قیمت چاپ و پرینت سه بعدی در بازار چقدر است؟

برای اطلاع از "هزینه چاپ و پرینت سه بعدی" با پاسخ به چند سوال کوتاه، از متخصصان به رایگان قیمت بگیرید

متوسط قیمت (اجرت کار)
در حال بروز رسانی قیمت ...

شما در کدام شهر به چاپ و پرینت سه بعدی نیاز دارید؟

چاپ و پرینت سه بعدی را به متخصصش بسپار

چاپ و پرینت سه بعدی یکی از روش‌های نوین چاپ با استفاده از دستگاه‌ها و ابزارات شاخص و تخصصی می‌باشد. افراد با ارائه یک مدل سه بعدی خاص می‌توانند با کیفیت ترین برینت سه بعدی را بر روی سطوح مدنظرشان داشته باشند. در حالت کلی چاپ سه بعدی یا ساخت افزایشی به فرآیند تولید قطعات سه بعدی از فایل دیجیتالی آن گفته می‌شود.

 پرینت سه بعدی، با هدف ایجاد طرح و اشکال مختلف بر سطح وسایل فنی ایجاد شده و بصورت تخصصی با استفاده از ابزار خاص قابل انجام است. به روز و کاربردی بودن خدمات چاپ سه بعدی و سهولت بخشیدن به طراحی و ساخت ابزار مخصوص از این طریق بر اهمیت استفاده از این صنعت افزوده است.

برای دسترسی به بهترین و کاربلد ترین مراکز در زمینه پرینت سه بعدی در محل زندگی‌تان به راحتی در سایت و اپلیکیشن "خدمت از ما" ثبت سفارش کنید. با این اقدام امکان آشنایی با طراحان و مراکز تخصصی چاپ و پرینت سه بعدی برای طراحی مدل و انواع ماکت در زمنیه‌های مختلف برای شما فراهم می‌شود. 

 

پرینت سه بعدی (3d printing)

 

 

مزیت سفارش خدمات پرینت سه بعدی در "خدمت از ما"

بیشترین کاربرد تکنولوژی و صنعت چاپ سه بعدی در تهیه نمونه اولیه و مدل‌های معماری و ماکت ها، پزشکی، دندانپزشکی، مد، نمونه سازی سریع و … دیده می‌شود. اجرای یک طرح بر روی ابزار برای نمایش زوایا و مشخصات و جزئیات کار بعنوان نمونه با قابلیتی به نام چاپ و پرینت سه بعدی نسبت به گذشته آسان و راحت تر شده است. 

یافتن یک مرکز تخصصی برای اعمال نمونه طرح مورد نظر با اندازه‌ها و مشخصات خاص آن یکی از اساسی ترین موارد در هنگام استفاده از خدمات چاپ و پرینت سه بعدی است. حرفه‌ای بودن افراد، داشتن تخصص و مهارت لازم در پیاده سازی طرح و کار با دستگاه‌های تخصصی در این زمینه در کیفیت مطلوب کار خواسته شده تاثیر بسزایی دارد. 

با توجه به نو و تخصصی بودن حرفه‌ی چاپ و پرینت سه بعدی یافتن مراکز تخصصی و پیشرفته در این زمینه نیاز به زمان، اطلاعات کافی و هزینه مشخصی دارد. ثبت سفارش در سایت و اپلیکیشن "خدمت از ما" علاوه بر دسترسی شما به این مراکز بدون صرف هزینه و در کوتاهترین زمان ممکن، شما را در داشتن یک انتخاب اوصولی همراهی می‌کند. 

 

چاپ سه بعدی

 

قیمت پرینت و چاپ سه بعدی

امروزه مراکز چاپ و پرینت سه بعدی بصورت آنلاین آمادگی لازم را برای دریافت نمونه طرح و فایل شما و همین طور توضیحات تکمیلی برای دریافت مدل مورد دارند.از آنجایی که متریال چاپ سه بعدی شامل انواع ترموپلاستیکهای PLA ،ABS ،PETG و فیلامنت انعطاف پذیر یا FLEXIBLE TPU می‌باشد، بنابراین معیار‌های تخمین قیمت پرینت سه بعدی تا حد زیادی وابسته به درخواست افراد متغیر است. 

