برای اسباب کشی در ایام کرونا چه باید کنیم؟

ثبت درخواست " اسباب کشی "
دسترسی به نزدیک‌ترین متخصصین
برای اسباب کشی در ایام کرونا چه باید کنیم؟

اسباب کشی در کرونا کار اسباب کشی را  از آنچه که هست، سخت‌تر می‌کند. در ابتدا ما برای شما بهترین راه حل را عقب انداختن اسباب کشی، جهت بهتر شدن شرایط پیشنهاد می‌کنیم؛ چرا که هیچ چیز مهم‌تر از از سلامتی شما نخواهد بود.

 اما اگر جز اجاره نشینانی که هستید اسباب کشی را باید تحت هر شرایطی سر زمان مقرر انجام دهید یا به هیچ عنوان شرایط به تعویق انداختن اسباب‌کشی خود را جهت پیشگیری از کرونا ندارید؛ پس با ما همراه باشید تا در مجله اینترنتی خدمت از ما از اصول ایمنی ضدعفونی کردن وسایل جهت اثاث کشی در کرونا مطلع شوید و احتمال ابتلا به این بیماری را به حداقل برسانید.

شما می‌توانید با بسته بندی اصولی و درست لوازم، خلاقیت در اسباب کشی با ضدعفونی کردن وسایل و خانه قدمی را در جهت کاهش ابتلا به کرونا برداشته باشید. در ادامه برای شما  کارهایی را که لازم است جهت اسباب کشی در ایام کرونا قبل، بعد و هنگام جابه جایی انجام دهید را ذکر می‌کنیم.

 کارهای لازم قبل از اسباب کشی در کرونا

از جمله کارهای مهمی که همیشه در حین اسباب کشی انجام می‌دهیم، شستشو و نظافت وسایل است. در دوران کرونا علاوه بر آن‌ که توجه بیشتری به این مسئله خواهیم کرد؛ لازم است به ضدعفونی کردن و بسته بندی وسایل نیز توجه بالایی نشان دهید. ما به شما توصیه  می‌کنیم که بسته بندی و نظافت وسایل را زودتر از روز موعود به اسباب کشی شروع کنید؛ تا در آن روز با خیالی راحت به جابجایی وسایل خود بپردازید.

در حالت کلی رعایت یک اصول بهداشتی تایید شده در کنار موارد روتین اسباب کشی مثل آموزش مهار بار و بسته بندی صحیح لوازم و جا به جایی با کمترین درصد خسارات امری ضروری است.در این زمان به شما پیشنهاد می‌شود که از وسایل اضافی خود بگذرید. می‌توانید آن‌ها را ببخشید یا به فروش برسانید، تا جابجایی برای شما آسان‌تر از شود.

اگر اسباب کشی را بین دو شهر در دوران کرونا می‌خواهید انجام دهید، از عدم وجود منع تردد به شهر دیگر مطمئن شوید یا مجوز لازم به ورود آن شهر را از قبل آماده کنید. بهتر است چند روز از قبل از جابجایی خانه خود را تحویل بگیرید و نسبت به وصل بودن آب، گاز، برق و اینترنت مکان جدید اطمینان حاصل کنید؛ تا پس از ساکن شدن دچار مشکلاتی مثل روشن نشدن یخچال بعد از جابجایی یا عدم دسترسی به خطوط ارتباطی نشوید.

 

کارهای لازم در هنگام اسباب کشی در کرونا

در اسباب کشی برای هزینه کمتر قبلاً پیشنهاد می‌شد که از کارتون‌های دوستان و آشنایان استفاده کنید؛ اما جهت اسباب کشی در کرونا بهتر است که از کارتون‌ها و پلاستیک‌های نو و تمیز جهت قرار دادن وسایل خود استفاده کنید. شرکت‌های باربری کاتون‌های تمیز را با کیفیت بالا و ابعاد درخواستی شما در اختیارتان قرار می‌دهند.

اگر از شرکت های باربری جهت انتقال وسایل خود استفاده می‌کنید بهتر است و وسایل شخصی خود را جهت پیشگیری از بیماری کرونا خودتان بسته ‌بندی و حمل کنید. اگر از نحوه بسته بندی صحیح وسایل اطلاعی ندارید نسبت به مطالعه راهنمای بسته بندی ظروف چینی و همین طور نحوه جابه جایی و حمل یخچال ساید با لوازم مخصوص و اسباب کشی ماشین ظرفشویی و دیگر لوازم سنگین اقدام کنید.

اگر جابه جایی شما میان دو شهر است، استفاده از ضربه گیر را برای وسایل خود فراموش نکنید.( باربری مبل تهران به شهرستان) در ابتدا وسایل خود را با ماشین باربری مخصوص و تایید شده شرکت‌های اتوبار بفرستید. برای اقدام جهت پیشگیری از ابتلا به کرونا بهتر است از سفرهای هوایی بپرهیزید و جابجایی خود را میان دو شهر را با ماشین شخصی خود انجام دهید. در تمامی طول مسیر رعایت نکات بهداشتی را لازم است بشدت جدی بگیرید.

