قیمت بسته بندی اسباب و اثاثیه در بازار چقدر است؟

برای اطلاع از "هزینه بسته بندی اسباب و اثاثیه" با پاسخ به چند سوال کوتاه، از متخصصان به رایگان قیمت بگیرید

متوسط قیمت (اجرت کار)
در حال بروز رسانی قیمت ...

شما در کدام شهر به بسته بندی اسباب و اثاثیه نیاز دارید؟

بسته بندی اسباب و اثاثیه را به متخصصش بسپار

بسته بندی اسباب و اثاثیه منزل، اگر به شکل اصولی انجام شود، آسایش و راحتی شما هنگام اثاث کشی به محل جدید می‌شود. برخی بارها به بسته بندی اثاثیه منزل نیاز پیدا می‌کنند؛ و برخی تنها یکبار برای همیشه. خدمات مرتبط با اسباب و اثاثیه و بسته بندی اسباب کشی برای افرادی که توانایی و زمان جمع‌آوری و بسته بندی اثاثیه منزل را هنگام اسباب کشی ندارند؛ بسیار کاربردی است.

در بازار آنلاین «خدمت از ما» بسته بندی اسباب و اثاثیه منزل در راستای سهولت انجام اسباب کشی و نقل مکان ارائه می‌شود. با قابلیت ثبت سفارش رایگان، شما به راحتی می‌توانید برای بسته بندی اسباب و اثاثیه درخواست نیروی کارگر اسباب کشی داشته باشید. پس از تکمیل ثبت سفارش، بین شما و متخصصان ارتباط برقرار می‌شود. در این شرایط امکان استعلام رایگان هزینه بسته بندی لوازم منزل و تعرفه بسته بندی نیز برای شما ایجاد می‌شود.

 

بسته بندی اسباب و اثاثیه منزل در تهران

 

 

منظور از خدمات بسته بندی اسباب و اثاثیه‌ منزل چیست؟

اولین و حساس‌ترین مرحله اسباب کشی و نقل مکان، بسته بندی اسباب و اثاثیه منزل است. اگر کار بسته بندی اثاثیه به صورت اصولی و به شیوه‌ای حرفه‌ای انجام شود، مطمئنا هنگام اسباب کشی برای اسباب و اثاثیه منزل شما هیچ مشکل پیش نخواهد آمد، و بدون دغدغه به مقصد موردنظر خود می‌رسید.

برای بسته بندی اثاثیه منزل به کارتن های مناسب بسته بندی، چسب، پلاستیک حباب دار و ... احتیاج است که توسط ارائه دهنده خدمات بسته بندی اسباب و اثاثیه استفاده می‌شود. هزینه بسته بندی لوازم منزل و تعرفه بسته بندی نیز بر اساس مقدار بکار برده شده محاسبه می‌شود.

«خدمت از ما» با امکان ایجاد ارتباط بین افراد متخصص بسته بندی اثاثیه منزل و کسانی که تصمیم به اسباب کشی دارند، به این کار بیش از پیش سهولت بخشیده است.

 

قیمت بسته بندی اثاثیه منزل در «خدمت از ما» چقدر است؟

عمده سوالاتی که از سوی کاربران و مشتریان ما در رابطه با هزینه بسته بندی لوازم منزل و تعرفه بسته بندی مطرح شده است، عبارت است از:

 • قیمت بسته بندی اثاثیه منزل و تعرفه بسته بندی هنگام اسباب کشی چقدر است؟
 • آیا هزینه‌ی بسته بندی اسباب و اثاث به نوع بار و نحوه بسته بندی وسایل ارتباط دارد؟
 • زمان مصرف شده برای بسته بندی اسباب و اثاثیه‌ منزل تا چه اندازه در مبلغ دریافتی تاثیر دارد؟
 • اساس کار برای دریافت هزینه بسته بندی اسباب و اثاثیه منزل چیست؟

شما می‌توانید برای دریافت مبلغ دقیق هزینه بسته بندی لوازم منزل با توجه به لوازم خودتان، درخواست خود را در اپلیکیشن یا وبسیایت «خدمت از ما» ثبت کنید، و از متخصصان بسته بندی اسباب و اثاثیه شهرتان رایگان قیمت بگیرید؛ بدون اینکه لازم باشد درخواست‌تان را نهایی کنید.

در ادامه عوامل موثر بر هزینه بسته بندی لوازم منزل و تعرفه بسته بندی اسباب و اثاثیه را دقیق‌تر بررسی کرده‌ایم.

 

هزینه بسته بندی لوازم منزل و تعرفه بسته بندی

 

عوامل موثر بر هزینه بسته بندی لوازم منزل

توجه داشته باشید که قیمت بسته بندی اثاثیه‌ منزل و تعرفه بسته بندی با نوع بار، نحوه بسته بندی، زمان مصرف شده و همین طور سختی و حساسیت کار بسته بندی وسایل ارتباط مستقیم داشته، و برای موارد مختلف متغیر است. مقدار استفاده شده مواد و تجهیزات بسته بندی هم در محاسبه هزینه بسته بندی لوازم منزل یا اسباب و اثاثیه محل کار اثر می‌گذارد.

مواد مصرفی مؤثر در قیمت بسته بندی اسباب و اثاث عبارت هستند از:

 • کارتن چند لایه مخصوص بسته بندی
 • چسب نواری پهن (معمولا 5 سانتیمتری)
 • سلفون یا استرچ رپ
 • پلاستیک یا نایلون ضربه گیر حباب دار
 • یونولیت برای پرکردن فضای خالی کارتن اشیا قیمتی و شکننده
 • کاور تشک، کاور فرش و کاور لباس
 • طناب و بست کمربندی اسباب و اثاثیه

همان‌طور که در بخش قبل گفتیم، شما می‌توانید برای داشتن اطمینان از هزینه‌ای که باید پرداخت کنید به راحتی با ثبت سفارش رایگان در سایت و اپلیکشن «خدمت از ما» با شرح مختصر شرایط اسباب و وسایل خود، هزینه بسته بندی لوازم منزل و تعرفه بسته بندی اسباب و اثاثیه را به رایگان از متخصصان فعال بپرسید.

 

قیمت بسته بندی اثاثیه منزل در کرج

 

مزایای بسته بندی اسباب و اثاثیه منزل چیست؟

مهم‌ترین و بارزترین مزیت بسته بندی اسباب و اثاثیه منزل هنگام اسباب کشی، درست و اصولی جمع آوری شدن وسایل و اثاثیه منزل است. داشتن نظم بین لوازم بسته بندی شده هنگام جابجایی، کار شما را برای جا دادن اسباب و اثاثیه در ماشین باربری و همین طور چیدمان منزل راحت‌تر می‌کند. بسته بندی اسباب و اثاثیه‌ی منزل برای مسافت‌های دور یا نزدیک متفاوت و متناسب با شرایط حمل بار صورت می‌گیرد.

علاوه بر این موارد، بسته بندی اثاثیه با توجه به جنس و ظرفیت تحمل بار و سنگینی وسایل صورت می‌گیرد؛ و با قرار دادن عایق و پلاستیک‌های پوششی امکان آسیب رسیدن به اسباب و اثاثیه را به حداقل می‌رساند. در این خصوص استفاده از افراد کاربلد و ماهر در بسته بندی اسباب و اثاثیه علاوه بر صرفه جویی در زمان، باعث می‌شود تا بسته بندی وسایل حمل بار نیز ساده و راحت‌تر صورت بگیرد.

به دلیل نداشتن اطلاعات کافی درباره افراد و شرکت‌های متخصص بسته بندی اسباب و اثاثیه منزل و یا در دسترس نبودن متخصصان، ممکن است برخی افراد مسئولیت بسته بندی و حمل وسایل خود را به مراکز نامعتبر بسپارند. در این حالت، ممکن است اصول بسته بندی اسباب و اثاثیه رعایت نشود؛ و همچنین مبالغ بالایی را برای هزینه بسته بندی لوازم منزل متحمل شوند.

در بازار آنلاین «خدمت از ما» این امکان برای شما وجود دارد که برای بسته بندی اسباب و اثاثیه، با افراد کاربلد و متخصص در ارتباط باشید، و با مشاهده پروفایل و کار‌های قبلی متخصص، بهترین را متناسب با نیاز خود انتخاب کنید.

بالاتر درباره بسته بندی اسباب و اثاثیه منزل توضیحاتی را بیان کردیم. در این قسمت کلیت کار بسته بندی اسباب و اثاثیه را از ابتدا با ذکر نمونه برای شما به اختصار توضیح می‌دهیم.

 

بسته بندی اثاثیه منزل

 

کارگر بسته بندی اسباب کشی و تعرفه بسته بندی

 • کارگر بسته بندی اسباب کشی: بسته بندی اسباب و اثاثیه بصورت حرفه‌ای نیازمند استفاده از کارگران و افراد متخصص، و البته متعهد و مسئولیت پذیر است. افرادی که به نوع بسته بندی وسایل متناسب با جنس و وزن آنها اشراف کامل داشته و با حوصله و دقت اصول انجام کار را بداند. بنابراین اصلی‌ترین عنصر انجام کار در بسته بندی اسباب و اثاثیه منزل استفاده از افراد کاربلد است.
 • تعرفه بسته بندی: دیگر موضوعی که پیرامون بسته بندی اسباب و اثاثیه منزل مدام به آن اشاره می‌شود، تعرفه بسته بندی وسایل است. این تعرفه بر اساس نوع بار، زمان و نحوه بسته بندی می‌تواند متغیر باشد که زیر نظر یک سازمان مشخص از قبل تعیین شده است.