در حالت کلی وابسته به نوع درخواست مشتریان قیمت انجام چاپ و پرینت سه بعدی، معمولا بر اساس میزان ساعت کاری که پرینتر سه بعدی، درگیر پرینت محصول بوده است، محاسبه می‌شود. برای دریافت قیمت تمام شده و اساسی نمونه کار مدنظرتان پس از ثبت سفارش در اپلیکیشن "خدمت از ما" از افراد متخصص در این زمینه استعلام قیمت رایگان بگیرید. 

 

خدمات و کاربرد چاپ و پرینت سه بعدی (3D)

چاپ و پرینت سه بعدی با بهره‌مندی از برنامه ریزی و یکپارچکی دستگاه‌ها و پرینتر‌های هوشمند در این حرفه صورت می‌پذیرد. در واقع پرینترهای سه بعدی ماشین های هوشمندی هستند که با استفاده از مواد اولیه مناسب، محصول و ماکت مورد نظر را بر اساس مدل سه بعدی کامپیوتری می سازند. 

مراحل ساخت و چاپ با پرینتر‌های سه بعدی به صورت لایه به لایه صورت می‌گیرد. به این شکل که لایه‌ها به ترتیب و حساب شده بر روی هم قرار گرفته و در نهایت یک محصول فیزیکی با اندازه دقیق و جزئیات مشخص را تولید می‌کنند. پرینترهای سه بعدی در ساخت محصولات پلاستیکی، چوبی، فلزی، سرامیکی و … توانا هستند.

 

خدمات پرینت سه بعدی

 

پارامترهای تاثیرگذار کیفیت و دقت پرینت و چاپ سه بعدی

برای آشنایی بیشتر با فرآیند چاپ و پرینت سه بعدی در این قسمت به معرفی چندین پارامتر تاثیر گذار در دریافت نتیجه مطلوب برای کاربرد‌های مختلف به شرح ذیل می‌پردازیم: 

  • ضخامت لایه پرینت: اوصولا بین ۵۰ میکرون تا ۳۰۰ میکرون قابل تنظیم بوده و هر چه کمتر باشید کیفیت و دقت چاپ و پرینت سه بعدی بیشتر است. 
  • میزان چگالی یا دانسیته: این پارامتر عددی بین صفر در صد تا ۱۰۰ در ۱۰۰ قابل تنظیم است. هرچه این درصد بیشتر باشد، استحکامِ محصولِ پرینت شده بیشتر و در نتیجه هزینه و قیمت نیز افزایش خواهد یافت.
  • ضخامت دیواره کار: معمولا یک تا سه لایه برای دیواره محصول در نظر گرفته می‌شود و تاثیر مشخصی در مقاومت کار دارد.

 

فرمت فایل برای چاپ و پرینت سه بعدی

همانطور که در معرفی خدمات چاپ و پرینت سه بعدی اشاره داشتیم برای درخواست باید فایل نمونه کار مدنظر را در سایت آپلود کرده و یا بصورت حضوری به افراد ارائه دهیم. حال این سوال پیش می‌آید که فرمت فایل مورد نظر چه باید باشد؟

در واقع خوب است بدانید برای پرینت سه بعدی یک محصول به فایل سه بعدی آن نیاز است. فایل سه بعدی را می توان با نرم افزارهای سه بعدی تولید کرد. خروجی STL  از مدل سه بعدی، خروجی قابل پرینت با دستگاه های پرینتر سه بعدی است.

 

خدمات چاپ 3d

 

بهترین مراکز چاپ و پرینت سه بعدی در شهر شما

برای دسترسی به بهترین مراکز  پرینت سه بعدی متناسب با نیاز خود در سایت و اپلیکیشن "خدمت از ما" ثبت سفارش کنید. در این پلتفرم امکان معرفی و مشاهده تخصصی‌ترین مراکز در زمینه چاپ سه بعدی برای شما فراهم شده و در کمترین زمان ممکن می‌توانید به قابل اطمینان ترین مراکز در شهر و محل زندگی‌تان برای دریافت خدمات چاپ و پرینت سه بعدی دسترسی داشته باشید. 

4.5 امتیاز از 1488 رای

بهترین متخصصان نزدیک به خود را پیدا کنید
چاپ و پرینت سه بعدی

در این شهرها می توانید سفارش چاپ و پرینت سه بعدی را ثبت کنید: