انواع مدل بوفه

دسترسی به نزدیک‌ترین متخصصین
انواع مدل بوفه

انواع مدل بوفه؛ یک تکنیک جدید در ایجاد زیبایی و ترتیب به دکوراسیون منزل است؛ که امروزه در کنار ست مبلمان و کنسول توجه ویژه ای به آن می شود؛ انواع مدل بوفه؛ متناسب با تیپ دکوراسیون منزل شما و همین طور فضای منزل تولید و قابل عرضه می‌باشد. نظم بخشیدن به نوع چیدمان لوازم منزل و همین طور استفاده ازانواع مدل بوفه در تزیین و تغییر فضای سالن تاثیر چشمگیری دارد. مدل بوفه کلاسیک؛ مدل بوفه دکوری؛ مدل بوفه دیواری و بوفه سلطنتی در کنار انواع مدل بوفه داخل دیوار و مدل بوفه آشپزخانه در قالب جدیدترین مدل بوفه برای هر سلیقه و هر شرایط محیطی و نوع دکوراسیون قابل استفاده است.

 

انواع مدل بوفه؛ تنها به موارد نام برده ختم نمی‌شود؛ مدل بوفه ویترین؛ بوفه چوبی و انواع مدل بوفه شیک متناسب با سلایق مختلف قابل طراحی و ساخت می باشد؛ جدیدترین انواع مدل بوفه هم سو با نوع دکوراسیون منزل شما در حال حاضر در انواع فروشگاه ها قابل ارائه است.

 

انواع مدل بوفه- بوفه ویترین؛ بوفه چوبی

 

انواع مدل بوفه

انتخاب انواع مدل بوفه؛ به فضایی که در منزل به بوفه اختصاص داد شده و همین طور سبک دکوراسیون منزل؛ نوع مبلمان و کنسول ارتباط مستقیم دارد. کاربرد انواع مدل بوفه برای پذیرایی و نشیمن با اتاق خواب و همین طور آشپزخانه فرق دارد. استفاده از بوفه ویترین و همین طور بوفه دکوری بیشتر برای پذیرایی در نظر گرفته شده و بوفه های چوبی و فانتزی مختص اتاق خواب و اتاق کودکان است. برای آشپزخانه نیز انواع مدل بوفه آشپزخانه طراحی شده و متناسب با نوع کابینت و کف قابل نصب و استفاده می‌باشد. در این قسمت به بررسی اختصاصی انواع مدل بوفه پرداخته و نمونه هایی از انواع بوفه را مشاهده می‌کنیم.

 

انواع مدل بوفه - مدل بوفه ویترین- مدل بوفه آشپزخانه -بوفه دکوری

 

 انواع مدل بوفه-مدل بوفه کلاسیک

انتخاب انواع مدل بوفه در وهله اول به سلیقه و نوع انتخاب شما بستگی دارد. مدل بوفه کلاسیک مختص افرادی است؛ که فضای پذیرایی خود را با انواع مبلمان کلاسیک و طرح قدیمی پر کرده‌اند؛ انواع مدل بوفه کلاسیک مدلی الهام گرفته از نوع بوفه های قدیمی است؛ که ممکن است بارها در منزل مادربزرگ هایمان با آنها مواجه شده باشیم، و امروزه در ساخت انواع مدل بوفه از این طرح کلاسیک استفاده شده است. قابلیت هماهنگی با انواع پایه مبلمان از نظر رنگ در مدل بوفه کلاسیک وجود دارد، و این امکان را به افراد می‌دهد، که متناسب با مبلمان خود ست بوفه کلاسیک را تهیه کنند. انواع مدل بوفه چوبی و مدل بوفه شیشه ای در طراحی مدل بوفه کلاسیک دیده می‌شود.

 

انواع مدل بوفه - مدل بوفه کلاسیک

 

انواع مدل بوفه - مدل بوفه دکوری

مدل بوفه دکوری برای جای دهی انواع لوازم دکوری منزل کاربرد دارد؛ بوفه دکوری به انواع بوفه کلاسیک، بوفه ساده، بوفه مدرن؛ بوفه شیشه ای و... طراحی و عرضه می‌گردد؛ نحوه انتخاب انواع مدل بوفه، متناسب با نوع کاربردش در مدل بوفه دکوری متفاوت است، اگر از این نوع مدل بوفه دکوری برای پذیرایی و چیدمان لوازم تزیینی استفاده می‌کنید؛ بوفه دکوری کلاسیک انتخاب درست و در مواردی مثل اتاق خواب نوع ساده و تزیینی بوفه دکوری پیشنهاد بهتری می‌باشد.

 

انواع مدل بوفه - مدل بوفه دکوری

 

در ساخت مدل بوفه دکوری از انواع مدل بوفه با سبک مدل بوفه شیشه ای و مدل بوفه چوبی استفاده شده و بر اساس سلایق مختلف قابل انتخاب است.

 

مدل بوفه دکوری - مدل بوفه شیشه ای - مدل بوفه چوبی

 

انواع مدل بوفه - مدل بوفه دیواری

مدل بوفه دیواری و یا مدل بوفه دیواری توکار بیشتر برای فضاهای کم؛ پذیرایی، اتاق و آشپزخانه‌های کوچک در نظر گرفته می‌شود، که در دیوار نصب و جاسازی شده و قابل استفاده است؛ این نوع بوفه نیز متناسب با دکوراسیون منزل و سبک چیدمان مبلمان، نوع ست مبلمان و کابینت آشپزخانه و دکوراسیون اتاق در انواع بوفه کلاسیک و یا بوفه تزیینی و بوفه مدرن قابل انتخاب است. مدل بوفه داخل دیوار برای استفاده در اتاق خواب، چیدن کتاب و لوازم تزیینی، فانتزی و همین طور در آشپزخانه برای چیدمان لوازم منزل کاربرد بهتری دارد.

 

انواع مدل بوفه - مدل بوفه دیواری

 

مدل های مختلفی از انواع مدل بوفه به سبک دیواری با طرح های گوناگون و اندازه های متفاوت ساخته و قابل عرضه است.

 

انواع مدل بوفه برای سبک بوفه دیواری

 

انواع مدل بوفه - مدل بوفه آشپزخانه

استفاده از انواع مدل بوفه آشپزخانه بر اساس دکوراسیون، رنگ کابینت و همین طور سبک چیدمان آشپزخانه قابل انتخاب است. استفاده از بوفه شیشه ای و همین طور بوفه چوبی به دلیل کاربرد کابینت ام دی اف در آشپزخانه خیلی بیشتر از مدل بوفه کلاسیک یا سلطنتی طرفدار دارد. استفاده در مدل بوفه آشپزخانه به سبک فانتزی و دیواری برای آشپزخانه‌های کوچک و سبک خاص پیشنهاد می‌شود. انواع مدل بوفه آشپزخانه علاوه بر جنبه زیبایی و دکوراسیونی در جای‌دهی و استفاده از فضای بلااستفاده آشپزخانه تاثیر بالایی دارد. در بیشتر مواقع می‌توان انوع بوفه آشپزخانه را در قسمت های سه کنج دیوار و یا گوشه اپن که فضای استفاده نشده ای دارد؛ نصب کرده و به دکوراسیون آشپزخانه یک جلوه خاص دهیم.

 

انواع مدل بوفه - مدل بوفه آشپزخانه

 

انواع مدل بوفه - بوفه سلطنتی

بوفه سلطنتی را در بیشتر مجله‌های دکوراسیون منزل و انتخاب انواع مدل بوفه مناسب برای منزل با بوفه کلاسیک در یک رده گذاشته و آن ها را از هم جدا نمی‌دانند. استفاده از طرح قدیمی و سلطنتی قدیم در این سبک؛ انواع بوفه سلطنتی را در ردیف سلایق افرادی قرار داده که از نوع مبلمان سلطنتی و کلاسیک در چیدمان سالن منزل و یا اتاق خواب استفاده می‌کنند. بوفه سلطنتی اصولا تلفیقی از بوفه چوبی قدیمی و شیشه ای می‌باشد و اغلب بصورت پایه دار برای گوشه پذیرایی استفاده می‌گردد.

 

انواع مدل بوفه - بوفه سلطنتی

 

انواع مدل بوفه - بوفه فانتزی

بوفه فانتزی؛ یکی جدیدترین انوع مدل بوفه است، که امروزه متناسب با دکوراسیون‌های خاص و اسپرت طراحی و این امکان را برای منازل سبک چیدمان اسپرت ایجادکرده است، که استفاده از انواع مدل بوفه را در پذیرایی، اتاق خواب و آشپزخانه خود تجربه کنند. کاربرد بوفه فانتزی در کنار انواع استند یک قابلیت جدید در دکوراسیون منزل است. انواع مدل بوفه فانتزی برای مصارف مختلف در حال حاضر بر اساس طرح های بوفه چوبی و بوفه شیشه ای تهیه و قابلیت عرضه در بازار را دارد.

 

انواع مدل بوفه - مدل بوفه فانتزی

 

جدید ترین مدل بوفه

استقبال از انواع مدل بوفه؛ ویترین؛ استند و کنسول در تزیین و طراحی دکوراسیون منزل و اتاق و پذیرایی تقریبا در انواع سبک دکوراسیون جا افتاده است و جدیدترین مدل بوفه متناسب با سلایق، فضای منزل و با در نظر گرفتن متد های جدید دکوراسیون منزل طراحی با جنس و رنگ های مختلف تولید و قابل سفارش می‌باشد.

 

جدیدترین مدل بوفه

 

یک نکته اساسی در چیدمان انواع مدل بوفه

همه چیز در انواع مدل بوفه به انتخاب مدل و نوع بوفه و اندازه آن ختم نمی شود؛ اینکه بدانیم انواع مدل بوفه را با چه لوازمی و به چه صورت پر و تزیین کنیم از نکات مهم کاربرد انواع مدل بوفه در منزل است. طرح بوفه و انواع مدل بوفه در جنس و نوع لوازمی که در آن چیده می ‌شود؛ تاثیر مستقیم دارد.

 

چیدمان لوازم در انواع مدل بوفه

 

بوفه منزل شما یک شبه موزه کوچک است؛ که علاوه بر جای‌گیری لوازم در آن باید در تزیین، زیبایی و لطافت بخشیدن به فضای منزل، اتاق و آشپزخانه شما تاثیر مثبت داشته باشد. بعنوان مثال؛ از بوفه فانتزی اتاقتان برای چیدمان اثرهای هنری و یا کتاب های زیبا و لوازم تزیینی شیک استفاده کنید.

 

انواه مدل بوفه برای چیدمان لوازم

 

رنگ ها و طرح ها به فضای منزل و اتاق شما جان تازه میبخشند؛ از معجزه انواع مدل بوفه در دکوراسیون منزل خود غافل نشوید و برای چیدمان درست و اصولی هر بوفه متناسب با کاربرد و طرح بوفه وقت بگذارید. از نظرات افراد متخصص و خوش سلیقه در این امور بهره ببرید.

4.5 امتیاز از 1592 رای


ساخت ویترین و دراور چوبی
برای سرویس ساخت ویترین و دراور چوبی از بهترین متخصصین شهر خود قیمت بگیرید.

"خدمت از ما" بازار آنلاین خدمات است. بعد از ثبت سفارش، از متخصصین مورد اعتماد شهرتان چند پیشنهاد قیمت بگیرید و بهترین را انتخاب کنید.

logo درخواست و پشتیبانی خدمات آنلاین