قیمت طب سوزنی در منزل در بازار چقدر است؟

برای اطلاع از "هزینه طب سوزنی در منزل" با پاسخ به چند سوال کوتاه، از متخصصان به رایگان قیمت بگیرید

متوسط قیمت (اجرت کار)
در حال بروز رسانی قیمت ...

شما در کدام شهر به طب سوزنی در منزل نیاز دارید؟

طب سوزنی در منزل را به متخصصش بسپار

طب سوزنی در منزل نوعی طب سنتی چینی برای درمان ناهنجاری‌های مختلف مثل مشکلات مفاصل و استخوان، مشکلات و دردهای عصبی، میگرن،  چاقی و لاغری، مشکلات گوارشی و ... استفاده می‌شود. البته درنظر داشته باشید همه روش‌های سنتی درمانی، صرفا طب مکمل هستند و نباید جایگزین درمان اصلی پزشکی شوند.

در طب سوزنی، بسته به نوع بیماری سوزن‌های بسیار باریکی را در نقاط مشخصی از بدن وارد می‌کنند. تحریک عصب و عضله توسط سوزن و ترشح بعضی هورمون‌ها در اثر این اتفاق، مکانیسم درمانی طب سوزنی است. بر خلاف تصورات رایج، طب سوزنی روش دردناکی نیست؛ به دلیل نازک بودن این سوزن‌ها، فرد درد خاصی را حس نمی‌کند. 

برای انجام طب سوزنی در منزل، می‌توانید به بازار آنلاین خدمات از ما مراجعه کنید. خدمت از ما محلی برای دسترسی به بهترین متخصصین در زمینه‌های مختلف خدماتی، از جمله انجام روش درمانی طب سوزنی در منزل است.

 
 قیمت طب سوزنی در منزل

قیمت جلسات درمان طب سوزنی به عوامل مختلفی بستگی دارد. همان‌طور که ذکر شد طب سوزنی طب بومی ایران نیست و سبقه طولانی نیز در کشور ما ندارد، از این رو اقلام مورد استفاده در این روش درمانی اغلب وارداتی هستند. پس قیمت طب سوزنی تحت تاثیر نوسانات ارزی هم هست. موارد دیگری نیز در تعیین قیمت طب سوزنی تاثیرگذارند:

 • ساعات هر جلسه از درمان
 • تعداد سوزن‌های مورد استفاده
 • قیمت سوزن‌ها
 • نوع بیماری و طریقه درمان

اگر بنا باشد که طب سوزنی در خانه انجام شود، به طبع هزینه ای اضافی برای ایاب و ذهاب طب سوزنی در منزل دریافت خواهد شد. با تمام این اوصاف، قیمت حدودی هر جلسه طب سوزنی بین 100 تا 150 هزار تومان خواهد بود. برای آگاهی از قیمت دقیق می‌توانید به رایگان در خدمت از ما، از چند متخصص این حوزه استعلام قیمت بگیرید.

 

امراض قابل درمان با طب سوزنی

طب سوزنی در منزل، به عنوان روش درمانی برای دامنه بسیار گسترده ای از بیماری‌ها مورد استفاده قرار می‌گیرد. البته همان‌طور که ذکر شد، به هیچ عنوان توصیه نمی‌شود که طب سوزنی جایگزین درمان اصلی شود بلکه باید به عنوان یک روش درمانی تکمیلی در کنار روش‌های معمول پزشکی استفاده شود. در ادامه لیستی از بیماری‌های قابل درمان با این بیماری را می‌بینیم:

 • کمک به لاغری موضعی
 • دردهای مفصلی و استخوانی کمر، گردن، کتف و پا
 • درد سیاتیک
 • درد عضلانی نقاط مختلف بدن
 • دردهای میگرنی و انواع دیگری از سردرد
 • آرتروز و زانو درد
 • بیماری‌های ریوی مثل تنگی نفس
 • مشکلات مربوط به خواب نامناسب
 • مشکلات گوارشی متعدد (مثل یبوست)
 • مشکلات مجاری ادراری و شب ادراری بزرگسالان
 • و ...

 
چرا طب سوزنی در منزل؟ نکات پیرامون طب سوزنی

معمولا بیمار پس از دریافت طب سوزنی، نیاز به مراقبت‌های اولیه پس از درمان دارد.  به طور کلی پس از جلسه درمانی، برای بازگشت به حالت طبیعی بدن، نیاز به آرامش و استراحت وجود دارد.  طبعا هیچ جا مثل منزل شخصی، قادر نیست این آرامش و فرصت لازم برای استراحت بلافاصه بعد از درمان را به فرد هدیه دهد. 

