چند ایده ناب برای ساخت میز چوبی

دسترسی به نزدیک‌ترین متخصصین
چند ایده ناب برای ساخت میز چوبی

ساخت میز چوبی ساده در خانه

امروزه تنوع در مدل های میز بسیار زیاد شده است از ساخت میز چوبی تاشو تا سفارش ساخت میز چوبی یا حتی ساخت میز کرسی قدیمی بسیار متداول شده است. شاید شما هم به دنبال جدید ترین مدل میز چوبی هستید. شاید هم می خواهید با یک ایده ناب و تک ساخت میز و صندلی خود را شروع کنید. اما به راستی چوب مناسب برای ساخت میز کدام است؟ شاید شما نیز از آن اشخاص خلاق هستید که به دنبال آموزش ساخت میز عسلی هستید. اما به یاد داشته باشید که ساخت پایه میز چوبی بسیار مهم است.

ساخت میز چوبی پیک نیک

اکنون که فصل تابستان است و همه در باغ و حیاط دورهم جمع می شوند،بهترین زمان استفاده از وسایل بلا استفاده است. شما می‌توانید. میز های پیک نیک یه ایده بسیار عالی برای دورهمی های بیرون از منزل است. میز پیک نیک شیک باعث می شود دسترسی به تمام وسایل راحت و آسان باشد. ساخت این نیمکت برای یک کاگر کار بسیار ساده است. شما می‌توانید یک صندلی سبدی آویز در گوشه ای از حیاط و باغ نصب نموده و بعد از ظهر خود را بر روی آن استراحت کنید و کتاب بخوانید.

 

ساخت میز چوبی ساده در خانه

 

ایده ساخت صفحه میز با چوب نراد

چوب نراد یکی از گونه های ارزان چوب در بازار ایران است. در این ایده با پرس کردن تخته های چوب نراد (سفید روسی) صفحه میز چوبی ساخته شده است. چوب نراد در حالت خام، رنگی نزدیک به کرم دارد و با استفاده از شاپان و سیلر و نیم پلی استر و یا رنگ های گیاهی امکان رنگ کاری این چوب را خواهید داشت.

 

ایده ساخت میز با چوب تراورس بزرگ

اگر مراحل برش چوب را دیده باشید و یا اینکه با مبحث برش چوب درختان آشنا باشید، می دانید که امکان برش تنه درخت در ابعاد و اندازه های مختلف را خواهید داشت. شما می توانید با برش تنه درخت در ابعاد مورد نظر، میز تراورس بسازید.

 

امروزه تنوع در مدل های میز بسیار زیاد شده است از ساخت میز چوبی تاشو تا سفارش ساخت میز چوبی یا حتی ساخت میز کرسی قدیمی بسیار متداول شده است.

 

ایده ساخت میز با استفاده از تکه های چوبی

تکه ها یا قطعه های کوچک چوب بخشی جدا نشدنی از ساخت و تولید در یک کارگاه نجاری هستند. گاهی وقت ها برخی استادها به این تکه ها توجه نمی کنند و یا چوب ها را دور می ریزند و یا اینکه آنها را برای گرم شدن در زمستان، آتش می زنند. در این ایده شما مشاهده می کنید که حتی با این تکه های کوچک از گونه های مختلف چوب هم میتوان سازه های جدید و قابل استفاده ساخت.

 

ایده ساخت میز غذا خوری با چوب و فلز

ترکیب چوب با فلز، ترکیبی جذاب و دلپذیر است. شاید از نگاه برخی استفاده از این ترکیب عجیب به نظر بیاید اما جالب است بدانید در این سال های اخیر، استادکارهای به نام از سراسر جهان به وفور از این ترکیب دوست داشتنی استفاده کرده اند. شما می توانید از فلز به عنوان پایه های میز که نقش نگه دارنده و بنده ی اصلی را تشکیل می دهد استفاده کنید و از چوب به عنوان صفحه تاپس استفاده نمایید.

 

شاید شما هم به دنبال جدید ترین مدل میز چوبی هستید. شاید هم می خواهید با یک ایده ناب و تک ساخت میز و صندلی خود را شروع کنید.

 

میز چوبی ساخته شده رول کابل برق

رول کابل برق را می‌توانید از لوازم الکتریکی تهیه کنید. البته پیشنهاد ما این است که این رول را قبل از تمام شدن کابل پیش خرید کنید تا فروشنده آن ار به فرد دیگری نفروشد. از این ایده نمی توان به عنوان یک ایده شیک نام برد. اما به جهت خاص بودن، ایده ای قابل توجه است.

 

ایده ساخت میز با ترکیب چوب و فلز

ترکیب چوب و فلز محدود به پایه های چوبی نیست و شما می توانید از فلز در شرایط مختلف استفاده کنید. این بستگی به دید هنری شما نسبت به میز دارد.

 

چند ایده ناب برای ساخت میز چوبی

 

در این مقاله شما را با چند نمونه از ایده های ناب و به روز که استادکارهای با تجربه از آن استفاده می کنند آشنا کردیم. از این پس با شماست که کدام مدل میز را دوست دارید در خانه خود داشته باشید. سلیقه و بودجه شما اولین گزینه در انتخاب شماست. 

4.5 امتیاز از 1641 رای


ساخت ویترین و دراور چوبی
برای سرویس ساخت ویترین و دراور چوبی از بهترین متخصصین شهر خود قیمت بگیرید.

"خدمت از ما" بازار آنلاین خدمات است. بعد از ثبت سفارش، از متخصصین مورد اعتماد شهرتان چند پیشنهاد قیمت بگیرید و بهترین را انتخاب کنید.

logo درخواست و پشتیبانی خدمات آنلاین