قیمت آموزش انگلیسی در بازار چقدر است؟

برای اطلاع از "هزینه آموزش انگلیسی" با پاسخ به چند سوال کوتاه، از متخصصان به رایگان قیمت بگیرید

متوسط قیمت (ساعتی)
  • 90,000 تومان
  • 100,000 تومان
  • 200,000 تومان
  • 300,000 تومان
(به روز رسانی در اردیبهشت 1403)

شما در کدام شهر به آموزش انگلیسی نیاز دارید؟

آموزش انگلیسی را به متخصصش بسپار

امروزه تصور زندگی بدون آموزش انگلیسی و یادگیری این زبان، جهانی دشوار است. حتی اگر آموزش انگلیسی لازم برای فرصت‌­های شغلی و تحصیلی را هم کنار بگذاریم، بدون آموزش انگلیسی حتی از بسیاری از منابع سرگرمی و مهارت­ آموزی نیز محروم می­‌شویم. اگر از تبلیغاتی مانند بهترین سایت آموزش زبان انگلیسی رایگان، آموزش زبان انگلیسی در ۵۰ روز خسته شده‌­اید و نتیجه‌ای نگرفتید، با ما همراه باشید.

"خدمت از ما" به تازگی امکان ثبت سفارش برای آموزش انگلیسی را نیز به خدمات خود اضافه کرده است. مانند سایر خدمات، کافیست درخواست خود را به رایگان ثبت کنید، از افراد باسابقه پیشنهاد قیمت بگیرید، و بهترین فرد را برای آموزش زبان انگلیسی از صفر یا آموزش انگلیسی پیشرفته انتخاب کنید.

 

آموزش زبان انگلیسی مکالمه

 

 

هزینه آموزش انگلیسی چگونه تعیین می‌­شود؟

هزینه آموزش انگلیسی (شامل آموزش زبان انگلیسی مکالمه، آموزش زبان انگلیسی از صفر، آموزش انگلیسی آنلاین و...) نیز مانند سایر خدمات حوزه آموزش، با سابقه و تجربه استاد ارتباطی مستقیم دارد. هر چه فرد مورد نظر شما برای آموزش انگلیسی، سابقه و تجربه بیشتری داشته باشید، هزینه آموزش انگلیسی نیز بیشتر خواهد شد.

نکته دیگر در تعیین قیمت آموزش انگلیسی، سطح شماست. اگر به دنبال استادی برای آموزش زبان انگلیسی از صفر هستید، هزینه متعادل‌­تر خواهد بود. درمقابل، اگر به دنبال دوره­‌های آموزش زبان انگلیسی سریع یا آموزش انگلیسی پیشرفته برای سطوح بالا و آزمون‌­های تخصصی هستید، هزینه آموزش انگلیسی بیشتر خواهد شد.

با تمام این اوصاف، اگر ترجیح می­‌دهید دقیقا هزینه آموزش زبان انگلیسی را با توجه به سطح و نیاز خود بدانید، می‌­توانید با ثبت درخواست­تان در وب سایت یا اپلیکیشن "خدمت از ما" از استادان این حوزه قیمت بگیرید. توجه داشته باشید که برای دریافت پیشنهاد قیمت آموزش زبان انگلیسی مکالمه و سایر مهارت­‌ها، نیازی به نهایی کردن درخواست­تان ندارید.

 

بهترین سایت آموزش زبان انگلیسی

 

بهترین روش‌های آموزش زبان انگلیسی چیست؟

گزینه ­در حال حاضر، تعداد افرادی که در حال آموزش زبان انگلیسی مکالمه و سایر مهارت‌­ها هستند، بسیار بالاست. این افراد از طریق روش­‌های متفاوتی نیز این کار را انجام می­‌دهند؛ برای مثال آموزش انگلیسی آنلاین در منزل، و یا در آموزشگاه‌ها. نکته جالب توجه اینجاست که برخی از این افراد تخصص این رشته را ندارند و یا تجربه کمی نیز دارند.

گزینه‌هایی از قبیل بهترین سایت آموزش زبان انگلیسی رایگان یا پکیج‌­های آموزش زبان انگلیسی در ۵۰ روز نیز برای اقشار عظیمی طراحی شده‌­اند و به همین دلیل، از پوشش نیاز تعدادی از گرو­ها باز می­‌مانند. آموزش یک­طرفه چنین مواردی نیز باعث می­‌شود آموزش انگلیسی و یادگیری زبان انگلیسی به خوبی انجام نشود.

