قیمت مشاوره تحصیلی در بازار چقدر است؟

برای اطلاع از "هزینه مشاوره تحصیلی" با پاسخ به چند سوال کوتاه، از متخصصان به رایگان قیمت بگیرید

متوسط قیمت (ساعتی)
  • 200,000 تومان
  • 250,000 تومان
  • 265,000 تومان
  • 350,000 تومان
(به روز رسانی در اردیبهشت 1403)

شما در کدام شهر به مشاوره تحصیلی نیاز دارید؟

مشاوره تحصیلی را به متخصصش بسپار

مشاوره تحصیلی یکی از راهکارهای بهبود شرایط تحصیلی و درسی برای دانش‌آموزان و متقاضیان تحصیل در دانشگاه‌های متفاوت است. بر خورداری از یک مشاوره تحصیلی مناسب و اوصولی وضعیت تحصیلی و نحوه برنامه ریزی درسی را برای دانش آموزان آسان می‌کند. در اختیار داشتن مشاوران با تجربه در زمینه مشاوره تحصیلی یک موقعیت عالی تحصیلی را برای شرکت کننده‌گان در آزمون‌ رشته‌های مختلف تحصیلی فراهم می‌کند.

توجه به انتخاب یک مشاور و مرکز مشاوره تحصیلی تحت نظر یک فضای آموزشی مناسب در بهبود شرایط برنامه ریزی آموزشی بسیار تاثیر دارد. "خدمت از ما" شرایط مناسبی را برای برقراری ارتباط بین افراد متقاضی دریافت مشاوره تحصیلی تحت نظر مراکز مشاوره معتبر ایجاد کرده است. ثبت یک سفارش آنلاین در سایت و اپلیکیشن "خدمت از ما" کاربران متقاضی را با راحت ترین روش‌های ممکن به مشاوران متخصص فعال در "خدمت از ما" برای مشاوره تحصیلی نزدیک می‌کند.

 

مشاوره تحصیلی (به انگلیسی: Academic adviser)

 

سوالات متداول درباره نحوه مشاوره تحصیلی

  • مزایای ثبت سفارش برای مشاوره تحصیلی در "خدمت از ما"
  • قیمت گذراندن دوره مشاوره تحصیلی به چه صورت است؟ 
  • آشنایی مختصر با دوره‌های مشاوره تحصیلی برای مقاطع مختلف
  • نحوه ثبت سفارش برای مشاوره تحصیلی از طریق"خدمت از ما"

 

مزایای ثبت سفارش برای مشاوره تحصیلی در "خدمت از ما"

ایجاد ذهنیت مناسب در دانش آموزان، فراهم کردن شرایط برنامه ریزی شده تحصیلی، راهنمایی مناسب برای انتخاب رشته و همین طور فراهم آوری شیوه‌های تاثیرگذاری درسی برای فرزندان از جمله تمایلات خانواده‌ها برای به استفاده از مشاوره تحصیلی موثر است؛ اما تمامی این نکات در صورت در اختیار داشتن مشاوران تحصیلی با تجربه و متخصص در امر مشاوره تحصیلی فراهم می‌شود.

انتخاب یک مرکز مشاوره تحصیلی مناسب برای شرکت در آزمون‌های مختلف تحصیلی مثل دکتری، ارشد و کنکور‌های سراسری و همین طور مشاوره تحصیلی دانش آموزان برای استفاده مناسب از زمان و برنامه ریزی درست درس خواندن تاثیر بسزایی دارد. امروزه امکان دسترسی به مشاوران متخصص برای انواع مشاوره تحصیلی به سنین مختلف و همین طور یافتن یک فضای مشاوره‌ای مناسب برای موارد مختلف تحصیلی برای همه یکسان نمی‌باشد، بنابرین باید به دنبال یک راهنمای مناسب در این زمینه باشید.

