قیمت تعمیر صندلی خودرو در بازار چقدر است؟

برای اطلاع از "هزینه تعمیر صندلی خودرو" با پاسخ به چند سوال کوتاه، از متخصصان به رایگان قیمت بگیرید

متوسط قیمت (اجرت کار)
در حال بروز رسانی قیمت ...

شما در کدام شهر به تعمیر صندلی خودرو نیاز دارید؟

تعمیر صندلی خودرو را به متخصصش بسپار

تعمیر صندلی خودرو لازم است صورت دوره‌ای و با توجه به زمان کارکرد خودرو، مدل، عمر و کیفیت صندلی‌ها صورت گیرد. به یاد داشته باشید که برخورداری از صندلی مناسب و با کیفیت تاثیر بسیاری در حفظ سلامت بدن خواهد داشت. از این رو تعمیر صندلی خودرو بسیار حائز اهمیت است؛ چرا که در دنیای امروز سرنشینان و رانندگان ساعات بسیاری را بر روی صندلی‌های خودرو در طول سفرهای جاده ای یا ترافیک‌های درون شهری سپری می‌کنند.

پس همین حالا به شما توصیه می‌شود که از فرصتی که بازار آنلاین خدمت از ما برای شما فراهم کرده است استفاده کنید و با ثبت درخواست خود در هر لحظه، به صورت کاملا رایگان از پیشنهاد هزینه تعمیر صندلی خودرو توسط مجرب‌ترین متخصصین مطلع شوید و با خواندن نظرات مشتریان سابق هر یک، بهترین را جهت تعمیرات صندلی خودروی خود انتخاب کنید.

 

تصویر قبل و بعد از تعمیر صندلی ماشین

 

 

هزینه تعمیر صندلی خودرو

لازم به ذکر است که هزینه تعمیر صندلی خودرو به عواملی چون مدل خودرو و صندلی‌های آن، میزان خرابی صندلی و اجزای آن، در کنار عمر و میزان استفاده از صندلی‌ها می‌باشد. بهتر است بدانید که قیمت نهایی علاوه بر موارد گفته شده به نسبت خدماتی که شما از متخصص خود درخواست می‌کنید، نوع تعمیرات، خرید قطعات جدید در صورت نیاز به تعویض، برند صندلی تعیین خواهد شد.

در صورتی که شما درخواست تعمیر صندلی خودرو در محل بدهید علاوه بر هزینه عیب‌جویی توسط تعمیرکار  برخی از تعمیرکاران ممکن است هزینه ایاب و ذهاب را نیز در کنار اجرت خود از مشتری طلب کنند. برای این منظور بهتر است از قبل با تعمیرکار انتخابی خود با او اتمام حجت کنید.

 

نحوه کاهش هزینه تعمیر صندلی خودرو

یکی از بزرگترین مزیت‌های انتخاب تعمیرکار از "خدمت از ما" معاف بودن از پرداخت هرگونه هزینه بابت ایاب و ذهاب تعمیرکاران می‌باشد و به این صورت شما می‌توانید هزینه‌های نهایی خود را کاهش دهید.
یکی دیگر از راه‌های کاهش هزینه، اقدام به موقع جهت تعمیرصندلی خودرو خواهد بود؛ چرا که عدم تعمیر یک قطعه در طول زمان، ممکن است منجر به آسیب سایر قطعات و در نتیجه افزایش هزینه خرید مجدد و تعویض آن‌ها خواهد شد.

 

خرابی پشت صندلی ماشین

 

تعمیر صندلی خودرو در محل

فراموش نکنید که شما می‌توانید با انتخاب متخصصان مجرب "خدمت از ما" به انواع تعمیرات در محل درخواستی خود، از جابجا کردن وسیله نقلیه و صرف زمان بیشتر جهت عیب یابی آن در دنیای شلوغ امروز به آسانی جلوگیری کنید. اما بهتر است بدانید که برخی از خدمات شامل تعویض روکش یا ترمیم پارگی خودرو که از فوریت بالایی برخوردار نیستند، می‌توانند در تعمیرگاه‌ها به آسانی رفع شوند.

در کنار آن خدماتی چون نقص در عملکرد فنر، ضامن خواب، ارتفاع صندلی، خصوصا اگر مربوط به صندلی راننده باشد، بهتر است بدون حرکت دادن ماشین و استفاده از صندلی معیوب حین رانندگی در محل رفع  شوند؛ تا از هرگونه آسیب احتمالی به فرد یا خودرو جلوگیری شود. 

 

متخصصان "خدمت از ما" برای تعمیر صندلی چه خدماتی را ارائه می‌دهند؟

متخصصین مجرب "خدمت از ما" تمامی خدمات زیر را در بالاترین کیفیت در کمترین زمان و با پیشرفته‌ترین ابزار ارائه می‌دهند. به همراه داشتن قطعات اصل و با کیفیت در صورت لزوم به تعویض یکی دیگر، از ویژگی‌های منحصر به فرد این تعمیرکاران خودرو می‌باشد.

