پنچرگیری کرج

با ثبت جزییات درخواست خود، بهترین پنچرگیران کرج را مشاهده کنید.

دسترسی به 12 پنچرگیر در کرج

پنچرگیری کرج

پنچرگیری کرج

پنچرگیری کرج و پنچرگیری سیار کرج یکی از خدمات پرطرفدار در بازار آنلاین "خدمت از ما" است. با توجه به اینکه بیشتر افراد هنگامی با این مشکل مواجه می­شوند که عجله دارند، استفاده از پنچرگیری در کرج و پنچرگیری در محل کرج کمک بزرگیست. علاوه بر چنین شرایطی، نداشتن لوازم پنچرگیری یا امکان آچار به دست شدن، لزوم استفاده از خدمات پنچرگیری کرج برای انجام پنچرگیری کرج را بالا می­برد. ادامه حرکت خودرو با لاستیک پنچر خطرناک، تقریبا غیرممکن و نیازمند اقدام فوری از طرف شماست.

برای پیدا کردن بهترین پنچرگیر در کرج، درخواست‌تان را در "خدمت از ما" ثبت کنید، قیمت‌های پیشنهادی برای پنچرگیری در محل کرج را بررسی، و درآخر بهترین فرد را برای انجام پنچرگیری در کرج انتخاب کنید.

 

لوازم پنچرگیری در کرج

در ادامه با لوازم لازم برای انجام پنچرگیری سیار در کرج آشنا می‌شویم. به خاطر داشته باشید که روش­های زیر برای هر نوع خودرو و لاستیکی مناسب نبوده و در صورت داشتند بالاترین کیفیت نیز تنها راه حل­هایی فوری هستند و نتایج پایدار ندارند. بنابراین بهتر است کار پنچرگیری سیار کرج و پنچرگیری در محل کرج را به متخصصین سپرده و خیال خود را از بابت نتیجه­ای تضمین شده را آسوده کنید.

 

1. پنچرگیری کرج با اسپری

محلول یا اسپری پنچرگیری قابلیت پنچرگیری لاستیک خودرو و موتورسیکلت را در زمانی کوتاهی دارد. اسپری پنچرگیری نشتی­ها و سوراخ­های لاستیک را بدون نیاز به جک یا تعویض لاستیک مهر و موم می­کند. این اسپری مخصوص قادر به پوشاندن سوراخ‌های ایجادشده در تایر تا حداکثر قطر 5 میلی­متر است. اسپری پنچرگیری از خود گازی آزاد می­کند که تایر را باد کرده و سوراخ را پوشش می­دهد. البته برای تاثیر اسپری پنچرگیری لازم است چند کیلومتر خودرو را به حرکت درآورد تا مواد اسپری شده محل پنچری را مسدود کند.

 

2. کیت پنچرگیری کرج تیوبلس

لوازم پنچرگیری تیوبلس در کیت­‌های مربوط به آن شامل دو عدد درفش، یک تیوپ چسب پنچرگیری و نخ پنچرگیری لاستیک است.

 

پنچرگیری سیار کرج برای لاستیک‌­های مختلف

اگر قصد استفاده از خدمات پنچرگیری در کرج را دارید، بد نیست بدانید که لاستیک‌­های خودرو­های امروزی در 2 دسته قرار می­‌گیرند:

 1. لاستیک­‌های تیوب‌­دار
 2. لاستیک­‌های تیوبلس 

امروزه حدود 80 درصد لاستیک­‌ها تیوبلس هستند. زمانی که لاستیک­‌های تیوب­‌دار پنچر می‌­شوند، پنچرگیر در کرج باید تیوب را از لاستیک خارج کند، زیر دستگاه حرارت تیوب پنچرگیری کند، و بعد با دستگاه داخل لاستیک بیندازد. یکی از نکات منفی لاستیک­‌ تیوبی این است که هنگام پنچری، گرمای تابستان یا سرعت بالا تیوب می‌ترکد. در این حالت خودرو تعادل خود را از دست داده و منحرف می‌­شود. اما هنگامی که لاستیک‌ تیوبلس پنچر می­‌شود، باد آن به تدریج خارج می‌­شود. بدین ترتیب، راننده فرصت دارد تا خودرو را به کنار جاده هدایت و ماشین را متوقف کند.

 

چگونه کمتر به پنچرگیری در محل کرج نیاز پیدا کنیم؟

راه‌هایی وجود دارد که به کمک آنها می‌توانید نیاز به پنچرگیری سیار در کرج را تا حد مطلوبی کاهش دهید. مهم‌ترین و در عین حال ساده‌ترین روش برای پیشگیری از پنچر شدن لاستیک‌های خودرو و نیاز به پنچرگیری کرج، چک کردن مرتب وضعیت تایرهاست. کم‌باد بودن تایرها یا معیوب بودن آنها نه تنها نیاز به پنچرگیری در کرج را افزایش می‌دهد، بلکه احتمال ترکیدگی لاستیک را نیز بالا می‌برد. همچنین، با باد زدن مرتب و تنظیم باد لاستیک‌ها، خطر پنچر شدن و میزان نیاز به پنچرگیری در محل کرج کمتر می‌سازید.

 

قیمت پنچرگیری کرج

قیمت پنچرگیری کرج و پنچرگیری سیار کرج به عوامل متفاوتی بستگی دارد. از میان این عوامل می‌‌توان به نوع لاستیک (تیوبی یا تیوبلس)، تعداد و اندازه لاستیک، نوع ماشین (از خودروهای سواری تا کامیونت و ماشین‌های فوق سنگین)، انجام تنظیم باد و... بستگی دارد. اگر می‌‌خواهید رقم دقیق قیمت پنچرگیری کرج را بدانید، کافیست درخواست خود را به رایگان در "خدمت از ما" ثبت و قیمت‌‌های پیشنهادی پنچرگیری در محل کرج را بررسی کنید.

معرفی برترین پنچرگیران در کرج

"خدمت از ما" و دسترسی آسان به متخصصین

سفارش خدمت مورد نظر
سفارش خدمت مورد نظر
 • به چند سوال کوتاه پاسخ دهید
 • ما سفارش شما را برای متخصصین ارسال می‌کنیم
ارتباط با متخصصین و دریافت رایگان قیمت
ارتباط با متخصصین و دریافت رایگان قیمت
 • پیشنهاد متخصصین آماده به کار را مقایسه کنید
 • سوابق حرفه‌ای و نظر مشتریان قبلی آن‌ها را ببینید
انتخاب مناسب‌ترین متخصص به دلخواه
انتخاب مناسب‌ترین متخصص به دلخواه
 • کارتان را انجام شده تحویل بگیرید
 • نظرتان در مورد متخصص را ثبت کنید
کسب درآمد خدمت از ما
علاوه بر پنچرگیری، سایر خدمات فعال در کرج را مشاهده کنید.
مشاهده خدمات فعال کرج
امتیاز دهید

5.00 امتیاز از 5 رای

سایر عبارت های جستجو شده برای پنچرگیری کرج

 • پنچرگیری کرج
 • هزینه پنچرگیری کرج
 • قیمت پنچرگیری ماشین در محل کرج
 • پنچرگیری ماشین کرج
 • پنچرگیری موتور کرج
 • پنچرگیری سیار در کرج
 • پنچرگیری زانتیا کرج
 • پنچرگیر کرج
loading