آموزش انگلیسی تهران

با ثبت جزییات درخواست خود، بهترین معلمان زبان انگلیسی تهران را مشاهده کنید.

دسترسی به 330 معلم زبان انگلیسی در تهران

معرفی برترین معلمان زبان انگلیسی در تهران

آموزش انگلیسی تهران

آموزش انگلیسی تهران

این روزها نیاز به آموزش انگلیسی تهران برای اکثریت جامعه بسیار احساس می‌شود. اگر به دنبال راهی آسان برای پیدا کردن معلم و استاد آموزش انگلیسی در تهران هستید و می‌خواهید زبان انگلیسی را یاد بگیرید؛ در "خدمت از ما" می‌توانید با بهترین اساتید زبان در تهران را به صورت خصوصی در کوتاه‌ترین زمان انگلیسی را یاد بگیرید. کافیست در وب سایت "خدمت از ما" به قسمت آموزش مراجعه کنید و برای آموزش انگلیسی تهران ثبت درخواست کنید. پس از ثبت سفارش متخصص مورد نظر خود را با توجه به نیاز خود و باتوجه به نظرات کاربران وب سایت ما، انتخاب کنید.

 

هزینه آموزش زبان انگلیسی در تهران

عوامل زیادی بر روی قیمت کلاسهای تدریس خصوصی و جلسات و کلاسهای خصوصی زبان انگلیسی تهران تاثیر دارد که به صورت مفصل به آن می پردازیم.

قیمت کلاسهای خصوصی زبان انگلیسی در تهران همیشه به عوامل زیادی بستگی دارد. سابقه کاری و تجربه مدرس از عامل بسیار مهم در زمینه تعیین هزینه است. معمولا مدرسین تازه کار، کلاسهای خصوصی را با قیمت‌های پایین‌تری برگزار می‌کنند. اساتیدی که سابقه کاری بالایی دارند و بعضی از اساتید دانشگاه و یا معلمین مدرسه، برای آموزش زبان انگلیسی در تهران نرخ بالاتری را مطالبه می‌کنند.

شما در "خدمت از ما" پس از ثبت درخواست می‌توانید از 5 متخصص آموزش انگلیسی در تهران، قیمت بگیرید و متناسب با بودجه و اهداف خود برای یادگیری زبان انگلیسی، بهترین فرد را انتخاب کنید.

 

آموزش انگلیسی در تهران توسط مدرسین باتجربه یا جوان‌تر؟

بسیاری از مدرسین زبان انگلیسی در تهران، تازه کار هم با انرژی بالا و بسیار عالی تدریس می‌کنند و شاید به روش‌های آموزشی جدید مسلط باشند، ولی به هر حال داشتن سابقه کار هم مهم است. معمولا اساتیدی که سابقه کار بالایی دارند و توانسته‌اند افراد زیادی را برای موفقیت در امتحان زبان و کنکور زبان انگلیسی و مکالمه زبان راهنمایی کنند، قابل اعتمادترند و به احتمال زیاد با آنها نتیجه مطلوب‌تری را می‌گیرید.

البته نمی‌توان گفت که همیشه قطعی بوده و جواب می دهد.. بسیاری از مدرسین تازه کار، همانطور که گفته شد، بسیار خوب عمل می کنند. علاوه بر سابقه کاری و تجربه مدرس، پارامترهای دیگری مثل شهر محل تدریس، زمان برگزاری کلاسهای تدریس خصوصی زبان در تهران، تعداد جلسات تدریس خصوصی، درسی که قرار است تدریس شود و مکان برگزاری کلاسهای تدریس خصوصی و .... هم در قیمت کلاسهای تدریس خصوصی زبان موثر است.

 

مزایای آموزش انگلیسی تهران خصوصی

آموزش انگلیسی تهران به صورت خصوصی مزایای متعددی دارد. به عنوان مثال برای شرکت در کلاس زبان در تهران، نیازی نیست در ترافیک بمانید و وقت خود را در راه رفت و برگشت به کلاس زبان صرف کنید. 

