نرخ کرایه نیسان بین شهری و درون شهری بر حسب کیلومتر

ثبت درخواست " وانت بار "
دسترسی به نزدیک‌ترین متخصصین
نرخ کرایه نیسان بین شهری و درون شهری بر حسب کیلومتر

کرایه نیسان بیشتر از هزینه هر سرویس دیگری در حوزه باربری در «خدمت از ما» استعلام می‌شود. دلیل آن هم واضح است، با پرداخت کرایه نیسان می‌توان هرنوع جابه‌جایی بین شهری و درون شهری را به راحتی انجام داد؛ مگر جابه‌جایی "کامل" اسباب خانه و شرکت.

مایل‌اید به‌روزترین  نرخ کرایه نیسان بر حسب کیلومتر را برای مسافت های درون شهری و بین شهری بدانید؟ کافیست درخواست خود را در اپلیکیشن "خدمت از ما" یا همین‌جا در وبسایت ثبت کنید و از 5 متخصص حدود کرایه را دریافت کنید؛ اما اگر مایلید بدانید این هزینه چطور محاسبه می‌شود، نگاهی به بخش‌های بعد بیندازید.

 

لیست نرخ کرایه نیسان بر حسب کیلومتر ۱۴۰۲

به لطف ظرفیت مطلوب و قدرت بالا، نیسان بین تمام وانت‌بارها بهترین وسیله برای جابه‌جایی‌های بین شهری محسوب می‌شود.  نرخ کرایه نیسان بر حسب کیلومتر در سال ۱۴۰۲، برای شهرهای بزرگ‌تر، تقریبا چنین مبالغی دارد:

 

نوع خدمات قیمت خدمات (به روزرسانی اردیبهشت 1402)
نرخ کرایه وانت بار درون شهری (تا 2 ساعت - مسیر کوتاه)  300.000 تا 350.000 تومان
نرخ کرایه (وانت، پراید وانت، آریسان و...) بین شهری زیر 200 کیلومتر 800.000 تا 900.000 تومان
نرخ کرایه (وانت، پراید وانت، آریسان و...) بین شهری بالای 200 کیلومتر کیلومتری 5000 تا 7000 تومان

 

این مبالغ برای شهرهای کوچک‌تر، که نزدیک به این مقصدها هستند، هم حول‌وحوش همین اعداد می‌گردند. اگر مایل‌اید نرخ کرایه نیسان بین شهری را هم به‌طور دقیق به دست آورید، می‌توانید از همان روشی که در مقدمه گفتیم استفاده کنید.

 

نرخ کرایه نیسان بر حسب کیلومتر ۱۴۰۲

 

نرخ کرایه نیسان درون شهری

اگر بخواهیم خیلی کوتاه بگوییم، نرخ کرایه نیسان درون شهری در تهران برای هر دوساعت حدود 300 هزار تومان است. این مبلغ می‌تواند برای شهرهای دیگر کمی کمتر باشد.

همچنین، اگر از ماشین جمع‌وجورتری استفاده کنید (مثلا وانت پیکان یا پراید)، هزینه‌ای کمتر خواهید پرداخت.

 

نرخ کرایه نیسان بر حسب کیلومتر

فرمولی وجود ندارد که در آن تنها مسافت بین مبدا و مقصد را جایگذاری کنید، و کرایه را به دست آورید. البته هرچند طبق نرخ اتحادیه باربری، در حالت کلی، برای محاسبه هزینه وانت باید مسافت بین مبدا و مقصد را در نرخ کرایه وانت ضرب کرد. اما این قانون به صورت قطعی اجرا نمی‌شود.

تعجبی هم ندارد، چون نرخ کرایه نیسان بین شهری تنها به مسافت بستگی ندارد. مثلا با دو برابر شدن مسافت، کرایه لزوما دو برابر نمی‌شود. واقعیت اینجاست که عوامل متعددی می‌توانند بر پیچیدگی خدمات وانت بار بیفزایند، که در بخش بعد آنها را بررسی کرده‌ایم.

 

نرخ کرایه نیسان ۱۴۰۲

 

نرخ کرایه نیسان بین شهری از چه عوامل تاثیر می‌پذیرد؟

به طور کلی نرخ کرایه نیسان بر حسب کیلومتر میزان مشخصی نیست و به عوامل مختلفی بستگی دارد. مبلغی که راننده به شما اعلام می‌کند، با توجه به موارد زیر مشخص می‌شود:

 

فاصله مبدا و مقصد

درست است که نرخ کرایه نیسان بر حسب کیلومتر قانون ثابت و مشخصی ندارد، اما هرچه فاصله بین این دو نقطه (یعنی محل بارگیری و تخلیه بار) بیشتر باشد، هزینه هم افزایش پیدا می‌کند.

 

وزن و حجم بار

نیسان‌ها بار زیادی را تحمل می‌کنند و ابعاد به نسبت بزرگی هم دارند؛ اما با افزایش وزن یا حجم باری که دارید، نرخ کرایه نیسان درون شهری یا بین شهری افزایش می‌یابد. بارهای با حجم یا وزن بالا هرکدام به نحوی بار زدن، تخلیه و حمل‌ونقل را چالش‌برانگیز می‌کنند، و موجب افزایش دستمزد نهایی راننده (و احیانا کارگرها) می‎شوند.

 

وضعیت جاده‌ها

وضعیت جاده‌ها از دو جنبه می‌تواند روی نرخ کرایه نیسان بر حسب کیلومتر تاثیر بگذارد:

  1. یکی اینکه ممکن است کوهستانی یا صعب‌العبور باشند؛
  2. دیگری اینکه ممکن است جاده آنقدرها بالا و پایین یا پیچ و تاب نداشته باشند، اما به دلیل تعطیلات، عیدها و مراسم خاص بسیار شلوغ یا یکطرفه شده باشند.

این موضوع، هم زمان لازم برای جابه‌جایی بار را بالا می‌برد، و هم مصرف سوخت را افزایش می‌دهد. اگر قصدتان بررسی نرخ کرایه نیسان درون شهری است، نگران این مورد نباشید. اما برای ارسال بار به شهرهای دیگر، گوشه‌چشمی به این مسئله داشته باشید.

 

هزینه سوخت عامل موثر بر نرخ کرایه نیسان

نیسان‌بارها یا بنزینی هستند، یا دیزلی و یا دوگانه‌سوز. قیمت گازوئیل به نسبت، نوسان کمتری دارد و نرخ کرایه نیسان بر حسب کیلومتر را دچار تغییرات شدید نمی‌کند. گاز کمی گران‌تر تمام می‌شود، اما باز هم به نوعی اقتصادی است.

سوختی که بیشترین تاثیر را روی قیمت نیسان بار می‌گذارد، بنزین است. حتما خود شما در جریان قیمت بنزین و نوسانات آن هستید. و چون بیشتر نیسان‌ها بنزینی هستند، باید به آن در محاسبه قیمت پایانی توجه داشت.

 

ارزش بار شما

وزن و حجم به کنار، ارزش کالای مدنظر شما برای جابه‌جایی هم روی نرخ کرایه نیسان بر حسب کیلومتر برای مسافت ای بین شهری و دورن شهری تاثیر می‌گذارد؛ البته اگر بخواهید کالای خود را بیمه کنید!

هرچه ارزش مادی کالای شما بیشتر باشد، صدور بیمه‌نامه برای آن هم هزینه بیشتری خواهد داشت. معمولا به ازای هر یک میلیون تومان بیمه‌ای که درخواست کنید، یکی-دو هزار تومان به هزینه حمل بار اضافه می‌شود.

 

وضعیت ماشین

بیشتر نیسان‌ها پتو و ضربه‌گیر دارند، اما همه آنها مسقف نیستند. بسته به بار شما و وضعیت آب‌وهوا، ممکن است لازم باشد حتما از ماشین‌های سقف‌دار استفاده کنید. چنین نیسان‌هایی ممکن است هزینه بیشتری از شما دریافت کنند.

 

بسته‌بندی و اعزام کارگر

وانت‌بارها خدمات دیگری را هم به مشتریان ارائه می‌کنند، از جمله بسته‌بندی حرفه‌ای وسایل و اعزام کارگر برای بار زدن و تخلیه بار. در صورت اعزام کارگر، دستمزد آنها با توجه به تعداد ساعات کار و تعداد نفراتی که لازم دارید محاسبه می‌شود.

این هزینه معمولا برای دو تا سه ساعت اول بارگیری ثابت است. اما اگر از این این بازه زمانی بیشتر شود، هزینه دستمزد و نهایتا نرخ کرایه نیسان بر حسب کیلومتر بیشتر خواهد شد.

 

سایر عوامل موثر بر کرایه نیسان

موارد دیگری هم می‌توانند نرخ کرایه نیسان بین شهری و درون شهری را تغییر دهند، عبارتند از:

  • وجود طرح تردد و محدودیت تردد
  • آسفالت یا خاکی بودن مسیر
  • معطل شدن راننده در زمان بارگیری و تخلیه بار

نحوه دریافت آخرین  نرخ کرایه نیسان بر حسب کیلومتر

وضعیت فعلی اقتصاد به ما اجازه می‌دهد مبالغ را تنها به صورت حدودی به اطلاع شما برسانیم؛ با این وجود، ما راه دریافت آخرین نرخ کرایه نیسان درون شهری و برون شهری را برای شما پیش‌بینی کرده‌ایم. تنها باید درخواست‌تان را با جزئیات لازم شامل مبدا، مقصد و نوع بار در اپ «خدمت از ما» یا در وبسایت ثبت کنید، تا چند راننده نزدیک به شما مبلغ پیشنهادی‌شان را ارسال کنند.

این روند در چند مرحله کوتاه، رایگان و بدون نیاز به استخدام راننده انجام می‌شود. بعد از استعلام کرایه از هر متخصص پیشنهاد می‌کنیم به پروفایل هر راننده در سایت "خدمت از ما" سر بزنید تا در آنجا ضمن بررسی سوابق و مجوزها، نظر مشتریان پیشین او را هم مطالعه کنید. در نهایت بر اساس نرخ کرایه نیسان بر حسب کیلومتر و اطلاعات بدست آمده از هر فرد بهترین متخصص را انتخاب کنید.

4.1 امتیاز از 1183 رای


وانت بار
برای سرویس وانت بار از بهترین متخصصین شهر خود قیمت بگیرید.

"خدمت از ما" بازار آنلاین خدمات است. بعد از ثبت سفارش، از متخصصین مورد اعتماد شهرتان چند پیشنهاد قیمت بگیرید و بهترین را انتخاب کنید.

logo درخواست و پشتیبانی خدمات آنلاین