سرویس و تعمیر شومینه غرب تهران

معرفی برترین متخصصان تعمیر و سرویس شومینه در غرب تهران

سرویس و تعمیر شومینه غرب تهران

هر گونه مشکل و خرابی برای شومینه شما پیش آمده باشد، تعمیر شومینه غرب تهران چاره مشکل شماست. تعمیرات شومینه غرب تهران در جهت خدمت رسانی سریع‌تر برای شما که در غرب تهران ساکن هستید. 

کلیه خدمات سرویس شومینه، نصب ترموکوپل شومینه و دیگر موارد مورد نیاز شما برای تعمیر شومینه را با اعزام نیروی متخصص در محل انجام می‌دهد. تعمیرکار ما در تعمیرات شومینه در تهران و تعمیر شومینه غرب تهران کلیه آموزش‌های مربوط به تعمیر شومینه و تعمیر بخاری را گذرانده اند و بر عیب یابی کاملا مسلط هستنند.

 

خدمات تعمیر شومینه غرب تهران

 • تعمیر شومینه به صورت تخصصی
 • سرویس شومینه
 • نصب ترموکوبل شومینه
 • تعمیر شومینه سنگی
 • تعمیر شومینه گازی
 • تعمیر شومینه برقی
 • تعمیر و نصب دودکش

 

چرا باید برای تعمیر شومینه غرب تهران از "خدمت از ما" سفارش دهیم؟

 • تیم متخصص و حرفه ای تعمیرکار شومینه برای انواع تعمیر شومینه غرب تهران
 • ارسال سریع نیروها به محل شما و بالا بودن سرعت عمل سرویس کار
 • در صورت نیاز به تعویض یک قطعه از قطعات اصلی به کار گرفته می‌شود
 • ارائه فاکتور معتبر حاوی هزینه‌های مربوط به تعمیر و تعویض قطعات و دستمزد تعمیرکار

 

سرویس شومینه غرب تهران

 

ارسال نیروهای متخصص برای تعمیر شومینه غرب تهران

احتمالا برای شما پیش آمده است که هنگامی که با خاموش شدن شومینه مواجه می‌شوید، برای تعمیر شومینه و راه اندازی مجدد آن بسیار درگیر پیدا کردن نیروی مطمئن و آشنا به امور عیب یابی شوید. طی درخواست‌ها و تماس‌های عزیزانی که در غرب تهران هستند. 

مرکز تعمیر شومینه غرب تهران با نیروهای آموزش دیده آماده به خدمت رسانی هستند. شومینه شما از هر نوع و مدلی که باشد، عیب یابی و تعمیرات آن در کوتاه ترین زمان انجام خواهد شد. دسته تعمیرات شومینه غرب تهران از زیر مجموعه تعمیر پکیج و سیستم‌های گرمایشی ارائه می‌شود.

 

برآورد هزینه‌های تعمیرات شومینه غرب تهران

معیارهای متعددی برای محاسبه هزینه تعمیرات شومینه غرب تهران وجود دارند. اغلب هزینه تعمیر شومینه شامل هزینه تعویض و تعمیر ترموکوبل، هزینه تعویض جرقه زن یا قطعاتی مثل شمعک و آجرنسوز شومینه (در صورت خرد شدن) است.

در بعضی از موارد نیاز هست که تعمیرکار به کلی شومینه را عوض کند و یک شومینه جدید را نصب کند. در این صورت هزینه شما از میزان معمولی آن فراتر می‌رود.

 

تعمیر شوفاژ غرب تهران

 

تعمیر شومینه غرب تهران با قطعات اصلی

بسیاری از کسانی که برای تعمیر شومینه غرب تهران در "خدمت از ما" درخواست خود را ثبت می کنند، با این دغدغه که تعمیرکار از قطعات اصلی و با کیفیت استفاده کند مواجه هستند. برای راحتی خیال مشتریان خود، تعمیرکارانی را برای تعمیرات و سرویس‌ها اعزام می‌کنیم که با قطعات اصلی اقدام به تعمیر شومینه و تعویض قطعات می‌کنند.

به عنوان مثال برای تعویض ترموکوبل شومینه حتما از جنس‌های خوب و درجه یک استفاده می‌شود. در واقع قطعات با کیفیت دوام بهتری دارند و که شما را برای تعمیرات متعدد بی نیاز می‌کند.

 

مناطق تحت پوشش تعمیر شومینه غرب تهران

به دلیل درخواست‌های متعدد ساکنان غرب تهران، یک مرکز به صورت اختصاصی که کلیه خدمات مربوط به تعمیر شومینه و سرویس شومینه و یا نصب شومینه را راه اندازی کرده‌ایم.

نیروهای ما به صورت فعال برای تعمیر شومینه غرب تهران مانند شهرک غرب، پونک، جنت آباد، گیشا، ستارخان، شهرک آپادانا، شهرک اکباتان و ... آماده ارائه خدمات تخصصی می‌باشند. کافی است که درخواست خود را در سایت و یا اپلیکیشن "خدمت از ما" ثبت نمایید.