 

مزایای استفاده از خدمات آموزش انگلیسی چیست؟

با وجود گزینه­‌های متعدد مانند بهترین سایت آموزش زبان انگلیسی رایگان، آموزش زبان انگلیسی در ۵۰ روز، یادگیری زبان انگلیسی رایگان و...، مزایای کمک گرفتن از "خدمت از ما" برای آموزش انگلیسی چیست؟

"خدمت از ما" به شما کمک می‌­کند تا به بهترین استادان آموزش انگلیسی دسترسی داشته باشید و از تجربه آموزش انگلیسی به صورت اختصاصی با توجه به سطح و نیازهای خود بهره ببرید. شما همچنین می‌­توانید اطلاعات و سوابق کاری هر یک از استادان را همراه با نظرات شاگردان قبلی در مورد کیفیت آموزش آن‌ها مشاهده کنید. و درنهایت، از هزینه آموزش زبان انگلیسی مکالمه یا مهارت­‌های دیگر، پیش از نهایی کردن سفارش مطلع شوید.

 

یادگیری زبان انگلیسی

 

موارد آموزش زبان انگلیسی شامل چیست؟

آموزش زبان انگلیسی (و هر زبان دیگری) بر پایه 4 مهارت قرار دارد. شناخت هر یک از این مهارت­‌ها، می‌­تواند در آموزش زبان انگلیسی سریع نقش مهمی داشته باشد:

 

1. آموزش صحبت کردن یا Speaking

آموزش زبان انگلیسی مکالمه به شدت به این مهارت وابسته است. کمی که به آن فکر کنیم، می‌­بینیم یادگیری یک زبان بدون این مهارت اصلا چندان معنی نمی­‌دهد. اگر فکر می­‌کنید مهارت برقراری ارتباط و صحبت کردن به انگلیسی چندان در آموزش انگلیسی مهم نیست، به این فکر کنید که در یک محیط انگلیسی ­زبان گم شده‌­اید و نمی‌­توانید آدرس صحیح را از دیگران بپرسید.

استادان آموزش زبان انگلیسی مکالمه، آموزش زبان انگلیسی از صفر و آموزش انگلیسی پیشرفته، از چندین روش­‌ برای تمرین دادن شما استفاده می­‌کنند؛ برای مثال:

  • ايفای نقش
  • شرح فعاليت های روزمره
  • مقایسه بين دو يا چند تصوير
  • بازگو كردن یک متن كوتاه شنيده يا خوانده شده
  • توصیف یک تصوير و يا چند تصوير مربوط به هم
  • حدس زدن و كامل كردن اداره یک متن از طريق گوش كردن یا یک متن ناقص

 

آموزش زبان انگلیسی آنلاین

 

2. آموزش شنیدن یا Listening

این مهارت، می­‌تواند یکی از مهارت­‌های چالش­ برانگیز در آموزش انگلیسی باشد. زیرا گاهی هر چقدر هم که شما مهارت کافی در این زمینه داشته باشید، ممکن است لهجه­‌های خاص، یا افرادی که به خوبی زبان را بلد نیستند، فهم شما را دچار مشکل کند. به همین دلیل، اهمیت این مهارت در آموزش زبان انگلیسی سریع بسیار مهم است. این مهارت دریافتی موردتوجه تمام استادانی است که تجربه بالایی در آموزش انگلیسی دارند.

 

3. آموزش خواندن یا Reading

خواندن، یکی از مهارت­‌هایی است که با کمک بهترین سایت آموزش زبان انگلیسی رایگان و پکیج‌­های آموزش زبان انگلیسی در ۵۰ روز رشد چندانی پیدا نمی‌­کند. اما این مهارت، از نیازمندی­‌های پایه در یادگیری زبان انگلیسی است. یک استاد باسابقه برای تقویت این مهارت، آموزش شما را طوری مدیریت خواهد کرد دایره لغات وسیعی داشته باشید، قدرت درک مطلب خود را افزایش دهید، گرامر خود را تقویت کنید و غیره.

