قیمت پنچرگیری در بازار چقدر است؟

برای اطلاع از "هزینه پنچرگیری" با پاسخ به چند سوال کوتاه، از متخصصان به رایگان قیمت بگیرید

متوسط قیمت (اجرت کار)
در حال بروز رسانی قیمت ...

شما در کدام شهر به پنچرگیری نیاز دارید؟

پنچرگیری را به متخصصش بسپار

پنچرگیری، به خصوص پنچرگیری ماشین در محل یا همان پنچرگیری سیار همیشه یکی از خدمات با متقاضیان بالا بوده است. با توجه به اینکه همگی ما اکثرا هنگامی با این مشکل مواجه می‌شویم که کاری ضروری داریم، استفاده از خدمات پنچرگیری ماشین در محل می‌­تواند کمک بزرگی برای ما باشد.

در موارد دیگر نیز به همراه نداشتن اسپری پنچرگیری، لوازم پنچرگیری تیوبلس یا امکان آچار به دست شدن (برای مثال زمانی که قراری رسمی داشته و ریسک کثیف شدن دست­‌ها و لباس را نمی‌­توان به جان خرید)، لزوم استفاده از خدمات پنچرگیری را بالا می­‌برد. با ما همراه باشید تا با خدمات پنچرگیری ماشین در محل "خدمت از ما" بیشتر آشنا شوید.

 

پنچرگیری ماشین در محل

 

قیمت پنچرگیری چگونه تعیین می­‌شود؟

قیمت پنچرگیری ماشین در محل یا همان پنچرگیری سیار به عوامل متفاوتی بستگی دارد. از میان این عوامل می­‌توان به نوع لاستیک (تیوبی یا تیوبلس)، تعداد و اندازه لاستیک، نوع ماشین (از خودروهای سواری تا کامیونت و ماشین­های فوق سنگین)، انجام تنظیم باد و... بستگی دارد. همان­طور که می­‌بینید، خدمات پنچرگیری ماشین در محل "خدمت از ما" تنها شامل ماشین­‌های سواری نمی‌شود و سایر خوردروهای سنگین را نیز دربرمی­‌گیرد.

اگر می­‌خواهید رقم دقیق پنچرگیری زانتیا یا ماشین­‌های دیگر را بدانید، کافیست درخواست خود را به رایگان در "خدمت از ما" ثبت کنید. متخصصین پنچرگیری سیار، قیمت­‌های پیشنهادی را به شما اعلام می‌­کنند، و شما می‌­توانید مناسب‌­ترین قیمت را انتخاب کنید.

 

مزایای استفاده از پنچرگیری سیار چیست؟

پنچرگیری سیار امکان پنچرگیری زانتیا و هر خودروی دیگری را در هر مکان و در کوتاه‌­ترین مدت امکان­پذیر می­‌کند. با سپردن کار پنچرگیری خودروی خود به یک فرد حرفه‌ای، دیگری نیازی نیست نگران تهیه بهترین اسپری پنچرگیری، لوازم پنچرگیری تیوبلس، چسب پنچرگیری تیوبلس، محلول پنچرگیری و... باشید و هرجا که می‌­روید آن‌ها را در اتومبیل­‌تان به همراه داشته باشید.

شما با استفاده از خدمات پنچرگیری ماشین در محل در "خدمت از ما"، به چندین فرد مجرب در شهر و در نزدیکی خود دسترسی مستقیم دارید. با ثبت درخواست در "خدمت از ما" می‌­توانید اطلاعات و سوابق کاری هر یک از متخصصین را به همراه نظرات کاربران قبلی در مورد هر یک از آن‌ها مشاهده کنید، و از هزینه پنچرگیری زانتیا، پراید، پژو و سایر خودروهای سواری را قبل از نهایی کردن سفارش مطلع می‌شوید. پی‌گیری تیم پشتیبانی "خدمت از ما" برای بررسی روند اجرای کار را نیز به این موارد اضافه کنید.

 

پنچرگیری زانتیا

 

پنچرگیری لاستیک‌­های مختلف

در صورتی که قصد استفاده از خدمات پنچرگیری سیار برای هر نوع خودرو را داشته باشید (از خودروهای سواری و معمولی تا اورها و ماشین‌­های فوق سنگین)، بد نیست بدانید که لاستیک‌­های خودرو­های امروزی در ایران به طور کامل در 2 دسته زیر قرار می­‌گیرند:

 

  1. لاستیک­‌های تیوب‌­دار
  2. لاستیک­‌های تیوبلس

 

البته، امروزه لاستیک­‌های تیوبلس جای لاستیک­‌های تیوب­دار را گرفته­‌اند و حدود 80 درصد لاستیک­‌ها تیوبلس هستند. زمانی که لاستیک­‌های تیوب­‌دار پنچر می‌­شوند، متخصص برای پنچرگیری باید تیوب را از لاستیک خارج کند، زیر دستگاه حرارت تیوب پنچرگیری شود، و بعد با دستگاه داخل لاستیک انداخته شود.

یکی از نکات منفی لاستیک­‌های تیوبی این است که هنگام پنچری، گرمای تابستان، و یا سرعت بالا تیوب می‌ترکد. در این حالت، لاستیک پاره شده، خودرو تعادل خود را از دست می‌­دهد و منحرف می‌­شود. اما در لاستیک‌­های تیوبلس، هنگامی که لاستیک پنچر می­‌شود (یعنی چیزی داخل لاستیک وارد شده و لاستیک را سوراخ کرده است) باد لاستیک به تدریج خارج می‌­شود. بدین ترتیب، راننده خودرو فرصت دارد تا خودرو را به کنار جاده هدایت و ماشین را متوقف کند.

