شما در کدام شهر به ساخت دراور چوبی نیاز دارید؟

ساخت دراور چوبی را به متخصصش بسپار

ساخت دراور چوبی یک مهارت کاملا تخصصی است. برای ساخت دراور باید طراح و متخصص با جدیدترین مدل دراور ، انواع دراور ، جنس چوب دراور و… آشنایی کامل داشته باشد.  در واقع می توان گفت که دراور چوبی در اکثر خانه ها وجود داردو نوع طراحی دراور و مدل دراور به شدت روی ظاهر محیط تاثیر می گذارد. پس به هنگام خرید دراور چوبی و یا بهتر است بگوییم سفارش ساخت دراور چوبی دقت زیادی به خرج دهید و بهترین متخصص را برای ساخت دراور انتخاب کنید.

 


مراحل ساخت دراور چوبی

از اکنون شما می‌توانید برای درخواست خدمات ساخت دراور چوبی و ساخت دراور ام دی اف برای دراور لباس و همچنین ساخت کمد دیواری ام دی اف و …  از طریق "خدمت از ما" اقدام کنید. شما به راحتی می توانید در حین ثبت سفارش خدمات ساخت دراور چوبی ، مشخصات و قیمت پیشنهادی هر یک از متخصصانی که به شما معرفی شده اند را به طور رایگان ، مشاهده کنید؛ تا برای دریافت خدمات ساخت دراور چوبی ، ساخت کمد لباس و… بهترین تصمیم خود را بگیرید. پس درخواست خدمات ساخت دراور و اعزام متخصص از تیم ارائه دهندگان خدمات نجاری ، کافیست همین الان به چند سوال ساده در فرم سفارش، پاسخ دهید؛ سپس شما می توانید پس از دریافت قیمت ساخت دراور  توسط متخصصان دکوراسیون منزل داخل پروفایل کار بری متخصصین بروید و با توجه به امتیاز و نظرات مشتریان قبلی ثبت سفارش نهایی ساخت دراور را انجام دهید.

 

ساخت دراور چوبی

 

 

هزینه ساخت دراور 

قیمت ساخت دراور  چقدر است ؟  هزینه ساخت دراور ام دی اف  با جنس های دیگر فرق دارد ؟ چه فاکتور هایی روی قیمت ساخت دراور تاثیر می گذارد؟ این ها رایج ترین سوالاتی هستند که مشتریان هنگام درخواست خدمات ساخت دراور چوبی و کمد دیواری و ساخت ویترین چوبی  از ما می پرسند. حال قبل از اینکه عوامل تاثیر گذار بر قیمت ساخت دراور چوبی را با هم بخوانیم باید بگوییم که تمامی قیمت گذاری ها برای ساخت ویترین چوبی ، ساخت دراور چوبی ، ساخت دراور ام دی اف با جدید ترین مدل دراور و… کاملا بر اساس تعرفه اتحادیه تعیین شده است .شما به راحتی در روند ثبت سفارش ساخت دراور ، قیمت ساخت دراور  که هریک از متخصصان پیشنهاد می کنند را می توانید یک جا با هم مقایسه کنید.

 


عوامل موثر بر هزینه ساخت دراور چوبی

دراور همانند کمد دیواری نامی کاملا  آشنا برای خانواده‌های ایرانی است به طوری که خرید دراور و ساخت دراور به یکی از ملزومات هر اتاق خوابی تبدیل شده است. چرا که یک دراور با داشتن ترکیبی از کشوها و کمدهایی کوچک‌ است که برای نگهداری بعضی وسایل  و لباس‌ها مورد استفاده قرارمی‌گیرد.حال در ادامه می خواهیم به عوامل تاثیر گذار بر قیمت ساخت دراور بپردازیم.

 

آموزش ساخت دراور

 

کیفیت و درجه بندی چوب

در ساخت کمد دیواری چوبی، ساخت کابینت، ساخت دراور چوبی و ساخت ویترین‌ چوبی و دیگر وسایل چوبی  از کیفیت‌های متنوع چوب استفاده‌می‌شود.که همین موضوع مهم ترین فاکتور برای برآورد قیمت ساخت دراور چوبی و ساخت کمد دیواری و ساخت ویترین است. در ادامه به رایج‌ترین جنس‌های چوب برای ساخت دراور ام دی اف ، ساخت کمد دیواری  و ساخت ویترین پرداخته شده است

 


چوب گردو

گردو یکی از مرقوب‌ترین و زیباترین چوب‌هایی است که در کارهای نجاری اعم از ساخت وسایل تزئینی چوبی، ساخت دراور چوبی، ساخت کمد دیواری چوبی، ساخت ویترین چوبی، ساخت جاکفشی و … مورد استفاده‌ قرارمی‌گیرد و از مقاومت و دوام بسیار خوبی برخوردار است.

 


چوب راش

راش نوع دیگری از درختان بسیار پرکاربرد در کارهای نجاری ( ساخت دراور و ساخت ویترین ) است که علاوه بر ظاهری زیبا و داشتن قیمتی مناسب،  از مقاومت بسیار خوبی در برابر فشار  برخوردار است .

 


چوب نئوپان

نئوپان با ترکیبی از چوب‌های بازیافتی و نوعی رزین ساخته‌شده است که مقاومت خوبی هم در برابر فشار دارد. از چوب نئوپان در ساخت کمد دیواری ،  ساخت دراور و تخت خواب بسیار رایج شده است و به نسبت بقیه جنس‌های موجود در بازار به صرفه تر است..

 

ساخت دراور ام‌ دی اف

 

M D F

چوب ام‌دی‌اف نوعی تخته فیبر است که به روش خشک تولید می‌گردد. چند سالی است که ساخت دراور ام دی اف، ساخت ویترین ام دی اف و مخصوصا در ساخت و نصب کابینت به شدت  رواج پیدا کرده است، ام دی اف با روکش‌های متنوع و رنگ‌های مختلف در بازار نجاری وجود دارد.

 


مواد و متریال مصرفی و ابعاد کار

ظاهر دراور چوبی به شدت اهمیت بالایی دارد. به همین دلیل در هنگام ساخت دراور چوبی ممکن است از شیشه، چراغ، فلز و تجهیزات دیگری برای طرح زدن روی دراور و… استفاده شود. به همین دلیل است که می گویند هزینه ساخت ویترین چوبی و دراور چوبی به تنوع و کیفیت مواد مصرفی بستگی دارد.

 


جنس ابزار و یراق

به لولاها، قفل و کلید و دستگیره‌ها یراق آلات گفته می شود که تنوع کیفتی و ظاهری بسیار زیادی هم در بازار دارد. در مورد دراورها و میزهای توالت اتاق خواب، گاهی کاربرد گذاشتن چرخ به سفارش مشتری باعث تغییر در هزینه ساخت دراور می‌شود.

 


ابعاد و اندازه

یکی از مهم ترین عوامل تاثیر گذار بر قیمت ساخت دراور چوبی ابعاد و اندازه  آن است که تعیین‌کننده میزان مدت زمان مورد نیاز برای ساخت است. همچنین مقدار و هزینه متریال مصرفی را نیز مشخص می‌کند است.

 

ساخت دراور چوبی