 

 

"خدمت از ما" یک راهنمای مناسب برای افراد متقاضی دریافت مشاروه تحصیلی از مراکز آموزشی معتبر است. دلیل منطقی ما برای مناسب خواندن این انتخاب فراهم کردن شرایط آشنایی خانواده‌ها و افراد با مراکز مشاوره‌ای معتبر و بهره‌گیری از  مشاوره تحصیلی مناسب تنها با یک ثبت سفارش آنلاین رایگان است.

با یک ثبت سفارش آنلاین رایگان در اپلیکیشن و سایت "خدمت از ما" ارتباط کاربران متقاضی دریافت این سبک خدمات تحصیلی با مراکز آموزشی و مشاوران فعال در "خدمت از ما"  فراهم می‌شود. به دنبال این درخواست خانواده‌ها می‌توانند به راحتی مشاوران باتجربه در امر مشاوره تحصیلی فعال در "خدمت از ما" در اختیار داشته و با مشاهده نظرات کاربران قبلی درباره نحوه عملکرد آنها به یک اطمینان کامل برای استفاده از تخصص آنها در زمینه مشاوره تحصیلی برسند.

ثبت سفارش از طریق اپلیکیشن و سایت "خدمت از ما" برای مشاوره تحصیلی فرزندان شما را از قرار گرفتن در یک فضای مشاوره‌ای غیر معتبر و یا برخورد با افراد سودجو در مشاوره تحصیلی و درسی حفظ کرده و از هدر رفتن هزینه و وقت افراد در این مسیر جلوگیری می‌کند. علاوه بر این امکان استعلام قیمت رایگان خانواده‌ها از افراد و مراکز مشاوره‌ای فعال در زمینه مشاوره تحصیلی در بستر "خدمت از ما" ایجاد می‌شود.

 

 

قیمت گذراندن دوره مشاوره تحصیلی به چه صورت است؟

قیمت مشاوره تحصیلی با توجه به نوع مشاوره و مدت زمان در نظر گرفته شده برای انواع مشاوره‌های تحصیلی آنلاین، تلفنی و حضوری تعیین می‌شود. علاوه بر این موارد هدف مشاوره مثل مشاوره‌ی شرکت در آزمون‌های ورودی دانشگاه‌های سراسری در مقاطع مختلف تحصیلی، آزمون‌های ورود به مدارس تیزهوشان و مشاوره تحصیلی برای بهبود وضعیت درسی دانش آموزان در قیمت مشاوره تحصیلی تاثیر دارد.

با یک استعلام رایگان پس از ثبت سفارش آنلاین در "خدمت از ما" اطلاعات خود را در زمینه میزان هزینه مشاوره تحصیلی در مقاطع مختلف به روز و تکمیل کنید. مشاوران و مراکز آموزشی شاغل در امر مشاوره تحصیلی با مشاهده نوع مشاوره درخواستی دانش آموزان و داوطلبان شرکت در کنکور‌های مختلف شهریه و قیمت مشاوره تحصیلی را تعیین می‌کنند.
برخی مراکز مشاوره تحصیلی تحت نظارت آموزش و پرورش و بصورت رایگان امر مشاوره را برای شرایط خاص و مراکز آموزشی معتبر انجام می‌دهند.

 

آشنایی مختصر با نحوه مشاوره تحصیلی برای مقاطع مختلف

مشاوره تحصیلی یک دوره حضوری و غیر حضوری برای برنامه ریزی مناسب تحت نظر افراد تحصیل کرده در این زمینه است. هدفمند کردن تلاش‌ها و درس خواندن شما برای رسیدن به جایگاهی که انتظار دارید با مشورت و استفاده از یک مشاوره تحصیلی مناسب امکان پذیر است. 

مشاوره تحصیلی برای دانش آموزان، داوطلبان شرکت در کنکور‌های سراسری، استفاده از مشاوره تحصیلی برای تحصیلات تکمیلی و دفاع از پایان نامه ارشد و دکتری و مواردی از این قبیل انواع بهره مندی از حضور مشاوران و مراکز مشاوره است . انواع مشاوره تحصیلی برای بهره‌مندی افراد در دوره‌های مختلف درسی در قالب نکات زیر قابل انجام است.