1. معمولا در یک کلاس گروهی زبان، تمامی هنرآموزان در یک سطح نخواهند بود. به دنبال آن، زبان آموزان ضعیف‌تر از کلاس ممکن است بی بهره شوند و یا اینکه زبان آموزان قوی‌تر، احساس کنند وقتشان تلف می‌شود و چیزی نمی‌آموزند. اما در کلاس های خصوصی آموزش زبان انگلیسی تهران، این مشکل وجود نخواهد داشت. زیرا استاد خصوصی زبان انگلیسی، سطح کلاس و آموزش‌ها را بر اساس توانایی‌ها و سطح دانش زبان آموز تنظیم می‌کند.

2. در کلاس‌های و دوره‌های آموزش انگلیسی تهران که به صورت خصوصی برگزار می‌شوند، دروس و مطالب متناسب با هدف زبان آموز گردآوری می‌شود. اگر هدف شما از آموزش انگلیسی تهران، مهاجرت به کشورهایی مانند آمریکا، کانادا، انگلیس یا استرالیا  آموزش‌ انگلیسی شما متناسب با رشته و هدف شما تعیین می‌شود.

 

آموزش انگلیسی تهران در خانه

شما در هر منطقه و محله‌ای از تهران که هستید، تفاوتی نمی‌کند شرق یا غرب تهران، شمال یا جنوب تهران هستید، می توانید بهترین معلم آموزش انگلیسی در تهران را انتخاب کنید و استعلام قیمت کنید. سپس با توجه به شرایط خود بهترین انتخاب را در این زمینه داشته باشید و با بالاترین کیفیت و جدیدترین روش های آموزش انگلیسی در تهران بهره‌مند شوید.
 

"خدمت از ما" و دسترسی آسان به متخصصین

سفارش خدمت مورد نظر
سفارش خدمت مورد نظر
 • به چند سوال کوتاه پاسخ دهید
 • ما سفارش شما را برای متخصصین ارسال می‌کنیم
ارتباط با متخصصین و دریافت رایگان قیمت
ارتباط با متخصصین و دریافت رایگان قیمت
 • پیشنهاد متخصصین آماده به کار را مقایسه کنید
 • سوابق حرفه‌ای و نظر مشتریان قبلی آن‌ها را ببینید
انتخاب مناسب‌ترین متخصص به دلخواه
انتخاب مناسب‌ترین متخصص به دلخواه
 • کارتان را انجام شده تحویل بگیرید
 • نظرتان در مورد متخصص را ثبت کنید

نظرات

رویا آبسالان
رویا آبسالان
5.0
کمتر از 3 خدمت موفق
آموزش انگلیسی
سمانه هاشمی نژاد

کلاس‌های خانم آبسالان نظم بسیار خوب و کیفیت بالایی داره. جلسات رو سروقت شروع و سروقت تمام می‌کنن، تمرینات رو کامل و باحوصله با زبان‌آموز انجام می‌دن و نکات اصلاحی و تکمیلیِ به‌جایی رو گوش‌زد می‌کنن.

فاطمه خوشبخت
فاطمه خوشبخت
5.0
کمتر از 3 خدمت موفق
آموزش انگلیسی
خانم رادپور

با سلام، امروز جلسه ی اول کلاس من بود و من خیلی استرس داشتم ایشون انقدر با من صمیمانه و پرانرژی کار کردن و تدریسشون واضح و شفاف بود که فوق العاده از تدریسشون لذت بردم خیلی کلاس دوستداشتنی بود بلافاصله برام جزوه های صفحات تدریس شده رو فرستادن

خانم اردستانی
خانم اردستانی
4.8
17 خدمت موفق
آموزش انگلیسی
پرتو شهسواری

ایشان آن تایم و خوش قول هستند و کیفیت آموزششان بسیار عالی هست .

کسب درآمد خدمت از ما
علاوه بر آموزش انگلیسی، سایر خدمات فعال در تهران را مشاهده کنید.
مشاهده خدمات فعال تهران
امتیاز دهید

5.00 امتیاز از 5 رای

سایر عبارت های جستجو شده برای آموزش انگلیسی تهران

 • آموزش انگلیسی تهران
 • آموزش زبان انگلیسی در تهران
 • آموزش زبان انگلیسی مکالمه تهران
 • هزینه آموزش انگلیسی در تهران
 • قیمت آموزش انگلیسی در تهران
 • معلم آموزش انگلیسی تهران
 • هزینه تدریس زبان انگلیسی تهران
 • آموزش زبان انگلیسی گرامر تهران
 • آموزش زبان انگلیسی مبتدی در تهران
 • آموزش زبان انگلیسی پیشرفته تهران
loading