قیمت سرویس اداره در بازار چقدر است؟

برای اطلاع از "هزینه سرویس اداره" با پاسخ به چند سوال کوتاه، از متخصصان به رایگان قیمت بگیرید

متوسط قیمت (اجرت کار)
در حال بروز رسانی قیمت ...

شما در کدام شهر به سرویس اداره نیاز دارید؟

سرویس اداره را به متخصصش بسپار

کارفرمایانی که برای کارکنان خود سرویس اداره فراهم می‌کنند، ضمن تضمین راحتی و آسایش کارمندان، افزایش بازدهی مجموعه خود را نیز تضمین می‌کنند. سرویس اداره جات با دادن نظم به برنامه کاری، از خستگی‌ها و فرسودگی‌های ایجادشده در رفت‌وآمد نیز جلوگیری می‌کند.

چنانچه شما نیز به دنبال سرویس ادارات تهران و شهرهای دیگر با رانندگانی مطمئن و ماشین‌های مناسب هستید، می‌توانید افراد و یا پیمانکاران مدنظرتان را در «خدمت از ما» پیدا کنید. جهت آشنایی با خدمات سرویس ایاب و ذهاب کارکنان، مزایایی که داشتن سرویس اداره دارد، و قیمت سرویس ایاب و ذهاب شرکت‌ها، این مطلب را مطالعه کنید.

 

قیمت سرویس اداره جات

 

 

سرویس ایاب و ذهاب کارکنان چیست؟

سرویس اداره یکی از تسهیلاتی است که ‌کافرمای یک شرکت، اداره و یا کارخانه برای نیازهای حمل و نقلی کارکنان خود پیش‌بینی می‌کند. البته سرویس ادارات در تمام حالات جزو تسهیلات محل کار نیست. طبق ماده 152 قانون کار، در صورت دوری کارگاه و عدم تکافوی وسایل حمل و نقل عمومی، کارفرما موظف به فراهم کردن سرویس حمل و نقل کارکنان است.

همان‌طور که از نام آن مشخص است، سرویس ادارات در تهران، کرج و شهرهای دیگر، وظیفه دارد کارکنان یک مجموعه را در مبدا سوار کند، آنها را به سلامت به مقصد برساند، و مجددا آنها را به سلامت به مبدا باز گرداند.

در واقع سرویس اداره جات زیرمجموعه‌ای از خدمات سرویس‌های ایاب و ذهاب است که شامل موارد دیگری از جمله سرویس دانش‌آموزان و دانشجویان، سرویس ایاب و ذهاب برای مراسم‌های مختلف و ... می‌شود.

 

قیمت سرویس اداره جات

عوامل متعددی در محاسبه هزینه سرویس ایاب و ذهاب شرکت‌ها دخیل هستند؛ از جمله نوع و تعداد خودروی مدنظر شما برای سرویس اداره، تعداد کارکنان، تعداد مبداها و مسافت، مدت زمان قرارداد با پیمانکار ایاب و ذهاب و وجود خدمات جانبی.

شما می‌توانید برای دریافت قیمت دقیق سرویس اداره با توجه به نیازمندی‌های خود، درخواست خود برای سرویس حمل و نقل کارکنان را با جزئیات لازم در اپلیکیشن یا وبسایت «خدمت از ما» ثبت کنید. در کمتر از 30 دقیقه، چندین پیمانکار مبلغ پیشنهادی برای قیمت سرویس اداره را به شما اعلام خواهند کرد.

استعلام هزینه برای سرویس ایاب و ذهاب کارکنان و اصولا کلیه خدمات در «خدمت از ما» رایگان است، و بدون نهایی کردن سفارش انجام می‌گیرد. پس از دریافت قیمت، می‌توانید پیمانکار مدنظر را برای تامین سرویس حمل و نقل کارکنان خود انتخاب کنید.

 

عوامل موثر بر هزینه سرویس ادارات

همان‌طور که در بخش قبل کوتاه اشاره کردیم، عوامل زیر بر قیمت سرویس ایاب و ذهاب کارکنان تاثیرگذار هستند:

 • تعداد پرسنل
 • راننده (خانم یا آقا)
 • تعداد روزهای مورد نیاز در هفته
 • مدت زمان قرارداد با پیمانکار انتخاب‌شده
 • کیلومتر و مسافت مبدا(ها) نسبت به مقصد
 • نوع خودرو (از نظر ظرفیت، و همچنین کیفیت و امکانات)
 • تعداد مبداها (آیا کارکنان در یک مبدا مشخص جمع می‌شوند یا هریک مبدا خاص خود را دارند)

توجه داشته باشید که شرکت‌ها و سازمان‌های ارائه‌دهنده سرویس اداره جات، در واقع پیمانکار ایاب و ذهاب هستند. این پیمانکارها ممکن است دولتی، غیردولتی و یا ... باشند. بنابراین، رتبه آنها نیز به نوبه خود بر هزینه سرویس اداره و قیمت سرویس ایاب و ذهاب شرکت‌ها موثر است.

 

قیمت سرویس ایاب و ذهاب اداره جات

 

مزایای سرویس اداره برای ایاب و ذهاب شرکت‌ها چیست؟

مهمترین مزیت تدارک دیدن سرویس حمل و نقل کارکنان، نظم‌دهی به ورود و خروج آنهاست؛ مخصوصا برای مجموعه‌های بزرگ که حضور کارمندان در یک زمان حیاتی‌ست، و زمان مشخصی برای ورود و خروج آنها در نظر گرفته می‌شود. مطمئنا هیچ‌چیز به اندازه وجود سرویس اداره، ورود و خروج افراد را ساماندهی نمی‌کند.

از طرف دیگر، وجود آلودگی و ترافیک در کلان‌شهرها، روزبه‌روز کارفرمایان بیشتری را به فراهم کردن سرویس اداره سوق می‌دهد. از آنجا که این شهرها گاهی اوقات مکررا در معرض تعطیلی قرار می‌گیرند، وجود سرویس ایاب و ذهاب شرکت‌ها می‌تواند این چالش را به راحتی رفع کند.

سرویس ادارات تهران و شهرهای کوچک‌تر، مزایای غیر مستقیم دیگری نیز دارد؛ از جمله افزایش بازدهی مجموعه، کاهش فرسودگی کارکنان در اثر حمل و نقل در وسایل عمومی و البته کاهش ترافیک و آلودگی که به حفظ محیط زیست نیز کمک می‌کند.

 

انواع خودروهای سرویس اداره

خودروهای مختلفی برای سرویس ایاب و ذهاب شرکت‌ها وجود دارد که در ادامه آنها را معرفی کرده‌ایم:

 • خودروهای سواری که ظرفیت آنها 4 نفر است.
 • ون سرویس ادارات که ظرفیت آنها بسته به مدل 10 یا 14 نفر، و برای گروه‌های کوچک بسیار مناسب است.
 • مینی بوس‌ها که ظرفیت آنها 14 تا 20 نفر است، و فضای بیشتری را برای افراد فراهم می‌کند.
 • میدل باس‌ها و اتوبوس‌ها با ظرفیت 30 تا 40 نفر در دسترس هستند، و به عنوان سرویس ادارات بزرگ و کارخانه‌جات مورد استفاده قرار می‌گیرند.

شما باید با توجه به تعداد کارکنان، خودروی مناسب را برای حمل و نقل آنها انتخاب کنید. توجه داشته باشید که صرف نظر از نوع خودروی مناسب برای سرویس اداره شما، پیمانکار ایاب و ذهاب باید وضعیت فنی و ظاهری کاملا مطلوب آنها را تضمین کند.

 

سرویس ایاب و ذهاب کارکنان و شرکت ها

 

نکات مهم دستورالعمل سرویس ایاب و ذهاب کارکنان

هنگام تنظیم قرارداد برای سرویس اداره با پیمانکار مدنظرتان، خوب است مهمترین نکات آیین نامه سرویس ایاب و ذهاب کارکنان را در ذهن داشته باشید:

 • به‌کارگیری رانندگان ماهر با گواهینامه مربوطه و بدون سوء پیشینه برای سرویس ادارات، و رعایت کامل مقررات راهنمائی و رانندگی از طرف او
 • اخذ بیمه برای کلیه سرنشینان و همچنین بیمه شخص ثالث
 • رعایت موارد فنی شامل کنترل چرخ‌های جلو و عقب هر 15 روز یکبار، تنظیم موتور، سالم بودن چراغ‌ها، آینه‌ها، بوق و ...
 • سالم بودن صندلی‌ها و پرده‌ها، و نظافت و ضدعفونی روزانه سرویس حمل و نقل کارکنان
 • وجود امکانات اطفاء حریق داخل ون سرویس ادارات (یا خودروی‌های دیگر) علاوه بر جعبه ابزارآلات و کمک‌های اولیه
 • وجود سیستم گرمایشی و سرمایشی مناسب برای زمستان و زمستان
 • عدم تعویض روغن و سرویسکاری خودرو در پارکینگ سرویس‌ها
 • سوخت‌گیری به موقع سرویس اداره، ضمن جلوگیری از نشت روغن و گازوئیل به منظور جلوگیری از آلودگی محیط زیست
 • مسئول بودن پیمانکار ایاب و ذهاب در برابر خسارات احتمالی به خودروها
 • مشخص بودن فرد جایگزین راننده اصلی در صورت بروز موارد خاص مانند کسالت و ...

 

ثبت درخواست سرویس ادارات تهران و شهرهای دیگر

برای پیدا کردن ارائه‌دهندگان بهترین و پیمانکار سرویس ادارات تهران و یا شهری که شما ساکن آن هستید، کافیست درخواست خود را در اپلیکیشن یا وبسایت «خدمت از ما» ثبت کنید. پس از دیدن هزینه پیشنهادی برای قیمت سرویس ایاب و ذهاب کارکنان، می‌توانید گزینه مدنظرتان را انتخاب کنید.

اگر هم مطمئن نبودید کدام پیمانکار را برای تدارک سرویس حمل و نقل کارکنان‌تان برگزینید، برای انتخاب بهترین گزینه می‌توانید از نظرات و امتیازات مشتریان قبلی آنها کمک بگیرید. در «خدمت از ما» همه چیز برای آماده شده است تا بتوانید سطح کاری و حرفه‌ای اداره خود را چندین پله ارتقاء دهید.

4.5 امتیاز از 1488 رای

بهترین متخصصان نزدیک به خود را پیدا کنید
سرویس اداره