 

4. آموزش نوشتن یا Writing

نوشتن یکی از مهارت­‌های بسیار مهم با سختی­‌های خاص خود است. بهترین سایت آموزش زبان انگلیسی رایگان، بسته­‌های آموزش زبان انگلیسی در ۵۰ روز و یادگیری زبان انگلیسی رایگان نیز نمی‌توانند این مهارت را به بهترین نحو پوشش دهند. برای تقویت این مهارت، استاد آموزش انگلیسی به شما کمک می‌­کند تا بنویسید، ترجمه کنید و دایره واژگان و گرامر خود را ارتقا دهید. یک استاد باسابقه، الگوی نوشتن برای اهداف مختلف را به شما آموزش می‌دهد، و پس از پایان کار، اشتباهاتتان را تصحیح می­‌کند تا همواره در حال بهتر شدن باشید.

 

چیزی که بیشتر از همه در آموزش زبان انگلیسی مهم و تاثیرگذار است؛ انتخاب روش یادگیری زبان انگلیسی است؛ بعضی افراد به دنبال آموزش گام به گام زبان انگلیسی بوده و یادگیری تمامی نکات مکالمه؛ اصول دستوری؛ نوشتاری و گرامر زبان برایشان اهمیت دارد؛ گروهی دیگر برای فراهم کردن شرایطی که در آن هستند، نیاز به آموزش سریع زبان انگلیسی بدون در نظر گرفتن وقت اضافی دارند؛ در این میان افرادی هم هستند؛ که بصورت خودآموز و آنلاین آموزش و یادگیری زبان انگلیسی را آغاز نموده است و نرم افزارهای آموزش زبان انگلیسی و ویدئوهای آموزشی زبان را به شرکت در کلاس های آموزشگاه‌های زبان انگلیسی ترجیح می‌دهند.

 

نحوه ثبت سفارش آموزش انگلیسی در "خدمت از ما"

اگر می‌خواهید انگلیسی بیاموزید و با بهترین استادان آموزش انگلیسی (اعم از آموزش زبان انگلیسی مکالمه، آموزش زبان انگلیسی از صفر، آموزش زبان انگلیسی آنلاین، آموزش انگلیسی پیشرفته و...) آشنا شوید، درخواست خود را در "خدمت از ما" به صورت رایگان و بدون پرداخت هزینه ثبت کنید.

در "خدمت از ما" از بهترین استادان آموزش انگلیسی پیشنهاد قیمت بگیرید؛ پروفایل آنها را بررسی کنید؛ نظرات کاربران را در مورد دوره‌­های قبلی آن‌ها بخوانید، و نهایتا بهترین فرد را برای آموزش انگلیسی انتخاب کنید.

4.5 امتیاز از 1496 رای

بهترین متخصصان نزدیک به خود را پیدا کنید
آموزش انگلیسی

نظرات

امیرحسین محمدزاده
امیرحسین محمدزاده
5.0 (از 7 نظر)
6 خدمت موفق
آموزش انگلیسی
سیمین هابیلی

با سلام، از تدریس ایشون خیلی راضی هستم، بسیار عالی تدریس می کنند بیشتر از تایم کلاس وقت میگذارند و بسیار خوش اخلاق هستند، علاقمندتر از گذشته شدم نسبت به یادگیری زبان.

امیرحسین محمدزاده
امیرحسین محمدزاده
5.0 (از 7 نظر)
6 خدمت موفق
آموزش انگلیسی
Monireh Darestani

سلام عرض ادب دارم خدمت استاد و مخاطبین این اپلیکیشن،به جرأت میگم یکی از بهترین اساتید به نام و توانمند در زمینه آموزش زبان هستند من همیشه از یادگیری زبان وحشت داشتم اما ایشان فقط در دوجلسه مکالمه گرامر حال ساده وهم حال استمراری را کاملا مفهومی و با مثال های جالب آموزش دادند تا حدی که انقدر تکرار وتمرین در جلسه انجام میدادند در ذهن میموند و نیاز به تمرین در منزل نیست واقعا فقط کافیه در تایم کلاس تمرکز کنید همین

ملیحه ابراهيمي
ملیحه ابراهيمي
5.0 (از 1 نظر)
1 خدمت موفق
آموزش انگلیسی
مهوش نجفی

بسیار صبور و مهربون و با حوصله بعد از دوره های مختلف بالاخره با کمک ایشون تونستم به نتیجه دلخواهم برسم