 

انواع بسته بندی اسباب و اثاثیه

بسته بندی اسباب و اثاثیه با توجه به نوع لوازم به صورت زیر گروه‌بندی می‌شود، که هرکدام به وسایل خاص خود نیاز دارد:

 • بسته بندی مبل استیل و مبلمان اداری برای اسباب کشی
 • بسته بندی لوازم شکستنی و حساس به ضربه
 • بسته بندی لوازم برقی در اسباب کشی
 • بسته بندی کتاب برای اسباب کشی
 • بسته بندی لباس و پوشاک

 

تعرفه بسته بندی اسباب و اثاثیه منزل

 

بسته بندی اسباب و اثاثیه‌ در شهر‌های مختلف

در کنار بسته بندی لوازم منزل در تهران و بسته بندی اثاث منزل در کرج، در حال حاضر خدمات بسته بندی اسباب و اثاثیه‌ در شهر‌های زیر نیز ارائه می‌شود:

 • بسته بندی اثاث منزل در اصفهان
 • بسته بندی اسباب منزل در مشهد
 • بسته بندی لوازم منزل در شیراز
 • بسته بندی اثاثیه منزل در تبریز
 • بسته بندی لوازم منزل در اهواز

 

نحوه ثبت سفارش بسته بندی اسباب و اثاثیه در «خدمت از ما»

در صورتی که تمایل به استفاده از خدمات بسته بندی اسباب و اثاثیه دارید، با ثبت سفارش رایگان در وبسایت و یا اپلیکشن «خدمت از ما» می‌توانید با متخصصان این حوزه در ارتباط باشید و از آنها به رایگان تعرفه بسته بندی اسباب و اثاثیه را اسعلام کنید.

پس از ثبت سفارش، امکان مشاهده پروفایل و کارهای مشابه و علاوه بر این موارد، نظرات کاربران درباره نحوه عملکرد و حسن انجام کار آنها برای شما ایجاد می‌شود. به همین راحتی بهترین متخصص بسته بندی اسباب و اثاثیه را انتخاب کنید، و کار خود را به کاردان بسپارید.

 

هزینه بسته بندی اسباب و اثاثیه منزل

 

داشتن اطلاعات کلی درباره بسته بندی اسباب و اثاثیه و نحوه محاسبه هزینه بسته بندی لوازم منزل به شما کمک می‌کند تا برای جابجایی لوازم منزل از بین ارائه‌دهنگان خدمات بسته بندی اثاث، بهترین آن‌ها را انتخاب کنید. برخی از شرکت‌ها و کارگران بسته بندی لوازم منزل برای پیشنهاد قیمت بسته بندی اسباب و اثاثیه، به رایگان از لوازم خانه شما بازدید می‌کنند تا برآورد دقیق‌تری از هزینه بسته بندی لوازم منزل را به شما اعلام کنند.

دسترسی به متخصصان بسته بندی اثاثیه منزل و امکان پرسش و پاسخ با آنها در بازار خدمات آنلاین «خدمت از ما» بسیار ساده است. اگر برای اسباب کشی به خدمات بسته بندی اثاث نیاز دارید، این کار را به متخصصان بسته بندی اسباب و اثاثیه فعال در پلتفرم ما بسپارید.

4.5 امتیاز از 1489 رای

بهترین متخصصان نزدیک به خود را پیدا کنید
بسته بندی اسباب و اثاثیه

نظرات

حسین عبدی
حسین عبدی
5.0 (از 15 نظر)
19 خدمت موفق
بسته بندی اسباب و اثاثیه
امید صباحی

درخواست نیروی بسته بندی کرده بودم نیروی اقاوخانم فرستادن بسیار بی نقص و سریع بسته بندی را انجام دادن و روز بعد با شرکت اقای عبدی جهت جابجایی کارا را بدون اتلاف وقت و باهزینه ای که توافق کرده بودیم به نحوه احسن تمام شد

سعید زرتابی
سعید زرتابی
5.0 (از 10 نظر)
15 خدمت موفق
بسته بندی اسباب و اثاثیه
درسا معصومي

سلام من براي بسته بندي و اسباب كشي با ايشون تماس گرفتم و اومدن كار ما را انجام دادن خيلي با دقت و سريع و بدون هيچ مشكلي ما خيلي راضي بوديم خيلي هم خوش اخلاق و خوش برخورد هستن من كه پيشنهاد ميكنم با ايشون كار كنيد مرسي اقا سعيد…

مهدی اصغری
مهدی اصغری
5.0 (از 2 نظر)
2 خدمت موفق
بسته بندی اسباب و اثاثیه
خانم خسروی

ایشون تشریف اوردن هم خوش قول بودن سروقت امدن وهم بسیار کاربلدو باشخصیت بودن وخیلی با آرامش و سریع وبدون اسیب به وسایل هم وسایل منزل هم کل انباری رو برام مرتب کردن وخیلی راضی هستم وکمال تشکر روازشون دارم

در این شهرها می توانید سفارش بسته بندی اسباب و اثاثیه را ثبت کنید: