روش‌های بسته بندی ظروف شکستنی در اسباب کشی

دسترسی به نزدیک‌ترین متخصصین
روش‌های بسته بندی ظروف شکستنی در اسباب کشی

بسته بندی ظروف شکستنی به نسبت بسته بندی دیگر لوازم منزل به دقت بیشتری نیاز دارد. کارتن اسباب کشی برای چیزای شکستنی و استفاده از ضربه گیر ظروف در کارتن‌های حاوی لوازم چینی و حساس از اوصول مهم در بسته بندی ظروف شکستنی است.

در هنگام جمع آوری لوازم برای اسباب کشی و نقل مکان در نظر گرفتن یک روش مناسب و اوصولی برای بسته بندی ظروف شکستنی، بسته بندی لباس در اسباب کشی، بسته بندی رختخواب در اسباب کشی و ... از اهمیت بالایی برخوردار است. طروف شکستنی باید در کارتن‌های مناسب با تجهیزات لازم برای جلوگیری از ضربه خوردن و آسیب دیدن در هنگام حمل بار قرار گیرند. در این مطلب چندین روش را برای بسته بندی ظروف شکستنی ارائه می‌دهیم.

کارتن بسته بندی اسباب کشی برای ظروف شکستنی باید بسیار محکم و مخصوص باشد. اگر امکان تهیه چنین کارتن‌های برای شما وجود ندارد از ضربه گیر ظروف شکستنی در لا به لای آنها در هنگام چیدمان در کارتن و بسته بندی استفاده کنید. انتخاب روش‌های مناسب بسته بندی طروف شکستنی این اطمینان را به شما می‌دهید که یک اسباب کشی مرتب و بدون کوچکترین آسیب به لوازم را داشته باشید.

 

راهنمای بسته بندی ظروف شکستنی

 

امروزه امکاناتی مثل اپلیکیشن اثاث کشی و خدمات شرکت‌های بسته بندی،انتقال و اتوبار بصورت آنلاین شرایط  یک اسباب کشی کم خطر، با کمترین درصد آسیب فراهم آورده است. 

 

روش‌های بسته بندی ظروف شکستنی

روش‌های مختلف و اوصولی زیادی برای بسته بندی ظروف شکستنی با رعایت اوصول بسته بندی لوازم برای اسباب کشی ارائه و پیشنهاد می‌شود. ظریف و حساس ترین بخش بسته بندی اسباب و اثاثیه برای نقل مکان پس از لوازم برقی و سنگین به بسته بندی ظروف شکستنی اختصاص می‌یابد. انتخاب روش‌های مناسب و چیدمان اوصولی لوازم چینی و کریستال بصورت جداگانه و مناسب نگرانی و استرس افراد را بابت آسیب دیدگی این لوازم در هنگام حمل بار کاهش می‌دهد.

 

روش‌های بسته بندی ظروف شکستنی

 

هر چقدر هم که از ماشین باربری و نحوه حمل وسایل شکستنی اطمینان داشته باشید در این شرایط همانند حمل یخچال ساید، مراحل و نحوه بسته بندی وسایل برای اسباب کشی از حساسیت خاصی برخوردار است. بنابراین رعایت اصول و خلاقیت در اسباب کشی برای بسته بندی و حمل وسایل شکستنی امری مهم بوده که داشتن اطلاعات در این خصوص را ضرورت می‌بخشد. 

 

انتخاب کارتن بسته بندی مناسب برای ظروف شکستنی

انتخاب کارتن بسته بندی اسباب کشی مخصوص ظروف شکستنی تا حد زیادی سلامت و عدم آسیب دیدگی ظروف را در هنگام حمل بار تضمین می‌کند. تا جایی که می‌توانید جعبه‌های خود ظروف را نگهداری کنید، چیدمان لوازم شکستنی در جعبه‌های مخصوص آنها بسیار در حفاظت از آنها در هنگام اسباب کشی تاثیر دارد. دسترسی به جعبه‌های چوبی برای بسته بندی طروف شکستنی یک پیشنهاد مناسب اما با هزینه بالاست.

 

روش‌های بسته بندی ظروف شکستنی - انتخاب کارتن بسته بندی مناسب

 

بنابراین برای افرادی که مدام در حال جا به جایی محل زندگی خود هستند مقرون به صرفه نمی‌باشد. برای بسته بندی ظروف شکستنی‌تان در هنگام جمع آوری لوازم منزل از کارتن‌های مقوایی محکم نیز می‌توانید استفاده کنید. کارتن‌هایی با سایز متوسط و محکم را از سوپرمارکت‌ها تهیه کنید.

تهیه ابزار مناسب برای چیدمان و بسته بندی ظروف

بهترین ابزار برای بسته بندی مناسب ظروف شکستنی را می توان تحت عنوان لوازمی مثل نایلون‌های حباب دار، کارتن‌های چند لایه، کارتن‌های مخصوص حمل لوازم شکستنی و استفاده از سبک‌های جدید چیدمان لوازم در کارتن برای اسباب کشی نام برد.

 

روش‌های بسته بندی ظروف شکستنی - ابزار مناسب برای چیدمان و بسته بندی ظروف

 

بسته بندی ظروف شکستنی مختلف بطور جداگانه

پس در نظر داشتن آیتم‌های مهم اسباب کشی مثل بهترین ماه برای اسباب کشی و انتخاب یک شرکت بسته بندی و باربری مناسب انتخاب روش‌های اصولی برای بسته بندی لوازم حساس مثل ظروف شکستنی در کنار دیگر لوازم از اهمیت بالایی برخوردار است.

بهترین روش برای بسته بندی ظروف شکستنی در هنگام جمع آوری لوازم، چیدمان جداگانه لوازم در کارتن‌های مشخص است. این موارد با روش‌هایی بصورت زیر قابل انجام است:

 

روش‌های بسته بندی ظروف شکستنی -بسته بندی ظروف شکستنی مختلف بطور جداگانه

 

 • بسته بندی لیوان‌ها از فنجان‌های دسته دار گرفته تا لیوان‌های کریستان مخصوص نوشیدنی در یک بسته بندی محکم و با قرار دادن کاغذ و نایلون‌های حباب دار به داخل و اطراف آنها صورت می‌گیرد.
 • بسته بندی ظروف شکستنی مثل گلدان‌های کریستال، تنگ و بطری‌های شیشه‌ای با روش رول کردن کاغد و یا پارچه لطیف به دور این ظروف و چیدمان اوصولی درون یک کارتن محکم جداگانه صورت می‌گیرد.

 

بسته بندی ظروف شکستنی مثل انواع لیوان، بشقاب، ظروف کریستال و پایه دار

 

 • برای بسته بندی ظروف و لیوان‌های پایه دار در یک کارتن جداگانه، قرارگیری لیوان‌ها و گذاشتن پوشش به دور آنها بصورتی که پایه و اطراف ظروف به یک اندازه از ضربه در امان باشند از اهمیت بالایی برخوردار است.
 • بسته بندی بشقاب‌های شکستنی از حساسیت بالایی برخوردار است، چیدمان این ظروف با استفاده از ابزار ضربه گیر و یا یک تکه کاغذ و پارچه لطیف در بین ظروف برای جلوگیری از فشار وارده و آسیب دیدگی صورت می‌گیرد.

 

استفاده از کاغذ و پارچه نرم بعنوان ضربه گیر ظروف در بسته بندی

مقداری کاغد باطله، پارچه‌های تمیز و نرم و همین طور ابزار ضربه گیر ظروف مثل نایلون‌های حباب دار را برای بسته بندی ظروف شکستنی فراهم کنید. هر کدام از ظروف معرفی شده در بخش قبل باشیوه مناسب و اصولی با این ابزار پوشش داده شده و در برابر ضربه تا حد امکان محافظت شوند. در هنگام قرار دادن ظروفی مثل بشقاب بر روی هم حتما از نایلون حباب دار و یا کاغذ باطله در بین آنها استفاده شود و همین طور برای بسته بندی لیوان‌ها و دیگر ظروف کریستال به کارگیری این ابزار در هنگام بسته بندی توصیه می‌شود.

 

استفاده از کاغذ و پارچه نرم بعنوان ضربه گیر ظروف در بسته بندی

 

نکات مهم در بسته بندی ظروف شکستنی

در این قسمت به بیان چندین نکات تجربی برای بسته بندی ظروف شکستنی در هنگام اسباب کشی و حمل و نقل لوازم منزل اشاره خواهیم داشت:

 • اگر نایلون حباب دار و یا مقدار زیادی کاغذ و روزنامه باطله در دسترس ندارید از پارچه‌های تنطیف لطیف و یا حوله‌ استفاده برای بسته بندی استفاده کنید.
 • چند سانتی متر مانده به پرشدن بسته حاوی لوازم شکستنی را خالی نگهدارید، روی این لوازم را با روزنامه و یا پارچه پوشانده و درب کارتن را با دقت ببندید.
 • برای بسته بندی ظروف شکستنی این اصل را در نظر بگیرید که ظروف سنگین تر در انتهای جعبه و ظروف سبک در بالای جعبه لوازم قرار بگیرد.
 • اوصول بسته بندی جداگانه لوازم شکستنی را تا حد امکان رعایت کنید، اما اگر با مجبور به چیدن لوازم باقی مانده در یک کارتن شدید حتما ظروف صاف مثل بشقاب را در کف کارتن و ظروف دیگر را روی آنها بچینید.
 • با توجه به شرایط پیش آمده رعایت نکات حمل اثاثیه در کرونا را برای بسته بندی بهداشتی و اصولی لوازم شکستنی فراموش نکنید.
 • از سنگین کردن کارتن‌ها خودداری کرده و لوازم را تا حد امکان با رعایت تعادل بین کارتن‌ها تقسیم کنید.
 • بعد از چیدن لوازم درب کارتن‌ها را با چسب‌های مخصوص و پهن با دقت کافی ببندید. روی بسته بندی با ماژیک ظروف شکستنی را قید کنید تا در حمل آنها دقت کافی باشد.

4.5 امتیاز از 1399 رای


بسته بندی اسباب و اثاثیه
برای سرویس بسته بندی اسباب و اثاثیه از بهترین متخصصین شهر خود قیمت بگیرید.

"خدمت از ما" بازار آنلاین خدمات است. بعد از ثبت سفارش، از متخصصین مورد اعتماد شهرتان چند پیشنهاد قیمت بگیرید و بهترین را انتخاب کنید.

logo درخواست و پشتیبانی خدمات آنلاین