 

 

مشاوره تحصیلی کنکور و انتخاب رشته

این سبک مشاوره تحصیلی برای داوطلبان شرکت در آزمون‌های سراسری بصورت حضوری و غیر حضوری برای انتخاب رشته با توجه به رتبه قبولی صورت می‌گیرد. مشاوران تحصیلی مشغول به این کار باید از انواع روش‌های انتخاب رشته‌ی اوصولی اطلاع داشته و افراد را به طور صحیح برای انتخاب یک رشته تحصیلی مناسب وابسته به رتبه راهنمایی کنند.

مشاوره تحصیلی دبیرستان

برای دانش‌آموزانی در نظر گرفته شده که برای آمادگی شرکت در انواع آزمون‌ها نیاز به یک مشاوره تحصیلی برای برنامه ریزی دقیق و استفاده بهینه از وقت خود هستند.

 

 

مشاوره تحصیلی آنلاین

این سبک مشاوره تحصیلی برای بهره‌مندی از مشاوره راه دور در نظر گرفته شده است. مشاوره تحصیلی آنلاین برای مهاجرت تحصیلی، ورود به دانشگاه‌های مختلف و ... مختص افرادی است که امکان حضور و استفاده حضوری از مشاوره تحصیلی را ندارند.

مشاوره تحصیلی تلفنی با موبایل

مشاوره تحصیلی با موبایل بیشتر در دانش آموزان و متقاضیان شرکت در کنکورهای سراسری و آزمون‌های ورود به مدارس تیزهوشان با عناوینی مثل پشتیبان تحصیلی کاربرد دارد. مزیت این سبک مشاوره بهره‌مندی از متد‌های مشاوره در هر زمان و مکان مورد نظر است.

 

 

نحوه ثبت سفارش برای مشاوره تحصیلی از طریق"خدمت از ما"

انتخاب یک مرکز مشاوره تحصیلی معتبر و مشاوران با تجربه درامر مشاوره تحصیلی از طریق اپلیکیشن و سایت "خدمت از ما" به راحتی و بدون صرف وقت و هزینه اضافی قابل انجام است. با ثبت سفارش رایگان از مراکز مشاوره فعال در حوزه مشاوره تحصیلی فعال در "خدمت از ما" استعلام قیمت رایگان بگیرید. 

4.5 امتیاز از 1488 رای

بهترین متخصصان نزدیک به خود را پیدا کنید
مشاوره تحصیلی

نظرات

علی حسن پور
علی حسن پور
5.0 (از 6 نظر)
1 خدمت موفق
مشاوره تحصیلی
هدیه صبوحی

واقعا کارشون درسته. خیلی صبور و باحوصله گوش کردن و راه های خیلی مفیدی پیش پام گذاشتن. مشاوره ام تلفنی بود و خیلی راحت از توی خونه انجام شد

مسعود میری
مسعود میری
5.0 (از 17 نظر)
48 خدمت موفق
مشاوره تحصیلی
مصطفی نجفی بابادی

مشاورم استاد مسعود میری بودند. بسیار خوش صحبت و با حوصله، به اندازه کافی جهت مشاوره به بنده وقت گذاشتند. در آخر جلسه بهم یک چک لیست کاربردی جهت حل مشکلات تحصیلی ام دادند. راضی بودم و قطعا بازم با ایشان جلسه خواهم گرفت.

علی محمدی
علی محمدی
5.0 (از 4 نظر)
1 خدمت موفق
مشاوره تحصیلی
علی مرادی

اقای محمدی جوان بسیار با سواد در زمینه کاری مشاوره طرز برخورد بسیار مودبانه و قیمت منصفانه از ویژگی های بود که باعث شد در زمینه های دیگه هم ازشون وقت بگیرم