در صورت انجام طب سوزنی در کلینیک و دور از خانه، زحمت رفت و آمد و عدم آرامش لازم در حین و پس از جلسه را به خود تحمیل کرده‌اید. در حالی که با صرف هزینه اندکی بیشتر نسبت به حالت عادی، می‌توانید تجربه بهتری را برای خود رقم بزنید. به هرحال در هر کجا که این درمان را انجام می‌دهید، از ضدعفونی و یک بار مصرف بودن همه اقلام مورد استفاده، اطمینان حاصل کنید.

 

چه کسانی نباید طب سوزنی انجام دهند؟

این که ذکر شد طب سوزنی صرفا طب مکمل است و نه درمان اصلی، به این معنی نیست که تاثیر این روش درمانی ناچیز است. اتفاقا تحقیقاتی آکادمیک در سطح جهانی انجام شده که نشان می‌دهد این روش روی درمان بعضی بیماری‌ها تاثیر معنی داری دارد. اما چون مکانیسم اثر آن به طور کامل مشخص نیست و تاثیر پررنگی روی بعضی بیماری‌های ذکر شده در برخی بیماران ندارد، توصیه می‌شود درمان اصلی بیمار رها نشود.

به هر جهت گروهی از افراد بهتر است سراغ این روش درمانی نروند؛ کسانی که پلاکت خون پایین دارند احتمالا در اثر این درمان دچار کبودی می‌شوند. همچنین احتمال بروز خون ریزی در اثر انجام اشتباه طب سوزنی وجود دارد؛ پس بهتر است در صورت کم‌خونی، پایین بودن هموگلوبین خون و استفاده از داروهای رقیق‌کننده خون از انجام طب سوزنی خودداری کنید. 

 

انتخاب متخصص مجرب طب سوزنی در منزل

انجام اشتباه طب سوزنی ممکن است عوارضی را در پی داشته باشد. همچنین اگر متخصص به کار خود وارد نباشد احتمال شکستگی سوزن در بدن فرد نیز وجود دارد. استریل نبود اقلام و یک بار مصرف نبودن سوزن موجب انتقال بیماری و عفونت به افراد می‌شود. پس مهم است که متخصص ماهر و مناسب برای این کار انتخاب کنید.

بازار آنلاین خدمت از ما، جایی است که می‌توانید در آن به بهترین متخصصان هر زمینه ای دسترسی داشته باشید، با توجه به نظرات کاربران و سوابق هر متخصص، انتخاب هوشمندانه ای داشته باشید. یافتن یک متخصص حرفه‌ای برای انجام طب سوزنی در منزل نیز از فهرست این تخصص‌ها مستثنی نیست. ثبت سفارش و استعلام قیمت نیز به طور کامل رایگان است.

 

سخن نهایی

طب سوزنی، یک روش درمانی و بومی کشور چین است که با تحریک اعصاب توسط سوزن‌های بسیار باریک، به درمان بعضی بیماری‌ها و یا بهبود آن‌ها به عنوان یک طب کمکی می‌پردازد. انجام این روش به تخصص کافی نیازمند است و باید با اقلام استریل و یک بار مصرف انجام شود. انجام طب سوزنی در منزل با آرامش و به تبع آن، اثرگذاری بیشتری همراه است و توصیه می‌شود.

این مطلب به بیان نکاتی پیرامون طب سوزنی و به طور اختصاصی، طب سوزنی در منزل پرداخته است. عوامل موثر در قیمت جلسات طب سوزنی نیز بررسی شده است. طب سوزنی در درمان بیماری‌های متفاوتی مثل سردرد و میگرن، دردهای کمر و گردن، چاقی‌های موضعی و ... موثر است؛ به شرطی به روش درست و اصولی انجام شود.

4.5 امتیاز از 1000 رای

بهترین متخصصان نزدیک به خود را پیدا کنید
طب سوزنی در منزل

نظرات

ابراهیم فهیمی
ابراهیم فهیمی
5.0
6 خدمت موفق
طب سوزنی در منزل
لیلا اسدی

سلام ممنونم، من برای پوستم طب سوزنی انجام دادم، برای چاق شدن و جای جوش که تاثیرشو کاملا حس کردم ممنونم از خدمات خوبتون

ابراهیم فهیمی
ابراهیم فهیمی
5.0
6 خدمت موفق
طب سوزنی در منزل
رعنا موسوی

سلام بنده از مدیریت خوب «خدمت ازما» تقدیروتشکر میکنم بابت معرفی آقای فهیمی که باشخصیت، کاربلد، حرفه ای، منصف، مهربان، وقت شناس بودن

ابراهیم فهیمی
ابراهیم فهیمی
5.0
6 خدمت موفق
طب سوزنی در منزل
عشرت روح الهی

ازهمه نظر ماراضی هستیم هم حضور به موقع وسروقت هم کیفیت کارشون هم برخورد محترمانه ایشون عالی بودواز نظرما نمره ایشون 20