و 80 سانتی‌متر را پوشش دهد. این ماشین‌ها توان و ابعاد بالایی دارند، و برای اثاث کشی بین شهری کاربرد ندارند.

 

تریلی‌ها

این ماشین‌ها انواع بارکش را حمل می‌کنند، و برای باربری بین شهری با وزن‌های ۱۵ تن و طول 12.3 تا 13.6 متر و عرض 2.60 متر کاربرد دارند. حداکثر وزن استاندارد مجاز برای تریلی‌ها ۲۲ تا ۲۵ تن است. مانند سایر وسیله‌هایی که تا اینجا بررسی کردیم، تریلی‌ها هم انواع مختلفی دارند، از جمله:

 • تریلی بغل‌دار
 • تریلی چادری
 • تریلی کفی
 • تریلی کمرشکن یا بوژی (برای بارهای فوق سنگین)

 

حمل بار بین شهری با تریلی

 

روند کار حمل بار و اثاث کشی بین شهری

باربری بین شهری یک روش به نسبت دشوار در گذشته داشت: روش کارگو. به این صورت که بعد از دریافت بار از مشتری و صدور فاکتور، بسته‌بندی آن (در صورت سفارش) انجام می‌شد.

سپس، با توجه به وزن و ابعاد بار، آن را با اتوبوس به مقصد می‌فرستادند. بعد از رسیدن خودروی حمل بار به شهر مدنظر، بار تخلیه شده و متصدی بار را به گیرنده در ترمینال تحویل می‌داد.

اما خدمات حمل بار بین شهری امروز شخصی‌سازی‌شده‌تر و راحت‌تر هستند. این خدمات جدید حمل‌ونقل درب به درب نام دارند، و همه شرکت‌ها حداقل آن را برای خرده‌بارها ارائه می‌دهند. این روش مشابه روش قبلی است، اما بار مستقیما به دست گیرنده می‌رسد.

 

قیمت باربری بین شهری

هزینه این خدمات تقریبا با توجه به همان عوامل انتخاب ماشین مناسب تعیین می‌شود، از وزن و ابعاد نوع بار، فاصله بین مبدا و مقصد، نوع مسیر و جاده و شرایط آب و هوایی. البته ارزش خود بار هم مهم است، چون روی هزینه صدور بیمه‌نامه تاثیر می‌گذارد.

 برای دریافت به‌روزترین تعرفه باربری و اسباب کشی بین شهری کافی است درخواست خود را در «خدمت از ما» ثبت کنید، تا شرکت‌های نزدیک به شما مبلغ پیشنهادی خود را برایتان ارسال کنند. این روند در چند مرحله کوتاه، کاملا رایگان و بدون نیاز به استخدام راننده انجام می‌شود؛ با خیال راحت قیمت بگیرید.

درخواست خدمات در اپلیکیشن حمل بار بین شهری

رانندگان و کارگران مجموعه‌ای که برای انتقال بار خود در نظر می‌گیرید، باید چنین ویژگی‌های داشته باشند:

 • ارائه مشاوره‌های لازم به مشتری
 • استفاده از خودروی ایده‌آل برای باربری
 • بیمه کردن بار شما در زمان عقد قرارداد و پرداخت هزینه کامل در صورت بروز خسارت
 • بسته‌بندی با لوازم مخصوص (بابل‌رپ، استرچ‌رپ، کارتن‌های چندلایه و ...) و ضربه‌گیرهای مقاوم در برابر شوک فیزیکی، رطوبت و حرارت
 • در اختیار داشتن رانندگان حرفه‌ای با گواهینامه لازم و کارگران ماهر برای بسته‌بندی، بار زدن و تخلیه
 • ارسال بار در بهترین زمان شبانه‌روز با توجه به ترافیک و محدودیت‌های تردد
 • برنامه‌ریزی و زمان‌بندی دقیق اثاث کشی بین شهری و سایر خدمات جهت بالا برند راندمان پرسنل و رضایت شما
 • توجه به سوخت خودروهای باربری، شرایط جوی، وضعیت جاده، خطرات آن و ... و انتقال بار از طریق کوتاه‌ترین و ایمن‌ترین مسیر

 

اما چطور می‌توان تمام این موارد را بررسی کرد؟ در «خدمت از ما»، ضمن استعلام رایگان قیمت باربری بین شهری می‌توانید پروفایل هر مجموعه را بررسی کنید، سوابق کاری، مجوزها و خدمات آنها را ببینید، و نظرات مشتریان پیشین آنها را مطالعه کنید.

4.1 امتیاز از 1143 رای


باربری
برای سرویس باربری از بهترین متخصصین شهر خود قیمت بگیرید.

"خدمت از ما" بازار آنلاین خدمات است. بعد از ثبت سفارش، از متخصصین مورد اعتماد شهرتان چند پیشنهاد قیمت بگیرید و بهترین را انتخاب کنید.

logo درخواست و پشتیبانی خدمات آنلاین