قیمت ساخت در اتاق در بازار چقدر است؟

برای اطلاع از "هزینه ساخت در اتاق" با پاسخ به چند سوال کوتاه، از متخصصان به رایگان قیمت بگیرید

متوسط قیمت (اجرت کار)
در حال بروز رسانی قیمت ...

شما در کدام شهر به ساخت در اتاق نیاز دارید؟

ساخت در اتاق را به متخصصش بسپار

ساخت در اتاق یک کار کاملا تخصصی است. ساخت در اتاق یکی از خدماتی است که توسط خدمت از ما ارائه می‌شود. فرقی نمی‌کند ساخت درب چوبی اتاق یا ساخت کمد دیواری که توسط متخصصین ما انجام می‌شود. روش ساخت در چوبی اتاق کمی دشوارتر از سایر جنس در هاست. شما می‌توانید به صورت آماده خرید در اتاق خواب را انجام دهید. قیمت در اتاق بر اساس نرخ اتحادیه می‌باشد. اگر به دنبال نحوه ساخت درب داخلی اتاق هستید و می‌خواهید با کمک آموزش ساخت درب چوبی اتاق را انجام دهید. باید به شما بگویم کار ساخت در اتاق کاملا تخصصی و با چنین روش‌هایی قادر به ساخت در اتاق نخواهید بود. 

 

آموزش ساخت درب اتاق با ام دی اف  نحوه ساخت درب داخلی  ساخت کمددیواری

 

عوامل موثر بر قیمت ساخت در اتاق

ساخت در اتاق و همچنین تعویض درهای قدیمی کمد اتاق می‌تواند تاثیر مطلوبی بر حس و ما نسبت به فضا داشته باشد. به خصوص اگر در اتاق تیره، قدیمی و کوچک بوده و ساخت در اتاق جدید بزرگ و سفید و زیبا باشد. معمولا سفارش ساخت در اتاق یا در مراحل پایانی کار ساختمان سفارش و اجرا می‌شود.

 

قیمت در اتاق  آموزش ساخت درب چوبی اتاق

 

جنس در اتاق موثر در قیمت ساخت در اتاق

  • معمولا در اتاق را از جنس چوب یا MDF می‌سازند که انتخاب هر کدام تاثیر مستقیم بر روی هزینه تمام شده کار ساخت در اتاق شما می‌گذارد. بنابراین در هنگام انتخاب جنس در اتاق بیشتر دقت نمایید.

 

تعداد در اتاق موثر در قسمت ساخت در اتاق

  • میزان کار ساخت، پرداخت و رنگ کاری در اتاق، که هر سه آن ها توسط نجار و در یک کارگاه انجام می‌شود با تعداد و همچنین کیفیت درها ارتباط مستقیمی دارد. درهای آماده معمولا قیمت کمتری نسبت به درهای دست ساز دارند. 

 

ساخت درب چوبی اتاق  روش ساخت درب چوبی اتاق  خرید در اتاق خواب

 

نحوه ثبت درخواست ساخت در اتاق چگونه است؟

شما می‌توایند در خواست ساخت در اتاق را در سایت و یا اپلیکیشن "خدمت از ما" ثبت نمایید. پس از ثبت درخواست ساخت در اتاق توسط شما متخصصین حاضر در "خدمت از ما" درخواست ساخت در اتاق شما را مورد بررسی قرار می‌دهند. با توجه به درخواست و توضیحات شما متخصصین برای شما قیمت پیشنهادی خود را برای ساخت در اتاق ارسال می‌کنند. شما می‌توانید با دریافت قیمت پیشنهادی از سمت متخصص به پروفایل هر یک مراجعه نموده و از میزان تخصص و مهارت آن‌ها اطلاعات بسیار خوبی به دست آورید. همچنین با مشاهده نظرات و امتیازات مشتریان قبلی نیز می‌توانید از نحوه عملکرد متخصص و میزان رضایت یا عدم رضایت مشتریان مطلع شوید. سپس با بررسی دقیق خودتان انتخاب می‌کنید با کدام متخصص کار ساخت در اتاق را انجام دهید. ساخت در اتاق را توسط متخصص این رشته انجام دهید.

 

قیمت ساخت در اتاق

 

"خدمت از ما" کدام متخصص را برای ساخت در اتاق برای شما ارسال می‌کند؟

به محض درخواست شما مشتری گرامی برای ساخت در اتاق(کمد دیواری ریلی، کمد دیواری ام دی اف، کمد دواری فلزی، کمد دیواری‌ هایگلاس و ...) از طریق فرم ثبت سفارش، ما مجرب ترین متخصصان را به شما معرفی می‌کنیم که هریک از آنها مطابق با خواسته شما قیمت ساخت کمد دیواری و دستمزد دریافتی را پیشنهاد می‌دهد. تمامی این متخصصان با آشنایی از جدیدترین مدل کمد دیواری، شناخت رنگ کمد دیواری، کمد دیواری شیک، انواع کمد لباس ام دی اف و همچنین به همراه داشتن تجهیزات کامل و مهارت بالای خود، کار طراحی ساخت در اتاق را بدون نقص انجام می‌دهند.

4.5 امتیاز از 1000 رای

بهترین متخصصان نزدیک به خود را پیدا کنید
ساخت در اتاق

نظرات

حسن مالکی
حسن مالکی
5.0
59 خدمت موفق
ساخت در اتاق
گلزار علی

کار من ساخت درب اتاق خواب و سرویس و درب ضد ثرقت بود.خیلی راضی هستم کیفیت کار بسیار خوب .قیمت بسیار مناسب و سر موقع تحویل داده شد.با تشکر از برنامه خوب خدمت از ما

سید محسن حسنی اصل
سید محسن حسنی اصل
5.0
3 خدمت موفق
ساخت در اتاق
عباس حدادیان

فردی بسیار خوش قول ، شریف و با تجربه کافی و در عین حال دلسوز و متعهد بکار . واقعا آرزو می کنم این نسل از آدم ها برقرار باشند . تجربه کاری بسیار خوبی با این مرد شریف داشتم . کارم به نحوه احسن انجام شد و دستمزدی که درخواست کرد بسیار منصفانه بود .

بهمن صحرایی
بهمن صحرایی
5.0
25 خدمت موفق
ساخت در اتاق
سروره عطار

جناب صحرایی با دقت و مهارت خودشون در کمترین زمان ممکن با ابزار و تجهیزات لازم کاره چهارچوب و درب اتاق رو انجام دادن، اینشااله همیشه سلامت باشن...

در این شهرها می توانید سفارش ساخت در اتاق را ثبت کنید: