باربری و حمل مبل

ثبت درخواست "باربری"
دسترسی به نزدیک‌ترین متخصصین
باربری و حمل مبل

باربری و حمل مبل بدون شک از مهم‌ترین دغدغه‌های افراد پس از خرید مبلمان است. به‌خصوص هنگامی‌ که مبل خود را به صورت اینترنتی یا نمایشگاهی خریده‌ باشید و نیاز به حمل مبلمان به شهرستان دارید. همین‌طور کسانی‌که قصد جابه‌جایی دارند نیز دغدغه‌ی باربری و حمل مبل را خواهندداشت. در هنگام باربری و حمل مبل نکات موثری در بسته‌بندی و حمل وجود دارد که رعایت آن‌ها کمک می‌کند وسایل شما آسیبی نبینند.

 

باربری و حمل مبل

 

مبلمان از اثاثیه‌های اصلی منزل یا محل کار است که نقش موثری در دکوراسیون و زیبایی خانه و دفتر شما دارد و به آرامش و آسایش مکان شما کمک می‌کند. معضل مهمی که در هنگام خرید مبلمان یا اسباب‌کشی وجود دارد این است مبلمان بسیار ضربه‌پذیر بوده و معمولا آسیب‌دیدگی آن بالا است؛ به خصوص در حمل مبلمان به شهرستان که امکان این آسیب‌دیدگی بیشتر نیز می‌شود. این دغدغه تنها به خریدارن محدود نشده و فروشنده‌های اینترنتی و کارگاه‌های تولید مبل که مسئولیت ارسال سالم مبلمان بر عهده آن‌ها است نیز با آن سروکار دارند. بنابراین بهتر است جهت باربری و حمل مبل نکات بسته‌بندی ظروف چینی و سایر وسایل را رعایت کرده و از شرکت‌های معتبر که به صورت حرفه‌ای و با امکانات کافی کار می‌کنند استفاده کنید.

نحوه‌ی بسته‌بندی مبلمان

اگر برای باربری و حمل مبل خود نمی دانید چگونه آن را بسته‌بندی کنید و نگران آسیب‌رسیدن به مبل‌تان هستید با انجام دستوالعمل زیر به‌راحتی می‌توانید این کار را انجام‌دهید.

  1. ابتدا تمام قطعات جداشونده را باز کنید و آن‌ها را داخل پتو قرار دهید یا با استفاده از کاور، نایلون حباب‌دار و چسب از آن‌ها محافظت کنید.
  2. تمام قسمت‌های مبل را به‌طور کامل با سلفون بپیچید.
  3. با استفاده از بابل‌رپ (نایلون‌های ضربه‌گیر حباب‌دار) باکیفیت و چندین لایه قسمت‌هایی از مبل مانند دسته‌های چوبی و پایه‌های مبل که در هنگام باربری و حمل ممکن است آسیب‌ببیند را پوشانده و روی آن چسب پهن بزنید.

 

حمل مبلمان به شهرستان

 

نکاتی که در باربری و حمل مبل باید رعایت شوند

  • بسته‌بندی صحیح از مهم‌ترین مراحل حمل بار است.
  • در بسته‌بندی مبلمان‌های لوکس لازم است از متریال با کیفیت استفاده‌شود.
  • حمل مبلمان به داخل یا خارج منزل از طریق راه‌پله بایستی با دقت بالا و افراد توانمند صورت گیرد.
  • در باربری و حمل مبل باید از ماشین‌ باربری متناسب با اندازه مبلمان و مجهز به عایق‌های ضدضربه انجام شود.
  • رانندگی صحیح و تجربه بالای راننده در حمل بار بسیار مهم است.
  • توجه راننده به دست‌اندازها و ناهمواری‌های خیابان و جاده.
  • در هنگام حمل مبلمان به شهرستان‌ها، بیمه‌کردن و ضمانت تحویل سالم از طرف شرکت باربری لازم است.

 

هزینه ارسال مبل به شهرستان

 

قیمت باربری و حمل مبل

قیمت‌های باربری و اتوبار نسبت به اندازه و تعداد مبل , مقصد انتقال , نوع ماشین جابه‌جایی و تعداد کارگر مورد نیاز متفاوت است. برای اطلاع دقیق از شرایط و نحوه‌ی محاسبه حمل مبل در داخل شهر خود یا ارسال به شهر دیگر می‌توانید از مختصصان باربری خدمت از ما به رایگان مشاوزه و قیمت بگیرید.

 

 سخن پایانی

هرچند که به نظر می‌رسد هزینه این گونه باربری بیشتر است اما باید توجه داشت که در صورتی که اقدام به حمل بار خود به شکل غیراستاندارد و از طریق افراد غیرمتخصص کنید، امکان آسیب به وسایل شما بسیار زیاد است. درنتیجه علاوه بر هزینه تعمیر و وقت‌گیربودن آن، شما در نهایت مجبور به پرداخت هزینه‌ اضافی برای باربری مجدد آن (این بار به صورت استاندارد!) می‌شوید.

باربری
برای سرویس باربری از بهترین متخصصین شهر خود قیمت بگیرید.

"خدمت از ما" بازار آنلاین خدمات است. بعد از ثبت سفارش، از متخصصین مورد اعتماد شهرتان چند پیشنهاد قیمت بگیرید و بهترین را انتخاب کنید.

loading