 

اثاث کشی در کرونا

 

کارهای لازم پس از اسباب کشی در کرونا

 در ابتدا حتماً مکان جدید را خوب تمیز کرده و آن را ضدعفونی کنید. از آن جایی که احتمال آلوده بودن کارتون‌ها وجود دارد، پلاستیک بزرگی را پهن کنید و کارتون‌ها را روی آن قرار دهید. قرار دادن تمامی کارتون‌ها را تنها در یک اتاق نیز از پخش ویروس در تمامی خانه جلوگیری می‌کند. سپس وسایل را خارج کرده در صورت نیاز آن‌ها را دوباره بشویید یا ضدعفونی کنید و در آخر آن‌ها را در جای خود قرار دهید.

با وجود موارد گفته شده باز هم اسباب کشی در دوران کرونا خطرهای زیادی به دنبال دارد. بنابراین پیشنهاد می‌شود که جابجایی خود را به متخصصین مجرب بسپارید؛ تا آن‌ها با تجهیزات مخصوص خود علاوه بر رعایت اصول و نحوه بسته بندی وسایل برای اسباب کشی به ضدعفونی کردن خانه و وسایل شما بپردازند و احتمال ابتلای شما را به کرونا به حداقل برسانند.

دقت کنید مواد ضدعفونی کننده ممکن است برای برخی از وسایل برخی مناسب نباشد؛ لذا لازم است ابتدا دفترچه راهنمای محصول را بخوانید و سپس به ضدعفونی کردن وسایل اقدام کنید. در هنگام جابجای گیاهان حتما به این مورد توجه داشته باشید. برای تازه کردن هوای خانه حتما به روشن کردن سیستم تهویه و باز کردن پنجره‌ها مبادرت ورزید.

 

10 نکته ضروری جهت پیشگیری از کرونا در اسباب کشی

 • برنامه ریزی جهت داشتن اسباب کشی مرتب با خیالی آسوده در دوران کرونا از اهمیت بالایی برخوردار می‌باشد. بهترین ماه برای اسباب کشی و روزی که شرایط زمانی برای اثاث کشی با محدودیت خاصی مواجه نباشد را انتخاب کنید. 
 • برای تماس کمتر با افراد، بهتر است تعداد افراد کمی را درگیر اسباب کشی و  خود کنید و مانع از تجمع دوستان، آشنایان و کارکنان شوید؛ اگرچه که برای کمک به شما باشد.
 • شستن منظم دست‌ها و تعویض مرتب ماسک خانواده و کارکنان را فراموش نکنید.
 • یخچال و موادی که در آن قرار می‌دهید را حتما ضدعفونی کنید.
 • از به اندازه بودن وسایل ضدعفونی کننده و ماسک برای خانواده و کارکنان در روزهای اسباب کشی اطمینان حاصل کنید.
 • در انتخاب زمان اسباب کشی در کرونا بسیار دقت کنید و در صورت امکان وسایل خود را چند روز زودتر از ورود خود به مکان جدید بفرستید.
 • ضدعفونی کردن سطوحی که دائما در تماس با دست هستند را فراموش نکنید.
 • برای برخورد کمتر با همسایگان ساعات آخر شب یا اول صبح را جهت انتقال وسایل خود به مکان جدید انتخاب کنید.
 • اگر به دنبال خرید وسایل جدید برای منزل نو خود هستید؛ تا حد امکان از مراجعه به بازار خودداری کنید و آن‌ها را به صورت آنلاین خریداری کنید.
 • اگر متوجه ابتلای یکی از اعضای خانواده خود به کرونا شدید؛ در صورت امکان تا زمان اطمینان از برطرف شدن ویروس اسباب کشی را به تعویق بیندازید.

 

اسباب کشی در ایام کرونا

جمع بندی

هیچ چیز مهم‌تر از سلامتی نیست؛ برای همین رعایت نظافت و بهداشت حین اسباب کشی در کرونا بسیار ضروری است. شما می‌توانید با رعایت نکات گفته شده به اثاث کشی در کرونا بپردازید.

اما اگر سلامتی و پیشگیری از ابتلا به کرونا برای شما اهمیت زیادی دارد و در کنار آن نسبت سلامت وسایل خود بعد از جابه جایی نگران هستید؛ می‌توانید با ثبت درخواست خود در بازار آنلاین "خدمت از ما" و دسترسی به اپلیکیشن اثاث کشی از متخصصین مجرب جهت جابه جایی و ضدعفونی کردن وسایل خود استفاده کنید و با خیالی آسوده زندگی راحتی را در مکان جدید آغاز کنید.

4.5 امتیاز از 1123 رای


اسباب کشی
برای سرویس اسباب کشی از بهترین متخصصین شهر خود قیمت بگیرید.

"خدمت از ما" بازار آنلاین خدمات است. بعد از ثبت سفارش، از متخصصین مورد اعتماد شهرتان چند پیشنهاد قیمت بگیرید و بهترین را انتخاب کنید.

logo درخواست و پشتیبانی خدمات آنلاین