 

تفاوت تایرهای چهار فصل و زمستانی چیست؟

رانندگی در زمستان با رانندگی در فصل دیگر بسیار متفاوت است. درنتیجه، تایرهایی که برای رانندگی در زمستان استفاده می‌­شوند با تایرهای مورد استفاده در بقیه فصول استفاده می‌شود، متفاوت­‌اند. برخلاف تایرهای چهارفصل، تایرهای زمستانی در برف و یخ باعث کنترل راحت­‌تر خودرو و رانندگی امن­‌تری می‌شوند. برخی فکر می­‌کنند تایرهای چهار فصل برای زمستان مناسب هستند و در شرایط برف و سرما مانند تایرهای زمستانی عمل می‌کنند؛ اما این تصور درست نیست.

این تفاوت بین آج­‌های این دو تایر وجود دارد. در تایرهای زمستانی فاصله بین آج­‌ها زیادتر از تایرهای چهارفصل است؛ که کمک می‌­کند تایرها راح‌ت­تر از میان برف عبور کنند. آن‌ها همچنین در زمان برف و یخبندان چسبندگی بیشتری دارند، و دارای میخ‌هایی هستند که اصطکاک را افزایش می­‌دهند.

 

هزینه پنچرگیری لاستیک تیوبلس

 

لوازم پنچرگیری

لوازم پنچرگیری تیوبلس، اسپری پنچرگیری، محلول پنچرگیری و... حتما به گوش شما نیز خورده است. در ادامه آن‌ها را بررسی کوتاهی می‌­کنیم.

 

1. محلول پنچرگیری

محلول پنچرگیری یا اسپری پنچرگیری لاستیک تیوبلس نیز قابلیت پنچرگیری لاستیک خودرو و موتورسیکلت را در زمان کوتاهی دارد. اسپری پنچرگیری نشت‌ی­ها و سوراخ­‌های لاستیک را بدون نیاز به جک یا تعویض لاستیک مهر و موم می­‌کند. اسپری پنچرگیری قادر به پوشاندن سوراخ‌های ایجاد شده در تایر تا حداکثر قطر 5 الی 6 میلی­‌متر است. نحوه کار اسپری پنچرگیری به این صورت است که از خود گازی غیر قابل اشتعال آزاد می­‌کند که تایر را باد کرده و سوراخ را پوشش می­‌دهد. البته برای تاثیر اسپری پنچرگیری لازم است چند کیلومتر خودرو را به حرکت دربیاورید تا مواد اسپری شده داخل لاستیک به سمت سوراخ حرکت کرده و محل پنچری را مسدود کند.

 

2. لوازم پنچرگیری تیوبلس

لوازم پنچرگیری تیوبلس در کیت‌های مربوط به آن شامل دو عدد درفش و یک تیوپ چسب پنچرگیری تیوبلس و نخ پنچرگیری لاستیک تیوبلس است.

نکته­ای که در مورد لوازم پنچرگیری تیوبلس، چسب پنچرگیری تیوبلس و محلول پنچرگیری نباید فراموش کنید این است که این روش‌­ها برای هر نوع خودرو و لاستیکی مناسب نیست و در صورت دارا بودن بالاترین کیفیت نیز تنها راه حل­‌هایی فوری هستند و نتایج پایدار ندارند. بنابراین بهتر است کار پنچرگیری زانتیا را به متخصصان سپرده و خیال خود را از بابت نتیجه‌­ای تضمین شده را آسوده کنید.

 

نحوه ثبت سفارش پنچرگیری در "خدمت از ما"

اگه به دنبال استفاده از خدمات پنچرگیری ماشین در محل، پنچرگیری سیار، پنچرگیری زانتیا و... در شهر خود هستید، درخواست خود را در "خدمت از ما" به صورت رایگان و بدون پرداخت هزینه ثبت کنید؛ از بهترین متخصصین پنچرگیری در نزدیک خود پیشنهاد قیمت بگیرید؛ پروفایل آن‌ها را بررسی کنید؛ نظرات کاربران را در مورد کار­های قبلی آنها بخوانید، و نهایتا بهترین فرز را برای پنچرگیری ماشین در محل انتخاب کنید.

 

4.5 امتیاز از 1490 رای

بهترین متخصصان نزدیک به خود را پیدا کنید
پنچرگیری

نظرات

امیرمهدی شمسعلی
امیرمهدی شمسعلی
5.0 (از 55 نظر)
81 خدمت موفق
پنچرگیری
محمد علیمحمدی

به موقع رسیدند پنچر گیری صحیح و‌برخورد مناسبی داشتند وسایل مورد نیاز هم همه چی همراه داشتند در کل خیلی راضی بودم

مهدی زمانی
مهدی زمانی
5.0 (از 60 نظر)
80 خدمت موفق
پنچرگیری
فاطمه مصلح

بسیار انسان شریفی هستن ایشون و خیلی کاربلد خیلی خوب ما رو راهنمایی کردند و کارشون هم بسیار تمییز و عالی بود و خیلی هم منصف هستن ایشون

امیرمهدی شمسعلی
امیرمهدی شمسعلی
5.0 (از 55 نظر)
81 خدمت موفق
پنچرگیری
بهار جوانمرو

ممنونم ازاقای شمسعلی هم سرموقع امدن وکاردرست واقای باانصاف ومحترم بودن باتشکرازاقای شمسعلی وشرکت خدمات ازما

مجله "خدمت از ما"

محلی برای حل چالش های روزمره
مشاهده مجله
مجله "خدمت از ما"