  • ترمیم پارگی‌های سطح یا در صورت نیاز تعویض روکش آن به صورت کامل
  • جداسازی روکش قدیمی و نصب روکش جدید
  • تعمیرات فنر صندلی انواع خودرو
  • تعمیرات صندلی خودرو سواری، ون و اتوبوس
  • سنجش کیفیت فوم صندلی و اقدام به تعویض یا تعمیر آن در صورت نیاز
  • تعمیر ضامن خواب و در صورت لزوم تعویض آن
  • تعمیرات انواع فنر بکار رفته در صندلی ماشین
  • رفع شکستگی‌های به وجود آمده با جوشکاری یا تعویض قطعات آن
  • انجام تنظیمات مربوط به ارتفاع صندلی انواع وسایل نقلیه
  • تعمیر ریل یا اهرم صندلی در صورت شکستگی یا نقص کارکردی و در صورت لزوم تعویض آ‌‌ن‌ها

 

تعویض ریل صندلی خودرو

یکی از خرابی‌های شایع در انواع صندلی خودرو خراب شدن ریل آن‌ها می‌باشد. برای تعویض آن در ابتدا لازم است صندلی و قاب پلاستیکی اهرم را باز کنید. پس از آن پیچ قاب روی صندلی را مشاهده می‌کنید، که تنها کافی است که به وسیله آن صندلی را کمی بالا ببرید تا دو پیچ در پشت صندلی مشاهده کنید.

با باز کردن دو پیچ پشتی و پیچ بالایی صندلی، قطعه ریل صندلی را به آسانی جدا کنید و قطعه جدید را به جای آن ببندید. پس از آن تمامی پیچ‌هایی را که باز کردید به دقت ببندید و از محکم بودن آن اطمینان حاصل کنید. پس از اقدامات بالا صندلی را تنظیم کنید. حتما در پایان کار توجه داشته باشید کمربند صندلی در جای مناسب خود قرار داشته باشد.

 

قبل و بعد از تعمیرات صندلی خودرو در محل

 

نحوه سفارش تعمیرات صندلی خودرو در "خدمت از ما"

خبر خوب این است که این امکان برای شما فراهم شده که در هر لحظه بتوانید درخواست خود را در وب سایت یا اپلیکیشن بازار آنلاین "خدمت از ما" به رایگان ثبت کنید. پس از پر کردن فرم و وارد کردن اطلاعات خودرو و خدمات درخواستی خود مبنی بر تعمیر صندلی خودرو شما میتوانید از 5 متخصص حرفه ای به رایگان قیمت بگیرید و از آن ها راهنمایی های لازم را دریافت کنید.

به شما توصیه میشود که 3 فاکتور امتیاز بالا، نظرات مثبت از مشتریان سابق و نداشتن سوء پیشینه را در انتخاب متخصص خود را نسبت به هزینه تعمیر صندلی خودرو پیشنهاد شده در اولویت خود قرار دهید تا با آسودگی تمام از نتیجه کار تعمیرکار خود لذت ببرید.

 

سخن پایانی

تعمیر صندلی خودرو لازم است مانند سایر اجزا به صورت دوره‌ای در نظر گرفته شود و سلامت آن هر از چند مدتی چک شود تا در صورت وجود هر گونه نقص در اجزای و عملکرد آن قبل از آسیب دیدن سایر اجزا یا به خطر افتادن سلامت فیزیکی بدن سرنشینان به سرعت رفع شود.

اگر شما نیز قصد دارید برای تعمیرات صندلی خودرو خود اقدام کنید اما نگران هزینه آن هستید؛ بهتر است همین حالا از فرصت طلایی "خدمت از ما" استفاده کنید. با ثبت درخواست خود به رایگان از هزینه تعمیر صندلی خودرو مطلع شوید و متناسب با بودجه خود، با انتخاب حرفه ای ترین تعمیرکار خودرو، بیشترین بهره ممکن را کسب کنید.

4.5 امتیاز از 1480 رای

بهترین متخصصان نزدیک به خود را پیدا کنید
تعمیر صندلی خودرو

نظرات

علی رضا حسینی فر
علی رضا حسینی فر
5.0 (از 5 نظر)
8 خدمت موفق
تعمیر صندلی خودرو
محمدرضا احسانیان

حس مسئولیت پذیری فوق العاده ، انجام کار به بهترین شکل ممکن ، حضور بموقع از مصادیق بارز این متخصص می باشد که به سایر دوستان پیشنهاد میدهم

سعید تجلی
سعید تجلی
5.0 (از 6 نظر)
14 خدمت موفق
تعمیر صندلی خودرو
رضا منافی

من از خدمات انجام شده توسط ایشان رضایت کامل دارم. کاملاً متعهد و دلسوزانه خدمت مورد نظر رو انجام دادند

امیر فرجی
امیر فرجی
5.0 (از 13 نظر)
16 خدمت موفق
تعمیر صندلی خودرو
کیومرث خوشنود

کیفیت کارشون خیلی خوب بود. صندلی ماشین منو اومدن تعمیر کنن متوجه شدن شکسته خودشون بردن بیرون تمام کاراشو نجام دادن تعمیرکردن آوردن نصب کردن. هم اخلاقی هم کاری عالی بودن من که خیلی راضی بودم.