 

تعمیرات شومینه غرب تهران

 

تعمیر شومینه گازی در تعمیر شومینه غرب تهران

شومینه گازی به دلیل بهتر بودن عملکرد و راندمان آن، یکی از رایج ترین شومینه‌ها در ایران است. در دسترس بودن گاز و پایین بودن هزینه مصرفی آن، در مقایسه با شومینه برقی بسیار مقرون به صرفه تر است. یکی از خدمات پر طرفدار تعمیر شومینه غرب تهران که مشتریان زیادی را دارد.

تعمیر شومینه گازی است. بسیاری از تعمیرکاران بخاری گازی ما، به تعمیر شومینه گازی و دیگر شومینه‌ها مسلط هستند.

 

دیگر خدمات ما در تعمیرات شومینه در تهران

تعمیرات شومینه در تهران به این شکل می‌باشد که هر چهار جهت تهران را تقسیم بندی کرده ایم تا خدمات تعمیر شومینه را راحت تر ارائه دهیم. از این رو تعمیر شومینه غرب تهران، تعمیرات شومینه شرق تهران و ... در دسته خدمات تعمیرات شومینه در تهران قرار داده‌ایم.

 

مراحل عیب ‌یابی شومینه یا تعمیر شومینه در خانه:

 • بررسی اتصالات لوله‌های گاز شومینه در نوع شومینه گازی
 • بررسی جرقه زن و عملکرد درست آن
 • شعله شمعک بعد از رها کردن پیچ تنظیم شعله باید روشن بماند
 • بررسی روشن ماندن شومینه در سه حالت کم، متوسط و زیاد

 

آموزش روش نصب ترموکوپل شومینه

 

اگر شومینه در هر یک از موارد فوق خاموش می‌شود، پس اشکال از ترموکوبل یا بوبین است. در این صورت بهتر است درخواست خود را در سایت و یا اپلیکیشن "خدمت از ما" ثبت نمایید. و از خدمات تمیر شومینه بهره ببرید.

 

عملکرد ترموکوبل شومینه چگونه است؟

ترموکوبل شومینه یا ترموکوپل شومینه یکی از اجزای اصلی و مهم شومینه است. وظیفه ترموکوپل اندازه گیری دمای شعله شومینه است و از این قابلیت برای تنظیم دما و موارد ایمنی در شومینه و بخاری گازی استفاده می‌شود.

اگر ترموکوپل به درستی گرم نشود، شومینه خاموش می‌شود. تعمیرکاری که برای تعمیر شومینه غرب تهران برای شما فرستاده می‌شود حتما این قطعه مهم را بررسی خواهد کرد.

 

آموزش روش نصب ترموکوبل شومینه

هنگام نصب ترموکوبل شومینه، محل قرار گیری سر ترموکوپل بسیار اهمیت دارد و سر ترموکوپل باید وسط شعله شمعک باشد. برای همین، سر ترموکوپل را با فاصله مناسب نسبت به شعله فندک تنظیم می‌کنند. سر دوم ترموکوبل باید روی درجه تنظیم شعله شومینه نصب شود.

 

بررسی علت خاموش شدن شومینه دیواری

اصلی ترین علت خاموش شدن شومینه دیواری مربوط به خرابی ترموکوپل شومینه است. در صورتی که تعمیرکار شومینه برای بررسی به منزل شما آمد اولین اقدام برای تعمیر شومینه در غرب تهران، بررسی درستی عملکرد ترموکوپل شومینه است.

همچنین مسدود بودن مسیر دودکش، خراب شدن بوبین شومینه دو علت خاموش شدن ناگهانی شومینه محسوب می‌شود. لازم است تعمیرات شومینه توسط تعمیرکار متخصص و آموزش دیده انجام گیرد تا بهترین نتیجه را به همراه داشته باشد. تعمیرکاران متخصص ما پس از بررسی علت خرابی شومینه، تعمیر شومینه شما را با نهایت دقت انجام می‌دهند.

 

آیا می‌دانید علت خاموش شدن ناگهانی شومینه چیست؟

اگر ترموکوپل شومینه به‌خوبی گرم نشود پیغام وصل گاز را به بوبین نمی‌رساند و شومینه خاموش می‌شود و مسیر تزریق گاز به شمعک مسدود می‌شود. این از رایج ترین علت خاموش شدن ناگهانی شومینه محسوب می‌شود.

دسترسی به بهترین متخصصین، در اپلیکیشن خدمت از ما

قبل از انجام کارهایتان، از چند متخصص قیمت بگیرید. سوابق حرفه ای متخصصین و نظرات مشتریان را مشاهده کنید. در اپلیکیشن خدمت از ما، به بهترین متخصصین دسترسی دارید.

اپلیکیشن خدمت از ما
loading