قیمت صافکاری در بازار چقدر است؟

برای اطلاع از "هزینه صافکاری" با پاسخ به چند سوال کوتاه، از متخصصان به رایگان قیمت بگیرید

متوسط قیمت (اجرت کار)
در حال بروز رسانی قیمت ...

شما در کدام شهر به صافکاری نیاز دارید؟

صافکاری را به متخصصش بسپار

صافکاری یکی از آن خدماتی است که دقیقا نمی‌دانیم چه زمانی به آن نیاز خواهیم داشت. صافکاری ماشین مهارتی برای تعمیر بدنه خودروست. صافکاری نقاشی ماشین امروزه انواع مختلفی دارد: صافکاری مدرن، صافکاری بدون رنگ، صافکاری با دستگاه، صافکاری PDR و غیره. به همین دلیل، بهتر است کار صافکاری را به یک صافکار حرفه‌ای سپرد.

شما می‌توانید در بازار آنلاین خدمت از ما بهترین متخصصان صافکاری نقاشی ماشین را پیدا کنید. درخواست خود را به رایگان ثبت کنید؛ قیمت صافکاری پیشنهاد شده از طرف متخصصان را بررسی و بهترین فرد را انتخاب کنید. جهت اطلاعات بیشتر در مورد قیمت صافکاری ماشین و انواع صافکاری مدرن این مطلب را مطالعه کنید.

 

صافکاری (Autobody repair)

 

 

قیمت صافکاری ماشین چگونه تعیین می‌شود؟

یکی از عوامل مهم در تعیین قیمت صافکاری خودرو، نوع صافکاری است. همان‌طور که گفتیم، صافکاری حرفه‌ای و صافکاری مدرن روش‌ها و همچنین نرخ‌های مختلفی دارد. صافکاری بدون رنگ، صافکاری با دستگاه، صافکاری PDR و... برخی از این روش‌هاست.

عامل دیگری که در تعیین قیمت صافکاری ماشین نقش بسیار مهمی دارد، برند و مدل خودروی شماست. به دلیل مواد اولیه خاص مورد نیاز صافکار برای خودروهای روز دنیا (مانند فایبرگلاس) و پیچیدگی‌های فنی آنها (مانند سنسورهای مختلف دیجیتال)، قیمت صافکاری ماشین برای این ماشین‌ها از نمونه‌های ارزان و پرتیراژ بالاتر است.

قسمتی از خودرو که به صافکاری نیاز دارد نیز در محاسبه قیمت صافکاری ماشین بی‌تاثیر نیست. قیمت صافکاری ماشین برای سپر عقب یا جلو، در عقب یا جلو، گلگیر، کاپوت، صندوق عقب، سقف و ستون‌ها هر کدام رقم متفاوتی دارد. نیاز یا عدم نیاز هر یک از این قسمت‌ها به تقاشی نیز بر قیمت صافکاری ماشین تاثیر می‌گذارد. هزینه خرید قطعات یدکی در صورت نیاز نیز در مرحله آخر به قیمت صافکاری ماشین اضافه می‌شود.

برای اطلاع بهتر و دقیق‌تر از قیمت صافکاری ماشین توسط صافکاران حرفه‌ای مجرب شهر خود، می‌توانید درخواست‌تان برای صافکاری تهران و شهرهای دیگر را بدون پرداخت هزینه در خدمت از ما ثبت و قیمت‌ها پیشنهادی آنها را برای صافکاری مدرن ماشین مشاهده کنید.

 

 

مزایای استفاده از صافکاری خودرو چیست؟

یک صافکاری حرفه‌ای تضمین‌کننده این امر است خودروی شما زیبایی خود را از دست نداده، و قیمت آن نیز کاهش محسوسی نداشته باشد. بنابراین، چه خودروی شما به صافکاری بدون رنگ احتیاج داشته باشد و چه صافکاری با دستگاه و...، بسیار مهم است که کار صافکاری ماشین را به یک صافکار ماهر بسپارید.

«خدمت از ما» نه تنها به شما در پیدا کردن چنین فردی برای صافکاری مدرن کمک می‌کند، بلکه این امکان را به شما می‌دهد تا خدمات صافکاری در منزل را در روز و زمان موردنظرتان دریافت کنید. مانند سایر خدمات که در محل به شما ارائه می‌شوند، صافکاری در منزل نیز آسایش بیشتر شما را به دنبال خواهد داشت.

با استفاده از انواع خدمات صافکاری ماشین در بازار آنلاین «خدمت از ما»، شما به چند صافکار مجرب برای صافکاری حرفه‌ای در شهر خود دسترسی مستقیم دارید؛ می‌توانید اطلاعات و سوابق کاری آنها را بررسی کنید؛ نظرات مشتریان‌شان را در مورد پروژه‌های قبلی آنها ببینید؛ و از قیمت صافکاری ماشین پیش از نهایی کردن درخواست مطلع شوید. پیگیری تیم پشتیبانی «خدمت از ما» برای بررسی روند اجرای صافکاری تهران و شهرهای دیگر را نیز به این موارد اضافه کنید.

 

 

انواع صافکاری مدرن

صافکاری حرفه‌ای شامل فعالیت‌هایی است که صافکار برای ترمیم و تعمیر فرورفتگی‌ها، خط و خش، قر شدگی‌های بدنه خودرو و ... انجام می‌شود. دلیل اصلی نیاز افراد به صافکاری بدون رنگ، صافکاری با دستگاه و روش‌های دیگر تصادف است، که به بدنه آسیب‌های جزیی یا کلی وارد می‌کند.

بدنه اتومبیل از چند لایه فلز سخت ساخته شده و با حرارت بالا شکل گرفته است. این بدنه فلزی ویژگی‌هایی دارد که یادگیری صافکاری حرفه‌ای برای رفع خراش، فرورفتگی، برآمدگی و آسیب رنگی آن را ضروری می‌کند. اگر تصادف سطحی باشد، برطرف کردن آثار آن نیازی به صافکاری نداشته، و با “پولیش کردن” می‌توان تغییر رنگ بدنه را ترمیم کرد. در غیر این صورت، باید به فکر صافکاری ماشین بود. در ادامه با انواع رایج صافکاری مدرن آشنا می‌شوید:

صافکاری بدون رنگ

همان‌طور که از نام آن مشخص است، صافکاری بدون رنگ نیازی به نقاشی ندارد. تصوری که بیشتر افراد از صافکاری بدون رنگ دارند، وجود موج‌های ریز پس از اتمام کار ‌روی بدنه است؛ اما هرچه دقت و حوصله صافکار بیشتر باشد، این موج‌ها در صافکاری بدون رنگ کمتر خواهند بود. صافکاری بدون رنگ پیچیده بوده و به دقت و ظرافت بالایی نیاز دارد. بنابراین، کار صافکاری بدون رنگ را به افراد ماهر و با تجربه بسپارید.

صافکاری با دستگاه

در صافکاری با دستگاه مکش یا ساکشن، ابتدا صافکار دستگاه را روی بدنه قر شده قرار می‌دهد. این دستگاه با به وجود آوردن خلا، فشار منفی ایجاد کرده و بخش فرورفته را به سمت بیرون می‌کشد و بدنه به جای اصلی خود برمی‌گردد. البته در صافکاری با دستگاه پس از این مرحله، صافکار باید از چکش کاری دستی نیز در صافکاری تهران و شهرهای دیگر استفاده کند.

صافکاری PDR

صافکاری PDR را می‌توان یک صافکاری مدرن و همچنین روشی برای صافکاری بدون رنگ دانست. اما صافکاری PDR چیست؟

میله‌های PDR از ابزارهای تخصصی صافکاری ماشین است. در صافکاری به روش PDR، صافکار با استفاده از این میله‌ها می‌تواند فرورفتگی‌های روی بدنه را بدون چکش و ضربه‌های مکرر رفع کند. صافکاری PDR با این میله‌ها فولادی تنها برای ترمیم فرورفتگی‌ها کاربرد دارد و البته برای فرورفتگی‌های بسیار عمیق نیست چندان کارساز نیست. در بیشتر موارد، بهتر است از متدهای صافکاری مدرن در کنار صافکاری PDR استفاده کرد.

 

 

نحوه انتخاب بهترین متخصص صافکاری

همان‌طور که مطالعه کردید، روش‌های صافکاری مدرن مانند صافکاری با دستگاه و صافکاری PDR به مهارت و دقت بالایی نیاز دارد. به همین دلیل، بهتر است کار صافکاری و در صورت نیاز نقاشی آن را نیز به متخصصی بسپارید تا ضمن اطمینان از کیفیت کار، از کاهش زیبایی و قیمت خودرو شما نیز جلوگیری شود.

اگر به دنبال خدمات صافکاری در منزل و صافکاری مدرن در شهر خود هستید، درخواست خود را در «خدمت از ما» به صورت رایگان و بدون پرداخت هزینه ثبت کنید؛ از بهترین متخصصان قیمت صافکاری ماشین را بپرسید؛ پروفایل تخصصی آنها را بررسی کنید؛ نظرات کاربران را در مورد کارهای قبلی آنها بخوانید، و در نهایت بهترین متخصص را برای یک صافکاری حرفه‌ای انتخاب کنید.

امتیاز دهید

4.00 امتیاز از 22 رای

بهترین متخصصان نزدیک به خود را پیدا کنید
صافکاری

نظرات

Mohamadrza Esmaele
Mohamadrza Esmaele
4.3
25 خدمت موفق
صافکاری
علیرضا زمانی

خدایی کارشون خوبه چ قیمتی چه کاره تمیز حتما توصیه میکنم🖐️

فرزاد صفرپور
فرزاد صفرپور
5.0
5 خدمت موفق
صافکاری
کیان دارابی

سلام بسیار عالی و دقیق ودلسوزانه کار میکنه ومطمئن واز همه مهمتر خوش قول ومنصف

رمضان محمودی
رمضان محمودی
4.4
92 خدمت موفق
صافکاری
میرزای میرزای

کار خوب سریع انجام دادن با شخصیت سرموقع اومدن و کار را با نصف قیمت مغازه انجام دادن دلسوز وکاردرست

در این شهرها می توانید سفارش صافکاری را ثبت کنید:

loading